MISTRZOSTWA KASZUB  W NORDIC WALKING ORAZ W BIEGU NA 5 KM
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Aktywni Kociewiacy/Morsy Zblewo
1 Miler Monika Starogard Gdański 5km Nordic Walking Aktywni Kociewiacy/Morsy Zblewo opłacono
BIEGAJ Z BARTKIEM
2 Szarko Maciej Elbląg 5km Bieg BIEGAJ Z BARTKIEM opłacono
BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
3 Bruska Mariola Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
4 Gostomska Bożena Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
5 Wysocki Gabriel Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
6 Wilk Teresa Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
7 Dargas Marta Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
8 Dargas Sandra Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
9 Dargas Małgorzata Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
10 Turzyńska Małgorzata Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
11 Turzyńska Józefa Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
12 Wirkus Anna Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
13 Stopa Gerard Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
14 Beśka Barbara Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
15 Wysocka Bernadeta Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
16 Knitter Tomasz Kościerzyna 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
17 Rudnik Natalia Kościerzyna 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
18 Knitter Zofia Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
19 Knitter Michał Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
20 Knitter Agata Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
21 Turzyńska-Stopa Maria Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
22 Kuśmierek Mateusz Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
23 Stachowicz Marcin Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
24 Troka Małgorzata Łubiana 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
25 Kuśmierek Beata Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
26 Kuśmierek Jan Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
27 Stoltmann Helena Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
28 Stachowicz Joanna Dziemiany 5km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
Dwa Kije Słupsk
29 Dobrosielska Alina Słupsk 5km Nordic Walking Dwa Kije Słupsk opłacono
30 Podleś Danuta Słupsk 5km Nordic Walking Dwa Kije Słupsk opłacono
31 Szudarski Marek Słupsk 5km Nordic Walking Dwa Kije Słupsk opłacono
32 Szudarski Edward Słupsk 5km Nordic Walking Dwa Kije Słupsk opłacono
33 Wilkołek-Szudarska Saturnina Słupsk 5km Nordic Walking Dwa Kije Słupsk opłacono
Elite Team
34 Przybylska Aleksandra Gdynia 5km Nordic Walking Elite Team opłacono
FACE NORDIC WALKING TEAM
35 Saniuk Edward Gdańsk 5km Nordic Walking FACE NORDIC WALKING TEAM opłacono
Face Nordic Walking Team
36 Świsłocki Bogdan Mikoszewo 5km Nordic Walking Face Nordic Walking Team opłacono
37 Świsłocka Ewa Mikoszewo 5km Nordic Walking Face Nordic Walking Team opłacono
Forrest Gump Kościerzyna
38 Kwidzińska Elwira Łubiana 5km Nordic Walking Forrest Gump Kościerzyna opłacono
GBY 1943
39 Stachyra Alfred 77-100 BYTÓW 5km Nordic Walking GBY 1943 opłacono
Gdańskie Wody Aktywują
40 Iwasiuk Krzysztof Gdańsk 5km Nordic Walking Gdańskie Wody Aktywują opłacono
41 Szot Andrzej Gdańsk 5km Nordic Walking Gdańskie Wody Aktywują opłacono
42 Chyliński Andrzej Gdańsk 5km Nordic Walking Gdańskie Wody Aktywują opłacono
43 Zasowski Jan Gdańsk 5km Nordic Walking Gdańskie Wody Aktywują opłacono
44 Zieliński Jacek Gdańsk 5km Nordic Walking Gdańskie Wody Aktywują opłacono
I liceum ogólnokształcące im. Mari Skłodowskiej-Curie w Tczewie
45 Czapiewska Iga Pelplin 5km Bieg I liceum ogólnokształcące im. Mari Skłodowskiej-Curie w Tczewie opłacono
KABEX Podkowa Janów
46 Stiller Daria Częstochowa 5km Bieg KABEX Podkowa Janów opłacono
KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME
47 SALEWSKI JAN GDYNIA 5km Bieg KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME
KUJAWSCY RUNNERS
48 Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice 5km Bieg KUJAWSCY RUNNERS opłacono
49 Jurak Krzysztof Nowe Ostrowite 5km Bieg KUJAWSCY RUNNERS opłacono
Maratończyk Wielki Klincz
50 Kuchta Anna Starogard Gdański 5km Nordic Walking Maratończyk Wielki Klincz
51 Kordecki Robert Wielki Klincz 5km Bieg Maratończyk Wielki Klincz
Mertożercy
52 Kuklinska Joanna Przechlewo 5km Nordic Walking Mertożercy opłacono
53 Kuklinski Maciej Miroszewo 5km Bieg Mertożercy opłacono
Metrożercy
54 Gnyba Mariusz STĘŻYCA 5km Bieg Metrożercy opłacono
