Sprytne Dzieciaki - Kanion Brdy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Nazwa drużyny Kolor drużyny Do zapłaty
Athleticomed.pl Bydgoszcz
1 Bukowski Patryk Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Athleticomed.pl Bydgoszcz Athleticomed.pl niebieski opłacono
BKW Bydgoszcz
2 Zieliński Antoni Szubin Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km BKW Bydgoszcz BKW Bydgoszcz KIDS niebieski opłacono
CWZS Zawisza Bydgoszcz
3 Pankau Zuzanna Koronowo Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km CWZS Zawisza Bydgoszcz Pankałki niebieski opłacono
Ciele
4 Kapeliński Aleksander Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Ciele Kapelini niebieski opłacono
CzarDzieci.pl
5 Wiśniewska Melania Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km CzarDzieci.pl Czar Dzieci Zagórzanka czerwony opłacono
6 Wiśniewski Miłosz Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km CzarDzieci.pl Czar Dzieci Zagórzanka czerwony opłacono
Gang Kocura
7 Kotecka Lilianna Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Gang Kocura Gang Kocura niebieski opłacono
Groszki
8 Grochowalski Michał Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Groszki Groszki czerwony opłacono
9 Grochowalska Maja Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Groszki Groszki czerwony opłacono
Gwiazda
10 Olechnowicz Maciej Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Gwiazda Gwiezdny pył niebieski
Juventus Academy Bydgoszcz
11 Krajewski Leon Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Juventus Academy Bydgoszcz Scooby Doo niebieski opłacono
KS Gwiazda/SP nr 58 Bydgoszcz
12 Reimus Oliwier Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km KS Gwiazda/SP nr 58 Bydgoszcz Oli Team niebieski opłacono
Kolegium Kujawskie X.X. Salezjanów
13 Dudziak Julia Aleksandrów Kujawski Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Kolegium Kujawskie X.X. Salezjanów Dudziaki żółty opłacono
14 Dudziak Dorota ALEKSANDRÓW KUJAWSKI Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Kolegium Kujawskie X.X. Salezjanów Dudziaki żółty opłacono
LUTEK Team
15 Lutowska Pola Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km LUTEK Team LUTEK Team żółty
16 Lutowski Filip Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km LUTEK Team LUTEK Team żółty
Lotki
17 Lota Tamara Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Lotki Lotki niebieski opłacono
Montessori
18 Cieślak Ewa Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Montessori Sisudatu niebieski opłacono
NSP 1
19 Wiśniewski Adam BYDGOSZCZ Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km NSP 1 Rozbrykane Łoszaki czerwony opłacono
Niepubliczne Przedskzole Radość
20 Sikora Leon Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Niepubliczne Przedskzole Radość Leśne ludki niebieski opłacono
Niepubliczne Przedszkole Borowiki
21 Zgórska Matylda Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Niepubliczne Przedszkole Borowiki Zgóry niebieski opłacono
Niepubliczne Przedszkole Kacperek
22 Batka Marcelina Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Niepubliczne Przedszkole Kacperek Baciory niebieski opłacono
Niepubliczne Przedszkole Oliludki
23 Służewski Milan Bydgoszcz, pow. Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Niepubliczne Przedszkole Oliludki Fordoniaki niebieski opłacono
Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek
24 Zieliński Ksawery Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek Spryciarze niebieski opłacono
25 Mieczkowska Weronika Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek Tropicielki zielony opłacono
26 Oparka Amelia Świekatowo Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek Oparki czerwony opłacono
27 Plata Wiktor Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek Kawka I Plata żółty opłacono
28 Kawka Kacper Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek Kawka I Plata żółty opłacono
Przedszkole "Źródełko"
29 Kłonowski Mikołaj Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole "Źródełko" INIEMAMOCNI niebieski opłacono
30 Milner Tadzik Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole "Źródełko" Pidżamersi zielony opłacono
31 Milner Stasiu Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole "Źródełko" Minionki żółty opłacono
32 Berndt Julia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole "Źródełko" Mustangi zielony opłacono
Przedszkole Ekolaki
33 Pachut Zuzanna Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole Ekolaki Zuziulkowo żółty opłacono
Przedszkole Kacperek
