Sprytne Dzieciaki - Kanion Brdy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Nazwa drużyny Kolor drużyny Do zapłaty
CWZS Zawisza Bydgoszcz
1 Brucki kacper Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km CWZS Zawisza Bydgoszcz szybciki niebieski
FordonRunners
2 Kruszyńska Laura Solec Kujawski Tylko bieg przygodowy 1 km FordonRunners Tymbark żółty opłacono
Fundacja Sportolubni
3 Łatacz Bartosz Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Fundacja Sportolubni Fundacja Sportolubni żółty opłacono
Harpagan Runners
4 Górska Zofia Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Harpagan Runners Harpagan Runners czerwony opłacono
5 Górski Antek Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Harpagan Runners Harpagan Runners czerwony opłacono
Juventus Academy Bydgoszcz
6 Mazurkiewicz Michał Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Juventus Academy Bydgoszcz POLSKA niebieski opłacono
KS Gwiazda/SP nr 58 Bydgoszcz
7 Romanowski Wiktor Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km KS Gwiazda/SP nr 58 Bydgoszcz Wiktor niebieski opłacono
Luks Orzeł Rynarzewo
8 Muller Liliana Zamość Tylko bieg przygodowy 1 km Luks Orzeł Rynarzewo Super dziewczyny niebieski opłacono
Luks Orzeł Rynarzewo
9 Belter Aleksandra Zamość Tylko bieg przygodowy 1 km Luks Orzeł Rynarzewo Super dziewczyny niebieski opłacono
Muks Rekin
10 Kudła Anastazja Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Muks Rekin Pływacy czerwony opłacono
Niepubliczne Przedszkole Kacperkowy Światek
11 Kaczmarek Pola Pawłówek Tylko bieg przygodowy 1 km Niepubliczne Przedszkole Kacperkowy Światek Tenorki czerwony
Niepubliczne Przedszkole Tęczowa Kraina w Niemczu
12 Janicki Daniel Niemcz Tylko bieg przygodowy 1 km Niepubliczne Przedszkole Tęczowa Kraina w Niemczu Zielone Ogórki zielony opłacono
13 Janicka Matylda Niemcz Tylko bieg przygodowy 1 km Niepubliczne Przedszkole Tęczowa Kraina w Niemczu Zielone Ogórki zielony opłacono
Niepubliczne Przedszkole Zielona Kraina
14 Pawlak Leon Ciele Tylko bieg przygodowy 1 km Niepubliczne Przedszkole Zielona Kraina Niepubliczne Przedszkole Zielona Kraina zielony opłacono
Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek
15 Postawa Jan Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek Torpeda niebieski opłacono
16 Garlicka Ewa Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek Czosneczki czerwony opłacono
17 Garlicka Marcelina Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek Czosneczki czerwony opłacono
Niepubliczne przedszkole step
18 Tarlecka MARCELINA Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Niepubliczne przedszkole step Marcelinka czerwony opłacono
Przedszkole "Źródełko"
19 Lipiński Oliwier Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Przedszkole "Źródełko" Dinozaury niebieski opłacono
Przedszkole Iguś w Zamościu
20 Sobczak Alicja Zamosc Tylko bieg przygodowy 1 km Przedszkole Iguś w Zamościu Alicja waleczna niebieski opłacono
21 Sobczak Adam Zamosc Tylko bieg przygodowy 1 km Przedszkole Iguś w Zamościu Adaś waleczny niebieski opłacono
Przedszkole Niepubliczne Bajka
22 Matelska Lena Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Przedszkole Niepubliczne Bajka Krasnoludki żółty opłacono
Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek
23 Budroni Aaron Budroni Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek Aaron niebieski opłacono
24 Słowińska Blanka Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek Zaczarowany Zakątek czerwony
Przedszkole Radość
25 Jankowska Maja Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Przedszkole Radość Brojaki zielony opłacono
Przedszkole nr 12 Sówka w Bydgoszczy
26 Zimmermann Eliza Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Przedszkole nr 12 Sówka w Bydgoszczy Mądre Sowy zielony opłacono
Przedszkole nr 48 " Pod Sosnami"
