Sprytne Dzieciaki - Kanion Brdy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Nazwa drużyny Kolor drużyny Do zapłaty
1 Kwaśniewski Roman Murowaniec Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szymek i Franek z rodzicami zielony opłacono
2 Kwaśniewska Marta Murowaniec Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szymek i Franek z rodzicami zielony opłacono
3 Gmaj Jakub Grudziądz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Błyskawica niebieski opłacono
4 Bartoś Marta Grudziądz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Błyskawice niebieski opłacono
5 Bartoś Piotr Grudziądz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Błyskawice niebieski opłacono
6 Kurowski Jakub Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole Niepubliczne ZaSiedmioGóroGród Bysie niebieski opłacono
7 Kurowski Tymon Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szkoła podstawowa nr 60 w Bydgoszczy Bysie niebieski opłacono
8 Rafałko Eryk Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Biały Robak zielony opłacono
9 Nawrocka Joanna Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Czerwona gęsia czerwony opłacono
10 Wojciechowski Franciszek Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km GrzesMoniaFranioJas niebieski opłacono
11 Gwizdal Kazimierz Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Jack Sparrow niebieski opłacono
12 Kujawa Anna Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole nr 18 w Bydgoszczy Śnieżna i śnieżynka niebieski opłacono
13 Kujawa Emilia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole nr 18 w Bydgoszczy Śnieżna i śnieżynka niebieski opłacono
14 Jasińska Karolina Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Sp 16 Bydgoszcz Smoki żółty opłacono
15 Jasiński Michał Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Sp 15 Bydgoszcz Smoki żółty opłacono
16 Trokowska Klara Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek Trokosie czerwony opłacono
17 Trokowska Zofia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 27 Trokosie czerwony opłacono
18 Grugel Stefan Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Grugelki zielony opłacono
19 Grugel Jan Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Grugelki zielony opłacono
20 Grugel Paweł Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Grugelki zielony opłacono
21 Wachowiak Agata Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole Kacperek dziki w miescie niebieski opłacono
22 Wachowiak Wiktor Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Sp 48 Bydgoszcz dziki w miescie niebieski opłacono
23 Kamiński Nikodem Koronowo Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 12 Bydgoszczy Kamiszczaki niebieski opłacono
24 Jendrzejewski Jakub Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km URWISY czerwony opłacono
25 Pankau Szymon Koronowo Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 12 Bydgoszczy Pankałki niebieski opłacono
26 Pankau Zuzanna Koronowo Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km CWZS Zawisza Bydgoszcz Pankałki niebieski opłacono
27 Worytko Kacper Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km URWISY czerwony opłacono
28 Czerwiński Maksymilian Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 60 Bydgoszcz Szybkie Gepardy zielony opłacono
29 Czerwiński Nikodem Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 60 Bydgoszcz Szybkie Gepardy zielony opłacono
30 Czerwiński Aleksander Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 60 Bydgoszcz Szybkie Gepardy zielony opłacono
31 Przybylska Laura Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Muchomory żółty opłacono
32 Przybylska Julia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Leśne pająki żółty opłacono
33 Pawlikowska Marysia MROCZA Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Pawlikowskie niebieski opłacono
34 Szczepaniak Nikola MROCZA Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole Miejskie w Mroczy Szczepanki niebieski opłacono
35 Szczepaniak Amelia MROCZA Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Mroczy Szczepanki niebieski opłacono
36 Leszczyńska Aniela Prądocin Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole nr 13 Leśne ludki niebieski opłacono
37 Leszczyńska Otylia Prądocin Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Sp 31 Bydgoszcz Leśne ludki niebieski opłacono
38 Klimkowski Aleksander Murowaniec Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole Korona Murowaniec Klimki niebieski opłacono
39 Klimkowska Adrianna Murowaniec Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole Korona Murowaniec Klimki niebieski opłacono
40 Rybicka Konstancja Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Kosia zielony opłacono
41 Rybicki Przemek Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przemek zielony opłacono
42 Rybicki Hubert Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Hubert zielony opłacono
43 Pierzyńska Natalia Żołędowo Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Sp Maksymilianowo NaJoKa niebieski opłacono
44 Wiatr Asia Żołędowo Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Sp Maksymilianowo NaJoKa niebieski opłacono
45 Wiatr Kamila Żołędowo Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Sp Maksymilianowo NaJoKa niebieski opłacono
46 Kuźmiński Antoni Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Kuźminy niebieski opłacono
47 Sadowski Franciszek Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 60 Bydgoszcz Dziki czerwony opłacono
48 Paszkiewicz Mikołaj Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole Sióstr Elżbietanek Gang Paszkiewiczów niebieski opłacono
49 Paszkiewicz Aleksandra Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole Sióstr Elżbietanek Gang Paszkiewiczów niebieski opłacono
50 Gapiński Hubert Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km ToriTeam niebieski opłacono
