Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Rumińska Rozalia | Dzikowo | Polska | GRUPA DIAMENTOWA | opłacono on-line | |
102 | Wroniszewski Karol | Dzikowo | Polska | GRUPA DIAMENTOWA | opłacono on-line | |
103 | Rumińska Joanna | Osiek nad Wisłą | Polska | GRUPA DIAMENTOWA | opłacono on-line | |
104 | Zaracki Sławomir | SOLEC Kujawski | Polska | GRUPA SREBRNA | Roletka | opłacono on-line |
105 | Jeziorski Tomasz | SOLEC Kujawski | Polska | GRUPA SREBRNA | Roletka | opłacono on-line |
106 | Machowska Marta | SOLEC Kujawski | Polska | GRUPA SREBRNA | Roletka | opłacono on-line |
107 | GLANC Katarzyna | SOLEC Kujawski | Polska | GRUPA SREBRNA | Roletka | opłacono on-line |
108 | wicek aneta | Starogard Gdański | Polska | GRUPA ZŁOTA | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line |
109 | Piwoński Robert | Toruń | Polska | GRUPA ZŁOTA | KM UMK Toruń | opłacono on-line |
110 | Zduniak Anna | Toruń | Polska | GRUPA SREBRNA | opłacono on-line | |
111 | Podbielska Alina | Toruń | Polska | GRUPA DIAMENTOWA | KM UMK Toruń | opłacono on-line |
112 | Sumińska Katarzyna | Solec Kujawski | Polska | GRUPA BRĄZOWA | opłacono on-line | |
113 | Ławniczak Łukasz | Solec Kujawski | Polska | GRUPA BRĄZOWA | opłacono on-line | |
114 | Zieliński Remigiusz | Solec Kujawski | Polska | GRUPA BRĄZOWA | opłacono on-line | |
115 | Zielińska Julia | Solec Kujawski | Polska | GRUPA BRĄZOWA | opłacono on-line | |
116 | Ławniczak Patrycja | Solec Kujawski | Polska | GRUPA BRĄZOWA | opłacono on-line | |
117 | Łata Bartek | Solec Kujawski | Polska | GRUPA BRĄZOWA | opłacono on-line | |
118 | Grzelak Ania | Solec Kujawski | Polska | GRUPA BRĄZOWA | opłacono on-line | |
119 | Grzelak Marcin | Solec Kujawski | Polska | GRUPA BRĄZOWA | opłacono on-line | |
120 | Sumiński Łukasz | Solec Kujawski | Polska | GRUPA BRĄZOWA | opłacono on-line | |
121 | Szulakowski Bartosz | Bydgoszcz | Polska | GRUPA BRĄZOWA | opłacono on-line | |
122 | Szkudlarek Marcin | Strzelno | Polska | GRUPA DIAMENTOWA | opłacono on-line | |
123 | Zimny Damian | Inowrocław | Polska | GRUPA ZŁOTA | OpenTeam | opłacono on-line |
124 | Karpinski Paweł | Jacewo | Polska | GRUPA ZŁOTA | OpenTeam | opłacono on-line |
125 | Karpinska Anna | Jacewo | Polska | GRUPA ZŁOTA | OpenTeam | opłacono on-line |
126 | Tomaszewska Emilia | Ciele | Polska | GRUPA ZŁOTA | OCELOTY KRUSZYN KRAJENSKI | opłacono on-line |
127 | Bińkowski Dawid | Włocławek | Polska | GRUPA SREBRNA | ProTerm Włocławek | opłacono on-line |
128 | Kamper Małgorzata | Bydgoszcz | Polska | GRUPA SREBRNA | opłacono on-line | |
129 | Osinski Tomasz | Grupa | Polska | GRUPA Z PSEM | opłacono on-line | |
130 | Barczyk Krzysztof | Grudziądz | Polska | GRUPA Z PSEM | GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
131 | Rosińska Oliwia | Lubostroń | Polska | GRUPA SREBRNA | opłacono on-line | |
132 | Tafelski Krzysztof | Lubostroń | Polska | GRUPA SREBRNA | opłacono on-line | |
133 | Szulc-Trawińska Katarzyna | Solec Kujawski | Polska | GRUPA DIAMENTOWA | opłacono on-line | |