27 Róg Jan Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Przedszkole nr 48 " Pod Sosnami" Spajdermen czerwony opłacono
Przedszkole nr 49
28 Jezierski Szymon Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Przedszkole nr 49 Jeziorki czerwony opłacono
Przedszkole Źródełko
29 Maćkowski Leon Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Przedszkole Źródełko DRUŻYNA KOSMITÓW niebieski opłacono
Rowerowe Morsy
30 Koniczyńska Jowitka Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Rowerowe Morsy Rowerowe Morsy czerwony opłacono
SP2 Koronowo
31 Jarnath Szymon Nowy Dwór Tylko bieg przygodowy 1 km SP2 Koronowo Nowy Dwór Tim niebieski opłacono
SP 25 Bydgoszcz
32 KOZŁOWSKI ERYK BYDGOSZCZ Tylko bieg przygodowy 1 km SP 25 Bydgoszcz KOZA niebieski opłacono
SP 27
33 Wójcik Mikołaj Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km SP 27 Latające taborety czerwony opłacono
SP 32 Bydgoszcz
34 Popiela Julia Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km SP 32 Bydgoszcz Emotki niebieski opłacono
SP 58 Bydgoszcz
35 Olszewski Wojtek Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km SP 58 Bydgoszcz Brak czerwony
36 Olszewska Sonia Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km SP 58 Bydgoszcz Brak drużyny czerwony
37 Romanowski Przemysław Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km SP 58 Bydgoszcz Przemek niebieski opłacono
SP 60 Bydgoszcz
38 Karnowska Karina Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km SP 60 Bydgoszcz Karra niebieski opłacono
SP Maksymilianowo
39 Umiński Tymoteusz Maksymilianowo Tylko bieg przygodowy 1 km SP Maksymilianowo SPMaks czerwony opłacono
SP nr 47 Bydgoszcz
40 Chmiel Natalia Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km SP nr 47 Bydgoszcz NATALA TEAM czerwony opłacono
SP nr 62 Bydgoszcz
41 Tuszyński Aleksander Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km SP nr 62 Bydgoszcz Olek niebieski opłacono
Sp 31 Bydgoszcz
42 Sarnecki Filip Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Sp 31 Bydgoszcz Polska niebieski opłacono
Sp32
43 Gapińska Julianna Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Sp32 ToriTeam niebieski opłacono
Sp 58 Bdg
44 Grabowski Kuba Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Sp 58 Bdg Sprytne chłopaki czerwony opłacono
Sp60
45 Milcer Zuzia Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Sp60 Milcerki niebieski opłacono
Sp 64
46 Kaczmarek Zuzanna Pawłówek Tylko bieg przygodowy 1 km Sp 64 Ziutka czerwony
Sportis Łochowo
47 Modnicki Natanael Łochowo Tylko bieg przygodowy 1 km Sportis Łochowo Sportis żółty opłacono
Szkola num.16
48 Głatkowski Kacper Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Szkola num.16 Polska niebieski opłacono
Szkoła Podstawowa
49 Krukowska Lena Świekatowo Tylko bieg przygodowy 1 km Szkoła Podstawowa Drużyna Hejków żółty opłacono
Szkoła Podstawowa nr 25 Bydgoszcz
50 Lewandowski Szymon Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Szkoła Podstawowa nr 25 Bydgoszcz Szymon niebieski opłacono
Zaczarowany zakątek
51 Lizik Zuzanna Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Zaczarowany zakątek Zaczarowany zakątek zielony opłacono
Zespół Szkół nr 16 w Bydgoszczy
52 Mocny Aleksander Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Zespół Szkół nr 16 w Bydgoszczy Ziomale niebieski opłacono
53 Wieczór Piotr Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Zespół Szkół nr 16 w Bydgoszczy ziomale niebieski opłacono
54 Stasiuk Marcelina Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Zespół Szkół nr 16 w Bydgoszczy Natura i góra zielony
Zespół Szkół nr 19
55 Kaczyńka Zuzanna Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Zespół Szkół nr 19 Zuzia czerwony opłacono
Zespół Szkół w Lubostroniu
56 Prętnicki Wojciech Lubostroń Tylko bieg przygodowy 1 km Zespół Szkół w Lubostroniu Tropiciele zielony
