V Bieg Najeżony Przeszkodami „Jeżyk”
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mielcarski Michał Solec Kujawski GRUPA SREBRNA opłacono
2 Winklewski Krzysztof Solec Kujawski GRUPA SREBRNA opłacono
3 Komowska Angelika Solec Kujawski GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
4 Wysocki Oliwier Włocławek GRUPA ZŁOTA opłacono on-line
5 Wysocki Karol Włocławek GRUPA ZŁOTA opłacono on-line
6 Halinowska Hanna Brześć Kujawski GRUPA ZŁOTA opłacono on-line
7 Kalinowska Aleksandra Brześć Kujawski GRUPA ZŁOTA opłacono on-line
8 Krapińska Katarzyna Solec kujawski GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
9 Machowska Karolina Solec Kujawski GRUPA SREBRNA opłacono on-line
10 Pietrzak Małgorzata Solec Kujawski GRUPA SREBRNA opłacono on-line
11 Kaczmarek Patryk Solec Kujawski GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
12 Gibowski Aleksander Ciele GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
13 Jarzembski Arkadiusz Solec Kujawski GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
14 Krysiak Małgorzata Bydgoszcz GRUPA SREBRNA MOPSiki opłacono on-line
15 Pawłowska Małgorzata Bydgoszcz GRUPA SREBRNA MOPSiki opłacono on-line
16 Stimma Anna Serock GRUPA SREBRNA MOPSiki opłacono on-line
17 Sebbar Younes Włocławek GRUPA ZŁOTA opłacono on-line
18 Krawczuk Aleksandra Bydgoszcz GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
19 Aptowicz Damian Bydgoszcz GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
20 Matuszewska Agnieszka Bydgoszcz GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
21 Steinborn Krzysztof Bydgoszcz GRUPA SREBRNA opłacono on-line
22 Zalewski Rafał BRZOZÓWKA GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
23 Komorowska Joanna Toruń GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
24 Osiński Marcin Toruń GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
25 Barwiński Leszek Toruń GRUPA DIAMENTOWA Runcross Rozgarty opłacono on-line
26 Baranowski Kamil Baranowski kowal GRUPA DIAMENTOWA opłacono on-line
27 Nowicki Jarosław Włocławek GRUPA DIAMENTOWA GKS FABIANKI opłacono on-line
28 Lewandowska Ewa Semlin GRUPA ZŁOTA opłacono on-line
29 Guzowski Waldemar Inowrocław GRUPA ZŁOTA opłacono on-line
30 Szparagowski Michał Janikowo GRUPA ZŁOTA opłacono on-line
31 Sawicki Robert Bydgoszcz GRUPA SREBRNA Rowerowe Morsy opłacono on-line
32 Karbowska Emilia Toruń GRUPA BRĄZOWA ***** *** opłacono on-line
33 Tucholska Małgorzata Złotoria GRUPA BRĄZOWA ***** *** opłacono on-line
34 Krycińska Beata Grabowiec GRUPA BRĄZOWA ***** *** opłacono on-line
35 Piskorska Marta Solec Kujawski GRUPA SREBRNA opłacono on-line
36 Licau Magdalena Zajezierze GRUPA BRĄZOWA ***** *** opłacono on-line
37 Zacniewski Paweł Złotoria GRUPA BRĄZOWA ***** *** opłacono on-line
38 Zacniewska Monika Złotoria GRUPA BRĄZOWA ***** *** opłacono on-line
39 Gierad Jonatan Torun GRUPA MUNDUROWA opłacono on-line
40 Kwiatkowski Sebastian Iława GRUPA BRĄZOWA Drākens Iława opłacono on-line
41 Kwiatkowska Joanna Iława GRUPA MUNDUROWA Let's Go Armagedon opłacono on-line
42 Tokarski Marcin Tokarski Toruń GRUPA MUNDUROWA opłacono on-line
43 Dudkowski Piotr Osiek nad Wisłą GRUPA DIAMENTOWA opłacono on-line
44 Dudkowska Natalia Osiek nad Wisłą GRUPA DIAMENTOWA opłacono on-line
45 Tokarska Katarzyna Toruń GRUPA MUNDUROWA opłacono on-line
46 Krzewina Paweł Włocławek GRUPA SREBRNA Orlen Running Team opłacono on-line
47 Mucha Marcin Inowrocław GRUPA SREBRNA opłacono on-line
48 Okulicz Anita Bydgoszcz GRUPA BRĄZOWA Mud Foxes opłacono on-line
49 Radkowska Ewa Toruń GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
