Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
.
1 Rebinin Wiera Rebinin Elbląg Marsz Nordic Walking 5 km . opłacono on-line
2 Kwiatkowska Mirosława Kwiatkowska Buszkowy (Buszkowy Dolne) Marsz Nordic Walking 5 km . opłacono on-line
ACTIV EAGLES PRO
3 Niemiec Marek Gdynia Osoby niepełnosprawne bieg 10 km ACTIV EAGLES PRO
AP Jedynka Reda
4 Sawicki Kacper Reda Biegi dzieci AP Jedynka Reda
Active Flow
5 Wolańska Lena Rumia Biegi dzieci Active Flow
6 Teska Martyna Gdynia Biegi dzieci Active Flow
Apteka Gemini Team
7 Zygry-Wiśniewska Karolina Gdańsk Bieg 10 km Apteka Gemini Team
Atlas Running Team
8 Malek Andrzej Koscierzyna Bieg 10 km Atlas Running Team
Biegaj z Bzysiem
9 Jażdżewska Beata Rumia Bieg 10 km Biegaj z Bzysiem opłacono on-line
Biegający Tczew
10 Strzeszyński Wojciech Tczew Bieg 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
Biegun OCR Team
11 Manelska Lidia Gdańsk Biegi dzieci Biegun OCR Team
12 Teska Patrycja Gdynia Biegi dzieci Biegun OCR Team
Błeńska Team
13 Rydzewska Agnieszka Kolbudy Bieg 10 km Błeńska Team opłacono on-line
14 Kaniewski Jan Kowale Bieg 10 km Błeńska Team opłacono on-line
15 Kaniewska Iza Bąkowo Marsz Nordic Walking 5 km Błeńska Team opłacono on-line
16 Barański Igor Gdańsk Biegi dzieci Błeńska Team
17 Barański Mateusz Gdańsk Biegi dzieci Błeńska Team
18 Kaniewski Michał Kaniewski Kowale Bieg 10 km Błeńska Team opłacono on-line
19 Witkowska Magdalena Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km Błeńska Team opłacono on-line
20 Witkowski Robert Gdańsk Bieg 10 km Błeńska Team opłacono on-line
21 Barańska Agnieszka Gdańsk Bieg 10 km Błeńska Team opłacono on-line
22 Barański Jakub gdańsk Bieg 10 km Błeńska Team opłacono on-line
23 Jóźwik Emilia Kowale Bieg 10 km Błeńska Team opłacono on-line
24 Jóźwik Rafał Kowale Bieg 10 km Błeńska Team opłacono on-line
25 Głombiowska Małgorzata Gdańsk Bieg 10 km Błeńska Team opłacono on-line
26 Głombiowski Jakub Gdańsk Bieg 10 km Błeńska Team opłacono on-line
27 Kaniewski Marek Kowale Bieg 10 km Błeńska Team opłacono on-line
28 Kaniewska Emilia Kowale Bieg 10 km Błeńska Team opłacono on-line
CTS
29 Dębiec Ewa Gdańsk Bieg 10 km CTS
CTS Czaja Training System
30 Kroplewski Maciej Gdańsk Bieg 10 km CTS Czaja Training System opłacono on-line
Caritas Archidiecezji Gdańskiej
31 Zalewska Maria Rumia Marsz Nordic Walking 5 km Caritas Archidiecezji Gdańskiej
32 Dambek Piotr Rumia Bieg 10 km Caritas Archidiecezji Gdańskiej
Cogito
33 Manelska Wiktoria Gdańsk Biegi dzieci Cogito
Dom Hospicyjny Caritas im. św. Józefa
34 Regosz Nicola Sopot Marsz Nordic Walking 5 km Dom Hospicyjny Caritas im. św. Józefa opłacono on-line
Dom Hospicyjny Caritas im. św. Józefa w Sopocie
35 Okreglicka Lucyna Rumia Marsz Nordic Walking 5 km Dom Hospicyjny Caritas im. św. Józefa w Sopocie opłacono on-line
36 Babicz Danuta Leźno Marsz Nordic Walking 5 km Dom Hospicyjny Caritas im. św. Józefa w Sopocie opłacono on-line
37 Kosewski Tomasz Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km Dom Hospicyjny Caritas im. św. Józefa w Sopocie opłacono on-line
Edureda
38 Kowalewska Kalina Reda Biegi dzieci Edureda
39 Kowalewska Zofia Reda Biegi dzieci Edureda
Ex Siedlce Gdańsk
40 Puzyr katarzyna Puzyr Otomin Marsz Nordic Walking 5 km Ex Siedlce Gdańsk opłacono on-line
41 Borys Izabela Bielkówko Bieg 10 km Ex Siedlce Gdańsk opłacono on-line
42 Grott Tomasz Gdańsk Bieg 10 km Ex Siedlce Gdańsk opłacono on-line
