Bieg 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Rydzewska Agnieszka Kolbudy Polska Bieg 10 km Błeńska Team opłacono on-line
2 Rożyk Krzysztof Gdynia Polska Bieg 10 km OKNOBUR-biegamyrazem.pl opłacono on-line
3 Wolańska Jolanta Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
4 Wolański Tomasz Rumia Polska Bieg 10 km opłacono on-line
5 Knorps Melchior Kowale Polska Bieg 10 km opłacono on-line
6 Michalak Magdalena Gdańsk Polska Bieg 10 km Żarta Wataha ,Straszyn Ultra Team opłacono on-line
7 Dambek Piotr Rumia Polska Bieg 10 km Caritas Archidiecezji Gdańskiej
8 Wiśniewska Kornelia Gdańsk Polska Bieg 10 km ZABIEGANE DWIE
9 Pergoł Marek Borkowo Łostowickie Polska Bieg 10 km opłacono on-line
10 Ajtel Jaroslaw Gdansk Polska Bieg 10 km opłacono on-line
11 Nawała Michał Gdańsk Polska Bieg 10 km opłacono on-line
12 Stencel Krystian Gdańsk Polska Bieg 10 km TUMBO TEAM opłacono on-line
13 MELZER SZYMON Rumia Polska Bieg 10 km opłacono on-line
14 Melzer Arkadiusz Rumia Polska Bieg 10 km opłacono on-line
15 Melzer Hanna Rumia Polska Bieg 10 km opłacono on-line
16 Thrun Radosław Bielkówko Polska Bieg 10 km opłacono on-line
17 Skwirowski Karol Czapielsk Polska Bieg 10 km opłacono on-line
18 Dalke Jowita Gdańsk Polska Bieg 10 km Zabiegane Dwie opłacono on-line
19 Chojnacki Przemysław Pszczółki Polska Bieg 10 km opłacono on-line
20 Kiedrowska Daria Gdynia Polska Bieg 10 km opłacono on-line
21 Smukała Dawid Lublewo Gdańskie Polska Bieg 10 km opłacono on-line
22 Kulińska Justyna Gdynia Polska Bieg 10 km opłacono on-line
23 Smal Bartłomiej Lublewo Gdańskie Polska Bieg 10 km opłacono on-line
24 Hinc Aldona Gdańsk Polska Bieg 10 km Żarta Wataha
25 Hinc Stanisław Gdańsk Polska Bieg 10 km Żarta Wataha
26 Kossakowska Katarzyna Warszawa Polska Bieg 10 km opłacono on-line
27 Koralewska Iwona Kolbudy Polska Bieg 10 km opłacono
28 Kroplewski Maciej Gdańsk Polska Bieg 10 km CTS Czaja Training System opłacono on-line
29 Święcicki Tomasz Gdańsk Polska Bieg 10 km opłacono on-line
30 Kaniewski Jan Kowale Polska Bieg 10 km Błeńska Team opłacono on-line
31 Kwietniewska Joanna Gdańsk Polska Bieg 10 km
32 Jaworska Natalia Gdańsk Polska Bieg 10 km opłacono on-line
33 Broda Michał Gdańsk Polska Bieg 10 km opłacono on-line
34 Halman Leszek Bielkówko Polska Bieg 10 km opłacono on-line
35 Grządziela Magdalena Straszyn Polska Bieg 10 km Straszyn opłacono on-line
36 Bronowicki Adam Rumia Polska Bieg 10 km opłacono on-line
37 Dębiec Ewa Gdańsk Polska Bieg 10 km CTS
38 Traskowski Piotr Straszyn Polska Bieg 10 km opłacono on-line
39 Jankowska Magdalena Gdańsk Polska Bieg 10 km
40 Czuba Karol Kowale Polska Bieg 10 km Zespół Urzędu Gminy Kolbudy opłacono
41 Dębicki Artur Gdynia Polska Bieg 10 km opłacono on-line
42 Osińska Beata Gdańsk Polska Bieg 10 km opłacono on-line
43 Stopa Łukasz Gdańsk Polska Bieg 10 km opłacono on-line
44 Brzozowski Paweł Bielkowo Polska Bieg 10 km
45 Sieg Tymoteusz Wejherowo Polska Bieg 10 km opłacono on-line
46 Szubartowicz Marek Gdynia Polska Bieg 10 km opłacono on-line
47 Sikora Iwona Gdynia Polska Bieg 10 km Victoria Down Syndrom opłacono on-line
48 Gruca Bogdan PEPOWO Polska Bieg 10 km opłacono on-line
49 Tur-Bonisławska Grażyna Straszyn Polska Bieg 10 km opłacono on-line
50 Jersak Jakub Skowarcz Polska Bieg 10 km opłacono on-line
51 Litwin Piotr Gdańsk Polska Bieg 10 km opłacono on-line
52 Paprocki Paweł Gdańsk Polska Bieg 10 km Somsiady opłacono on-line
