Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Mieszkaniec Gminy Olszewo-Borki | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ordziejewska Julia | Ławy | 1000m 13-15 lat | Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu | NIE | ||
2 | Wrzosek Maria | Rzekuń | 1000m 13-15 lat | Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu | NIE | ||
3 | Rybicka Zuzanna | Rzekuń | 5km NW do 16 lat | Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu | NIE | ||
4 | Pupek Natalia | Rzekuń | 5km NW do 16 lat | Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu | NIE | ||
5 | Kołakowski Jan | Rzekuń | 1000m 13-15 lat | Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu | NIE | ||
6 | Grzymała Jacek | Dobry Las | 10km OPEN | NIE | opłacono | ||
7 | Czartoryska Weronika | Rzekuń | 5km NW do 16 lat | Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu | NIE | ||
8 | Jankowska Patrycja | Rzekuń | 5km NW do 16 lat | Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu | NIE | ||
9 | Szymańska Oliwia | Drwęcz | 1000m 13-15 lat | Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu | NIE | ||
10 | Rogoziński Daniel | Dzbenin | 1000m 13-15 lat | Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu | NIE | ||
11 | Ciesielski Adam | Dzbenin | 1000m 13-15 lat | Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu | NIE | ||
12 | Adamowski Mateusz | Ławy | 1000m 13-15 lat | Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu | NIE | ||
13 | Adamowski Michał | Ławy | 1000m 13-15 lat | Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu | NIE | ||
14 | Niziński Jakub | Rzekuń | 1000m 13-15 lat | Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu | NIE | ||
15 | Niziński Szymon | Rzekuń | 1000m 13-15 lat | Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu | NIE | ||
16 | Glinka Dominik | Rzekuń | 1000m 13-15 lat | Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu | NIE | ||
17 | Archacki Piotr | Rzekuń | 1000m 13-15 lat | Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu | NIE | ||
18 | Krasiewicz Maciej | Rzekuń | 1000m 13-15 lat | Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu | NIE | ||
19 | Sokołowska Maja Ewa | Ostrołęka | 5km NW do 16 lat | SP1 | NIE | ||
20 | Sokołowska Amelia | Ostrołęka | 300m 6 - 9 lat | SP1 | NIE | ||
21 | Sokołowska Justyna | Ostrołęka | 5km NW | NIE | |||
22 | Pragacz Wiktor | Rataje | 600m 10-12 lat | ATHLETIC Nowa Wieś | TAK | ||
23 | Kędziora Dawid | Susk Nowy | 600m 10-12 lat | Szkoła Podstawowa w Drwęczy | NIE | ||
24 | Pawłowski Jakub | Susk Nowy | 600m 10-12 lat | Szkoła Podstawowa w Drwęczy | NIE | ||
25 | Olszewski Tadeusz | Ostrołęka | 5km NW | NIE | opłacono | ||
26 | Pawelec Filip | Białobiel | 300m 6 - 9 lat | Miłośnik przyrody | NIE | ||
27 | Zaremba Tomasz | Zambrów | 10km OPEN | Sporteam | NIE | opłacono | |
28 | Siemiątkowski Norbert | Rzekuń | 10km OPEN | KS ARCO Ławy | NIE | opłacono | |
29 | Rzewnicki Marek | Czerwin | 10km OPEN | Nadleśnictwo Ostrołęka | NIE | opłacono | |
30 | Rosa Elżbieta | Tłuszcz | 10km OPEN | BÓBR TŁUSZCZ | NIE | ||
31 | Rosa Leszek | Tłuszcz | 10km OPEN | BÓBR TