V Bieg Najeżony Przeszkodami „Jeżyk”
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sarnowski Robert Łasin GRUPA SREBRNA opłacono on-line
2 Zalewski Rafał BRZOZÓWKA GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
3 Kwasiński Mariusz Julianowo GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
4 Robakiewicz Kalina Jędrychowo 74 GRUPA SREBRNA opłacono on-line
5 Jastrzębski Rafał Babięty Wielkie GRUPA SREBRNA opłacono on-line
6 Szostek Marek Julianowo GRUPA DIAMENTOWA opłacono on-line
7 Szostek Jakub Julianowo GRUPA DIAMENTOWA opłacono on-line
8 Krapińska Katarzyna Solec kujawski GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
9 Robakiewicz Mariusz Jędrychowo GRUPA SREBRNA opłacono on-line
10 Kaniuka Tomasz Barcin GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
11 Lewandowska Ewa Semlin GRUPA ZŁOTA opłacono on-line
12 Szablewska Aleksandra Inowrocław GRUPA SREBRNA opłacono on-line
13 Szostek Jakub Pakość GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
14 Kwiatkowski Łukasz Łasin GRUPA SREBRNA opłacono on-line
15 Czaja Jarosław Bydgoszcz GRUPA ZŁOTA opłacono on-line
16 Jastrzębski Marcin Iława GRUPA DIAMENTOWA opłacono on-line
17 Kwasik Marlena Solec Kujawski GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
18 Szablewski Michał Inowrocław GRUPA SREBRNA opłacono on-line
19 Bednarek Konrad Solec Kujawski GRUPA DIAMENTOWA opłacono on-line
20 Szynal Aleksander Mrocza GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
21 Bednarek Artur Solec Kujawski GRUPA SREBRNA opłacono on-line
22 Zielińska Wioletta Bydgoszcz GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
23 Mikołajczak Aleksandra Solec Kujawski GRUPA SREBRNA opłacono on-line
24 Sieczka Paweł Włocławek GRUPA DIAMENTOWA opłacono on-line
25 Kwasik Wojciech Solec Kujawski GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
26 Juchacz Tomasz inowrocław GRUPA ZŁOTA opłacono on-line
27 Winklewski Krzysztof Solec Kujawski GRUPA SREBRNA opłacono
28 Mielcarski Michał Solec Kujawski GRUPA SREBRNA opłacono
29 Stucka Dorota Świecie GRUPA DIAMENTOWA opłacono on-line
30 Wąsik Robert Wąsik Toruń GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
31 Skibski Maciej Świecie GRUPA DIAMENTOWA opłacono on-line
32 Tafelski Krzysztof Lubostroń GRUPA SREBRNA opłacono on-line
33 Rosińska Oliwia Lubostroń GRUPA SREBRNA opłacono on-line
34 Mondzielewski Dawid Grudziądz GRUPA Z PSEM opłacono on-line
35 Rzętkowski Artur Solec Kujawski GRUPA DIAMENTOWA opłacono on-line
36 Guzowska Magdalena Inowrocław GRUPA ZŁOTA opłacono on-line
37 Uss Mariusz Solec Kujawski GRUPA ZŁOTA opłacono on-line
38 Nowacka Aneta Toruń GRUPA SREBRNA opłacono on-line
39 Dudek Katarzyna Inowrocław GRUPA ZŁOTA opłacono on-line
40 han sławomir białe błota GRUPA SREBRNA opłacono on-line
41 Han agnieszka Białe Błota GRUPA SREBRNA opłacono on-line
42 Rumińska Milena Dzikowo GRUPA DIAMENTOWA opłacono on-line
43 pawlikowski łukasz Białe Błota GRUPA SREBRNA opłacono on-line
44 Szkudlarek Marcin Strzelno GRUPA DIAMENTOWA opłacono on-line
45 Kalinowska Aleksandra Brześć Kujawski GRUPA ZŁOTA opłacono on-line
46 Halinowska Hanna Brześć Kujawski GRUPA ZŁOTA opłacono on-line
47 Wysocki Karol Włocławek GRUPA ZŁOTA opłacono on-line
48 Wysocki Oliwier Włocławek GRUPA ZŁOTA opłacono on-line
49 Kubski Jarosław Inowrocław GRUPA DIAMENTOWA opłacono on-line
50 Jarzembski Arkadiusz Solec Kujawski GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
51 Gibowski Aleksander Ciele GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
52 Godziuk Marta Toruń GRUPA SREBRNA opłacono on-line
53 Brząkała Błażej Solec Kujawski GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
