Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3T Białystok | |||||||||
1 | Chołodowski Piotr | Białystok | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | 3T Białystok | |||||
2 | Gaiński Tomasz | Białystok | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | 3T Białystok | opłacono | ||||
3 | Półtorak Krzysiek | Białystok | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | 3T Białystok | opłacono | ||||
4 | Tarantowicz Robert | Juchnowiec Kościelny | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | 3T Białystok | opłacono | ||||
5 | Bursiewicz Emil | Kleosin | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | 3T Białystok | opłacono | ||||
3T Białystok | |||||||||
6 | Łoś Tomasz | Białystok | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | 3T Białystok | opłacono | ||||
200 procent tetna | |||||||||
7 | Berent Karol Berent | Białystok | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | 200 procent tetna | opłacono | ||||
ATP Augustów | |||||||||
8 | Jakubowski Tomasz | Augustów | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | ATP Augustów | opłacono | ||||
Białystok Biega Team | |||||||||
9 | Kuczynski Piotr | Białystok | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | Białystok Biega Team | |||||
I'M Inspiration | |||||||||
10 | Pawłowski Karol | Warszawa/Kuźnica | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | I'M Inspiration | opłacono | ||||
IronWomanFIT | |||||||||
11 | Kieda Aleksandra | Białystok | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | IronWomanFIT | opłacono | ||||
Ironwoman fit | |||||||||
12 | Morawska Agnieszka | Białystok | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | Ironwoman fit | opłacono | ||||
KiEdA - TRENERFIT.PL / IronWomanFIT | |||||||||
13 | KIEDA WOJCIECH | Białystok | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | KiEdA - TRENERFIT.PL / IronWomanFIT | opłacono | ||||
MUKS Suwałki | |||||||||
14 | Makar Marcin | Suwałki | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | MUKS Suwałki | opłacono | ||||
NADAKTYWNI | |||||||||
15 | BARANOWSKI ADAM | BIAŁYSTOK | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | NADAKTYWNI | opłacono | ||||
16 | CHĘTNIK ARTUR | Białystok | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | NADAKTYWNI | |||||
NADAKTYWNI | |||||||||
17 | Szaciłowski Przemysław | Białystok | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | NADAKTYWNI | opłacono | ||||
18 | Zalewski Dariusz | Białystok | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | NADAKTYWNI | opłacono | ||||
Nadaktywni | |||||||||
19 | Piotrowski Rafał | Choroszcz | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | Nadaktywni | |||||
20 | Gawrych Sylwia | Żółtki | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | Nadaktywni | |||||
Nadaktywni | |||||||||
21 | Puciłowski Mirosław | Białystok | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | Nadaktywni | opłacono | ||||
OUTDOOR TRAINING | |||||||||
22 | Matejczyk Artur | Białystok | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | OUTDOOR TRAINING | opłacono | ||||
SZARKOWSKI.PRO | |||||||||
23 | Szarkowski Wojciech | Białystok | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | SZARKOWSKI.PRO | opłacono | ||||
Sokólska Grupa Biegowa | |||||||||
24 | Stasiński Paweł | Krynki | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono | ||||
25 | Baranowska Beata | Sokółka | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono | ||||
ThreeTeeTeam | |||||||||
26 | Radziwonowski Bartosz | Białystok | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | ThreeTeeTeam | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
27 | Leśniewski Daniel | Bialystok | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono | |||||
28 | Grusza-Głębicka Justyna | Białystok | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono | |||||
29 | Perkowski Rafał | Białystok | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono | |||||
30 | wożniak ireneusz | czarna bialostocka | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono | |||||
31 | Moskaluniec Witold | Dąbrowa Białostocka | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono | |||||
32 | Stolarska-Jasińska Marta | Giżycko | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono | |||||
33 | Jasiński Mateusz | Giżycko | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono | |||||
34 | Kaczynski Alek | Lapy | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono | |||||
35 | Hankowski Tomasz | Porosły | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono | |||||
36 | Lejdward Maciej | Wasilków | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono |
Wyświetleń: 3730