Ex Siedlce Gdańsk
43 Grott Dorota Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km Ex Siedlce Gdańsk opłacono on-line
44 Borys Grzegorz Bielkówko Bieg 10 km Ex Siedlce Gdańsk opłacono on-line
FLUGGER
45 Wiśniewski Sławomir Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km FLUGGER opłacono on-line
Fregata szkoła dla chłopców
46 Kwiecień Maksymilian Gdańsk Biegi dzieci Fregata szkoła dla chłopców
47 Kwiecień Szymon Gdańsk Biegi dzieci Fregata szkoła dla chłopców
48 Kwiecień Jan Gdańsk Biegi dzieci Fregata szkoła dla chłopców
49 Kwiecień Bruno Gdańsk Biegi dzieci Fregata szkoła dla chłopców
GUMISIE
50 Gumowska Izabella Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km GUMISIE opłacono on-line
Gdańskie Lwy
51 Maczkowska Barbara Kleszczewko Biegi dzieci Gdańskie Lwy
52 Maczkowska Zofia Kleszczewko Biegi dzieci Gdańskie Lwy
53 Kwiatkowski Grzegorz Gdańsk Bieg 10 km Gdańskie Lwy opłacono on-line
Gdańskie Wody Aktywują
54 Gilewicz Katarzyna Lublewo Gdańskie Marsz Nordic Walking 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
Gorillas OCR
55 Chojnacki Mikołaj Sopot Biegi dzieci Gorillas OCR
Gumisie
56 Gumowska Justyna Banino Marsz Nordic Walking 5 km Gumisie opłacono on-line
57 Gumowski Mariusz Banino Marsz Nordic Walking 5 km Gumisie opłacono on-line
58 Gumowska Laura Banino Biegi dzieci Gumisie
Happy Kids
59 Śmiejewski Jakub Gdańsk Biegi dzieci Happy Kids
IronTeam3City
60 Witczak Anna Kowale Bieg 10 km IronTeam3City
61 Witczak Arkadiusz Kowale Bieg 10 km IronTeam3City
Iron team
62 Kamińska Maja Gdansk Biegi dzieci Iron team
Kasztany
63 Piotrowska Amelia Gdańsk Biegi dzieci Kasztany
64 Syroka Sebastian Gdańsk Biegi dzieci Kasztany
65 Zawadzka Martyna Gdańsk Biegi dzieci Kasztany
66 Przybylska Oliwia Gdańsk Biegi dzieci Kasztany
Kik
67 Krasiński Szymon Pruszcz Gdanski Biegi dzieci Kik
Klub Seniora Kolbudy
68 Ciesielska Barbara Kolbudy Marsz Nordic Walking 5 km Klub Seniora Kolbudy
69 Ziemann Hanna Kolbudy Marsz Nordic Walking 5 km Klub Seniora Kolbudy
Klub Seniora Kowale
70 Kuczmarska Bogumiła Kowale Marsz Nordic Walking 5 km Klub Seniora Kowale
71 Grebasz Irena Kowale Marsz Nordic Walking 5 km Klub Seniora Kowale
72 Błaszczak Jolanta Kolbudy Marsz Nordic Walking 5 km Klub Seniora Kowale
73 Poniewierska Wiesława Kolbudy Marsz Nordic Walking 5 km Klub Seniora Kowale
74 Zajc Anna Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km Klub Seniora Kowale
75 Duszyk-Bancer Jadwiga Kowale Marsz Nordic Walking 5 km Klub Seniora Kowale
Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
76 Szwedowski Kacper Kulice Biegi dzieci Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
77 Szwedowska Laura Kulice Biegi dzieci Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
78 Szwedowska Martyna Kulice Biegi dzieci Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
79 Szwedowska Julia Kulice Biegi dzieci Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
Kur-team
80 Kuta Marta Kuta Kurów Marsz Nordic Walking 5 km Kur-team opłacono on-line
Leasing Polski Team
81 Kowalski Waldemar Borkowo Bieg 10 km Leasing Polski Team
Maratończyk Wielki Klincz
82 Kuchta Anna Starogard Gdański Marsz Nordic Walking 5 km Maratończyk Wielki Klincz
83 Kordecki Robert Wielki Klincz Bieg 10 km Maratończyk Wielki Klincz
Nessi Time Żukowo
84 Kopczyńska Irena Borkowo Marsz Nordic Walking 5 km Nessi Time Żukowo opłacono on-line
