Sprytne Dzieciaki - Kanion Brdy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Nazwa drużyny Kolor drużyny Do zapłaty
1 Bartkowiak Maksymilian BYDGOSZCZ Tylko bieg przygodowy 1 km TRAMPY niebieski opłacono
2 Bembnista Konrad Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Psi patrol niebieski opłacono
3 Bartkowiak Ksawery BYDGOSZCZ Tylko bieg przygodowy 1 km TRAMPY niebieski opłacono
4 Janicka Matylda Niemcz Tylko bieg przygodowy 1 km Niepubliczne Przedszkole Tęczowa Kraina w Niemczu Zielone Ogórki zielony opłacono
5 Janicki Daniel Niemcz Tylko bieg przygodowy 1 km Niepubliczne Przedszkole Tęczowa Kraina w Niemczu Zielone Ogórki zielony opłacono
6 Skonieczna Paulina Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km przedszkole akademickie WSG Paulina Team czerwony opłacono
7 Zimmermann Eliza Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Przedszkole nr 12 Sówka w Bydgoszczy Mądre Sowy zielony opłacono
8 Popiela Julia Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km SP 32 Bydgoszcz Emotki niebieski opłacono
9 Popiela Kinga Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Emotki niebieski opłacono
10 Garlicka Marcelina Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek Czosneczki czerwony opłacono
11 Postawa Jan Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek Torpeda niebieski opłacono
12 Jarnath Szymon Nowy Dwór Tylko bieg przygodowy 1 km SP2 Koronowo Nowy Dwór Tim niebieski opłacono
13 Garlicka Ewa Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek Czosneczki czerwony opłacono
14 Karnowska Karina Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km SP 60 Bydgoszcz Karra niebieski opłacono
15 Prętnicki Wojciech Lubostroń Tylko bieg przygodowy 1 km Zespół Szkół w Lubostroniu Tropiciele zielony
16 Ruge Jakub Rynarzewo Tylko bieg przygodowy 1 km . zielony
17 Demski Tymon Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Polska niebieski opłacono
18 Wieczór Piotr Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Zespół Szkół nr 16 w Bydgoszczy ziomale niebieski opłacono
19 Mocny Aleksander Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Zespół Szkół nr 16 w Bydgoszczy Ziomale niebieski opłacono
20 Walaszek Cezary Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Jeźdźcy Smoków zielony opłacono
21 Ciesińska Adrianna Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Adunia niebieski opłacono
22 Maćkowski Leon Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Przedszkole Źródełko DRUŻYNA KOSMITÓW niebieski opłacono
23 Kudła Anastazja Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Muks Rekin Pływacy czerwony opłacono
24 Krzemińska Hania Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Hania niebieski
25 Koniczyńska Jowitka Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Rowerowe Morsy Rowerowe Morsy czerwony opłacono
26 Łoński Szymon Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Błyskawica niebieski opłacono
27 Modnicki Natanael Łochowo Tylko bieg przygodowy 1 km Sportis Łochowo Sportis żółty opłacono
28 KOZŁOWSKI ERYK BYDGOSZCZ Tylko bieg przygodowy 1 km SP 25 Bydgoszcz KOZA niebieski opłacono
29 Kuc Kornelia Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Kora niebieski
30 Mazurkiewicz Michał Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Juventus Academy Bydgoszcz POLSKA niebieski opłacono
31 Lewandowski Szymon Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Szkoła Podstawowa nr 25 Bydgoszcz Szymon niebieski opłacono
32 Stankiewicz Maria Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Krasnoludki żółty opłacono
33 Kaczyńka Zuzanna Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Zespół Szkół nr 19 Zuzia czerwony opłacono
34 Stankiewicz Alicja Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Krasnoludki żółty opłacono
35 Głatkowski Kacper Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Szkola num.16 Polska niebieski opłacono
36 Matelska Lena Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Przedszkole Niepubliczne Bajka Krasnoludki żółty opłacono
37 Jezierski Szymon Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Przedszkole nr 49 Jeziorki czerwony opłacono
38 Czerwiński Rafał Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Czerwiński czerwony
39 Wdowiak Hanna Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Szare Wilki czerwony opłacono
40 Sarnecki Filip Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Sp 31 Bydgoszcz Polska niebieski opłacono
41 Chmiel Natalia Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km SP nr 47 Bydgoszcz NATALA TEAM czerwony opłacono
42 Milcer Zuzia Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Sp60 Milcerki niebieski opłacono
43 Olszewska Sonia Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km SP 58 Bydgoszcz Brak drużyny czerwony
44 Łatacz Bartosz Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Fundacja Sportolubni Fundacja Sportolubni żółty opłacono
45 Olszewski Wojtek Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km SP 58 Bydgoszcz Brak czerwony
46 Górski Antek Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Harpagan Runners Harpagan Runners czerwony opłacono
