Sprytne Dzieciaki - Kanion Brdy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Nazwa drużyny Kolor drużyny Do zapłaty
1 Dudziak Dorota ALEKSANDRÓW KUJAWSKI Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Kolegium Kujawskie X.X. Salezjanów Dudziaki żółty opłacono
2 Dudziak Julia Aleksandrów Kujawski Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Kolegium Kujawskie X.X. Salezjanów Dudziaki żółty opłacono
3 Puziak Julian Białe Błota Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Team Puziak niebieski opłacono
4 Puziak Jan Białe Błota Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Team Puziak niebieski opłacono
5 Malinowski Mikołaj Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 25 Bydgoszcz Malinowe Wierchy czerwony opłacono
6 Cieślak Ewa Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Montessori Sisudatu niebieski opłacono
7 Paszkiewicz Aleksandra Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole Sióstr Elżbietanek Gang Paszkiewiczów niebieski opłacono
8 Marczyński Hubert Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Smykusie czerwony opłacono
9 Jerchewicz Jędrzej Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km JJ niebieski opłacono
10 Paszkiewicz Mikołaj Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole Sióstr Elżbietanek Gang Paszkiewiczów niebieski opłacono
11 Jerchewicz Tymon Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km TJ żółty opłacono
12 Rybicki Hubert Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Hubert zielony opłacono
13 Mietkiewicz Mia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szkoła Podstawowa nr 10 w Bydgoszczy Kukizy czerwony opłacono
14 Mietkiewicz Liwia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Kukizy czerwony opłacono
15 Rybicki Przemek Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przemek zielony opłacono
16 Rybicka Konstancja Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Kosia zielony opłacono
17 Bąk Zosia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Bączki żółty opłacono
18 Gędek Zuzanna Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Sp 47 Luna niebieski opłacono
19 Maciejewski Wojtek Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Ninja zielony opłacono
20 Woźniczak Stanisław Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Sp 65 Bydgoszcz Super drużyna zielony opłacono
21 Gędek Nikodem Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Sp 47 Luna niebieski opłacono
22 Maciejewski Olek Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Ninja zielony opłacono
23 Matyasik Radosław Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Niewybitni ale Sprytni żółty opłacono
24 Grugel Paweł Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Grugelki zielony opłacono
25 Kostrzak Igor Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Rodzina Kos czerwony opłacono
26 Grugel Jan Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Grugelki zielony opłacono
27 Grugel Stefan Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Grugelki zielony opłacono
28 Lemke Kaja Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szkoła Podstawowa nr 67 Smerfy niebieski opłacono
29 Lemke Oliwia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szkoła Podstawowa nr 67 Smerfy niebieski opłacono
30 Trokowska Zofia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 27 Trokosie czerwony opłacono
31 Pingot Gabriel Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Jeżyki niebieski opłacono
32 Trokowska Klara Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek Trokosie czerwony opłacono
33 Kukawka Helena Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole nr 34 Dream tirim Team niebieski opłacono
34 Jasiński Michał Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Sp 15 Bydgoszcz Smoki żółty opłacono
35 Kukawka Piotr Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole nr 34 Dream tirim Team niebieski opłacono
36 Sadowski Franciszek Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 60 Bydgoszcz Dziki czerwony opłacono
37 Jasińska Karolina Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Sp 16 Bydgoszcz Smoki żółty opłacono
38 Hojda Maria Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Team Sisi i Dodo zielony opłacono
39 Hojda Dorota Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Team Sisi i Dodo zielony opłacono
40 Piechocki Igor Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 32 Bydgoszcz Jastrzębie zielony opłacono
41 Szulczyk Dominik Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 60 Bydgoszcz Szule czerwony opłacono
42 Rogiewicz-Bilecka Joanna Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Miśka czerwony opłacono
43 Jaworska Anna Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Sp 65 Bydgoszcz Pszczółki żółty opłacono
44 Przybylska Julia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Leśne pająki żółty opłacono
45 Hojda Natalia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Team Sisi i Dodo zielony opłacono
46 Kempiński Grzegorz Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Błyskawica niebieski
47 Przybylska Laura Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Muchomory żółty opłacono
48 Kiełczyński Hubert Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Hubteam niebieski opłacono
49 Berndt Dominik Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 32 Bydgoszcz Orki z Majorki zielony opłacono
50 Grzegocki Mateusz Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 60 Bydgoszcz Pokemony niebieski
