Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aktywni Kociewiacy/Morsy Zblewo | |||||||||
1 | Miler Monika | Starogard Gdański | 5km Nordic Walking | Aktywni Kociewiacy/Morsy Zblewo | opłacono | ||||
BIEGAJ Z BARTKIEM | |||||||||
2 | Szarko Maciej | Elbląg | 5km Bieg | BIEGAJ Z BARTKIEM | opłacono | ||||
BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | |||||||||
3 | Bruska Mariola | Dziemiany | 5km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono | ||||
4 | Gostomska Bożena | Dziemiany | 5km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono | ||||
5 | Wysocki Gabriel | Dziemiany | 5km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono | ||||
6 | Wilk Teresa | Dziemiany | 5km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono | ||||
7 | Dargas Marta | Dziemiany | 5km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono | ||||
8 | Dargas Sandra | Dziemiany | 5km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono | ||||
9 | Dargas Małgorzata | Dziemiany | 5km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono | ||||
10 | Turzyńska Małgorzata | Dziemiany | 5km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono | ||||
11 | Turzyńska Józefa | Dziemiany | 5km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono | ||||
12 | Wirkus Anna | Dziemiany | 5km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono | ||||
13 | Stopa Gerard | Dziemiany | 5km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono | ||||
14 | Beśka Barbara | Dziemiany | 5km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono | ||||
15 | Wysocka Bernadeta | Dziemiany | 5km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono | ||||
16 | Knitter Tomasz | Kościerzyna | 5km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono | ||||
17 | Rudnik Natalia | Kościerzyna | 5km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono | ||||
18 | Knitter Zofia | Dziemiany | 5km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono | ||||
19 | Knitter Michał | Dziemiany | 5km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono | ||||
20 | Knitter Agata | Dziemiany | 5km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono | ||||
21 | Turzyńska-Stopa Maria | Dziemiany | 5km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono | ||||
22 | Kuśmierek Mateusz | Dziemiany | 5km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono | ||||
23 | Stachowicz Marcin | Dziemiany | 5km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono | ||||
24 | Troka Małgorzata | Łubiana | 5km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono | ||||
25 | Kuśmierek Beata | Dziemiany | 5km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono | ||||
26 | Kuśmierek Jan | Dziemiany | 5km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono | ||||
27 | Stoltmann Helena | Dziemiany | 5km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono | ||||
28 | Stachowicz Joanna | Dziemiany | 5km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono | ||||
Dwa Kije Słupsk | |||||||||
29 | Dobrosielska Alina | Słupsk | 5km Nordic Walking | Dwa Kije Słupsk | opłacono | ||||
30 | Podleś Danuta | Słupsk | 5km Nordic Walking | Dwa Kije Słupsk | opłacono | ||||
31 | Szudarski Marek | Słupsk | 5km Nordic Walking | Dwa Kije Słupsk | opłacono | ||||
32 | Szudarski Edward | Słupsk | 5km Nordic Walking | Dwa Kije Słupsk | opłacono | ||||
33 | Wilkołek-Szudarska Saturnina | Słupsk | 5km Nordic Walking | Dwa Kije Słupsk | opłacono | ||||
Elite Team | |||||||||
34 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | 5km Nordic Walking | Elite Team | opłacono | ||||
FACE NORDIC WALKING TEAM | |||||||||
35 | Saniuk Edward | Gdańsk | 5km Nordic Walking | FACE NORDIC WALKING TEAM | opłacono | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
36 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | 5km Nordic Walking | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
