Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nojmiler Damian | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | Swietlica słoneczne Wzgórze | |
2 | Kęsicki Szymon | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | Swietlica słoneczne Wzgórze | |
3 | Manelska Wiktoria | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | Cogito | |
4 | Manelska Lidia | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | Biegun OCR Team | |
5 | Skwirowski Stanisław | Czapielsk | Polska | Biegi dzieci | ||
6 | Hall Tomasz | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | Szkoła Podstawowa nr 19 w Gdańsku | |
7 | Szuber Maria | Lublewo Gdańskie | Polska | Biegi dzieci | Szkoła Podstawowa im. dr Wandy Błeńskiej w Kowalach | |
8 | Szuber Karol | Lublewo Gdańskie | Polska | Biegi dzieci | Szkoła Podstawowa im. dr Wandy Błeńskiej w Kowalach | |
9 | Wysocki Wiktor | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | Sp 60 Gdańsk | |
10 | Wysocka Łucja | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | Sp 60 Gdańsk | |
11 | Chojnacki Mikołaj | Sopot | Polska | Biegi dzieci | Gorillas OCR | |
12 | Brzozowski Tomasz | REDA | Polska | Biegi dzieci | ||
13 | Krużycka Amelia | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | SP 40 Gdańsk | |
14 | Gawiuk Julia | Gdynia | Polska | Biegi dzieci | ||
15 | Zaborowska Wiktoria | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
16 | Zaborowska Paulina | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
17 | Repeć Miłosz | Lublewo Gdańskie | Polska | Biegi dzieci | Repeć team | |
18 | Repeć Oliwier | Lublewo Gdańskie | Polska | Biegi dzieci | Repeć team | |
19 | Panek Bianka | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | SP 40 Gdańsk | |
20 | Kołosowski Marek | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
21 | Talar Michalina | Gdansk | Polska | Biegi dzieci | Swietlica słoneczne Wzgórze | |
22 | Śmiejewski Jakub | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | Happy Kids | |
23 | Śmiejewska Liliana | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | Sp 81 | |
24 | Łudczak Bartosz | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | Parkrun Gdańsk- Południe | |
25 | Sierpińska Zofia | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
26 | Piotrowska Amelia | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | Kasztany | |
27 | Syroka Sebastian | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | Kasztany | |
28 | Zawadzka Martyna | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | Kasztany | |
29 | Karwowska Ala | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
30 | Karwowska Ania | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
31 | Wrzosek Jakub | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | Szkoła Podstawowa nr 19 w Gdańsku | |
32 | Wrzosek Bartosz | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | Szkoła Podstawowa nr 19 w Gdańsku | |
33 | Dymarski Szymon | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
34 | Kwietniewski Patryk | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
35 | Itrich Milena Itrich | Gdansk | Polska | Biegi dzieci | ||
36 | Sulewska Klaudia | Łęgowo | Polska | Biegi dzieci | ||
37 | Sulewska Patrycja | Łęgowo | Polska | Biegi dzieci | ||
38 | Halman Adam | Bielkówko | Polska | Biegi dzieci | ||
39 | Purzycka Marianna | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
40 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Polska | Biegi dzieci | Znikające punkty | |
41 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | Biegi dzieci | Znikające punkty | |
42 | Ranachowska Julia | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | Sp 65 Gdańsk | |
43 | Przybylska Oliwia | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | Kasztany | |
44 | Jaworska Marianna | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
45 | Jaworski Juliusz | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | SP 23 Gdańsk | |
46 | Sieradzki Ludwik | Kolbudy | Polska | Biegi dzieci | Przedszkole Kolbudy | |
47 | Sieradzki Jan | Kolbudy | Polska | Biegi dzieci | ||
48 | Branicki Antoni | Otomin | Polska | Biegi dzieci | ||
49 | Branicka Maja | Otomin | Polska | Biegi dzieci | ||
50 | Kapłońska Agnieszka | Sopot | Polska | Biegi dzieci | ||
51 | Sikora Jan | Gdynia | Polska | Biegi dzieci | SP 31 Gdynia | |
52 | Wołyniec Bartosz | Łapino | Polska | Biegi dzieci | ||
53 | Wołyniec Ksawery | Łapino | Polska | Biegi dzieci | ||
54 | Wołyniec Aleksandra | Łapino | Polska | Biegi dzieci | ||
55 | Gruca Michał | PEPOWO | Polska | Biegi dzieci | ||
56 | Wolańska Julia | Rumia | Biegi dzieci | |||
57 | Wolańska Lena | Rumia | Biegi dzieci | Active Flow | ||
58 | Wietrzykowska Zofia | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
59 | Markowski Maksymilian | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
60 | Markowska Blanka | Gdansk | Polska | Biegi dzieci | ||
61 | Krasiński Szymon | Pruszcz Gdanski | Polska | Biegi dzieci | Kik | |
62 | Leszkowski Franek | Gdynia | Polska | Biegi dzieci | ||
63 | Jersak Bartosz | Skowarcz | Polska | Biegi dzieci | ||
64 | Jersak Bruno | Skowarcz | Polska | Biegi dzieci | ||
65 | Podwysocka Aleksandra | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dzieci | Pruszcz biega | |
66 | Sondej Filip | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
67 | Sondej Rita | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
68 | Pietruszka Jakub | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
69 | Kwiecień Maksymilian | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | Fregata szkoła dla chłopców | |
70 | Kwiecień Szymon | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | Fregata szkoła dla chłopców | |
71 | Kwiecień Jan | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | Fregata szkoła dla chłopców | |
72 | Kwiecień Bruno | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | Fregata szkoła dla chłopców | |
73 | Szaniawska Julia | Rumia | Polska | Biegi dzieci | ||
74 | Kęsicki Karol | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | Super Koty | |
75 | Kęsciki Dariusz | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | Super Koty | |
76 | Werner Anna | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | SP 79 Gdańsk | |
77 | Wronka Estera | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
78 | Kowalewska Kalina | Reda | Polska | Biegi dzieci | Edureda | |
79 | Kowalewska Zofia | Reda | Polska | Biegi dzieci | Edureda | |
80 | Grochowska Liliana | Przywidz | Polska | Biegi dzieci | ||
81 | Grochowski Igor | Przywidz | Polska | Biegi dzieci | ||
82 | Szrambek Igor | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
83 | Szrambek Nadia | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
84 | Maj Adriana | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
85 | Klajnert Paweł | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
86 | Klajnert Oliwia | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
87 | Górecka Agata | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dzieci | ||
88 | Gumowska Laura | Banino | Polska | Biegi dzieci | Gumisie | |
89 | Kamińska Maja | Gdansk | Polska | Biegi dzieci | Iron team | |
90 | Kruszyński Emil | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Biegi dzieci | Szkoła Podstawowa w Miłobądzu | |
91 | Kruszyński Tymon | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Biegi dzieci | Szkoła Podstawowa w Miłobądzu | |
92 | Kruszyńska Olga | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Biegi dzieci | Szkoła Podstawowa w Miłobądzu | |
93 | Radecka Antonina | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
94 | Radecka Rozalia | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
95 | Bińkowski Dawid | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
96 | Balcer Szymon | Gdynia | Polska | Biegi dzieci | Sp 13 Gdynia | |
97 | Balcer Alicja | Gdynia | Polska | Biegi dzieci | Sp 13 Gdynia | |
98 | Pałkowski Ignacy | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
99 | Pałkowski Wojciech | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
100 | Dalidowski Bartosz | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci |
Wyświetleń: 15019