Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Blok Mirosława Pruszcz Gdański Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
2 Koza Magdalena Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
3 Rydzewska Agnieszka Kolbudy Bieg 10 km Błeńska Team opłacono on-line
4 Bazichowska Ewelina Banino Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
5 Rożyk Krzysztof Gdynia Bieg 10 km OKNOBUR-biegamyrazem.pl opłacono on-line
6 Nojmiler Damian Gdańsk Biegi dzieci Swietlica słoneczne Wzgórze darmowy udział
7 Pergoł Sylwia Borkowo Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
8 Kęsicki Szymon Gdańsk Biegi dzieci Swietlica słoneczne Wzgórze darmowy udział
9 Wolańska Jolanta Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
10 Wolański Tomasz Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
11 Knorps Melchior Kowale Bieg 10 km opłacono on-line
12 Michalak Magdalena Gdańsk Bieg 10 km Żarta Wataha ,Straszyn Ultra Team opłacono on-line
13 Pergoł Marek Borkowo Łostowickie Bieg 10 km opłacono on-line
14 Ajtel Jaroslaw Gdansk Bieg 10 km opłacono on-line
15 Nawała Michał Gdańsk Bieg 10 km opłacono on-line
16 Stencel Krystian Gdańsk Bieg 10 km TUMBO TEAM opłacono on-line
17 MELZER SZYMON Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
18 Melzer Arkadiusz Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
19 Melzer Hanna Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
20 Tlaga Jerzy Kowale Marsz Nordic Walking 5 km Skrawek Montessori opłacono on-line
21 Tlaga Agnieszka Kowale Marsz Nordic Walking 5 km Skrawek Montessori opłacono on-line
22 Puta Kanarek Anna Kowale Marsz Nordic Walking 5 km Skrawek Montessori opłacono on-line
23 Śmilgiewicz Iza Kowale Marsz Nordic Walking 5 km Skrawek Montessori opłacono on-line
24 Czucha Alicja Kowale Marsz Nordic Walking 5 km Skrawek Montessori opłacono on-line
25 Thrun Radosław Bielkówko Bieg 10 km opłacono on-line
26 Manelska Wiktoria Gdańsk Biegi dzieci Cogito darmowy udział
27 Manelska Lidia Gdańsk Biegi dzieci Biegun OCR Team darmowy udział
28 Wołyniec Renata Łapino Marsz Nordic Walking 5 km Zespół Urzędu Gminy Kolbudy opłacono
29 Skwirowski Stanisław Czapielsk Biegi dzieci darmowy udział
30 Skwirowski Karol Czapielsk Bieg 10 km opłacono on-line
31 Dalke Jowita Gdańsk Bieg 10 km Zabiegane Dwie opłacono on-line
32 Chojnacki Przemysław Pszczółki Bieg 10 km opłacono on-line
33 Hall Tomasz Gdańsk Biegi dzieci Szkoła Podstawowa nr 19 w Gdańsku darmowy udział
34 Szuber Maria Lublewo Gdańskie Biegi dzieci Szkoła Podstawowa im. dr Wandy Błeńskiej w Kowalach darmowy udział
35 Szuber Karol Lublewo Gdańskie Biegi dzieci Szkoła Podstawowa im. dr Wandy Błeńskiej w Kowalach darmowy udział
36 Wysocki Wiktor Gdańsk Biegi dzieci Sp 60 Gdańsk darmowy udział
37 Wysocka Łucja Gdańsk Biegi dzieci Sp 60 Gdańsk darmowy udział
38 Kiedrowska Daria Gdynia Bieg 10 km opłacono on-line
39 Chojnacki Mikołaj Sopot Biegi dzieci Gorillas OCR darmowy udział
40 Brzozowski Tomasz REDA Biegi dzieci darmowy udział
41 Krużycka Amelia Gdańsk Biegi dzieci SP 40 Gdańsk darmowy udział
42 Gawiuk Julia Gdynia Biegi dzieci darmowy udział
43 Kuta Marta Kuta Kurów Marsz Nordic Walking 5 km Kur-team opłacono on-line
44 Zaborowska Wiktoria Gdańsk Biegi dzieci darmowy udział
45 Zaborowska Paulina Gdańsk Biegi dzieci darmowy udział
46 Repeć Miłosz Lublewo Gdańskie Biegi dzieci Repeć team darmowy udział
47 Repeć Oliwier Lublewo Gdańskie Biegi dzieci Repeć team darmowy udział
48 Smukała Dawid Lublewo Gdańskie Bieg 10 km opłacono on-line
49 Panek Bianka Gdańsk Biegi dzieci SP 40 Gdańsk darmowy udział
50 Kuklińska Lucja Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
51 Bąba Marlena Kolbudy Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