37 | Świsłocka Ewa | Mikoszewo | 5km Nordic Walking | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
Forrest Gump Kościerzyna | |||||||||
38 | Kwidzińska Elwira | Łubiana | 5km Nordic Walking | Forrest Gump Kościerzyna | opłacono | ||||
GBY 1943 | |||||||||
39 | Stachyra Alfred | 77-100 BYTÓW | 5km Nordic Walking | GBY 1943 | opłacono | ||||
Gdańskie Wody Aktywują | |||||||||
40 | Iwasiuk Krzysztof | Gdańsk | 5km Nordic Walking | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono | ||||
41 | Szot Andrzej | Gdańsk | 5km Nordic Walking | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono | ||||
42 | Chyliński Andrzej | Gdańsk | 5km Nordic Walking | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono | ||||
43 | Zasowski Jan | Gdańsk | 5km Nordic Walking | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono | ||||
44 | Zieliński Jacek | Gdańsk | 5km Nordic Walking | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono | ||||
I liceum ogólnokształcące im. Mari Skłodowskiej-Curie w Tczewie | |||||||||
45 | Czapiewska Iga | Pelplin | 5km Bieg | I liceum ogólnokształcące im. Mari Skłodowskiej-Curie w Tczewie | opłacono | ||||
KABEX Podkowa Janów | |||||||||
46 | Stiller Daria | Częstochowa | 5km Bieg | KABEX Podkowa Janów | opłacono | ||||
KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | |||||||||
47 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | 5km Bieg | KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | |||||
KUJAWSCY RUNNERS | |||||||||
48 | Holk-Łebiński Mateusz | Sierakowice | 5km Bieg | KUJAWSCY RUNNERS | opłacono | ||||
49 | Jurak Krzysztof | Nowe Ostrowite | 5km Bieg | KUJAWSCY RUNNERS | opłacono | ||||
Maratończyk Wielki Klincz | |||||||||
50 | Kuchta Anna | Starogard Gdański | 5km Nordic Walking | Maratończyk Wielki Klincz | |||||
51 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | 5km Bieg | Maratończyk Wielki Klincz | |||||
Mertożercy | |||||||||
52 | Kuklinska Joanna | Przechlewo | 5km Nordic Walking | Mertożercy | opłacono | ||||
53 | Kuklinski Maciej | Miroszewo | 5km Bieg | Mertożercy | opłacono | ||||
Metrożercy | |||||||||
54 | Gnyba Mariusz | STĘŻYCA | 5km Bieg | Metrożercy | opłacono | ||||
55 | Gnyba Oskar | STĘŻYCA | 5km Nordic Walking | Metrożercy | opłacono | ||||
56 | Lewańczyk Marcin | Stężyca | 5km Bieg | Metrożercy | opłacono | ||||
57 | LEWAŃCZYK SYLWIA | STĘŻYCA | 5km Nordic Walking | Metrożercy | opłacono | ||||
Motywatornia Team | |||||||||
58 | Kamińska Katarzyna | Żukowo | 5km Nordic Walking | Motywatornia Team | opłacono | ||||
59 | Kamiński Dawid | Żukowo | 5km Bieg | Motywatornia Team | opłacono | ||||
60 | Kamiński Jacek | Żukowo | 5km Bieg | Motywatornia Team | opłacono | ||||
Motywatornia Team | |||||||||
61 | Wenzerski Mateusz | Żukowo | 5km Bieg | Motywatornia Team | opłacono | ||||
NW CZŁAPSKI TEAM | |||||||||
62 | RADOMSKI Marcin | Płock | 5km Nordic Walking | NW CZŁAPSKI TEAM | |||||
Nordic Walking Kiekrz Poland | |||||||||
63 | Bojanowski Marcin | Oborniki | 5km Nordic Walking | Nordic Walking Kiekrz Poland | opłacono | ||||
Pierniki Toruń | |||||||||
64 | Przyborkiewicz Maja | Toruń | 5km Nordic Walking | Pierniki Toruń | opłacono | ||||
65 | Przyborkiewicz Gosia | Toruń | 5km Nordic Walking | Pierniki Toruń | opłacono | ||||
66 | Przyborkiewicz Kriss | Toruń | 5km Nordic Walking | Pierniki Toruń | opłacono | ||||
Polipack Team GWE | |||||||||
67 | Toporek Rafał | Przodkowo | 5km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono | ||||
Przechlewo | |||||||||
68 | Barton Krystyna | Przechlewo | 5km Bieg | Przechlewo | opłacono | ||||
SP Manowo /SOSW Koszalin | |||||||||
69 | Pękała Bieg Wirtualny Piotr | Koszalin | 5km Bieg | SP Manowo /SOSW Koszalin | opłacono | ||||
TEAM ELDOFIT | |||||||||
70 | Chudy Henryk | Sławsko | 5km Bieg | TEAM ELDOFIT | opłacono | ||||
71 | Chudy Henryk | Sławsko | 5km Nordic Walking | TEAM ELDOFIT | opłacono | ||||
72 | Antosik Barbara | Sławsko | 5km Nordic Walking | TEAM ELDOFIT | opłacono | ||||
73 | Antosik Mikołaj | Sławsko | 5km Nordic Walking | TEAM ELDOFIT | opłacono | ||||