55 Gnyba Oskar STĘŻYCA 5km Nordic Walking Metrożercy opłacono
56 Lewańczyk Marcin Stężyca 5km Bieg Metrożercy opłacono
57 LEWAŃCZYK SYLWIA STĘŻYCA 5km Nordic Walking Metrożercy opłacono
Motywatornia Team
58 Kamińska Katarzyna Żukowo 5km Nordic Walking Motywatornia Team opłacono
59 Kamiński Dawid Żukowo 5km Bieg Motywatornia Team opłacono
60 Kamiński Jacek Żukowo 5km Bieg Motywatornia Team opłacono
Motywatornia Team
61 Wenzerski Mateusz Żukowo 5km Bieg Motywatornia Team opłacono
NW CZŁAPSKI TEAM
62 RADOMSKI Marcin Płock 5km Nordic Walking NW CZŁAPSKI TEAM
Nordic Walking Kiekrz Poland
63 Bojanowski Marcin Oborniki 5km Nordic Walking Nordic Walking Kiekrz Poland opłacono
Pierniki Toruń
64 Przyborkiewicz Maja Toruń 5km Nordic Walking Pierniki Toruń opłacono
65 Przyborkiewicz Gosia Toruń 5km Nordic Walking Pierniki Toruń opłacono
66 Przyborkiewicz Kriss Toruń 5km Nordic Walking Pierniki Toruń opłacono
Polipack Team GWE
67 Toporek Rafał Przodkowo 5km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono
Przechlewo
68 Barton Krystyna Przechlewo 5km Bieg Przechlewo opłacono
SP Manowo /SOSW Koszalin
69 Pękała Bieg Wirtualny Piotr Koszalin 5km Bieg SP Manowo /SOSW Koszalin opłacono
TEAM ELDOFIT
70 Chudy Henryk Sławsko 5km Bieg TEAM ELDOFIT opłacono
71 Chudy Henryk Sławsko 5km Nordic Walking TEAM ELDOFIT opłacono
72 Antosik Barbara Sławsko 5km Nordic Walking TEAM ELDOFIT opłacono
73 Antosik Mikołaj Sławsko 5km Nordic Walking TEAM ELDOFIT opłacono
74 Chudy Janina Sławsko 5km Nordic Walking TEAM ELDOFIT opłacono
75 Kenig Renata Sławsko 5km Nordic Walking TEAM ELDOFIT opłacono
76 MALKIEWICZ MAŁGORZATA WIERSZYNO 5km Nordic Walking TEAM ELDOFIT opłacono
77 Piatczyc Bożena Kołczygłowy 5km Nordic Walking TEAM ELDOFIT opłacono
78 Zaborowska Urszula Borzytuchom 5km Nordic Walking TEAM ELDOFIT opłacono
79 Antosik Grażyna Sławsko 5km Nordic Walking TEAM ELDOFIT opłacono
80 Pluto-Prądzyńska Klaudia Kołczygłowy 5km Nordic Walking TEAM ELDOFIT opłacono
81 Jaswig Katarzyna Kołczygłowy 5km Nordic Walking TEAM ELDOFIT opłacono
82 Filipczuk Jan Kołczygłowy 5km Nordic Walking TEAM ELDOFIT opłacono
83 Dolna-Filipczuk Ewelina Kołczygłowy 5km Nordic Walking TEAM ELDOFIT opłacono
Team Deaf
84 Towarnicka Izabela Gdynia 5km Nordic Walking Team Deaf opłacono
VALDANO TEAM
85 Kaszubowski Zenon Malbork 5km Bieg VALDANO TEAM opłacono
WKB Maratończyk/Parakulos Kowal
86 Safandowska Małgorzata Kowal 5km Nordic Walking WKB Maratończyk/Parakulos Kowal opłacono
WKB Maratończyk Włocławek
87 Jasiński Sylwester Lipno 5km Bieg WKB Maratończyk Włocławek opłacono
88 Kurdubski Daniel Włocławek 5km Nordic Walking WKB Maratończyk Włocławek opłacono
Winna
89 Gabryelewicz Katarzyna Winna 5km Bieg Winna
_BRAK NAZWY_
90 Szerement Katarzyna Ustka 5km Nordic Walking
91 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK 5km Bieg
92 Grobelniak Rafał ŻUKOWO 5km Nordic Walking opłacono
93 Marchewka Mateusz Wielki Klincz 5km Bieg opłacono
94 Maślanka Jacek Maślanka Słupsk 5km Nordic Walking opłacono
95 Gierszewski Arkadiusz Chojnice 5km Nordic Walking opłacono
96 Krzoska Dorota Brusy 5km Bieg opłacono
97 Białk Roman Gdańsk 5km Nordic Walking opłacono
98 Reca Grażyna Kościerzyna 5km Nordic Walking opłacono
99 HALMAN GABRIELA SULMIN 5km Nordic Walking opłacono
100 Gostkowski Łukasz Bytów 5km Bieg opłacono
101 Drągowska Anna Subkowy 5km Nordic Walking opłacono
102 Czapiewski Stefan Pelplin 5km Nordic Walking opłacono
103 Wiaderski Wojciech Elbląg 5km Nordic Walking opłacono
104 Wiaderska Grażyna Elbląg 5km Nordic Walking opłacono
105 Gwizdała Bartosz Gołąbek 5km Nordic Walking opłacono
106 Gwizdała Zbigniew Gołąbek 5km Nordic Walking opłacono
107 Zieliński Andrzej Koscierzyna 5km Bieg opłacono
108 Chmielecki Dawid Karsin 5km Bieg opłacono
109 Kreft Magda Pionki 5km Nordic Walking opłacono
110 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański 5km Bieg opłacono
111 Wiśniewska Ewa Sadlinki 5km Nordic Walking
112 Koralewska Irena Sadlinki 5km Bieg
113 Kloska Żaneta Rzepnica gm.Bytów 5km Bieg opłacono
114 Theil Andżelika Lipusz 5km Bieg opłacono
115 Kloska Kazimierz Rzepnica gm.Bytów 5km Nordic Walking opłacono
116 Sowa Renata Elbląg 5km Bieg
daj radość niepełnosprawnym
117 Wycislo Romuald Pila 5km Nordic Walking daj radość niepełnosprawnym opłacono
Świat Płytek u Kryspina
118 Grochowski Mateusz Bytów 5km Bieg Świat Płytek u Kryspina opłacono
Żarta Wataha
119 Hinc Aldona Gdańsk 5km Bieg Żarta Wataha
120 Hinc Stanisław Gdańsk 5km Bieg Żarta Wataha


Wyświetleń: 4198

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