52 BARTOSIŃSKA KATARZYNA KOLBUDY Marsz Nordic Walking 5 km Zespół Urzędu Gminy Kolbudy opłacono
53 Kołosowski Marek Gdańsk Biegi dzieci darmowy udział
54 Talar Michalina Gdansk Biegi dzieci Swietlica słoneczne Wzgórze darmowy udział
55 Okreglicka Lucyna Rumia Marsz Nordic Walking 5 km Dom Hospicyjny Caritas im. św. Józefa w Sopocie opłacono on-line
56 Babicz Danuta Leźno Marsz Nordic Walking 5 km Dom Hospicyjny Caritas im. św. Józefa w Sopocie opłacono on-line
57 Kosewski Tomasz Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km Dom Hospicyjny Caritas im. św. Józefa w Sopocie opłacono on-line
58 Kulińska Justyna Gdynia Bieg 10 km opłacono on-line
59 Smal Bartłomiej Lublewo Gdańskie Bieg 10 km opłacono on-line
60 Behling Justyna Kolbudy Marsz Nordic Walking 5 km Zespół Urzędu Gminy Kolbudy opłacono
61 HALMAN GABRIELA SULMIN Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
62 Śmiejewski Jakub Gdańsk Biegi dzieci Happy Kids darmowy udział
63 Śmiejewska Liliana Gdańsk Biegi dzieci Sp 81 darmowy udział
64 Sobolewska Magdalena Lublewo Gdańskie Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
65 Łudczak Bartosz Gdańsk Biegi dzieci Parkrun Gdańsk- Południe darmowy udział
66 Niemiec Mariola Gdynia Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
67 Mołda Małgorzata Orłowo Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
68 Kossakowska Katarzyna Warszawa Bieg 10 km opłacono on-line
69 Urbańska Edyta Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km Zespół Urzędu Gminy Kolbudy opłacono
70 Kołodko Izabela Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km Zespół Urzędu Gminy Kolbudy opłacono
71 Sierpińska Zofia Gdańsk Biegi dzieci darmowy udział
72 Kamińska Michalina Kowale Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
73 Chęsy Katarzyna Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
74 Piotrowska Amelia Gdańsk Biegi dzieci Kasztany darmowy udział
75 Syroka Sebastian Gdańsk Biegi dzieci Kasztany darmowy udział
76 Zawadzka Martyna Gdańsk Biegi dzieci Kasztany darmowy udział
77 Kaiser Małgorzata Żukowo Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
78 Kaszkiel Justyna Kolbudy Marsz Nordic Walking 5 km Zespół Urzędu Gminy Kolbudy opłacono
79 Koralewska Iwona Kolbudy Bieg 10 km opłacono
80 Elwart Katarzyna Przywidz Marsz Nordic Walking 5 km Zespół Urzędu Gminy Kolbudy opłacono
81 Kroplewski Maciej Gdańsk Bieg 10 km CTS Czaja Training System opłacono on-line
82 Karwowska Ala Gdańsk Biegi dzieci darmowy udział
83 Karwowska Ania Gdańsk Biegi dzieci darmowy udział
84 Święcicki Tomasz Gdańsk Bieg 10 km opłacono on-line
85 Kasprowiak- Misiąg Anna Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
86 Wrzosek Jakub Gdańsk Biegi dzieci Szkoła Podstawowa nr 19 w Gdańsku darmowy udział
87 Wrzosek Bartosz Gdańsk Biegi dzieci Szkoła Podstawowa nr 19 w Gdańsku darmowy udział
88 Dymarski Szymon Gdańsk Biegi dzieci darmowy udział
89 Wiśniewski Sławomir Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km FLUGGER opłacono on-line
90 Kaniewski Jan Kowale Bieg 10 km Błeńska Team opłacono on-line
91 Kwietniewski Patryk Gdańsk Biegi dzieci darmowy udział
92 Itrich Milena Itrich Gdansk Biegi dzieci darmowy udział
93 Jaworska Natalia Gdańsk Bieg 10 km opłacono on-line
94 Broda Michał Gdańsk Bieg 10 km opłacono on-line
95 Kacik Nikola gdynia Osoby niepełnosprawne bieg 10 km Szansa Start Gdańsk darmowy udział
96 Sulewska Klaudia Łęgowo Biegi dzieci darmowy udział
97 Sulewska Patrycja Łęgowo Biegi dzieci darmowy udział
98 Halman Adam Bielkówko Biegi dzieci darmowy udział
99 Halman Leszek Bielkówko Bieg 10 km opłacono on-line
100 Grządziela Magdalena Straszyn Bieg 10 km Straszyn opłacono on-line


Wyświetleń: 4928

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