Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Wrzosek Jakub | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | Szkoła Podstawowa nr 19 w Gdańsku | |
102 | Wrzosek Bartosz | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | Szkoła Podstawowa nr 19 w Gdańsku | |
103 | Dymarski Szymon | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
104 | Wiśniewski Sławomir | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | FLUGGER | opłacono on-line |
105 | Kaniewski Jan | Kowale | Polska | Bieg 10 km | Błeńska Team | opłacono on-line |
106 | Kwietniewska Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | ||
107 | Kwietniewski Patryk | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
108 | Itrich Milena Itrich | Gdansk | Polska | Biegi dzieci | ||
109 | Jaworska Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
110 | Broda Michał | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
111 | Kacik Nikola | gdynia | Polska | Osoby niepełnosprawne bieg 10 km | Szansa Start Gdańsk | |
112 | Sulewska Klaudia | Łęgowo | Polska | Biegi dzieci | ||
113 | Sulewska Patrycja | Łęgowo | Polska | Biegi dzieci | ||
114 | Halman Adam | Bielkówko | Polska | Biegi dzieci | ||
115 | Halman Leszek | Bielkówko | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
116 | Grządziela Magdalena | Straszyn | Polska | Bieg 10 km | Straszyn | opłacono on-line |
117 | Bronowicki Adam | Rumia | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
118 | Purzycka Marianna | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
119 | Podlasińska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
120 | Mokłowicz Ania | Wejherowo | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | Znikające punkty | |
121 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Polska | Biegi dzieci | Znikające punkty | |
122 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | Biegi dzieci | Znikające punkty | |
123 | Ranachowska Julia | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | Sp 65 Gdańsk | |
124 | Płotek Dorota | Gowino | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | ||
125 | Przybylska Oliwia | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | Kasztany | |
126 | Jaworska Marianna | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
127 | Jaworski Juliusz | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | SP 23 Gdańsk | |
128 | Sieradzki Ludwik | Kolbudy | Polska | Biegi dzieci | Przedszkole Kolbudy | |
129 | Sieradzki Jan | Kolbudy | Polska | Biegi dzieci | ||
130 | Branicki Antoni | Otomin | Polska | Biegi dzieci | ||
131 | Branicka Maja | Otomin | Polska | Biegi dzieci | ||
132 | Belecki Sławek | Tczew | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
133 | Belecka Katarzyna | Tczew | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
134 | Dębiec Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | CTS | |
135 | Traskowski Piotr | Straszyn | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
136 | Kardasz Nadia | Gdansk | Polska | Osoby niepełnosprawne bieg 10 km | Szansa Start Gdańsk | |
137 | Gumowska Izabella | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | GUMISIE | opłacono on-line |
138 | Kapłońska Agnieszka | Sopot | Polska | Biegi dzieci | ||
139 | Jankowska Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | ||
140 | Czuba Karol | Kowale | Polska | Bieg 10 km | Zespół Urzędu Gminy Kolbudy | opłacono |
141 | Dębicki Artur | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
142 | Osińska Beata | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
143 | Regosz Nicola | Sopot | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | Dom Hospicyjny Caritas im. św. Józefa | opłacono on-line |
144 | Kazmierski Tomasz | Babidół | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | TORN | opłacono on-line |
145 | Stopa Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
146 | Brzozowski Paweł | Bielkowo | Polska | Bieg 10 km | ||
147 | Brękiewicz-Sieg Anetta | Wejherowo | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
148 | Sieg Tymoteusz | Wejherowo | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
149 | Szubartowicz Marek | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
150 | Strojnowski Sławomir | Gdańsk | Polska | Osoby niepełnosprawne bieg 10 km | ||
151 | Sikora Jan | Gdynia | Polska | Biegi dzieci | SP 31 Gdynia | |
152 | Pankiewicz Anna | Gowino | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | ||
153 | Sikora Iwona | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | Victoria Down Syndrom | opłacono on-line |
154 | Wołyniec Bartosz | Łapino | Polska | Biegi dzieci | ||
155 | Wołyniec Ksawery | Łapino | Polska | Biegi dzieci | ||
156 | Wołyniec Aleksandra | Łapino | Polska | Biegi dzieci | ||
157 | Gruca Michał | PEPOWO | Polska | Biegi dzieci | ||
158 | Gruca Bogdan | PEPOWO | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
159 | POTRYKUS TOMASZ | Gdynia | Polska | Osoby niepełnosprawne marsz Nordic Walking 5 km | WTZ CARITAS GDYNIA | |
160 | NOWICKI SEBASTIAN | Gdynia | Polska | Osoby niepełnosprawne marsz Nordic Walking 5 km | WTZ CARITAS GDYNIA | |
161 | Szulc Dariusz | Gdynia | Polska | Osoby niepełnosprawne marsz Nordic Walking 5 km | WTZ CARITAS GDYNIA | |
162 | Wolańska Julia | Rumia | Biegi dzieci | |||
163 | Wolańska Lena | Rumia | Biegi dzieci | Active Flow | ||
164 | Wietrzykowska Zofia | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
165 | Markowski Maksymilian | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
166 | Markowska Blanka | Gdansk | Polska | Biegi dzieci | ||
167 | Krasiński Szymon | Pruszcz Gdanski | Polska | Biegi dzieci | Kik | |
168 | Grobelniak Rafał | ŻUKOWO | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
169 | Tur-Bonisławska Grażyna | Straszyn | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
170 | Leszkowska Jola Leszkowska | Gdynia | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
171 | Leszkowski Franek | Gdynia | Polska | Biegi dzieci | ||
172 | Dargacz Jadwiga | Gdańsk | Polska | Osoby niepełnosprawne bieg 10 km | Szansa Start Gdańsk | |
173 | Jersak Bartosz | Skowarcz | Polska | Biegi dzieci | ||
174 | Jersak Bruno | Skowarcz | Polska | Biegi dzieci | ||
175 | Jersak Jakub | Skowarcz | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
176 | Podwysocka Aleksandra | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dzieci | Pruszcz biega | |
177 | Sondej Filip | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
178 | Sondej Rita | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
179 | Litwin Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
180 | Rebinin Wiera Rebinin | Elbląg | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | . | opłacono on-line |
181 | Gumowska Justyna | Banino | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | Gumisie | opłacono on-line |
182 | Gumowski Mariusz | Banino | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | Gumisie | opłacono on-line |
183 | Paprocki Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | Somsiady | opłacono on-line |
184 | Pietruszka Jakub | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
185 | Żuchowski Sebastian | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
186 | Arendt Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | Żarta Wataha | opłacono on-line |
187 | Świtała Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono on-line |
188 | Kwiecień Maksymilian | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | Fregata szkoła dla chłopców | |
189 | Kwiecień Szymon | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | Fregata szkoła dla chłopców | |
190 | Kwiecień Jan | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | Fregata szkoła dla chłopców | |
191 | Kwiecień Bruno | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | Fregata szkoła dla chłopców | |
192 | Kwiecień Mateusz | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
193 | Kwiecień Maria | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
194 | Szaniawska Julia | Rumia | Polska | Biegi dzieci | ||
195 | Kęsicki Krzysztof | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | Super Koty | opłacono on-line |
196 | Kęsicki Karol | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | Super Koty | |
197 | Kęsciki Dariusz | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | Super Koty | |
198 | Kęsicka Malwina | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | Super Koty | opłacono on-line |
199 | Werner Anna | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | SP 79 Gdańsk | |
200 | Gilewicz Katarzyna | Lublewo Gdańskie | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
Wyświetleń: 15023