53 Żuchowski Sebastian Gdańsk Polska Bieg 10 km opłacono on-line
54 Arendt Agnieszka Gdańsk Polska Bieg 10 km Żarta Wataha opłacono on-line
55 Świtała Katarzyna Gdańsk Polska Bieg 10 km Ustaw się na bieganie w Gdańsku opłacono on-line
56 Szuber Paweł Lublewo Gdańskie Polska Bieg 10 km opłacono on-line
57 Wojtkiewicz Artur Wojtkiewicz GDAŃSK Polska Bieg 10 km opłacono on-line
58 Pomagruk Łukasz Gdańsk Polska Bieg 10 km Ustaw się na bieganie w Gdańsku opłacono on-line
59 Witczak Anna Kowale Polska Bieg 10 km IronTeam3City
60 Witczak Arkadiusz Kowale Polska Bieg 10 km IronTeam3City
61 Żurek Grzegorz Rumia Polska Bieg 10 km UKS Siódemka Rumia opłacono on-line
62 Wiergowski Marek Straszyn Polska Bieg 10 km opłacono on-line
63 Michalski Wojciech Przywidz Polska Bieg 10 km opłacono on-line
64 Radecki Rafał Gdańsk Polska Bieg 10 km opłacono on-line
65 Malek Andrzej Koscierzyna Polska Bieg 10 km Atlas Running Team
66 Karpiński Zbigniew Gdańsk Polska Bieg 10 km opłacono on-line
67 Kwiatkowski Grzegorz Gdańsk Polska Bieg 10 km Gdańskie Lwy opłacono on-line
68 Klaus-Kowalska Martyna Przejazdowo Polska Bieg 10 km Sport.pl opłacono on-line
69 Borys Izabela Bielkówko Polska Bieg 10 km Ex Siedlce Gdańsk opłacono on-line
70 Pęśko Michał Gdańsk Polska Bieg 10 km opłacono on-line
71 Klaus Dariusz Gdańsk Polska Bieg 10 km opłacono on-line
72 Klaus Violetta Gdańsk Polska Bieg 10 km opłacono on-line
73 Grott Tomasz Gdańsk Polska Bieg 10 km Ex Siedlce Gdańsk opłacono on-line
74 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdanski Polska Bieg 10 km SUT - Straszyn Ultra Team opłacono on-line
75 Borys Grzegorz Bielkówko Polska Bieg 10 km Ex Siedlce Gdańsk opłacono on-line
76 Skurtys Cezary REDA Polska Bieg 10 km
77 Lehmann Dawid Gdańsk Polska Bieg 10 km opłacono on-line
78 Steć Janusz Sopot Polska Bieg 10 km opłacono on-line
79 Strzeszyński Wojciech Tczew Polska Bieg 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
80 Лапунов Сергей Новополоцк Białoruś Bieg 10 km opłacono on-line
81 Rycharska Sylwia Kolbudy Polska Bieg 10 km opłacono on-line
82 Rycharski Konrad Toruń Polska Bieg 10 km opłacono on-line
83 Lenkiewicz Andrzej Bądki Polska Bieg 10 km Piękny
84 Gostkowska Alicja Gostkowska Kościerzyna Polska Bieg 10 km opłacono on-line
85 Kaniewski Michał Kaniewski Kowale Polska Bieg 10 km Błeńska Team opłacono on-line
86 Kowalski Waldemar Borkowo Polska Bieg 10 km Leasing Polski Team
87 Witkowski Robert Gdańsk Polska Bieg 10 km Błeńska Team opłacono on-line
88 Kordecki Robert Wielki Klincz Polska Bieg 10 km Maratończyk Wielki Klincz
89 Barańska Agnieszka Gdańsk Polska Bieg 10 km Błeńska Team opłacono on-line
90 Barański Jakub gdańsk Polska Bieg 10 km Błeńska Team opłacono on-line
91 Jóźwik Emilia Kowale Polska Bieg 10 km Błeńska Team opłacono on-line
92 Jóźwik Rafał Kowale Polska Bieg 10 km Błeńska Team opłacono on-line
93 Głombiowska Małgorzata Gdańsk Polska Bieg 10 km Błeńska Team opłacono on-line
94 Głombiowski Jakub Gdańsk Polska Bieg 10 km Błeńska Team opłacono on-line
95 Grabowska Marzena Gdańsk Polska Bieg 10 km opłacono on-line
96 Szewczyk Magdalena Gdańsk Polska Bieg 10 km
97 Nibus Jacek Straszyn Polska Bieg 10 km opłacono on-line
98 Pelc-Maniecka Marta Gdańsk Polska Bieg 10 km opłacono on-line
99 Ziembla Wojciech Gdynia Polska Bieg 10 km ziemblaki.pl opłacono on-line
100 Kaniewski Marek Kowale Polska Bieg 10 km Błeńska Team opłacono on-line


Wyświetleń: 12184

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