Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Nazwa drużyny | Kolor drużyny | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
301 | Hojda Dorota | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Team Sisi i Dodo | zielony | opłacono | |
302 | Hojda Maria | Bydgoszcz | Japonia | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Team Sisi i Dodo | zielony | opłacono | |
303 | Klyszczyński Filip | Łochowo | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁOCHOWIE | Kleszcze | niebieski | |
304 | Cichowski Aleksander | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Biegacze | czerwony | opłacono | |
305 | Gołębiewski Witold | Bydgoszcz | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | Krasnoludki | żółty | opłacono | |
306 | Bilińska Zuzanna | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Zuzia i spółka | żółty | opłacono | |
307 | Wiśniewska Aleksandra | BYDGOSZCZ | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Zielona Kraina | Rozbrykane Łoszaki | niebieski | opłacono |
308 | Wiśniewski Adam | BYDGOSZCZ | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | NSP 1 | Rozbrykane Łoszaki | czerwony | opłacono |
309 | Grabowski Kuba | Bydgoszcz | Portugalia | Tylko bieg przygodowy 1 km | Sp 58 Bdg | Sprytne chłopaki | czerwony | opłacono |
310 | Reimus Oliwier | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | KS Gwiazda/SP nr 58 Bydgoszcz | Oli Team | niebieski | opłacono |
311 | Piotrowska Aleksandra | Bydgoszcz | Polska | Tylko bieg na orientację 5 km | Rozrabiacy | niebieski | opłacono | |
312 | Sikora Leon | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Niepubliczne Przedskzole Radość | Leśne ludki | niebieski | opłacono |
313 | Mańczak Wojtek | Bydgoszcz | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | Wojan | niebieski | opłacono | |
314 | MRÓWCZYŃSKI WOJCIECH | Nadkanale | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁOCHOWIE | MRÓWKI | niebieski | opłacono |
315 | Oparka Amelia | Świekatowo | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek | Oparki | czerwony | opłacono |
316 | Oparka Kornelia | Świekatowo | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek | Oparki | czerwony | opłacono |
317 | Łatacz Bartosz | Bydgoszcz | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | Fundacja Sportolubni | Fundacja Sportolubni | żółty | opłacono |
318 | Ryszkiewicz Bruno | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | BUS | niebieski | opłacono | |
319 | Milcer Zuzia | Bydgoszcz | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | Sp60 | Milcerki | niebieski | opłacono |
320 | JAMRY-GROCHOWSKA KATARZYNA | Potulice | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Zespół Szkół nr 16 w Bydgoszczy | Błyskawice | niebieski | opłacono |
321 | Kłosowska Maja | Szubin | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Zastęp Mai | niebieski | opłacono | |
322 | Budziak Artur Budziak | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Budziak Team | czerwony | ||
323 | Jakubowski Filip | Łochowo | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łochowie | Ekipa Kozaków | niebieski | opłacono |
324 | Puziak Jan | Białe Błota | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Team Puziak | niebieski | opłacono | |
325 | Krzemińska Hania | Bydgoszcz | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | Hania | niebieski | ||
326 | Puziak Julian | Białe Błota | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Team Puziak | niebieski | opłacono | |
327 | Kiełczyński Hubert | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Hubteam | niebieski | opłacono | |
328 | Garlicka Ewa | Bydgoszcz | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek | Czosneczki | czerwony | opłacono |
329 | Garlicka Marcelina | Bydgoszcz | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek | Czosneczki | czerwony | opłacono |
330 | Neumann Filip | Lisi Ogon | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łochowie | Los Neumanos | niebieski | opłacono |
331 | Skonieczna Paulina | Bydgoszcz | Polska | Tylko bieg przygodowy 1 km | przedszkole akademickie WSG | Paulina Team | czerwony | opłacono |
332 | Malinowski Mikołaj | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | SP 25 Bydgoszcz | Malinowe Wierchy | czerwony | opłacono |
333 | Kalinowski Igor | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Szkoła Podstawowa nr 35 w Bydgoszczy | Kaliniaki | niebieski | opłacono |
334 | Wiśniewska Martyna | Chełmce | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przygodożercy | niebieski | opłacono | |
335 | Wiśniewski Wiktor | Chełmce | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Przygodożercy | niebieski | opłacono | |
336 | Jezierski Oliwier | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Zespół szkół nr 19 w Bydgoszczy | Jeziorki | niebieski | opłacono |
337 | Karska Martyna | Bydgoszcz | Arabia Saudyjska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | KARASIE | żółty | opłacono | |
338 | Pietrzykowski Jacek | Łochowo | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łochowie | Pietrzyki | niebieski | opłacono |
339 | Plata Wiktor | Bydgoszcz | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek | Kawka I Plata | żółty | opłacono | |
340 | Poterek Wiktor | Bydgoszcz | Stany Zjednoczone | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy | Poterki | czerwony | opłacono |
341 | Pietrzykowski Marcin | Łochowo | Hiszpania | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łochowie | Pietrzyki | niebieski | opłacono |
342 | Kawka Kacper | Bydgoszcz | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek | Kawka I Plata | żółty | opłacono | |
343 | Kotecka Lilianna | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Gang Kocura | Gang Kocura | niebieski | opłacono |
344 | Karski Mateusz | Bydgoszcz | Arabia Saudyjska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | KARASIE | żółty | opłacono | |
345 | Zaborowski Marek | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Sp 31 Bydgoszcz | Zaworki | czerwony | opłacono |
346 | Marciniak Antoni | Łochowice | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Wielkie T-rexy | żółty | opłacono | |
347 | Małecka Amelia | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | DRUŻYNA KARMELA | niebieski | opłacono | |
348 | Wyszomirski Przemysław | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Wyszomirki | niebieski | opłacono | |
349 | Olechnowicz Maciej | Bydgoszcz | Polska | Bieg przygodowy 1 km oraz bieg na orientację 5 km | Gwiazda | Gwiezdny pył | niebieski |
Wyświetleń: 9723