134 | Madurajski Marcin | Bydgoszcz | Polska | GRUPA ZŁOTA | opłacono on-line | |
135 | Łukawski Damian | Inowrocław | Polska | GRUPA DIAMENTOWA | TurboGroszki.run | opłacono on-line |
136 | Kowalski Krzysztof | Kruszyn Krajeński | Polska | GRUPA DIAMENTOWA | OCELOTY Kruszyn Krajeński | opłacono on-line |
137 | Skibski Maciej | Świecie | Polska | GRUPA DIAMENTOWA | opłacono on-line | |
138 | Stucka Dorota | Świecie | Polska | GRUPA DIAMENTOWA | opłacono on-line | |
139 | Wajchert Łukasz | Inowrocław | Polska | GRUPA DIAMENTOWA | TurboGroszki.run | opłacono on-line |
140 | Trzeciak Dorota | Kruszwica | Polska | GRUPA DIAMENTOWA | Rozbiegana Kruszwica | opłacono on-line |
141 | Szostek Jakub | Pakość | Polska | GRUPA BRĄZOWA | opłacono on-line | |
142 | Kaniuka Tomasz | Barcin | Polska | GRUPA BRĄZOWA | opłacono on-line | |
143 | Szostek Jakub | Julianowo | Polska | GRUPA DIAMENTOWA | opłacono on-line | |
144 | Szostek Marek | Julianowo | Polska | GRUPA DIAMENTOWA | opłacono on-line | |
145 | Kwasiński Mariusz | Julianowo | Polska | GRUPA BRĄZOWA | opłacono on-line | |
146 | Szostek Joanna | Julianowo | Polska | GRUPA BRĄZOWA | opłacono on-line | |
147 | Andler Agnieszka | Włocławek | Polska | GRUPA DIAMENTOWA | Fuck the PESEL | opłacono on-line |
148 | Grabowska Beata | Włocławek | Polska | GRUPA DIAMENTOWA | Fuck the PESEL | opłacono on-line |
149 | Sosnowski Tomasz | Błądzim | Polska | GRUPA ZŁOTA | Pędzące Jeżozwierze | opłacono on-line |
150 | Gliniecki Bartłomiej | Błądzim | Polska | GRUPA BRĄZOWA | MAJKELE OSP | opłacono on-line |
151 | Kołodziej Martyna | Skarszewo | Polska | GRUPA BRĄZOWA | opłacono on-line | |
152 | Stucki Marek | Sulnowo | Polska | GRUPA BRĄZOWA | opłacono on-line | |
153 | Woźnica Jarosław Woźnica | Kowal | Polska | GRUPA ZŁOTA | Pędzące Jeżozwierze | opłacono on-line |
154 | Zdanowicz Joanna | Solec Kujawski | Polska | GRUPA DIAMENTOWA | opłacono on-line | |
155 | Szwaja Aleksandra | Chełmża | Polska | GRUPA ZŁOTA | Pędzące Jeżozwierze | opłacono on-line |
156 | Deron Łukasz | Karolewo | Polska | GRUPA ZŁOTA | Pędzące Jeżozwierze | opłacono on-line |
157 | Bednarek Artur | Solec Kujawski | Polska | GRUPA SREBRNA | opłacono on-line | |
158 | Bednarek Konrad | Solec Kujawski | Polska | GRUPA DIAMENTOWA | opłacono on-line | |
159 | Ossowska Ewa | Zblewo | Polska | GRUPA ZŁOTA | opłacono on-line | |
160 | Loose Anna | Starogard Gdański | Polska | GRUPA ZŁOTA | opłacono on-line | |
161 | Kosior Marcel | Solec Kujawski | Polska | GRUPA ZŁOTA | opłacono on-line | |
162 | Bilska Dorota | Osiek | Polska | GRUPA SREBRNA | BASENÓWKI | opłacono on-line |
163 | Bilska Dorota | Osiek | Polska | GRUPA SREBRNA | BASENÓWKI | |
164 | Durmowicz Katarzyna | Osiek | Polska | GRUPA SREBRNA | BASENÓWKI | opłacono on-line |
165 | Łukowska Elżbieta | Osiek | Polska | GRUPA SREBRNA | BASENÓWKI | opłacono on-line |
166 | Kowalska Marzena | Osiek | Polska | GRUPA SREBRNA | BASENÓWKI | opłacono on-line |
167 | Redmer Monika | Osiek | Polska | GRUPA SREBRNA | BASENÓWKI | opłacono on-line |