34 Wachowiak Agata Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole Kacperek dziki w miescie niebieski opłacono
Przedszkole Korona Murowaniec
35 Klimkowski Aleksander Murowaniec Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole Korona Murowaniec Klimki niebieski opłacono
36 Klimkowska Adrianna Murowaniec Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole Korona Murowaniec Klimki niebieski opłacono
37 Ginter Antoni Lipniki Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole Korona Murowaniec Ginterki niebieski opłacono
38 Ginter Wiktor Lipniki Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole Korona Murowaniec Ginterki niebieski opłacono
Przedszkole Miejskie "Rządz"
39 Ściborowski Ignacy Grudziądz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole Miejskie "Rządz" ŚCIBORKI zielony opłacono
Przedszkole Miejskie w Mroczy
40 Szczepaniak Nikola MROCZA Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole Miejskie w Mroczy Szczepanki niebieski opłacono
Przedszkole Niepubliczne ZaSiedmioGóroGród
41 Kurowski Jakub Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole Niepubliczne ZaSiedmioGóroGród Bysie niebieski opłacono
Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek
42 Trokowska Klara Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek Trokosie czerwony opłacono
43 Oparka Kornelia Świekatowo Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek Oparki czerwony opłacono
Przedszkole Sióstr Elżbietanek
44 Paszkiewicz Mikołaj Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole Sióstr Elżbietanek Gang Paszkiewiczów niebieski opłacono
45 Paszkiewicz Aleksandra Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole Sióstr Elżbietanek Gang Paszkiewiczów niebieski opłacono
Przedszkole nr 7
46 BOROWICZ Bartosz Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole nr 7 Borki niebieski opłacono
Przedszkole nr 13
47 Leszczyńska Aniela Prądocin Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole nr 13 Leśne ludki niebieski opłacono
Przedszkole nr 18 w Bydgoszczy
48 Kujawa Anna Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole nr 18 w Bydgoszczy Śnieżna i śnieżynka niebieski opłacono
49 Kujawa Emilia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole nr 18 w Bydgoszczy Śnieżna i śnieżynka niebieski opłacono
Przedszkole nr 34
50 Kukawka Piotr Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole nr 34 Dream tirim Team niebieski opłacono
51 Kukawka Helena Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole nr 34 Dream tirim Team niebieski opłacono
Przedszkole nr 48
52 Nowak Victoria Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole nr 48 ISKIERKI czerwony opłacono
Przedszkole nr 48 " Pod Sosnami"
53 Czyżykowski Miłosz Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole nr 48 " Pod Sosnami" czyżyki niebieski
54 Rudnikowski Jakub Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole nr 48 " Pod Sosnami" Rudniki Szkudniki niebieski opłacono
55 Rudnikowska Zuzanna Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole nr 48 " Pod Sosnami" Rudniki Szkudniki czerwony opłacono
Przedszkole nr 49
56 Gapiński Antoś Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole nr 49 Antgap niebieski opłacono
57 Lewandowska Natalia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przedszkole nr 49 Lewy Team czerwony opłacono
SP.41 Bydgoszcz
58 Kozubowska Izabela Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP.41 Bydgoszcz Gang Kozy czerwony opłacono
SP 12 Bydgoszczy
59 Kamiński Nikodem Koronowo Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 12 Bydgoszczy Kamiszczaki niebieski opłacono
60 Pankau Szymon Koronowo Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 12 Bydgoszczy Pankałki niebieski opłacono
SP 20 GRUDZIĄDZ
61 Salamon Janek grudziadz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 20 GRUDZIĄDZ SALKI TEAM czerwony opłacono
SP 20 Grudziądz
62 Ściborowski Nikodem Grudziądz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 20 Grudziądz ŚCIBORKI zielony opłacono
63 Ściborowski Filip Grudziądz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 20 Grudziądz ŚCIBORKI zielony opłacono
SP 25 Bydgoszcz
64 Malinowski Mikołaj Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 25 Bydgoszcz Malinowe Wierchy czerwony opłacono
SP 27
65 Trokowska Zofia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 27 Trokosie czerwony opłacono
SP 30 BYDGOSZCZ
66 Talarek Szymon Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 30 BYDGOSZCZ Talarki zielony opłacono
SP 32 Bydgoszcz
67 Janeczko Oliwia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 32 Bydgoszcz BONA żółty opłacono