Nessi Time żukowo
85 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo Marsz Nordic Walking 5 km Nessi Time żukowo opłacono on-line
OKNOBUR-biegamyrazem.pl
86 Rożyk Krzysztof Gdynia Bieg 10 km OKNOBUR-biegamyrazem.pl opłacono on-line
OSP POGRODZIE
87 Ślęzak Adam Elbląg Bieg 10 km OSP POGRODZIE
Parkrun Gdańsk- Południe
88 Łudczak Bartosz Gdańsk Biegi dzieci Parkrun Gdańsk- Południe
89 Łudczak Sylwia Gdańsk Bieg 10 km Parkrun Gdańsk- Południe opłacono on-line
90 Łudczak Krzysztof Gdańsk Bieg 10 km Parkrun Gdańsk- Południe opłacono on-line
Piękny
91 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg 10 km Piękny
Polipack Team GWE
92 Toporek Rafał Przodkowo Osoby niepełnosprawne marsz Nordic Walking 5 km Polipack Team GWE
Pruszcz biega
93 Podwysocka Aleksandra Pruszcz Gdański Biegi dzieci Pruszcz biega
94 Kulgajuk Marcin Pruszcz Gdanski Biegi dzieci Pruszcz biega
95 Kulgajuk Mateusz Pruszcz Gdanski Biegi dzieci Pruszcz biega
96 Jan Jaroslaw Pruszcz Gdański Bieg 10 km Pruszcz biega opłacono on-line
Przedszkole Kolbudy
97 Sieradzki Ludwik Kolbudy Biegi dzieci Przedszkole Kolbudy
Przedszkole nr 80
98 Misiąg Maksymialian Gdańsk Biegi dzieci Przedszkole nr 80
RUNEDA
99 Bujak Aleksandra Bolszewo Osoby niepełnosprawne bieg 10 km RUNEDA
Repeć team
100 Repeć Miłosz Lublewo Gdańskie Biegi dzieci Repeć team
101 Repeć Oliwier Lublewo Gdańskie Biegi dzieci Repeć team
SP 23 Gdańsk
102 Jaworski Juliusz Gdańsk Biegi dzieci SP 23 Gdańsk
SP 31 Gdynia
103 Sikora Jan Gdynia Biegi dzieci SP 31 Gdynia
SP 40 Gdańsk
104 Krużycka Amelia Gdańsk Biegi dzieci SP 40 Gdańsk
105 Panek Bianka Gdańsk Biegi dzieci SP 40 Gdańsk
SP 79 Gdańsk
106 Werner Anna Gdańsk Biegi dzieci SP 79 Gdańsk
SP 86
107 Misiąg Maja Gdańsk Biegi dzieci SP 86
SP Kolbudy
108 Kwiecień Joanna Bąkowo Biegi dzieci SP Kolbudy
109 Kwiecień Dawid Bąkowo Biegi dzieci SP Kolbudy
ST RUNNERS
110 Zawaluk Marcin Jankowo Gdańskie Bieg 10 km ST RUNNERS
SUT - Straszyn Ultra Team
111 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdanski Bieg 10 km SUT - Straszyn Ultra Team opłacono on-line
Skrawek Montessori
112 Tlaga Jerzy Kowale Marsz Nordic Walking 5 km Skrawek Montessori opłacono on-line
113 Tlaga Agnieszka Kowale Marsz Nordic Walking 5 km Skrawek Montessori opłacono on-line
114 Puta Kanarek Anna Kowale Marsz Nordic Walking 5 km Skrawek Montessori opłacono on-line
115 Śmilgiewicz Iza Kowale Marsz Nordic Walking 5 km Skrawek Montessori opłacono on-line
116 Czucha Alicja Kowale Marsz Nordic Walking 5 km Skrawek Montessori opłacono on-line
Somsiady
117 Paprocki Paweł Gdańsk Bieg 10 km Somsiady opłacono on-line
Sp 13 Gdynia
118 Balcer Szymon Gdynia Biegi dzieci Sp 13 Gdynia
119 Balcer Alicja Gdynia Biegi dzieci Sp 13 Gdynia
Sp 60 Gdańsk
120 Wysocki Wiktor Gdańsk Biegi dzieci Sp 60 Gdańsk
121 Wysocka Łucja Gdańsk Biegi dzieci Sp 60 Gdańsk
Sp 65 Gdańsk
122 Ranachowska Julia Gdańsk Biegi dzieci Sp 65 Gdańsk
Sp 81
123 Śmiejewska Liliana Gdańsk Biegi dzieci Sp 81
Sport.pl
124 Klaus-Kowalska Martyna Przejazdowo Bieg 10 km Sport.pl opłacono on-line
Straszyn
125 Grządziela Magdalena Straszyn Bieg 10 km Straszyn opłacono on-line
Super Koty
126 Kęsicki Krzysztof Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km Super Koty opłacono on-line
127 Kęsicki Karol Gdańsk Biegi dzieci Super Koty
128 Kęsciki Dariusz Gdańsk Biegi dzieci Super Koty