51 Lewandowski Szymon Nowa Wieś Wielka Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szymi niebieski opłacono
52 Lewandowski Bartosz Nowa Wieś Wielka Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Bart niebieski opłacono
53 Kowalski Patryk Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szkoła Podstawowa nr 9 w Bydgoszczy Ekipa Kowalskiego czerwony opłacono
54 Zgórska Matylda Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Niepubliczne Przedszkole Borowiki Zgóry niebieski opłacono
55 Zgórska Łucja Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Sp 65 Bydgoszcz Zgóry niebieski opłacono
56 Bąk Zosia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Bączki żółty opłacono
57 Olszewski Antoni Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 62 Bydgoszcz Julka i spółka czerwony opłacono
58 Lorczak Łukasz Łochowo Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Lolki zielony opłacono
59 Lemke Oliwia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szkoła Podstawowa nr 67 Smerfy niebieski opłacono
60 Lemke Kaja Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szkoła Podstawowa nr 67 Smerfy niebieski opłacono
61 Zieliński Antoni Szubin Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km BKW Bydgoszcz BKW Bydgoszcz KIDS niebieski opłacono
62 Pingot Gabriel Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Jeżyki niebieski opłacono
63 Kostrzak Igor Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Rodzina Kos czerwony opłacono
64 Rogiewicz-Bilecka Joanna Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Miśka czerwony opłacono
65 Jerchewicz Tymon Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km TJ żółty opłacono
66 Jerchewicz Jędrzej Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km JJ niebieski opłacono
67 Bartczak Iga Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Leśniaki zielony opłacono
68 Bartczak Wiktor Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Leśniaki zielony opłacono
69 Cybulska Zoja Toruń Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Cybule niebieski opłacono
70 Grochowalski Michał Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Groszki Groszki czerwony opłacono
71 Grochowalska Maja Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Groszki Groszki czerwony opłacono
72 Służewski Milan Bydgoszcz, pow. Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Niepubliczne Przedszkole Oliludki Fordoniaki niebieski opłacono
73 Woźniczak Stanisław Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Sp 65 Bydgoszcz Super drużyna zielony opłacono
74 Kuras Dominika Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Rumaki niebieski opłacono
75 Krajewski Leon Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Juventus Academy Bydgoszcz Scooby Doo niebieski opłacono
76 Szaraniec Oliwia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szaraczki żółty opłacono
77 Szaraniec Emilia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Sp 31 Bydgoszcz Szaraczki żółty opłacono
78 Lota Tamara Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Lotki Lotki niebieski opłacono
79 Talpa Aleksander BYDGOSZCZ Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km TALPIKI czerwony opłacono
80 Chęciński Wojtek Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Sp. 64 KV jedynka czerwony opłacono
81 Chęciński Oskar Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Sp. 64 Piraci czerwony opłacono
82 Gapiński Antoś Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole nr 49 Antgap niebieski opłacono
83 Czyżnikiewicz Bettina Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Pinka i rodzinka niebieski opłacono
84 Ginter Antoni Lipniki Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole Korona Murowaniec Ginterki niebieski opłacono
85 Ginter Wiktor Lipniki Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole Korona Murowaniec Ginterki niebieski opłacono
86 Badowski Konrad Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km ZESPOLAKI SUPER KONRADO żółty opłacono
87 Głogowski Sebastian Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szkoła podstawowa nr 34 w Bydgoszczy Miodożery czerwony opłacono
88 Dudziak Julia Aleksandrów Kujawski Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Kolegium Kujawskie X.X. Salezjanów Dudziaki żółty opłacono
89 Dudziak Dorota ALEKSANDRÓW KUJAWSKI Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Kolegium Kujawskie X.X. Salezjanów Dudziaki żółty opłacono
90 Wiśniewska Melania Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km CzarDzieci.pl Czar Dzieci Zagórzanka czerwony opłacono
91 Wiśniewski Miłosz Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km CzarDzieci.pl Czar Dzieci Zagórzanka czerwony opłacono
92 Lewandowska Natalia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole nr 49 Lewy Team czerwony opłacono
93 Pikulik Gracjan Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szkoła Podstawowa nr 34 Szybciory zielony opłacono
94 Salamon Franciszek grudziadz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km przedszkole Lotnisko SALKI TEAM czerwony opłacono
95 Salamon Zuzanna grudziadz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km przedszkole Lotnisko SALKI TEAM czerwony opłacono
96 Salamon Janek grudziadz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 20 GRUDZIĄDZ SALKI TEAM czerwony opłacono
97 Otlewski Franek Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km ZESPOLAKI FAJO niebieski opłacono
98 Zieliński Ksawery Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek Spryciarze niebieski opłacono
99 Berndt Dominik Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 32 Bydgoszcz Orki z Majorki zielony opłacono
100 Szulczyk Dominik Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 60 Bydgoszcz Szule czerwony opłacono


Wyświetleń: 5195

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