Sprytne Dzieciaki - Kanion Brdy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Nazwa drużyny Kolor drużyny Do zapłaty
1 Dudzyński Jerzy Murowaniec Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Mięsny jeż zielony opłacono
2 Dudzyński Jędrzej Murowaniec Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Mięsny jeż zielony opłacono
3 Marczyński Hubert Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Smykusie czerwony opłacono
4 Jerchewicz Jędrzej Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km JJ niebieski opłacono
5 Jerchewicz Tymon Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km TJ żółty opłacono
6 Rybicki Hubert Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Hubert zielony opłacono
7 Mietkiewicz Liwia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Kukizy czerwony opłacono
8 Rybicki Przemek Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przemek zielony opłacono
9 Rybicka Konstancja Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Kosia zielony opłacono
10 Bartoś Piotr Grudziądz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Błyskawice niebieski opłacono
11 Bartoś Marta Grudziądz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Błyskawice niebieski opłacono
12 Bąk Zosia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Bączki żółty opłacono
13 Maciejewski Wojtek Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Ninja zielony opłacono
14 Maciejewski Olek Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Ninja zielony opłacono
15 Matyasik Radosław Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Niewybitni ale Sprytni żółty opłacono
16 Grugel Paweł Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Grugelki zielony opłacono
17 Kostrzak Igor Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Rodzina Kos czerwony opłacono
18 Grugel Jan Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Grugelki zielony opłacono
19 Grugel Stefan Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Grugelki zielony opłacono
20 Czaplewska Helena Niwy Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Różasy czerwony
21 Pingot Gabriel Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Jeżyki niebieski opłacono
22 Hojda Maria Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Team Sisi i Dodo zielony opłacono
23 Hojda Dorota Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Team Sisi i Dodo zielony opłacono
24 Rogiewicz-Bilecka Joanna Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Miśka czerwony opłacono
25 Przybylska Julia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Leśne pająki żółty opłacono
26 Hojda Natalia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Team Sisi i Dodo zielony opłacono
27 Kempiński Grzegorz Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Błyskawica niebieski
28 Przybylska Laura Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Muchomory żółty opłacono
29 Kiełczyński Hubert Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Hubteam niebieski opłacono
30 Puziak Julian Białe Błota Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Team Puziak niebieski opłacono
31 Puziak Jan Białe Błota Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Team Puziak niebieski opłacono
32 Bartczak Wiktor Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Leśniaki zielony opłacono
33 Bartczak Iga Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Leśniaki zielony opłacono
34 Czyżykowski Michał Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km czyżyki niebieski
35 Kuźmiński Antoni Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Kuźminy niebieski opłacono
36 Stepa Monika Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km TROPICIELE czerwony
37 Lajblich Michał Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Avengers niebieski opłacono
38 Świetlik Grzegorz Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Świetliki niebieski opłacono
39 Budziak Artur Budziak Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Budziak Team czerwony
40 Wyszomirski Przemysław Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Wyszomirki niebieski opłacono
41 Małecka Amelia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km DRUŻYNA KARMELA niebieski opłacono
42 Kłosowska Maja Szubin Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Zastęp Mai niebieski opłacono
43 Szczepaniak Dawid Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szczepaniaki zielony opłacono
44 Saganowska Weronika Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Saganki zielony opłacono
45 Worytko Kacper Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km URWISY czerwony opłacono
46 Sulska Aleksandra Kruszwica Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Dzielne Dziewczyny niebieski
47 KOWALSKI Jakub Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Pantera zielony opłacono
48 Wdowiak Wojciech Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szare Wilki czerwony opłacono
49 KOWALSKI Bartłomiej Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Pantera zielony opłacono
50 Strzelinska Kornelia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Strzały niebieski opłacono
51 Kubiak Nadia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Raptory zielony opłacono
52 Tomaszewski Alan Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km KtoMa? niebieski opłacono
53 Madurajski Jakub Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Rajscy żółty opłacono
54 Lorczak Łukasz Łochowo Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Lolki zielony opłacono
55 Ryszkiewicz Bruno Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km BUS niebieski opłacono
56 Czyżnikiewicz Bettina Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Pinka i rodzinka niebieski opłacono
57 Simon Jakub Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Simonki zielony opłacono
58 Gmaj Jakub Grudziądz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Błyskawica niebieski opłacono
59 Pawlak Olaf Osielsko Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Pawlaki czerwony opłacono
60 Szaraniec Oliwia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szaraczki żółty opłacono
61 Wojciechowski Franciszek Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km GrzesMoniaFranioJas niebieski opłacono
62 Wolschlaeger Weronika Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Biedronki czerwony opłacono
63 Lubiszewski Jakub Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Lubisie niebieski opłacono
64 Pawlikowska Marysia MROCZA Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Pawlikowskie niebieski opłacono
65 Nawrocka Joanna Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Czerwona gęsia czerwony opłacono
66 Marchwant Lilianna Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Pieski :) niebieski opłacono
67 Szymaszek Paweł Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Młode dzieciaki niebieski
68 Szymaszek Muchał Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Młode wilki niebieski
69 Sporny Tymoteusz Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Limonki czerwony
70 Jendrzejewski Jakub Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km URWISY czerwony opłacono
71 Manikowska Zuzia bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Flamingi czerwony opłacono
72 Oczkowski Nikodem Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Oczek Team niebieski opłacono
73 Oczkowski Tymoteusz Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Oczki Team niebieski opłacono
74 Jurczak Franciszek Gdańsk Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Ekipa Franka niebieski opłacono
75 Talpa Aleksander BYDGOSZCZ Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km TALPIKI czerwony opłacono
76 Rafałko Eryk Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Biały Robak zielony opłacono
77 Manikowski Leon Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Smykusie czerwony opłacono
78 Lewandowski Bartosz Nowa Wieś Wielka Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Bart niebieski opłacono
79 Lewandowski Szymon Nowa Wieś Wielka Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szymi niebieski opłacono
80 Ziółkowski Krzysztof Niemcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Paciaciaki niebieski opłacono
81 Bilińska Zuzanna Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Zuzia i spółka żółty opłacono
82 Trendewicz Antonina Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Truskaweczki niebieski opłacono
83 Cybulska Zoja Toruń Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Cybule niebieski opłacono
84 Gapiński Hubert Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km ToriTeam niebieski opłacono
85 Wójcik Nikodem Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Dzikie Kowboje niebieski opłacono
86 Kwaśniewska Marta Murowaniec Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szymek i Franek z rodzicami zielony opłacono
87 Kwaśniewski Roman Murowaniec Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szymek i Franek z rodzicami zielony opłacono
88 Cichowski Aleksander Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Biegacze czerwony opłacono
89 Marciniak Antoni Łochowice Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Wielkie T-rexy żółty opłacono
90 Kuras Dominika Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Rumaki niebieski opłacono
91 Karski Mateusz Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km KARASIE żółty opłacono
92 Wincek Lena Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Krukoni niebieski opłacono
93 Karska Martyna Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km KARASIE żółty opłacono
94 Wiśniewski Wiktor Chełmce Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przygodożercy niebieski opłacono
95 Gwizdal Kazimierz Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Jack Sparrow niebieski opłacono
96 Leśniak Mateusz Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Włóczykije zielony opłacono
97 Wiśniewska Martyna Chełmce Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przygodożercy niebieski opłacono
98 Pawlak Patryk Osielsko Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Pawlaki czerwony opłacono
99 Marczyńska Kornelia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Flamingi czerwony opłacono
100 Bukowski Patryk Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Athleticomed.pl Bydgoszcz Athleticomed.pl niebieski opłacono


Wyświetleń: 4412

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