Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baranowska Beata | Sokółka | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono |
2 | BARANOWSKI ADAM | BIAŁYSTOK | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | NADAKTYWNI | opłacono |
3 | Berent Karol Berent | Białystok | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | 200 procent tetna | opłacono |
4 | Bursiewicz Emil | Kleosin | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | 3T Białystok | opłacono |
5 | CHĘTNIK ARTUR | Białystok | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | NADAKTYWNI | |
6 | Chołodowski Piotr | Białystok | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | 3T Białystok | |
7 | Gaiński Tomasz | Białystok | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | 3T Białystok | opłacono |
8 | Gawrych Sylwia | Żółtki | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | Nadaktywni | |
9 | Grusza-Głębicka Justyna | Białystok | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono | |
10 | Hankowski Tomasz | Porosły | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono | |
11 | Jakubowski Tomasz | Augustów | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | ATP Augustów | opłacono |
12 | Jasiński Mateusz | Giżycko | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono | |
13 | Kaczynski Alek | Lapy | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono | |
14 | Kieda Aleksandra | Białystok | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | IronWomanFIT | opłacono |
15 | KIEDA WOJCIECH | Białystok | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | KiEdA - TRENERFIT.PL / IronWomanFIT | opłacono |
16 | Kuczynski Piotr | Białystok | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | Białystok Biega Team | |
17 | Lejdward Maciej | Wasilków | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono | |
18 | Leśniewski Daniel | Bialystok | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono | |
19 | Makar Marcin | Suwałki | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | MUKS Suwałki | opłacono |
20 | Matejczyk Artur | Białystok | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | OUTDOOR TRAINING | opłacono |
21 | Morawska Agnieszka | Białystok | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | Ironwoman fit | opłacono |
22 | Moskaluniec Witold | Dąbrowa Białostocka | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono | |
23 | Pawłowski Karol | Warszawa/Kuźnica | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | I'M Inspiration | opłacono |
24 | Perkowski Rafał | Białystok | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono | |
25 | Piotrowski Rafał | Choroszcz | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | Nadaktywni | |
26 | Półtorak Krzysiek | Białystok | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | 3T Białystok | opłacono |
27 | Puciłowski Mirosław | Białystok | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | Nadaktywni | opłacono |
28 | Radziwonowski Bartosz | Białystok | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | ThreeTeeTeam | opłacono |
29 | Stasiński Paweł | Krynki | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono |
30 | Stolarska-Jasińska Marta | Giżycko | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono | |
31 | Szaciłowski Przemysław | Białystok | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | NADAKTYWNI | opłacono |
32 | Szarkowski Wojciech | Białystok | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | SZARKOWSKI.PRO | opłacono |
33 | Tarantowicz Robert | Juchnowiec Kościelny | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | 3T Białystok | opłacono |
34 | wożniak ireneusz | czarna bialostocka | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono | |
35 | Zalewski Dariusz | Białystok | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | NADAKTYWNI | opłacono |
36 | Łoś Tomasz | Białystok | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | 3T Białystok | opłacono |
Wyświetleń: 3740