129 Kęsicka Malwina Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km Super Koty opłacono on-line
Swietlica słoneczne Wzgórze
130 Nojmiler Damian Gdańsk Biegi dzieci Swietlica słoneczne Wzgórze
131 Kęsicki Szymon Gdańsk Biegi dzieci Swietlica słoneczne Wzgórze
132 Talar Michalina Gdansk Biegi dzieci Swietlica słoneczne Wzgórze
Szansa Start Gdańsk
133 Kacik Nikola gdynia Osoby niepełnosprawne bieg 10 km Szansa Start Gdańsk
134 Kardasz Nadia Gdansk Osoby niepełnosprawne bieg 10 km Szansa Start Gdańsk
135 Dargacz Jadwiga Gdańsk Osoby niepełnosprawne bieg 10 km Szansa Start Gdańsk
Szkoła Podstawowa im. dr Wandy Błeńskiej w Kowalach
136 Szuber Maria Lublewo Gdańskie Biegi dzieci Szkoła Podstawowa im. dr Wandy Błeńskiej w Kowalach
137 Szuber Karol Lublewo Gdańskie Biegi dzieci Szkoła Podstawowa im. dr Wandy Błeńskiej w Kowalach
Szkoła Podstawowa nr 19 w Gdańsku
138 Hall Tomasz Gdańsk Biegi dzieci Szkoła Podstawowa nr 19 w Gdańsku
139 Wrzosek Jakub Gdańsk Biegi dzieci Szkoła Podstawowa nr 19 w Gdańsku
140 Wrzosek Bartosz Gdańsk Biegi dzieci Szkoła Podstawowa nr 19 w Gdańsku
Szkoła Podstawowa nr 86 w Gdańsku
141 Matczak Patryk Gdańsk Biegi dzieci Szkoła Podstawowa nr 86 w Gdańsku
142 Matczak Dawid Gdańsk Biegi dzieci Szkoła Podstawowa nr 86 w Gdańsku
Szkoła Podstawowa w Miłobądzu
143 Kruszyński Emil M I Ł O B Ą D Z Biegi dzieci Szkoła Podstawowa w Miłobądzu
144 Kruszyński Tymon M I Ł O B Ą D Z Biegi dzieci Szkoła Podstawowa w Miłobądzu
145 Kruszyńska Olga M I Ł O B Ą D Z Biegi dzieci Szkoła Podstawowa w Miłobądzu
Szkoła podstawowa nr 24
146 Potaszkin Jan Gdańsk Biegi dzieci Szkoła podstawowa nr 24
Szkoły Błeńskiej w Kowalach
147 Glogowska Joanna Gdansk Marsz Nordic Walking 5 km Szkoły Błeńskiej w Kowalach opłacono on-line
TORN
148 Kazmierski Tomasz Babidół Marsz Nordic Walking 5 km TORN opłacono on-line
TUMBO TEAM
149 Stencel Krystian Gdańsk Bieg 10 km TUMBO TEAM opłacono on-line
Taka RYBA
150 Dąbkowska Aleksandra Gdańsk Bieg 10 km Taka RYBA opłacono on-line
Taka RYBA / TUMBOteam
151 Grzegorczyk Dorota Kowale Bieg 10 km Taka RYBA / TUMBOteam opłacono on-line
152 Skwiot Julia GDAŃSK Biegi dzieci Taka RYBA / TUMBOteam
153 Tarapata-Skwiot Edyta GDAŃSK Marsz Nordic Walking 5 km Taka RYBA / TUMBOteam opłacono on-line
154 Skwiot Stanisław Gdańsk Bieg 10 km Taka RYBA / TUMBOteam opłacono on-line
Tam Tam Kolbudy
155 Wasilewski Sławomir Kolbudy Bieg 10 km Tam Tam Kolbudy opłacono on-line
Team Deaf
156 Litewska Joanna Juszkowo Osoby niepełnosprawne marsz Nordic Walking 5 km Team Deaf
157 Przybylska Aleksandra Gdynia Osoby niepełnosprawne marsz Nordic Walking 5 km Team Deaf
158 Towarnicka Izabela Gdynia Osoby niepełnosprawne marsz Nordic Walking 5 km Team Deaf
UKS Siódemka Rumia
159 Żurek Grzegorz Rumia Bieg 10 km UKS Siódemka Rumia opłacono on-line
Ustaw się na bieganie w Gdańsku
160 Świtała Katarzyna Gdańsk Bieg 10 km Ustaw się na bieganie w Gdańsku opłacono on-line
161 Pomagruk Łukasz Gdańsk Bieg 10 km Ustaw się na bieganie w Gdańsku opłacono on-line
Victoria Down Syndrom
162 Sikora Iwona Gdynia Bieg 10 km Victoria Down Syndrom opłacono on-line
WTZ CARITAS GDYNIA
163 POTRYKUS TOMASZ Gdynia Osoby niepełnosprawne marsz Nordic Walking 5 km WTZ CARITAS GDYNIA
164 NOWICKI SEBASTIAN Gdynia Osoby niepełnosprawne marsz Nordic Walking 5 km WTZ CARITAS GDYNIA
165 Szulc Dariusz Gdynia Osoby niepełnosprawne marsz Nordic Walking 5 km WTZ CARITAS GDYNIA
WTZ Krzywe Koło
