Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Nazwa drużyny | Kolor drużyny | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Belter Zuzanna | Zamość | Polska | Tylko bieg na orientację 5 km | Luks Orzeł Rynarzewo | Super dziewczyny | niebieski | opłacono |
2 | Grzegocki Tymoteusz | Bydgoszcz | Polska | Tylko bieg na orientację 5 km | Przedszkole nr 9 | Pokemony | niebieski | |
3 | Durzynska Dorota | Grudziadz | Polska | Tylko bieg na orientację 5 km | Rodzina Durzyna | zielony | ||
4 | Pocztarek Kamil | Bydgoszcz | Polska | Tylko bieg na orientację 5 km | Rumaki | niebieski | opłacono | |
5 | Pocztarek Aleksander | Bydgoszcz | Polska | Tylko bieg na orientację 5 km | Rumaki | niebieski | opłacono | |
6 | Okuniewski Rafał | Bydgoszcz | Polska | Tylko bieg na orientację 5 km | SP 60 Bydgoszcz | Rodzinka B | czerwony | opłacono |
7 | Burchard Weronika | Bydgoszcz | Polska | Tylko bieg na orientację 5 km | Sp17 Bydgoszcz | Rodzinka B | czerwony | opłacono |
8 | Burchard Natalia | Bydgoszcz | Polska | Tylko bieg na orientację 5 km | Sp17 Bydgoszcz | Rodzinka B | czerwony | opłacono |
9 | Dudziak Daniel | Aleksandrów Kujawski | Polska | Tylko bieg na orientację 5 km | Kolegium Kujawskie X.X. Salezjanów | Dudziaki | żółty | |
10 | Kofel-Dudziak Monika | Aleksandrów Kujawski | Polska | Tylko bieg na orientację 5 km | Kolegium Kujawskie X.X. Salezjanów | Dudziaki | żółty | |
11 | Janas Adam | Zielonka | Polska | Tylko bieg na orientację 5 km | DRUŻYNA J | niebieski | opłacono | |
12 | Janas Alicja | Zielonka | Polska | Tylko bieg na orientację 5 km | DRUŻYNA J | niebieski | opłacono | |
13 | Janas Krzysztof | Zielonka | Polska | Tylko bieg na orientację 5 km | DRUŻYNA J | niebieski | opłacono | |
14 | Górzyński Daniel | Bydgoszcz | Polska | Tylko bieg na orientację 5 km | Waleczna 2 | niebieski | opłacono | |
15 | Janas Rafał | Bydgoszcz | Polska | Tylko bieg na orientację 5 km | Biedronki | czerwony | opłacono | |
16 | Wolschlaeger Monika | Bydgoszcz | Polska | Tylko bieg na orientację 5 km | Biedronki | czerwony | opłacono | |
17 | Fabrowska Kaja | Bydgoszcz | Tylko bieg na orientację 5 km | Przedszkole Promyczek | Pepowcy | czerwony | opłacono | |
18 | Fabrowska Oliwia | Bydgoszcz | Polska | Tylko bieg na orientację 5 km | SP 25 Bydgoszcz | Kurczaki | żółty | opłacono |
19 | Nowakowska Zofia | Tryszczyn | Nowa Zelandia | Tylko bieg na orientację 5 km | Przedszkole Samorządowe we Wtelnie | Nowakowski-Tryszczyn-Polska | niebieski | opłacono |
20 | Nowakowska Antonina | Tryszczyn | Szwecja | Tylko bieg na orientację 5 km | Przedszkole Samorządowe we Wtelnie | Nowakowski-Tryszczyn-Polska | niebieski | opłacono |
21 | Nowakowski Emil | Tryszczyn | Dania | Tylko bieg na orientację 5 km | Szkoła podstawowa we Wtelnie | Nowakowski-Tryszczyn-Polska | niebieski | opłacono |
22 | Bogunia Tosia | Bydgoszcz | Polska | Tylko bieg na orientację 5 km | Przedszkole Promyczek | Paszteciki | zielony | opłacono |
23 | Bogunia Pola | Bydgoszcz | Polska | Tylko bieg na orientację 5 km | SP 60 Bydgoszcz | Tropiciele | niebieski | opłacono |
24 | Szydzik Anna | Zławieś Mała | Polska | Tylko bieg na orientację 5 km | Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek | Odlotowcy | niebieski | opłacono |
25 | Kowalewski Filip | BYDGOSZCZ | Polska | Tylko bieg na orientację 5 km | 77 | czerwony | opłacono | |
26 | Kowalewski Sebastian | BYDGOSZCZ | Polska | Tylko bieg na orientację 5 km | 77 | czerwony | opłacono | |
27 | KOWALEWSKi Wojciech | BYDGOSZCZ | Polska | Tylko bieg na orientację 5 km | 77 | czerwony | ||
28 | GOŚCINNA-KOWALEWSKA KATARZYNA | BYDGOSZCZ | Polska | Tylko bieg na orientację 5 km | 77 | czerwony | ||
29 | Piotrowska Aleksandra | Bydgoszcz | Polska | Tylko bieg na orientację 5 km | Rozrabiacy | niebieski | opłacono |
Wyświetleń: 10032