47 Górska Zofia Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Harpagan Runners Harpagan Runners czerwony opłacono
48 Romanowski Przemysław Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km SP 58 Bydgoszcz Przemek niebieski opłacono
49 Lipiński Oliwier Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Przedszkole "Źródełko" Dinozaury niebieski opłacono
50 Umiński Tymoteusz Maksymilianowo Tylko bieg przygodowy 1 km SP Maksymilianowo SPMaks czerwony opłacono
51 Peplińska Hanna Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Gepardy niebieski opłacono
52 Pepliński Tomasz Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Gepardy czerwony opłacono
53 Lizik Zuzanna Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Zaczarowany zakątek Zaczarowany zakątek zielony opłacono
54 Krukowska Lena Świekatowo Tylko bieg przygodowy 1 km Szkoła Podstawowa Drużyna Hejków żółty opłacono
55 Różański Ksawery Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Raptors zielony opłacono
56 Szortyka Tymoteusz Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Małe Wilki niebieski opłacono
57 Szortyka Blanka Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Małe Wilki niebieski opłacono
58 Kaczmarek Pola Pawłówek Tylko bieg przygodowy 1 km Niepubliczne Przedszkole Kacperkowy Światek Tenorki czerwony
59 Róg Jan Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Przedszkole nr 48 " Pod Sosnami" Spajdermen czerwony opłacono
60 Krzemkowska Małgorzata Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Gosia niebieski opłacono
61 Kaczmarek Zuzanna Pawłówek Tylko bieg przygodowy 1 km Sp 64 Ziutka czerwony
62 Tarlecka MARCELINA Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Niepubliczne przedszkole step Marcelinka czerwony opłacono
63 Budroni Aaron Budroni Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek Aaron niebieski opłacono
64 Sobczak Alicja Zamosc Tylko bieg przygodowy 1 km Przedszkole Iguś w Zamościu Alicja waleczna niebieski opłacono
65 Belter Aleksandra Zamość Tylko bieg przygodowy 1 km Luks Orzeł Rynarzewo Super dziewczyny niebieski opłacono
66 Słowińska Blanka Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek Zaczarowany Zakątek czerwony
67 Muller Liliana Zamość Tylko bieg przygodowy 1 km Luks Orzeł Rynarzewo Super dziewczyny niebieski opłacono
68 Stasiuk Marcelina Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Zespół Szkół nr 16 w Bydgoszczy Natura i góra zielony
69 Mańczak Wojtek Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Wojan niebieski opłacono
70 Brucki kacper Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km CWZS Zawisza Bydgoszcz szybciki niebieski
71 Różyczka Aleksander Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Foczek niebieski
72 Piórek Nikodem BYDGOSZCZ Tylko bieg przygodowy 1 km Szybcy niebieski opłacono
73 Piórek Maja BYDGOSZCZ Tylko bieg przygodowy 1 km Szybcy niebieski opłacono
74 Kalinowska Anna Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Sztormówki niebieski opłacono
75 Wójcik Mikołaj Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km SP 27 Latające taborety czerwony opłacono
76 Kruszyńska Laura Solec Kujawski Tylko bieg przygodowy 1 km FordonRunners Tymbark żółty opłacono
77 Tuszyński Aleksander Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km SP nr 62 Bydgoszcz Olek niebieski opłacono
78 Żurawska Magdalena Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Julka niebieski opłacono
79 Siuda Stanisław Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Staśki żółty opłacono
80 Grabowski Kuba Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Sp 58 Bdg Sprytne chłopaki czerwony opłacono
81 Pawlak Leon Ciele Tylko bieg przygodowy 1 km Niepubliczne Przedszkole Zielona Kraina Niepubliczne Przedszkole Zielona Kraina zielony opłacono
82 Rzepka Tymon Stronno Tylko bieg przygodowy 1 km Tymek zielony opłacono
83 Rzepka Fabian Stronno Tylko bieg przygodowy 1 km Fabuś niebieski opłacono
84 Gapińska Julianna Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Sp32 ToriTeam niebieski opłacono
85 Kujawa Wiktoria Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Krasnoludki żółty opłacono
86 Dudek Stanisław Solec Kujawski Tylko bieg przygodowy 1 km StasiuTeam niebieski opłacono
87 Gołębiewski Witold Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Krasnoludki żółty opłacono
88 Jankowska Maja Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Przedszkole Radość Brojaki zielony opłacono
89 Jankowski Markus Jankowski Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Żłobek Muszelka Brojaki zielony opłacono
90 Sobczak Adam Zamosc Tylko bieg przygodowy 1 km Przedszkole Iguś w Zamościu Adaś waleczny niebieski opłacono
91 Czeszewski Oliwier Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Neptun niebieski opłacono
92 Karwicki Łukasz Dąbrowa Chełmińska Tylko bieg przygodowy 1 km Dinozaury niebieski
93 Nowacki Szymon Kruszyn Tylko bieg przygodowy 1 km Flash niebieski
94 Romanowski Wiktor Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km KS Gwiazda/SP nr 58 Bydgoszcz Wiktor niebieski opłacono
95 Bembnista Wiktoria Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Psi patrol niebieski opłacono


Wyświetleń: 6461

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