166 Dutkowska Katarzyna Suchy Dąb Marsz Nordic Walking 5 km WTZ Krzywe Koło opłacono on-line
167 Pichol Łukasz Suchy Dąb Osoby niepełnosprawne marsz Nordic Walking 5 km WTZ Krzywe Koło
168 Gardziński Daniel Koźliny Osoby niepełnosprawne marsz Nordic Walking 5 km WTZ Krzywe Koło
WTZ RUMIA
169 Kujawa Piotr Rumia Osoby niepełnosprawne marsz Nordic Walking 5 km WTZ RUMIA
170 Kiedrowska Edyta Rumia Osoby niepełnosprawne marsz Nordic Walking 5 km WTZ RUMIA
171 Niedojadło Kamil Reda Osoby niepełnosprawne marsz Nordic Walking 5 km WTZ RUMIA
172 Petrykowska Klaudia Rumia Osoby niepełnosprawne marsz Nordic Walking 5 km WTZ RUMIA
173 Klamann Łukasz Rumia Osoby niepełnosprawne marsz Nordic Walking 5 km WTZ RUMIA
174 Szczeciński Miłosz Reda Osoby niepełnosprawne marsz Nordic Walking 5 km WTZ RUMIA
175 Gwizdała Piotr Rumia Osoby niepełnosprawne marsz Nordic Walking 5 km WTZ RUMIA
176 Twarogowska Magda Gdynia Marsz Nordic Walking 5 km WTZ RUMIA opłacono on-line
177 Boyke Dominik Wejherowo Marsz Nordic Walking 5 km WTZ RUMIA opłacono on-line
178 Borchmann Sylwia Gdynia Marsz Nordic Walking 5 km WTZ RUMIA opłacono on-line
ZABIEGANE DWIE
179 Wiśniewska Kornelia Gdańsk Bieg 10 km ZABIEGANE DWIE
Zabiegane Dwie
180 Dalke Jowita Gdańsk Bieg 10 km Zabiegane Dwie opłacono on-line
Zespół Urzędu Gminy Kolbudy
181 Kaszkiel Justyna Kolbudy Marsz Nordic Walking 5 km Zespół Urzędu Gminy Kolbudy opłacono
182 Elwart Katarzyna Przywidz Marsz Nordic Walking 5 km Zespół Urzędu Gminy Kolbudy opłacono
Zespół Urzędu Gminy Kolbudy
183 Wołyniec Renata Łapino Marsz Nordic Walking 5 km Zespół Urzędu Gminy Kolbudy opłacono
184 Richert-Kaźmierska Anita Kolbudy Marsz Nordic Walking 5 km Zespół Urzędu Gminy Kolbudy opłacono
185 BARTOSIŃSKA KATARZYNA KOLBUDY Marsz Nordic Walking 5 km Zespół Urzędu Gminy Kolbudy opłacono
186 Behling Justyna Kolbudy Marsz Nordic Walking 5 km Zespół Urzędu Gminy Kolbudy opłacono
187 Urbańska Edyta Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km Zespół Urzędu Gminy Kolbudy opłacono
188 Kołodko Izabela Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km Zespół Urzędu Gminy Kolbudy opłacono
189 Czuba Karol Kowale Bieg 10 km Zespół Urzędu Gminy Kolbudy opłacono
Znikające punkty
190 Mokłowicz Ania Wejherowo Marsz Nordic Walking 5 km Znikające punkty
191 Mokłowicz Klara Wejherowo Biegi dzieci Znikające punkty
192 Mokłowicz Eliza Wejherowo Biegi dzieci Znikające punkty
_BRAK NAZWY_
193 Blok Mirosława Pruszcz Gdański Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
194 Koza Magdalena Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
195 Bazichowska Ewelina Banino Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
196 Hall Patrycja Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km
197 Pergoł Sylwia Borkowo Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
198 Wolańska Jolanta Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
199 Wolański Tomasz Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
200 Knorps Melchior Kowale Bieg 10 km opłacono on-line
201 Pergoł Marek Borkowo Łostowickie Bieg 10 km opłacono on-line
202 Ajtel Jaroslaw Gdansk Bieg 10 km opłacono on-line
203 Nawała Michał Gdańsk Bieg 10 km opłacono on-line
204 MELZER SZYMON Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
205 Melzer Arkadiusz Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
206 Melzer Hanna Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
