V Sokólski Triathlon pod Patronatem Burmistrza Sokółki
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
3T Białystok
1 Chołodowski Piotr Białystok Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) 3T Białystok
2 Tarantowicz Robert Juchnowiec Kościelny Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) 3T Białystok opłacono
3 Gaiński Tomasz Białystok Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) 3T Białystok opłacono
4 Półtorak Krzysiek Białystok Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) 3T Białystok opłacono
5 Bursiewicz Emil Kleosin Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) 3T Białystok opłacono
3T Białystok
6 Łoś Tomasz Białystok Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) 3T Białystok opłacono
200 procent tetna
7 Berent Karol Berent Białystok Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) 200 procent tetna opłacono
ATP Augustów
8 Jakubowski Tomasz Augustów Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) ATP Augustów opłacono
Białystok Biega Team
9 Kuczynski Piotr Białystok Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) Białystok Biega Team
I'M Inspiration
10 Pawłowski Karol Warszawa/Kuźnica Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) I'M Inspiration opłacono
IronWomanFIT
11 Kieda Aleksandra Białystok Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) IronWomanFIT opłacono
Ironwoman fit
12 Morawska Agnieszka Białystok Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) Ironwoman fit opłacono
KiEdA - TRENERFIT.PL / IronWomanFIT
13 KIEDA WOJCIECH Białystok Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) KiEdA - TRENERFIT.PL / IronWomanFIT opłacono
MUKS Suwałki
14 Makar Marcin Suwałki Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) MUKS Suwałki opłacono
NADAKTYWNI
15 BARANOWSKI ADAM BIAŁYSTOK Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) NADAKTYWNI opłacono
16 CHĘTNIK ARTUR Białystok Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) NADAKTYWNI
NADAKTYWNI
17 Zalewski Dariusz Białystok Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) NADAKTYWNI opłacono
18 Szaciłowski Przemysław Białystok Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) NADAKTYWNI opłacono
Nadaktywni
19 Piotrowski Rafał Choroszcz Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) Nadaktywni
20 Gawrych Sylwia Żółtki Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) Nadaktywni
Nadaktywni
21 Puciłowski Mirosław Białystok Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) Nadaktywni opłacono
OUTDOOR TRAINING
22 Matejczyk Artur Białystok Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) OUTDOOR TRAINING opłacono
SZARKOWSKI.PRO
23 Szarkowski Wojciech Białystok Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) SZARKOWSKI.PRO opłacono
Sokólska Grupa Biegowa
24 Stasiński Paweł Krynki Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) Sokólska Grupa Biegowa opłacono
25 Baranowska Beata Sokółka Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) Sokólska Grupa Biegowa opłacono
ThreeTeeTeam
26 Radziwonowski Bartosz Białystok Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) ThreeTeeTeam opłacono
_BRAK NAZWY_
27 Grusza-Głębicka Justyna Białystok Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) opłacono
28 Kaczynski Alek Lapy Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) opłacono
29 Stolarska-Jasińska Marta Giżycko Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) opłacono
30 Jasiński Mateusz Giżycko Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) opłacono
31 wożniak ireneusz czarna bialostocka Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) opłacono
32 Hankowski Tomasz Porosły Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) opłacono
33 Perkowski Rafał Białystok Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) opłacono
34 Lejdward Maciej Wasilków Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) opłacono
35 Moskaluniec Witold Dąbrowa Białostocka Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) opłacono
36 Leśniewski Daniel Bialystok Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) opłacono


Wyświetleń: 1184

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