74 | Chudy Janina | Sławsko | 5km Nordic Walking | TEAM ELDOFIT | opłacono | ||||
75 | Kenig Renata | Sławsko | 5km Nordic Walking | TEAM ELDOFIT | opłacono | ||||
76 | MALKIEWICZ MAŁGORZATA | WIERSZYNO | 5km Nordic Walking | TEAM ELDOFIT | opłacono | ||||
77 | Piatczyc Bożena | Kołczygłowy | 5km Nordic Walking | TEAM ELDOFIT | opłacono | ||||
78 | Zaborowska Urszula | Borzytuchom | 5km Nordic Walking | TEAM ELDOFIT | opłacono | ||||
79 | Antosik Grażyna | Sławsko | 5km Nordic Walking | TEAM ELDOFIT | opłacono | ||||
80 | Pluto-Prądzyńska Klaudia | Kołczygłowy | 5km Nordic Walking | TEAM ELDOFIT | opłacono | ||||
81 | Jaswig Katarzyna | Kołczygłowy | 5km Nordic Walking | TEAM ELDOFIT | opłacono | ||||
82 | Filipczuk Jan | Kołczygłowy | 5km Nordic Walking | TEAM ELDOFIT | opłacono | ||||
83 | Dolna-Filipczuk Ewelina | Kołczygłowy | 5km Nordic Walking | TEAM ELDOFIT | opłacono | ||||
Team Deaf | |||||||||
84 | Towarnicka Izabela | Gdynia | 5km Nordic Walking | Team Deaf | opłacono | ||||
VALDANO TEAM | |||||||||
85 | Kaszubowski Zenon | Malbork | 5km Bieg | VALDANO TEAM | opłacono | ||||
WKB Maratończyk/Parakulos Kowal | |||||||||
86 | Safandowska Małgorzata | Kowal | 5km Nordic Walking | WKB Maratończyk/Parakulos Kowal | opłacono | ||||
WKB Maratończyk Włocławek | |||||||||
87 | Jasiński Sylwester | Lipno | 5km Bieg | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono | ||||
88 | Kurdubski Daniel | Włocławek | 5km Nordic Walking | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono | ||||
Winna | |||||||||
89 | Gabryelewicz Katarzyna | Winna | 5km Bieg | Winna | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
90 | Szerement Katarzyna | Ustka | 5km Nordic Walking | ||||||
91 | SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA | BIAŁYSTOK | 5km Bieg | ||||||
92 | Grobelniak Rafał | ŻUKOWO | 5km Nordic Walking | opłacono | |||||
93 | Marchewka Mateusz | Wielki Klincz | 5km Bieg | opłacono | |||||
94 | Maślanka Jacek Maślanka | Słupsk | 5km Nordic Walking | opłacono | |||||
95 | Gierszewski Arkadiusz | Chojnice | 5km Nordic Walking | opłacono | |||||
96 | Krzoska Dorota | Brusy | 5km Bieg | opłacono | |||||
97 | Białk Roman | Gdańsk | 5km Nordic Walking | opłacono | |||||
98 | Reca Grażyna | Kościerzyna | 5km Nordic Walking | opłacono | |||||
99 | HALMAN GABRIELA | SULMIN | 5km Nordic Walking | opłacono | |||||
100 | Gostkowski Łukasz | Bytów | 5km Bieg | opłacono | |||||
101 | Drągowska Anna | Subkowy | 5km Nordic Walking | opłacono | |||||
102 | Czapiewski Stefan | Pelplin | 5km Nordic Walking | opłacono | |||||
103 | Wiaderski Wojciech | Elbląg | 5km Nordic Walking | opłacono | |||||
104 | Wiaderska Grażyna | Elbląg | 5km Nordic Walking | opłacono | |||||
105 | Gwizdała Bartosz | Gołąbek | 5km Nordic Walking | opłacono | |||||
106 | Gwizdała Zbigniew | Gołąbek | 5km Nordic Walking | opłacono | |||||
107 | Zieliński Andrzej | Koscierzyna | 5km Bieg | opłacono | |||||
108 | Chmielecki Dawid | Karsin | 5km Bieg | opłacono | |||||
109 | Kreft Magda | Pionki | 5km Nordic Walking | opłacono | |||||
110 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | 5km Bieg | opłacono | |||||
111 | Wiśniewska Ewa | Sadlinki | 5km Nordic Walking | ||||||
112 | Koralewska Irena | Sadlinki | 5km Bieg | ||||||
113 | Kloska Żaneta | Rzepnica gm.Bytów | 5km Bieg | opłacono | |||||
114 | Theil Andżelika | Lipusz | 5km Bieg | opłacono | |||||
115 | Kloska Kazimierz | Rzepnica gm.Bytów | 5km Nordic Walking | opłacono | |||||
116 | Sowa Renata | Elbląg | 5km Bieg | ||||||
daj radość niepełnosprawnym | |||||||||
117 | Wycislo Romuald | Pila | 5km Nordic Walking | daj radość niepełnosprawnym | opłacono | ||||
Świat Płytek u Kryspina | |||||||||
118 | Grochowski Mateusz | Bytów | 5km Bieg | Świat Płytek u Kryspina | opłacono | ||||
Żarta Wataha | |||||||||
119 | Hinc Aldona | Gdańsk | 5km Bieg | Żarta Wataha | |||||
120 | Hinc Stanisław | Gdańsk | 5km Bieg | Żarta Wataha |
Wyświetleń: 7681