207 Thrun Radosław Bielkówko Bieg 10 km opłacono on-line
208 Skwirowski Stanisław Czapielsk Biegi dzieci
209 Skwirowski Karol Czapielsk Bieg 10 km opłacono on-line
210 Chojnacki Przemysław Pszczółki Bieg 10 km opłacono on-line
211 Kiedrowska Daria Gdynia Bieg 10 km opłacono on-line
212 Brzozowski Tomasz REDA Biegi dzieci
213 Gawiuk Julia Gdynia Biegi dzieci
214 Zaborowska Wiktoria Gdańsk Biegi dzieci
215 Zaborowska Paulina Gdańsk Biegi dzieci
216 Smukała Dawid Lublewo Gdańskie Bieg 10 km opłacono on-line
217 Kuklińska Lucja Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
218 Bąba Marlena Kolbudy Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
219 Kołosowski Marek Gdańsk Biegi dzieci
220 Kulińska Justyna Gdynia Bieg 10 km opłacono on-line
221 Smal Bartłomiej Lublewo Gdańskie Bieg 10 km opłacono on-line
222 HALMAN GABRIELA SULMIN Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
223 Sobolewska Magdalena Lublewo Gdańskie Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
224 Niemiec Mariola Gdynia Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
225 Mołda Małgorzata Orłowo Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
226 Kossakowska Katarzyna Warszawa Bieg 10 km opłacono on-line
227 Sierpińska Zofia Gdańsk Biegi dzieci
228 Kamińska Michalina Kowale Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
229 Chęsy Katarzyna Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
230 Kaiser Małgorzata Żukowo Marsz Nordic Walking 5 km opłacono
231 Koralewska Iwona Kolbudy Bieg 10 km opłacono
232 Karwowska Ala Gdańsk Biegi dzieci
233 Karwowska Ania Gdańsk Biegi dzieci
234 Święcicki Tomasz Gdańsk Bieg 10 km opłacono on-line
235 Kasprowiak- Misiąg Anna Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
236 Dymarski Szymon Gdańsk Biegi dzieci
237 Kwietniewska Joanna Gdańsk Bieg 10 km
238 Kwietniewski Patryk Gdańsk Biegi dzieci
239 Itrich Milena Itrich Gdansk Biegi dzieci
240 Jaworska Natalia Gdańsk Bieg 10 km opłacono on-line
241 Broda Michał Gdańsk Bieg 10 km opłacono on-line
242 Sulewska Klaudia Łęgowo Biegi dzieci
243 Sulewska Patrycja Łęgowo Biegi dzieci
244 Halman Adam Bielkówko Biegi dzieci
245 Halman Leszek Bielkówko Bieg 10 km opłacono on-line
246 Bronowicki Adam Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
247 Purzycka Marianna Gdańsk Biegi dzieci
248 Podlasińska Małgorzata Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
249 Płotek Dorota Gowino Marsz Nordic Walking 5 km
250 Jaworska Marianna Gdańsk Biegi dzieci
251 Sieradzki Jan Kolbudy Biegi dzieci
252 Branicki Antoni Otomin Biegi dzieci
253 Branicka Maja Otomin Biegi dzieci
254 Belecki Sławek Tczew Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
255 Belecka Katarzyna Tczew Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
256 Traskowski Piotr Straszyn Bieg 10 km opłacono on-line
257 Kapłońska Agnieszka Sopot Biegi dzieci
258 Jankowska Magdalena Gdańsk Bieg 10 km
259 Dębicki Artur Gdynia Bieg 10 km opłacono on-line
260 Osińska Beata Gdańsk Bieg 10 km opłacono on-line
261 Stopa Łukasz Gdańsk Bieg 10 km opłacono on-line
262 Brzozowski Paweł Bielkowo Bieg 10 km
263 Brękiewicz-Sieg Anetta Wejherowo Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
264 Sieg Tymoteusz Wejherowo Bieg 10 km opłacono on-line
265 Szubartowicz Marek Gdynia Bieg 10 km opłacono on-line
266 Strojnowski Sławomir Gdańsk Osoby niepełnosprawne bieg 10 km