50 Radkowski Tomasz Toruń GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
51 Bartoszynski Marcin Torun GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
52 Domagała Agnieszka Solec Kujawski GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
53 Bartoszynska Aleksandra Torun GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
54 Jankowski Sylwester Solec Kujawski GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
55 Kwasik Wojciech Solec Kujawski GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
56 Szynal Aleksander Mrocza GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
57 Kwasik Marlena Solec Kujawski GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
58 Watrak Dawid Mała Nieszawka GRUPA DIAMENTOWA opłacono on-line
59 Marczyński Anatol Solec Kujawski GRUPA SREBRNA opłacono on-line
60 Marczyński Julian Solec Kujawski GRUPA SREBRNA opłacono on-line
61 Marczyńska Iwona Marczyńska Solec Kujawski GRUPA SREBRNA opłacono on-line
62 Łada Piotr Płock GRUPA SREBRNA ProTerm Włocławek opłacono on-line
63 Jastrzębski Marcin Iława GRUPA DIAMENTOWA opłacono on-line
64 Karwowski Rafał Toruń GRUPA ZŁOTA ESPRO opłacono on-line
65 Murawski Maciej Toruń GRUPA ZŁOTA ESPRO opłacono on-line
66 Waszak Michał Toruń GRUPA ZŁOTA ESPRO opłacono on-line
67 Lewandowski Sylwester Toruń GRUPA ZŁOTA ESPRO opłacono on-line
68 Jastrzębski Przemysław Toruń GRUPA ZŁOTA ESPRO opłacono on-line
69 Wiśniewski Łukasz Toruń GRUPA ZŁOTA ESPRO opłacono on-line
70 Mantyk Andrii Toruń GRUPA ZŁOTA ESPRO opłacono on-line
71 Hertsoh Anton Toruń GRUPA ZŁOTA ESPRO opłacono on-line
72 Dudek Katarzyna Inowrocław GRUPA ZŁOTA opłacono on-line
73 Guzowska Magdalena Inowrocław GRUPA ZŁOTA opłacono on-line
74 Mondzielewski Dawid Grudziądz GRUPA Z PSEM opłacono on-line
75 Rakowska Natalia Bydgoszcz GRUPA SREBRNA opłacono on-line
76 pawlikowski łukasz Białe Błota GRUPA SREBRNA opłacono on-line
77 Han agnieszka Białe Błota GRUPA SREBRNA opłacono on-line
78 han sławomir białe błota GRUPA SREBRNA opłacono on-line
79 Murawska Katarzyna Starogard Gdanski GRUPA ZŁOTA opłacono on-line
80 Gizela Władysław Toruń GRUPA ZŁOTA Owocowa Street opłacono on-line
81 Malinowski Tomasz Toruń GRUPA ZŁOTA Owocowa Street opłacono on-line
82 Jóskowski Marcin Mała Nieszawka GRUPA ZŁOTA opłacono on-line
83 Gizela Marcin Toruń GRUPA ZŁOTA Owocowa Street opłacono on-line
84 Jakubowska Lucyna toruń GRUPA ZŁOTA Owocowa Street opłacono on-line
85 Krysztofinski Tomasz SOLEC Kujawski GRUPA SREBRNA Roletka opłacono on-line
86 Kusz Rafał Solec Kujawski GRUPA SREBRNA Roletka opłacono on-line
87 Żukowski Łukasz Solec Kujawski GRUPA SREBRNA Roletka opłacono on-line
88 Januszkiewicz Michał Bydgoszcz GRUPA SREBRNA Roletka opłacono on-line
89 Biskup Pawel Dobrcz GRUPA SREBRNA Roletka opłacono on-line
90 Kwiatkowski Łukasz Łasin GRUPA SREBRNA opłacono on-line
91 Robakiewicz Mariusz Jędrychowo GRUPA SREBRNA opłacono on-line
92 Jastrzębski Rafał Babięty Wielkie GRUPA SREBRNA opłacono on-line
93 Robakiewicz Kalina Jędrychowo 74 GRUPA SREBRNA opłacono on-line
94 Sarnowski Robert Łasin GRUPA SREBRNA opłacono on-line
95 Kamysz Magdalena Kamysz ZBLEWO GRUPA ZŁOTA KS SOKÓŁ ZBLEWO opłacono on-line
96 Kwiatkowska Stefania Łasin GRUPA SREBRNA opłacono on-line
97 Sarnowski Adrian Iława GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
98 Rumiński Maciej DZIKOWO GRUPA DIAMENTOWA opłacono on-line
99 Rumińska Rozalia Dzikowo GRUPA DIAMENTOWA opłacono on-line
100 Wroniszewski Karol Dzikowo GRUPA DIAMENTOWA opłacono on-line


Wyświetleń: 5605

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