Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Nazwa drużyny | Kolor drużyny | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dudziak Dorota | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Kolegium Kujawskie X.X. Salezjanów | Dudziaki | żółty | opłacono |
2 | Dudziak Julia | Aleksandrów Kujawski | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Kolegium Kujawskie X.X. Salezjanów | Dudziaki | żółty | opłacono |
3 | Puziak Julian | Białe Błota | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Team Puziak | niebieski | opłacono | |
4 | Puziak Jan | Białe Błota | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Team Puziak | niebieski | opłacono | |
5 | Olechnowicz Maciej | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Gwiazda | Gwiezdny pył | niebieski | |
6 | Wyszomirski Przemysław | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Wyszomirki | niebieski | opłacono | |
7 | Małecka Amelia | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | DRUŻYNA KARMELA | niebieski | opłacono | |
8 | Zaborowski Marek | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Sp 31 Bydgoszcz | Zaworki | czerwony | opłacono |
9 | Karski Mateusz | Bydgoszcz | Arabia Saudyjska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | KARASIE | żółty | opłacono | |
10 | Kotecka Lilianna | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Gang Kocura | Gang Kocura | niebieski | opłacono |
11 | Kawka Kacper | Bydgoszcz | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek | Kawka I Plata | żółty | opłacono | |
12 | Poterek Wiktor | Bydgoszcz | Stany Zjednoczone | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy | Poterki | czerwony | opłacono |
13 | Plata Wiktor | Bydgoszcz | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek | Kawka I Plata | żółty | opłacono | |
14 | Karska Martyna | Bydgoszcz | Arabia Saudyjska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | KARASIE | żółty | opłacono | |
15 | Jezierski Oliwier | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Zespół szkół nr 19 w Bydgoszczy | Jeziorki | niebieski | opłacono |
16 | Kalinowski Igor | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Szkoła Podstawowa nr 35 w Bydgoszczy | Kaliniaki | niebieski | opłacono |
17 | Malinowski Mikołaj | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | SP 25 Bydgoszcz | Malinowe Wierchy | czerwony | opłacono |
18 | Kiełczyński Hubert | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Hubteam | niebieski | opłacono | |
19 | Budziak Artur Budziak | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Budziak Team | czerwony | ||
20 | Ryszkiewicz Bruno | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | BUS | niebieski | opłacono | |
21 | Sikora Leon | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Niepubliczne Przedskzole Radość | Leśne ludki | niebieski | opłacono |
22 | Reimus Oliwier | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | KS Gwiazda/SP nr 58 Bydgoszcz | Oli Team | niebieski | opłacono |
23 | Wiśniewski Adam | BYDGOSZCZ | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | NSP 1 | Rozbrykane Łoszaki | czerwony | opłacono |
24 | Wiśniewska Aleksandra | BYDGOSZCZ | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Zielona Kraina | Rozbrykane Łoszaki | niebieski | opłacono |
25 | Bilińska Zuzanna | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Zuzia i spółka | żółty | opłacono | |
26 | Cichowski Aleksander | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Biegacze | czerwony | opłacono | |
27 | Hojda Maria | Bydgoszcz | Japonia | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Team Sisi i Dodo | zielony | opłacono | |
28 | Hojda Dorota | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Team Sisi i Dodo | zielony | opłacono | |
29 | Hojda Natalia | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Team Sisi i Dodo | zielony | opłacono | |
30 | Górzyński Adrian | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Szkoła podstawowa 32 | Waleczna 2 | niebieski | opłacono |
31 | Berndt Julia | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole "Źródełko" | Mustangi | zielony | opłacono |
32 | Milner Stasiu | Bydgoszcz | Grecja | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole "Źródełko" | Minionki | żółty | opłacono |
33 | Milner Tadzik | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole "Źródełko" | Pidżamersi | zielony | opłacono |
34 | Gędek Zuzanna | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Sp 47 | Luna | niebieski | opłacono |
35 | Gędek Nikodem | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Sp 47 | Luna | niebieski | opłacono |
36 | Kukawka Helena | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole nr 34 | Dream tirim Team | niebieski | opłacono |
37 | Kukawka Piotr | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole nr 34 | Dream tirim Team | niebieski | opłacono |
38 | Piechocki Igor | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | SP 32 Bydgoszcz | Jastrzębie | zielony | opłacono |
39 | Janeczko Oliwia | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | SP 32 Bydgoszcz | BONA | żółty | opłacono |
40 | Szczepaniak Dawid | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Szczepaniaki | zielony | opłacono | |
41 | Kempińska Julia | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | SP 62 Bydgoszcz | Julka i Spółka | czerwony | opłacono |
42 | Włodarska Magdalena | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Sp 46 Bydgoszcz | MaksBDG | zielony | |
43 | BOROWICZ Bartosz | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole nr 7 | Borki | niebieski | opłacono |
44 | Sergot Maksymilian | Bydgoszcz | Hiszpania | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Sp nr 46 Bydgoszcz | MaksBDG | zielony | opłacono |
45 | Rudnikowska Zuzanna | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole nr 48 " Pod Sosnami" | Rudniki Szkudniki | czerwony | opłacono |
46 | Rudnikowski Jakub | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole nr 48 " Pod Sosnami" | Rudniki Szkudniki | niebieski | opłacono |
47 | KOWALSKI Jakub | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Pantera | zielony | opłacono | |
48 | KOWALSKI Bartłomiej | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Pantera | zielony | opłacono | |