267 Pankiewicz Anna Gowino Marsz Nordic Walking 5 km
268 Wołyniec Bartosz Łapino Biegi dzieci
269 Wołyniec Ksawery Łapino Biegi dzieci
270 Wołyniec Aleksandra Łapino Biegi dzieci
271 Gruca Michał PEPOWO Biegi dzieci
272 Gruca Bogdan PEPOWO Bieg 10 km opłacono on-line
273 Wolańska Julia Rumia Biegi dzieci
274 Wietrzykowska Zofia Gdańsk Biegi dzieci
275 Markowski Maksymilian Gdańsk Biegi dzieci
276 Markowska Blanka Gdansk Biegi dzieci
277 Grobelniak Rafał ŻUKOWO Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
278 Tur-Bonisławska Grażyna Straszyn Bieg 10 km opłacono on-line
279 Leszkowska Jola Leszkowska Gdynia Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
280 Leszkowski Franek Gdynia Biegi dzieci
281 Jersak Bartosz Skowarcz Biegi dzieci
282 Jersak Bruno Skowarcz Biegi dzieci
283 Jersak Jakub Skowarcz Bieg 10 km opłacono on-line
284 Sondej Filip Gdańsk Biegi dzieci
285 Sondej Rita Gdańsk Biegi dzieci
286 Litwin Piotr Gdańsk Bieg 10 km opłacono on-line
287 Pietruszka Jakub Gdańsk Biegi dzieci
288 Żuchowski Sebastian Gdańsk Bieg 10 km opłacono on-line
289 Kwiecień Mateusz Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
290 Kwiecień Maria Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
291 Szaniawska Julia Rumia Biegi dzieci
292 Kiepiela Katarzyna Kowale Marsz Nordic Walking 5 km
293 Wronka Estera Gdańsk Biegi dzieci
294 Grochowska Liliana Przywidz Biegi dzieci
295 Grochowski Igor Przywidz Biegi dzieci
296 Szuber Paweł Lublewo Gdańskie Bieg 10 km opłacono on-line
297 Szrambek Igor Gdańsk Biegi dzieci
298 Szrambek Nadia Gdańsk Biegi dzieci
299 Maj Adriana Gdańsk Biegi dzieci
300 Wojtkiewicz Artur Wojtkiewicz GDAŃSK Bieg 10 km opłacono on-line
301 Klajnert Paweł Gdańsk Biegi dzieci
302 Klajnert Oliwia Gdańsk Biegi dzieci
303 Górecka Agata Pruszcz Gdański Biegi dzieci
304 Górecka Sylwia Pruszcz Gdański Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
305 Wiergowski Marek Straszyn Bieg 10 km opłacono on-line
306 Czepirska Monika Czepirska Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
307 Michalski Wojciech Przywidz Bieg 10 km opłacono on-line
308 Radecka Antonina Gdańsk Biegi dzieci
309 Radecka Rozalia Gdańsk Biegi dzieci
310 Radecki Rafał Gdańsk Bieg 10 km opłacono on-line
311 Dydymski Krzysztof RUMIA Osoby niepełnosprawne bieg 10 km
312 Dydymska Monika Rumia Osoby niepełnosprawne bieg 10 km
313 Bińkowski Dawid Gdańsk Biegi dzieci
314 Pankiewicz-Dmowska Cecylia Gowino Osoby niepełnosprawne marsz Nordic Walking 5 km
315 Karpiński Zbigniew Gdańsk Bieg 10 km opłacono on-line
316 Pałkowski Ignacy Gdańsk Biegi dzieci
317 Pałkowski Wojciech Gdańsk Biegi dzieci
318 Dalidowski Bartosz Gdańsk Biegi dzieci
319 Dalidowski Łukasz Gdańsk Biegi dzieci
320 Dalidowski Miłosz Gdańsk Biegi dzieci
321 Dalidowski Mikołaj Gdańsk Biegi dzieci
322 Pęśko Michał Gdańsk Bieg 10 km opłacono on-line
323 Klaus Dariusz Gdańsk Bieg 10 km opłacono on-line
324 Klaus Violetta Gdańsk Bieg 10 km opłacono on-line
325 Figura Ludwika Rotmanka Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
326 Wierzbicka Elżbieta Pruszcz Gdański Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
327 Kwiecień Piotr Bąkowo Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
328 Kwiecień Bernadka Bąkowo Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
329 Skurtys Kornelia REDA Biegi dzieci
330 Skurtys Amelia REDA Biegi dzieci