SP 32 Bydgoszcz
68 Berndt Dominik Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 32 Bydgoszcz Orki z Majorki zielony opłacono
69 Piechocki Igor Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 32 Bydgoszcz Jastrzębie zielony opłacono
SP 60 Bydgoszcz
70 Czerwiński Maksymilian Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 60 Bydgoszcz Szybkie Gepardy zielony opłacono
71 Czerwiński Nikodem Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 60 Bydgoszcz Szybkie Gepardy zielony opłacono
72 Czerwiński Aleksander Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 60 Bydgoszcz Szybkie Gepardy zielony opłacono
73 Grzegocki Mateusz Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 60 Bydgoszcz Pokemony niebieski
74 Sadowski Franciszek Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 60 Bydgoszcz Dziki czerwony opłacono
75 Szulczyk Dominik Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 60 Bydgoszcz Szule czerwony opłacono
76 MIKS ZOFIA Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 60 Bydgoszcz ZMIKSOWANI czerwony opłacono
77 MIKS ZUZANNA Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 60 Bydgoszcz ZMIKSOWANI czerwony opłacono
SP 62 Bydgoszcz
78 Olszewski Antoni Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 62 Bydgoszcz Julka i spółka czerwony opłacono
79 Kempińska Julia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 62 Bydgoszcz Julka i Spółka czerwony opłacono
SP 67 Bydgoszcz
80 Lemke Madzia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 67 Bydgoszcz Smerfy niebieski opłacono
81 Lemke Hania Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP 67 Bydgoszcz Smerfy niebieski opłacono
SP Przyłęki
82 Ostapkowicz Piotr Przyłęki Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP Przyłęki DRUŻYNA PIO zielony opłacono
SP nr 17 Grudziądz
83 Dominikowski Patryk Grudziądz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SP nr 17 Grudziądz Dominiki zielony opłacono
SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁOCHOWIE
84 Klyszczyński Filip Łochowo Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁOCHOWIE Kleszcze niebieski
85 MRÓWCZYŃSKI WOJCIECH Nadkanale Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁOCHOWIE MRÓWKI niebieski opłacono
Sp. 64
86 Chęciński Wojtek Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Sp. 64 KV jedynka czerwony opłacono
87 Chęciński Oskar Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Sp. 64 Piraci czerwony opłacono
Sp 15 Bydgoszcz
88 Jasiński Michał Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Sp 15 Bydgoszcz Smoki żółty opłacono
Sp 16 Bydgoszcz
89 Jasińska Karolina Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Sp 16 Bydgoszcz Smoki żółty opłacono
Sp 31 Bydgoszcz
90 Leszczyńska Otylia Prądocin Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Sp 31 Bydgoszcz Leśne ludki niebieski opłacono
91 Szaraniec Emilia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Sp 31 Bydgoszcz Szaraczki żółty opłacono
92 Zaborowski Marek Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Sp 31 Bydgoszcz Zaworki czerwony opłacono
Sp 46 Bydgoszcz
93 Włodarska Magdalena Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Sp 46 Bydgoszcz MaksBDG zielony
Sp 47
94 Gędek Nikodem Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Sp 47 Luna niebieski opłacono
95 Gędek Zuzanna Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Sp 47 Luna niebieski opłacono
Sp 48 Bydgoszcz
96 Wachowiak Wiktor Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Sp 48 Bydgoszcz dziki w miescie niebieski opłacono
Sp 65 Bydgoszcz
97 Zgórska Łucja Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Sp 65 Bydgoszcz Zgóry niebieski opłacono
98 Woźniczak Stanisław Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Sp 65 Bydgoszcz Super drużyna zielony opłacono
99 Jaworska Anna Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Sp 65 Bydgoszcz Pszczółki żółty opłacono
Sp Maksymilianowo
100 Pierzyńska Natalia Żołędowo Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Sp Maksymilianowo NaJoKa niebieski opłacono
101 Wiatr Asia Żołędowo Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Sp Maksymilianowo NaJoKa niebieski opłacono
102 Wiatr Kamila Żołędowo Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Sp Maksymilianowo NaJoKa niebieski opłacono
Sp nr 46 Bydgoszcz
103 Sergot Maksymilian Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Sp nr 46 Bydgoszcz MaksBDG zielony opłacono
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Mroczy