_BRAK NAZWY_
57 Ruge Jakub Rynarzewo Tylko bieg przygodowy 1 km . zielony
58 Nowacki Szymon Kruszyn Tylko bieg przygodowy 1 km Flash niebieski
59 Karwicki Łukasz Dąbrowa Chełmińska Tylko bieg przygodowy 1 km Dinozaury niebieski
60 Demski Tymon Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Polska niebieski opłacono
61 Kuc Kornelia Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Kora niebieski
62 Dudek Stanisław Solec Kujawski Tylko bieg przygodowy 1 km StasiuTeam niebieski opłacono
63 Siuda Stanisław Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Staśki żółty opłacono
64 Żurawska Magdalena Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Julka niebieski opłacono
65 Różyczka Aleksander Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Foczek niebieski
66 Łoński Szymon Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Błyskawica niebieski opłacono
67 Walaszek Cezary Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Jeźdźcy Smoków zielony opłacono
68 Bembnista Konrad Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Psi patrol niebieski opłacono
69 Bembnista Wiktoria Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Psi patrol niebieski opłacono
70 Czeszewski Oliwier Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Neptun niebieski opłacono
71 Piórek Maja BYDGOSZCZ Tylko bieg przygodowy 1 km Szybcy niebieski opłacono
72 Piórek Nikodem BYDGOSZCZ Tylko bieg przygodowy 1 km Szybcy niebieski opłacono
73 Rzepka Fabian Stronno Tylko bieg przygodowy 1 km Fabuś niebieski opłacono
74 Rzepka Tymon Stronno Tylko bieg przygodowy 1 km Tymek zielony opłacono
75 Ciesińska Adrianna Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Adunia niebieski opłacono
76 Popiela Kinga Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Emotki niebieski opłacono
77 Bartkowiak Ksawery BYDGOSZCZ Tylko bieg przygodowy 1 km TRAMPY niebieski opłacono
78 Bartkowiak Maksymilian BYDGOSZCZ Tylko bieg przygodowy 1 km TRAMPY niebieski opłacono
79 Kalinowska Anna Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Sztormówki niebieski opłacono
80 Krzemkowska Małgorzata Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Gosia niebieski opłacono
81 Różański Ksawery Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Raptors zielony opłacono
82 Wdowiak Hanna Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Szare Wilki czerwony opłacono
83 Czerwiński Rafał Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Czerwiński czerwony
84 Szortyka Blanka Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Małe Wilki niebieski opłacono
85 Szortyka Tymoteusz Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Małe Wilki niebieski opłacono
86 Pepliński Tomasz Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Gepardy czerwony opłacono
87 Peplińska Hanna Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Gepardy niebieski opłacono
88 Stankiewicz Alicja Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Krasnoludki żółty opłacono
89 Stankiewicz Maria Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Krasnoludki żółty opłacono
90 Kujawa Wiktoria Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Krasnoludki żółty opłacono
91 Gołębiewski Witold Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Krasnoludki żółty opłacono
92 Mańczak Wojtek Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Wojan niebieski opłacono
93 Krzemińska Hania Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Hania niebieski
przedszkole akademickie WSG
94 Skonieczna Paulina Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km przedszkole akademickie WSG Paulina Team czerwony opłacono
Żłobek Muszelka
95 Jankowski Markus Jankowski Bydgoszcz Tylko bieg przygodowy 1 km Żłobek Muszelka Brojaki zielony opłacono


Wyświetleń: 6458

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