51 Bartczak Wiktor Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Leśniaki zielony opłacono
52 Bartczak Iga Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Leśniaki zielony opłacono
53 Czyżykowski Michał Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km czyżyki niebieski
54 Janeczko Oliwia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 32 Bydgoszcz BONA żółty opłacono
55 Włodarska Magdalena Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Sp 46 Bydgoszcz MaksBDG zielony
56 Zieliński Ksawery Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek Spryciarze niebieski opłacono
57 Kujawa Emilia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole nr 18 w Bydgoszczy Śnieżna i śnieżynka niebieski opłacono
58 BOROWICZ Bartosz Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole nr 7 Borki niebieski opłacono
59 MIKS ZUZANNA Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 60 Bydgoszcz ZMIKSOWANI czerwony opłacono
60 Kujawa Anna Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole nr 18 w Bydgoszczy Śnieżna i śnieżynka niebieski opłacono
61 Sergot Maksymilian Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Sp nr 46 Bydgoszcz MaksBDG zielony opłacono
62 Czyżykowski Miłosz Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole nr 48 " Pod Sosnami" czyżyki niebieski
63 Kuźmiński Antoni Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Kuźminy niebieski opłacono
64 Rudnikowska Zuzanna Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole nr 48 " Pod Sosnami" Rudniki Szkudniki czerwony opłacono
65 MIKS ZOFIA Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 60 Bydgoszcz ZMIKSOWANI czerwony opłacono
66 Rudnikowski Jakub Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole nr 48 " Pod Sosnami" Rudniki Szkudniki niebieski opłacono
67 Stepa Monika Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km TROPICIELE czerwony
68 Otlewski Franek Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km ZESPOLAKI FAJO niebieski opłacono
69 Lajblich Michał Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Avengers niebieski opłacono
70 Świetlik Grzegorz Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Świetliki niebieski opłacono
71 Budziak Artur Budziak Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Budziak Team czerwony
72 Olechnowicz Maciej Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Gwiazda Gwiezdny pył niebieski
73 Bukowski Patryk Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Athleticomed.pl Bydgoszcz Athleticomed.pl niebieski opłacono
74 Wyszomirski Przemysław Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Wyszomirki niebieski opłacono
75 Grochowalska Maja Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Groszki Groszki czerwony opłacono
76 Czerwiński Aleksander Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 60 Bydgoszcz Szybkie Gepardy zielony opłacono
77 Małecka Amelia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km DRUŻYNA KARMELA niebieski opłacono
78 Czerwiński Nikodem Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 60 Bydgoszcz Szybkie Gepardy zielony opłacono
79 Szczepaniak Dawid Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szczepaniaki zielony opłacono
80 Grochowalski Michał Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Groszki Groszki czerwony opłacono
81 Saganowska Weronika Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Saganki zielony opłacono
82 Czerwiński Maksymilian Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 60 Bydgoszcz Szybkie Gepardy zielony opłacono
83 Pikulik Gracjan Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szkoła Podstawowa nr 34 Szybciory zielony opłacono
84 Worytko Kacper Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km URWISY czerwony opłacono
85 Lewandowska Natalia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole nr 49 Lewy Team czerwony opłacono
86 Wiśniewski Miłosz Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km CzarDzieci.pl Czar Dzieci Zagórzanka czerwony opłacono
87 Wiśniewska Melania Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km CzarDzieci.pl Czar Dzieci Zagórzanka czerwony opłacono
88 KOWALSKI Jakub Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Pantera zielony opłacono
89 Wdowiak Wojciech Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szare Wilki czerwony opłacono
90 KOWALSKI Bartłomiej Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Pantera zielony opłacono
91 Strzelinska Kornelia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Strzały niebieski opłacono
92 Kubiak Nadia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Raptory zielony opłacono
93 Głogowski Sebastian Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szkoła podstawowa nr 34 w Bydgoszczy Miodożery czerwony opłacono
94 Tomaszewski Alan Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km KtoMa? niebieski opłacono
95 Badowski Konrad Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km ZESPOLAKI SUPER KONRADO żółty opłacono
96 Gapiński Antoś Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole nr 49 Antgap niebieski opłacono
97 Nowak Victoria Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole nr 48 ISKIERKI czerwony opłacono
98 Chęciński Oskar Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Sp. 64 Piraci czerwony opłacono
99 Madurajski Jakub Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Rajscy żółty opłacono
100 Ryszkiewicz Bruno Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km BUS niebieski opłacono


Wyświetleń: 5194

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