49 | Strzelinska Kornelia | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Strzały | niebieski | opłacono | |
50 | Mieczkowska Weronika | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek | Tropicielki | zielony | opłacono |
51 | Wincek Lena | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Krukoni | niebieski | opłacono | |
52 | Jaworska Anna | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Sp 65 Bydgoszcz | Pszczółki | żółty | opłacono |
53 | Pachut Zuzanna | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole Ekolaki | Zuziulkowo | żółty | opłacono |
54 | Czyżykowski Michał | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | czyżyki | niebieski | ||
55 | MIKS ZUZANNA | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | SP 60 Bydgoszcz | ZMIKSOWANI | czerwony | opłacono |
56 | Czyżykowski Miłosz | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole nr 48 " Pod Sosnami" | czyżyki | niebieski | |
57 | MIKS ZOFIA | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | SP 60 Bydgoszcz | ZMIKSOWANI | czerwony | opłacono |
58 | Stepa Monika | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | TROPICIELE | czerwony | ||
59 | Lajblich Michał | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Avengers | niebieski | opłacono | |
60 | Świetlik Grzegorz | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Świetliki | niebieski | opłacono | |
61 | Bukowski Patryk | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Athleticomed.pl Bydgoszcz | Athleticomed.pl | niebieski | opłacono |
62 | Saganowska Weronika | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Saganki | zielony | opłacono | |
63 | Wdowiak Wojciech | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Szare Wilki | czerwony | opłacono | |
64 | Kubiak Nadia | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Raptory | zielony | opłacono | |
65 | Tomaszewski Alan | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | KtoMa? | niebieski | opłacono | |
66 | Nowak Victoria | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole nr 48 | ISKIERKI | czerwony | opłacono |
67 | Madurajski Jakub | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Rajscy | żółty | opłacono | |
68 | Batka Marcelina | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Niepubliczne Przedszkole Kacperek | Baciory | niebieski | opłacono |
69 | Simon Jakub | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Simonki | zielony | opłacono | |
70 | Lemke Hania | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | SP 67 Bydgoszcz | Smerfy | niebieski | opłacono |
71 | Lemke Madzia | Bydgoszcz | Kostaryka | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | SP 67 Bydgoszcz | Smerfy | niebieski | opłacono |
72 | Kapeliński Aleksander | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Ciele | Kapelini | niebieski | opłacono |
73 | Kozubowska Izabela | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | SP.41 Bydgoszcz | Gang Kozy | czerwony | opłacono |
74 | Wolschlaeger Weronika | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Biedronki | czerwony | opłacono | |
75 | Lubiszewski Jakub | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Lubisie | niebieski | opłacono | |
76 | Marchwant Lilianna | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Pieski :) | niebieski | opłacono | |
77 | Manikowska Zuzia | bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Flamingi | czerwony | opłacono | |
78 | Oczkowski Nikodem | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Oczek Team | niebieski | opłacono | |
79 | Oczkowski Tymoteusz | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Oczki Team | niebieski | opłacono | |
80 | Kłonowski Mikołaj | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole "Źródełko" | INIEMAMOCNI | niebieski | opłacono |
81 | Manikowski Leon | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Smykusie | czerwony | opłacono | |
82 | Trendewicz Antonina | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Truskaweczki | niebieski | opłacono | |
83 | Wójcik Nikodem | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Dzikie Kowboje | niebieski | opłacono | |
84 | Talarek Szymon | Bydgoszcz | Francja | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | SP 30 BYDGOSZCZ | Talarki | zielony | opłacono |
85 | Leśniak Mateusz | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Włóczykije | zielony | opłacono | |
86 | Marczyńska Kornelia | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Flamingi | czerwony | opłacono | |
87 | Cieślak Ewa | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Montessori | Sisudatu | niebieski | opłacono |
88 | Marczyński Hubert | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Smykusie | czerwony | opłacono | |
89 | Mietkiewicz Mia | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Szkoła Podstawowa nr 10 w Bydgoszczy | Kukizy | czerwony | opłacono |
90 | Mietkiewicz Liwia | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Kukizy | czerwony | opłacono | |
91 | Maciejewski Wojtek | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Ninja | zielony | opłacono | |
92 | Maciejewski Olek | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Ninja | zielony | opłacono | |
93 | Matyasik Radosław | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Niewybitni ale Sprytni | żółty | opłacono | |
94 | Szulczyk Dominik | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | SP 60 Bydgoszcz | Szule | czerwony | opłacono |
95 | Berndt Dominik | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | SP 32 Bydgoszcz | Orki z Majorki | zielony | opłacono |
96 | Zieliński Ksawery | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek | Spryciarze | niebieski | opłacono |
97 | Otlewski Franek | Bydgoszcz | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | ZESPOLAKI | FAJO | niebieski | opłacono | |
98 | Pikulik Gracjan | Bydgoszcz | Japonia | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Szkoła Podstawowa nr 34 | Szybciory | zielony | opłacono |
99 | Lewandowska Natalia | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole nr 49 | Lewy Team | czerwony | opłacono |
100 | Wiśniewski Miłosz | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | CzarDzieci.pl | Czar Dzieci Zagórzanka | czerwony | opłacono |
Wyświetleń: 9706