Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Dec Jacek Kraków Ekologiczna Piątka! - 5KM M opłacono BM
2 Borzymowski Mateusz Rogoźno Ekologiczna Piątka! - 5KM L opłacono BM
3 Fedor Ewelina Jelenia Góra Ekologiczna Piątka! - 5KM M opłacono BM
4 Czarnuch Aneta Jelenia Góra Ekologiczna Piątka! - 5KM Moje Karkonosze L opłacono BM
5 Trygub Irena Jelenia Góra Ekologiczna Piątka! - 5KM Moje Karkonosze XL opłacono BM
6 Fedor Kamila Jelenia Góra Ekologiczna Piątka! - 5KM M opłacono BM
7 Odyjas Roksana Wrocław Ekologiczna Piątka! - 5KM M opłacono BM
8 Zezula Sylwester Jelenia Góra Ekologiczna Piątka! - 5KM ZSOiT im.Jędrzeja Śniadeckiego w Jeleniej Górze M
9 Elguea Julen Wroclaw Ekologiczna Piątka! - 5KM M opłacono BM
10 Górecka Ada Jelenia Góra Ekologiczna Piątka! - 5KM ZSOiT im.Jędrzeja Śniadeckiego w Jeleniej Górze M opłacono BM
11 Jażdżewska Beata Rumia Ekologiczna Dycha! - 10KM Biegaj z Bzysiem L opłacono BM
12 Cieplińska Aneta Jelenia Góra Ekologiczna Dycha! - 10KM M opłacono BM
13 Soból Anna Jelenia Góra Ekologiczna Dycha! - 10KM M opłacono BM
14 Ciepliński Tomasz Jelenia Góra Ekologiczna Dycha! - 10KM Wertykalna Kotlina M opłacono BM
15 Mitro Katarzyna Kamienna Góra Ekologiczna Dycha! - 10KM Kamiennogórska Grupa Biegowa L opłacono BM
16 Wesołowska Magdalena Jelenia Góra Ekologiczna Dycha! - 10KM Running Queens M opłacono BM
17 Trelka Iwona Jelenia Góra Ekologiczna Dycha! - 10KM Running Queens M opłacono BM
18 Ignatiuk Marta Jelenia Góra Ekologiczna Dycha! - 10KM Running Queens M opłacono BM
19 Kepke Michał Lubań Ekologiczna Dycha! - 10KM L
20 Wincza Roman Kamienna Góra Ekologiczna Dycha! - 10KM Kamiennogórska Grupa Biegowa M opłacono BM
21 Wincza Radosław Kamienna Góra Ekologiczna Dycha! - 10KM M opłacono BM
22 Iwanowicz Paweł Iwanowicz Podgórzyn Ekologiczna Dycha! - 10KM XL opłacono BM
23 Korcala Ewelina Jelenia Góra Ekologiczna Dycha! - 10KM M opłacono BM
24 Oblicki Bartosz Jelenia Góra Ekologiczna Dycha! - 10KM XL opłacono BM
25 Rainski Viktor Rainski Stara Kamienica Ekologiczna Dycha! - 10KM L
26 Langer Marcin Staniszów Ekologiczna Dycha! - 10KM L opłacono BM
27 Osojca Robert Osojca Kamienna Góra Ekologiczna Dycha! - 10KM Kamiennogórska Grupa Biegowa M opłacono BM
28 Izworski Stanisław Marczów Ekologiczna Dycha! - 10KM MLKS Rakowice M opłacono BM
29 Wajda Andrzej Rzeszów Ekologiczna Dycha! - 10KM L opłacono BM


Wyświetleń: 1309

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