104 Szczepaniak Amelia MROCZA Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Mroczy Szczepanki niebieski opłacono
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łochowie
105 Jakubowski Filip Łochowo Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łochowie Ekipa Kozaków niebieski opłacono
106 Neumann Filip Lisi Ogon Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łochowie Los Neumanos niebieski opłacono
107 Pietrzykowski Jacek Łochowo Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łochowie Pietrzyki niebieski opłacono
108 Pietrzykowski Marcin Łochowo Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łochowie Pietrzyki niebieski opłacono
Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy
109 Poterek Wiktor Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy Poterki czerwony opłacono
Szkoła Podstawowa nr 9 w Bydgoszczy
110 Kowalski Patryk Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szkoła Podstawowa nr 9 w Bydgoszczy Ekipa Kowalskiego czerwony opłacono
Szkoła Podstawowa nr 10 w Bydgoszczy
111 Mietkiewicz Mia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szkoła Podstawowa nr 10 w Bydgoszczy Kukizy czerwony opłacono
Szkoła Podstawowa nr 34
112 Pikulik Gracjan Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szkoła Podstawowa nr 34 Szybciory zielony opłacono
Szkoła Podstawowa nr 35 w Bydgoszczy
113 Kalinowski Igor Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szkoła Podstawowa nr 35 w Bydgoszczy Kaliniaki niebieski opłacono
Szkoła Podstawowa nr 67
114 Lemke Oliwia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szkoła Podstawowa nr 67 Smerfy niebieski opłacono
115 Lemke Kaja Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szkoła Podstawowa nr 67 Smerfy niebieski opłacono
Szkoła podstawowa 32
116 Górzyński Adrian Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szkoła podstawowa 32 Waleczna 2 niebieski opłacono
Szkoła podstawowa nr 34 w Bydgoszczy
117 Głogowski Sebastian Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szkoła podstawowa nr 34 w Bydgoszczy Miodożery czerwony opłacono
Szkoła podstawowa nr 60 w Bydgoszczy
118 Kurowski Tymon Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szkoła podstawowa nr 60 w Bydgoszczy Bysie niebieski opłacono
ZESPOLAKI
119 Badowski Konrad Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km ZESPOLAKI SUPER KONRADO żółty opłacono
120 Otlewski Franek Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km ZESPOLAKI FAJO niebieski opłacono
ZSE Grudziądz
121 Ściborowski Jakub Grudziądz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km ZSE Grudziądz ŚCIBORKI zielony opłacono
Zespół Szkół nr 16 w Bydgoszczy
122 JAMRY-GROCHOWSKA KATARZYNA Potulice Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Zespół Szkół nr 16 w Bydgoszczy Błyskawice niebieski opłacono
Zespół szkół nr 19 w Bydgoszczy
123 Jezierski Oliwier Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Zespół szkół nr 19 w Bydgoszczy Jeziorki niebieski opłacono
Zielona Kraina
124 Wiśniewska Aleksandra BYDGOSZCZ Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Zielona Kraina Rozbrykane Łoszaki niebieski opłacono
_BRAK NAZWY_
125 Kwaśniewski Roman Murowaniec Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szymek i Franek z rodzicami zielony opłacono
126 Kwaśniewska Marta Murowaniec Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szymek i Franek z rodzicami zielony opłacono
127 Gmaj Jakub Grudziądz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Błyskawica niebieski opłacono
128 Bartoś Marta Grudziądz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Błyskawice niebieski opłacono
129 Bartoś Piotr Grudziądz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Błyskawice niebieski opłacono
130 Rafałko Eryk Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Biały Robak zielony opłacono
131 Nawrocka Joanna Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Czerwona gęsia czerwony opłacono
132 Wojciechowski Franciszek Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km GrzesMoniaFranioJas niebieski opłacono
133 Gwizdal Kazimierz Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Jack Sparrow niebieski opłacono
134 Grugel Stefan Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Grugelki zielony opłacono
135 Grugel Jan Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Grugelki zielony opłacono
136 Grugel Paweł Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Grugelki zielony opłacono
137 Jendrzejewski Jakub Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km URWISY czerwony opłacono
138 Worytko Kacper Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km URWISY czerwony opłacono