54 Zieliński Robert Solec Kujawski GRUPA SREBRNA opłacono on-line
55 Jankowski Sylwester Solec Kujawski GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
56 Szulakowski Bartosz Bydgoszcz GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
57 Mucha Marcin Inowrocław GRUPA SREBRNA opłacono on-line
58 Aptowicz Damian Bydgoszcz GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
59 Wegnerowski Mikołaj Inowrocław GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
60 Sumiński Łukasz Solec Kujawski GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
61 Noskowiak-Bajno Alicja Bórowno GRUPA SREBRNA opłacono on-line
62 Osinski Tomasz Grupa GRUPA Z PSEM opłacono on-line
63 Grzelak Marcin Solec Kujawski GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
64 Grzelak Ania Solec Kujawski GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
65 Łata Bartek Solec Kujawski GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
66 Kaczmarek Patryk Solec Kujawski GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
67 Ławniczak Patrycja Solec Kujawski GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
68 Krawczuk Aleksandra Bydgoszcz GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
69 Bartoszynska Aleksandra Torun GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
70 Zielińska Julia Solec Kujawski GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
71 Domagała Agnieszka Solec Kujawski GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
72 Barca Emilia Zblewo GRUPA ZŁOTA opłacono on-line
73 Bartoszynski Marcin Torun GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
74 Pietrzak Małgorzata Solec Kujawski GRUPA SREBRNA opłacono on-line
75 Zieliński Remigiusz Solec Kujawski GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
76 Ławniczak Łukasz Solec Kujawski GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
77 Sumińska Katarzyna Solec Kujawski GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
78 Radkowski Tomasz Toruń GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
79 Wiśniewska Małgorzata Dobrcz GRUPA SREBRNA opłacono on-line
80 Kosior Marcel Solec Kujawski GRUPA ZŁOTA opłacono on-line
81 Radkowska Ewa Toruń GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
82 Zduniak Anna Toruń GRUPA SREBRNA opłacono on-line
83 Dziża-Koniczyńska Zuzanna Bydgoszcz GRUPA SREBRNA opłacono on-line
84 Skonieczka Piotr Toruń GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
85 Machowska Karolina Solec Kujawski GRUPA SREBRNA opłacono on-line
86 Otto Sławomir Obrowo GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
87 Kolczyńska Sylwia Osiek nad Wisłą GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
88 BURNICKI MARIUSZ BURNICKI Bydgoszcz GRUPA SREBRNA opłacono on-line
89 Gościak Łukasz Toruń GRUPA ZŁOTA opłacono on-line
90 Marczyńska Iwona Marczyńska Solec Kujawski GRUPA SREBRNA opłacono on-line
91 Jóskowski Marcin Mała Nieszawka GRUPA ZŁOTA opłacono on-line
92 Rumińska Aleksandra Osiek nad Wisłą GRUPA DIAMENTOWA opłacono on-line
93 Stucki Marek Sulnowo GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
94 Guzowska Magdalena Inowrocław GRUPA ZŁOTA
95 Gracz Adam Solec Kujawski GRUPA SREBRNA opłacono on-line
96 Marczyński Julian Solec Kujawski GRUPA SREBRNA opłacono on-line
97 Dudek Sławomir Solec Kujawski GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
98 Kołodziej Martyna Skarszewo GRUPA BRĄZOWA opłacono on-line
99 Madurajski Marcin Bydgoszcz GRUPA ZŁOTA opłacono on-line
100 Marczyński Anatol Solec Kujawski GRUPA SREBRNA opłacono on-line


Wyświetleń: 5604

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