331 Skurtys Dagmara REDA Marsz Nordic Walking 5 km
332 Skurtys Cezary REDA Bieg 10 km
333 Lehmann Dawid Gdańsk Bieg 10 km opłacono on-line
334 Sitterlee Maja Zgorzałe Biegi dzieci
335 Sitterlee Franciszek Zgorzałe Biegi dzieci
336 Sitterlee Zofia Zgorzałe Biegi dzieci
337 Hirt Karolina szemud Biegi dzieci
338 Hirt Karol szemud Biegi dzieci
339 Hartyn-Leszczynska Maja szemud Biegi dzieci
340 Hartyn-Leszczynska Zuzanna szemud Biegi dzieci
341 Steć Janusz Sopot Bieg 10 km opłacono on-line
342 Лапунов Сергей Новополоцк Bieg 10 km opłacono on-line
343 Rycharska Sylwia Kolbudy Bieg 10 km opłacono on-line
344 Rycharski Mikołaj Toruń Biegi dzieci
345 Rycharski Konrad Toruń Bieg 10 km opłacono on-line
346 KURAJk MARIAN GDANSK Osoby niepełnosprawne bieg 10 km
347 Baranowska Mirosława Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
348 Fetta Maciej Gdynia Biegi dzieci
349 Fetta Dominika Gdynia Biegi dzieci
350 Gostkowska Alicja Gostkowska Kościerzyna Bieg 10 km opłacono on-line
351 Blum Kamila Blum Gdansk Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
352 Michańska KAROLINA Kowale Biegi dzieci
353 Zygmunt Agnieszka Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
354 Kulczycki Jan GDAŃSK Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
355 Gałkiewicz Marta Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
356 Lipik Aneta Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
357 Grabowska Marzena Gdańsk Bieg 10 km opłacono on-line
358 Szewczyk Magdalena Gdańsk Bieg 10 km
359 Serwatka Iwona Bielkówko Osoby niepełnosprawne marsz Nordic Walking 5 km
360 Jasiulewicz Franek Elbląg Biegi dzieci
361 Jasiulewicz Zosia Elbląg Biegi dzieci
362 Nibus Ryszard Straszyn Biegi dzieci
363 Wiśnicka Wiktoria Gdynia Biegi dzieci
364 Nibus Jacek Straszyn Bieg 10 km opłacono on-line
365 Pelc-Maniecka Marta Gdańsk Bieg 10 km opłacono on-line
366 Charkiewicz Monika Straszyn Bieg 10 km opłacono on-line
367 Król Krzysztof Steblewo Bieg 10 km opłacono on-line
368 Kopczyński Filip Gdańsk Biegi dzieci
369 Krasiński Bartek Pruszcz Gdański Biegi dzieci
370 Kopczyńska Monika Gdansk Bieg 10 km opłacono on-line
371 Kazłowski Paweł Gdańsk Bieg 10 km
372 Wijatkowska Oliwia Gdańsk Biegi dzieci
373 Jaremko Ziemowit Gołubie Biegi dzieci
374 Jaremko Marcel Gołubie Biegi dzieci
375 Stepien Monika Gdansk Bieg 10 km opłacono on-line
376 Heland Grzegorz Gdańsk Biegi dzieci
377 Krawczyk Nikola GDAŃSK Biegi dzieci
378 Szostak Mikołaj Gdańsk Biegi dzieci
379 Szostak Magdalena Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
380 Hoczyk Anna Gdańsk Marsz Nordic Walking 5 km opłacono on-line
ziemblaki.pl
381 Ziembla Wojciech Gdynia Bieg 10 km ziemblaki.pl opłacono on-line
ŚDS Krzywe Kolo
382 Kiełpin Jan Koźliny Osoby niepełnosprawne marsz Nordic Walking 5 km ŚDS Krzywe Kolo
383 Wenzel Sławomir Koźliny Osoby niepełnosprawne marsz Nordic Walking 5 km ŚDS Krzywe Kolo
ŚDS Krzywe Koło
384 Olejarczyk Agata Łęgowo Marsz Nordic Walking 5 km ŚDS Krzywe Koło opłacono on-line
Żarta Wataha
385 Hinc Aldona Gdańsk Bieg 10 km Żarta Wataha
386 Hinc Stanisław Gdańsk Bieg 10 km Żarta Wataha
387 Arendt Agnieszka Gdańsk Bieg 10 km Żarta Wataha opłacono on-line
Żarta Wataha ,Straszyn Ultra Team
388 Michalak Magdalena Gdańsk Bieg 10 km Żarta Wataha ,Straszyn Ultra Team opłacono on-line


Wyświetleń: 6388

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