139 Przybylska Laura Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Muchomory żółty opłacono
140 Przybylska Julia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Leśne pająki żółty opłacono
141 Pawlikowska Marysia MROCZA Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Pawlikowskie niebieski opłacono
142 Rybicka Konstancja Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Kosia zielony opłacono
143 Rybicki Przemek Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przemek zielony opłacono
144 Rybicki Hubert Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Hubert zielony opłacono
145 Kuźmiński Antoni Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Kuźminy niebieski opłacono
146 Kempiński Grzegorz Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Błyskawica niebieski
147 Gapiński Hubert Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km ToriTeam niebieski opłacono
148 Lewandowski Szymon Nowa Wieś Wielka Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szymi niebieski opłacono
149 Lewandowski Bartosz Nowa Wieś Wielka Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Bart niebieski opłacono
150 Szymaszek Muchał Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Młode wilki niebieski
151 Szymaszek Paweł Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Młode dzieciaki niebieski
152 Bąk Zosia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Bączki żółty opłacono
153 Lorczak Łukasz Łochowo Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Lolki zielony opłacono
154 Sporny Tymoteusz Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Limonki czerwony
155 Pingot Gabriel Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Jeżyki niebieski opłacono
156 Kostrzak Igor Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Rodzina Kos czerwony opłacono
157 Rogiewicz-Bilecka Joanna Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Miśka czerwony opłacono
158 Jerchewicz Tymon Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km TJ żółty opłacono
159 Jerchewicz Jędrzej Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km JJ niebieski opłacono
160 Czaplewska Helena Niwy Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Różasy czerwony
161 Bartczak Iga Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Leśniaki zielony opłacono
162 Bartczak Wiktor Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Leśniaki zielony opłacono
163 Cybulska Zoja Toruń Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Cybule niebieski opłacono
164 Kuras Dominika Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Rumaki niebieski opłacono
165 Szaraniec Oliwia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szaraczki żółty opłacono
166 Talpa Aleksander BYDGOSZCZ Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km TALPIKI czerwony opłacono
167 Czyżnikiewicz Bettina Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Pinka i rodzinka niebieski opłacono
168 Matyasik Radosław Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Niewybitni ale Sprytni żółty opłacono
169 Maciejewski Olek Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Ninja zielony opłacono
170 Maciejewski Wojtek Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Ninja zielony opłacono
171 Mietkiewicz Liwia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Kukizy czerwony opłacono
172 Marczyński Hubert Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Smykusie czerwony opłacono
173 Marczyńska Kornelia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Flamingi czerwony opłacono
174 Pawlak Patryk Osielsko Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Pawlaki czerwony opłacono
175 Leśniak Mateusz Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Włóczykije zielony opłacono
176 Wójcik Nikodem Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Dzikie Kowboje niebieski opłacono
177 Trendewicz Antonina Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Truskaweczki niebieski opłacono
178 Manikowski Leon Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Smykusie czerwony opłacono
179 Jurczak Franciszek Gdańsk Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Ekipa Franka niebieski opłacono
180 Oczkowski Tymoteusz Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Oczki Team niebieski opłacono
181 Oczkowski Nikodem Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Oczek Team niebieski opłacono
182 Manikowska Zuzia bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Flamingi czerwony opłacono
183 Marchwant Lilianna Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Pieski :) niebieski opłacono
