Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Belecka Katarzyna Tczew Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
2 Purzycka Marianna Gdańsk Biegi dzieci
3 Michańska KAROLINA Kowale Biegi dzieci
4 Pankiewicz-Dmowska Cecylia Gowino Osoby niepełnosprawne marsz Nordic Walking 5 km
5 Kulińska Justyna Gdynia Bieg 10 km opłacono on-line
6 Melzer Hanna Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
7 Bronowicki Adam Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
8 Osińska Beata Gdańsk Bieg 10 km opłacono on-line
9 Melzer Arkadiusz Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
10 Dębicki Artur Gdynia Bieg 10 km opłacono on-line
11 MELZER SZYMON Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
12 Krawczyk Nikola GDAŃSK Biegi dzieci
13 Szuber Paweł Lublewo Gdańskie Bieg 10 km opłacono on-line
14 Belecki Sławek Tczew Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
15 Lipik Aneta Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
16 Leszkowski Franek Gdynia Biegi dzieci
17 Sondej Rita Gdańsk Biegi dzieci
18 Sondej Filip Gdańsk Biegi dzieci
19 Leszkowska Jola Leszkowska Gdynia Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
20 Gałkiewicz Marta Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
21 Strojnowski Sławomir Gdańsk Osoby niepełnosprawne bieg 10 km
22 Blok Mirosława Pruszcz Gdański Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
23 Wiśnicka Wiktoria Gdynia Biegi dzieci
24 Kiepiela Katarzyna Kowale Marsz Nordic Walking 5 km
25 Szewczyk Magdalena Gdańsk Bieg 10 km
26 Kołosowski Marek Gdańsk Biegi dzieci
27 Nawała Michał Gdańsk Bieg 10 km opłacono on-line
28 Wiergowski Marek Straszyn Bieg 10 km opłacono on-line
29 Szaniawska Julia Rumia Biegi dzieci
30 Dalidowski Mikołaj Gdańsk Biegi dzieci
31 Chojnacki Przemysław Pszczółki Bieg 10 km opłacono on-line
32 Dalidowski Miłosz Gdańsk Biegi dzieci
33 Dalidowski Łukasz Gdańsk Biegi dzieci
34 Dalidowski Bartosz Gdańsk Biegi dzieci
35 Szubartowicz Marek Gdynia Bieg 10 km opłacono on-line
36 Pietruszka Jakub Gdańsk Biegi dzieci
37 Grobelniak Rafał ŻUKOWO Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
38 Halman Leszek Bielkówko Bieg 10 km opłacono on-line
39 Halman Adam Bielkówko Biegi dzieci
40 Bąba Marlena Kolbudy Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
41 Wierzbicka Elżbieta Pruszcz Gdański Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
42 Figura Ludwika Rotmanka Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
43 Jaworska Natalia Gdańsk Bieg 10 km opłacono on-line
44 Kuklińska Lucja Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
45 Skwirowski Karol Czapielsk Bieg 10 km opłacono on-line
46 Blum Kamila Blum Gdansk Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
47 Bińkowski Dawid Gdańsk Biegi dzieci
48 Sulewska Patrycja Łęgowo Biegi dzieci
49 Sulewska Klaudia Łęgowo Biegi dzieci
50 Skwirowski Stanisław Czapielsk Biegi dzieci
51 Jersak Jakub Skowarcz Bieg 10 km opłacono on-line
52 Pałkowski Wojciech Gdańsk Biegi dzieci
53 Michalski Wojciech Przywidz Bieg 10 km opłacono on-line
54 Nibus Ryszard Straszyn Biegi dzieci
55 Pałkowski Ignacy Gdańsk Biegi dzieci
56 Szrambek Nadia Gdańsk Biegi dzieci
57 Szrambek Igor Gdańsk Biegi dzieci
58 Płotek Dorota Gowino Marsz Nordic Walking 5 km
59 Rycharski Konrad Toruń Bieg 10 km opłacono on-line
60 Rycharski Mikołaj Toruń Biegi dzieci
61 Jersak Bruno Skowarcz Biegi dzieci
62 Wolańska Julia Rumia Biegi dzieci
63 Jersak Bartosz Skowarcz Biegi dzieci
64 Fetta Dominika Gdynia Biegi dzieci
65 Jankowska Magdalena Gdańsk Bieg 10 km
66 Ajtel Jaroslaw Gdansk Bieg 10 km opłacono on-line
67 Fetta Maciej Gdynia Biegi dzieci
68 Smukała Dawid Lublewo Gdańskie Bieg 10 km opłacono on-line
69 Charkiewicz Monika Straszyn Bieg 10 km opłacono on-line
70 Sobolewska Magdalena Lublewo Gdańskie Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
71 Branicka Maja Otomin Biegi dzieci
72 Branicki Antoni Otomin Biegi dzieci
73 Dydymska Monika Rumia Osoby niepełnosprawne bieg 10 km
74 Dydymski Krzysztof RUMIA Osoby niepełnosprawne bieg 10 km
75 Sieg Tymoteusz Wejherowo Bieg 10 km opłacono on-line
76 Kulczycki Jan GDAŃSK Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
77 Gruca Bogdan PEPOWO Bieg 10 km opłacono on-line
78 Pergoł Marek Borkowo Łostowickie Bieg 10 km opłacono on-line
79 Brękiewicz-Sieg Anetta Wejherowo Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
80 Koralewska Iwona Kolbudy Bieg 10 km opłacono
81 Gruca Michał PEPOWO Biegi dzieci
82 Itrich Milena Itrich Gdansk Biegi dzieci
83 Hoczyk Anna Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
84 Zygmunt Agnieszka Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
85 Kopczyńska Monika Gdansk Bieg 10 km opłacono on-line
86 Krasiński Bartek Pruszcz Gdański Biegi dzieci
87 Traskowski Piotr Straszyn Bieg 10 km opłacono on-line
88 Kopczyński Filip Gdańsk Biegi dzieci
89 Gostkowska Alicja Gostkowska Kościerzyna Bieg 10 km opłacono on-line
90 Kaiser Małgorzata Żukowo Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
91 Tur-Bonisławska Grażyna Straszyn Bieg 10 km opłacono on-line
92 Markowska Blanka Gdansk Biegi dzieci
93 Лапунов Сергей Новополоцк Bieg 10 km opłacono on-line
94 Kwiecień Maria Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
95 Chęsy Katarzyna Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
96 Markowski Maksymilian Gdańsk Biegi dzieci
97 Knorps Melchior Kowale Bieg 10 km opłacono on-line
98 Rycharska Sylwia Kolbudy Bieg 10 km opłacono on-line
99 Kwiecień Mateusz Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
100 Wolański Tomasz Rumia Bieg 10 km opłacono on-line


Wyświetleń: 6392

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