Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
301 | Barańska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | Błeńska Team | opłacono on-line |
302 | Barański Jakub | gdańsk | Polska | Bieg 10 km | Błeńska Team | opłacono on-line |
303 | Jóźwik Emilia | Kowale | Polska | Bieg 10 km | Błeńska Team | opłacono on-line |
304 | Jóźwik Rafał | Kowale | Polska | Bieg 10 km | Błeńska Team | opłacono on-line |
305 | Zygmunt Agnieszka | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
306 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
307 | Kopczyńska Irena | Borkowo | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | Nessi Time Żukowo | opłacono on-line |
308 | Gałkiewicz Marta | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
309 | Lipik Aneta | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
310 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | Nessi Time żukowo | opłacono on-line |
311 | Głombiowska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | Błeńska Team | opłacono on-line |
312 | Głombiowski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | Błeńska Team | opłacono on-line |
313 | Grabowska Marzena | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
314 | Serwatka Iwona | Bielkówko | Polska | Osoby niepełnosprawne marsz Nordic Walking 5 km | ||
315 | Jasiulewicz Franek | Elbląg | Polska | Biegi dzieci | ||
316 | Jasiulewicz Zosia | Elbląg | Polska | Biegi dzieci | ||
317 | Nibus Ryszard | Straszyn | Polska | Biegi dzieci | ||
318 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Polska | Biegi dzieci | ||
319 | Nibus Jacek | Straszyn | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
320 | Pelc-Maniecka Marta | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
321 | Ziembla Wojciech | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | ziemblaki.pl | opłacono on-line |
322 | Glogowska Joanna | Gdansk | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | Szkoły Błeńskiej w Kowalach | opłacono on-line |
323 | Kaniewski Marek | Kowale | Polska | Bieg 10 km | Błeńska Team | opłacono on-line |
324 | Kaniewska Emilia | Kowale | Polska | Bieg 10 km | Błeńska Team | opłacono on-line |
325 | Charkiewicz Monika | Straszyn | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
326 | Jan Jaroslaw | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg 10 km | Pruszcz biega | opłacono on-line |
327 | Niemiec Marek | Gdynia | Polska | Osoby niepełnosprawne bieg 10 km | ACTIV EAGLES PRO | |
328 | Grzegorczyk Dorota | Kowale | Polska | Bieg 10 km | Taka RYBA / TUMBOteam | opłacono on-line |
329 | Wasilewski Sławomir | Kolbudy | Polska | Bieg 10 km | Tam Tam Kolbudy | opłacono on-line |
330 | Król Krzysztof | Steblewo | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
331 | Kopczyński Filip | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
332 | Krasiński Bartek | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dzieci | ||
333 | Kopczyńska Monika | Gdansk | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
334 | Skwiot Julia | GDAŃSK | Polska | Biegi dzieci | Taka RYBA / TUMBOteam | |
335 | Tarapata-Skwiot Edyta | GDAŃSK | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | Taka RYBA / TUMBOteam | opłacono on-line |
336 | Skwiot Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | Taka RYBA / TUMBOteam | opłacono on-line |
337 | Wijatkowska Oliwia | Gdańsk | Biegi dzieci | |||
338 | Łudczak Sylwia | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | Parkrun Gdańsk- Południe | opłacono on-line |
339 | Dąbkowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | Taka RYBA | opłacono on-line |
340 | Łudczak Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | Parkrun Gdańsk- Południe | opłacono on-line |
341 | Jaremko Ziemowit | Gołubie | Polska | Biegi dzieci | ||
342 | Jaremko Marcel | Gołubie | Polska | Biegi dzieci | ||
343 | Potaszkin Jan | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | Szkoła podstawowa nr 24 | |
344 | Stepien Monika | Gdansk | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
345 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
346 | Krawczyk Nikola | GDAŃSK | Polska | Biegi dzieci | ||
347 | Jażdżewska Beata | Rumia | Polska | Bieg 10 km | Biegaj z Bzysiem | opłacono on-line |
348 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Biegi dzieci | Active Flow | |
349 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Biegi dzieci | Biegun OCR Team | |
350 | Szostak Mikołaj | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
351 | Szostak Magdalena | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
352 | Hoczyk Anna | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 15545