168 | Maćkiewicz Katarzyna | Osiek | Polska | GRUPA SREBRNA | BASENÓWKI | opłacono on-line |
169 | Woźny Agnieszka | Osiek | Polska | GRUPA BRĄZOWA | BASENÓWKI | opłacono on-line |
170 | Osiński Piotr | Włocławek | Polska | GRUPA DIAMENTOWA | Tęczowa Kraina | opłacono on-line |
171 | Rumińska Aleksandra | Osiek nad Wisłą | Polska | GRUPA DIAMENTOWA | opłacono on-line | |
172 | Rzętkowski Artur | Solec Kujawski | Polska | GRUPA DIAMENTOWA | opłacono on-line | |
173 | Gościniak Joanna | Inowrocław | Polska | GRUPA ZŁOTA | opłacono on-line | |
174 | Suszek Kasia | Sienno | Polska | GRUPA ZŁOTA | Jeżozwierze | opłacono on-line |
175 | Kucharski Krzysztof | Kończewice | Polska | GRUPA ZŁOTA | Jeżozwierze | opłacono on-line |
176 | Kucharska Dorota | Kończewice | Polska | GRUPA ZŁOTA | Jeżozwierze | opłacono on-line |
177 | Klosowski Robert | Inowrocław | Polska | GRUPA ZŁOTA | opłacono on-line | |
178 | Strzelinska Marta | Bydgoszcz | Polska | GRUPA SREBRNA | opłacono on-line | |
179 | Rosłońska Kinga | Bydgoszcz | Polska | GRUPA SREBRNA | opłacono on-line | |
180 | Tomaszewski Krzysztof | Torun | Polska | GRUPA ZŁOTA | SPC | opłacono on-line |
181 | Sulkowska Jadwiga | Bydgoszcz | Polska | GRUPA SREBRNA | opłacono on-line | |
182 | Zieliński Robert | Solec Kujawski | Polska | GRUPA SREBRNA | opłacono on-line | |
183 | Uss Mariusz | Solec Kujawski | Polska | GRUPA ZŁOTA | opłacono on-line | |
184 | Lempkowska Joanna | Zblewo | Polska | GRUPA DIAMENTOWA | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line |
185 | Wąsik Robert Wąsik | Toruń | Polska | GRUPA BRĄZOWA | opłacono on-line | |
186 | PAWSKA DANUTA PAWSKA | CHEŁMŻA | Polska | GRUPA ZŁOTA | Pędzące Jeżozwierze | opłacono on-line |
187 | Rolińska Barbara | Zblewo | Polska | GRUPA DIAMENTOWA | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line |
188 | Roliński Cezary | Zblewo | Polska | GRUPA DIAMENTOWA | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line |
189 | Gościak Łukasz | Toruń | Polska | GRUPA ZŁOTA | opłacono on-line | |
190 | Skonieczka Piotr | Toruń | Polska | GRUPA BRĄZOWA | opłacono on-line | |
191 | Barca Emilia | Zblewo | Polska | GRUPA ZŁOTA | opłacono on-line | |
192 | Fojut Marcin | Bytonia | Polska | GRUPA DIAMENTOWA | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line |
193 | Lach Bogumiła | Bydgoszcz | Polska | GRUPA ZŁOTA | opłacono on-line | |
194 | Lach Paweł | Bydgoszcz | Polska | GRUPA ZŁOTA | opłacono on-line | |
195 | Wiśniewska Małgorzata | Dobrcz | Polska | GRUPA SREBRNA | opłacono on-line | |
196 | Wąsowski Łukasz | Inowrocław | Polska | GRUPA ZŁOTA | Dziki z Balczewa | opłacono on-line |
197 | Sztolin Sylwia | Bydgoszcz | Polska | GRUPA SREBRNA | opłacono on-line | |
198 | Wroniszewska Marta | Dzikowo | Polska | GRUPA DIAMENTOWA | opłacono on-line | |
199 | Rumiński Michał | Dzikowo | Polska | GRUPA DIAMENTOWA | opłacono on-line | |
200 | Dudek Sławomir | Solec Kujawski | Polska | GRUPA BRĄZOWA | opłacono on-line |
Wyświetleń: 13861