184 Lubiszewski Jakub Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Lubisie niebieski opłacono
185 Wolschlaeger Weronika Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Biedronki czerwony opłacono
186 Pawlak Olaf Osielsko Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Pawlaki czerwony opłacono
187 Simon Jakub Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Simonki zielony opłacono
188 Madurajski Jakub Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Rajscy żółty opłacono
189 Tomaszewski Alan Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km KtoMa? niebieski opłacono
190 Kubiak Nadia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Raptory zielony opłacono
191 Wdowiak Wojciech Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szare Wilki czerwony opłacono
192 Saganowska Weronika Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Saganki zielony opłacono
193 Świetlik Grzegorz Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Świetliki niebieski opłacono
194 Lajblich Michał Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Avengers niebieski opłacono
195 Stepa Monika Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km TROPICIELE czerwony
196 Czyżykowski Michał Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km czyżyki niebieski
197 Wincek Lena Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Krukoni niebieski opłacono
198 Strzelinska Kornelia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Strzały niebieski opłacono
199 KOWALSKI Bartłomiej Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Pantera zielony opłacono
200 KOWALSKI Jakub Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Pantera zielony opłacono
201 Szczepaniak Dawid Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Szczepaniaki zielony opłacono
202 Dudzyński Jędrzej Murowaniec Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Mięsny jeż zielony opłacono
203 Dudzyński Jerzy Murowaniec Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Mięsny jeż zielony opłacono
204 Ziółkowski Krzysztof Niemcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Paciaciaki niebieski opłacono
205 Sulska Aleksandra Kruszwica Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Dzielne Dziewczyny niebieski
206 Hojda Natalia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Team Sisi i Dodo zielony opłacono
207 Hojda Dorota Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Team Sisi i Dodo zielony opłacono
208 Hojda Maria Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Team Sisi i Dodo zielony opłacono
209 Cichowski Aleksander Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Biegacze czerwony opłacono
210 Bilińska Zuzanna Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Zuzia i spółka żółty opłacono
211 Ryszkiewicz Bruno Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km BUS niebieski opłacono
212 Kłosowska Maja Szubin Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Zastęp Mai niebieski opłacono
213 Budziak Artur Budziak Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Budziak Team czerwony
214 Puziak Jan Białe Błota Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Team Puziak niebieski opłacono
215 Puziak Julian Białe Błota Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Team Puziak niebieski opłacono
216 Kiełczyński Hubert Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Hubteam niebieski opłacono
217 Wiśniewska Martyna Chełmce Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przygodożercy niebieski opłacono
218 Wiśniewski Wiktor Chełmce Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Przygodożercy niebieski opłacono
219 Karska Martyna Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km KARASIE żółty opłacono
220 Karski Mateusz Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km KARASIE żółty opłacono
221 Marciniak Antoni Łochowice Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Wielkie T-rexy żółty opłacono
222 Małecka Amelia Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km DRUŻYNA KARMELA niebieski opłacono
223 Wyszomirski Przemysław Bydgoszcz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km Wyszomirki niebieski opłacono
przedszkole Lotnisko
224 Salamon Franciszek grudziadz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km przedszkole Lotnisko SALKI TEAM czerwony opłacono
225 Salamon Zuzanna grudziadz Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km przedszkole Lotnisko SALKI TEAM czerwony opłacono


Wyświetleń: 4410

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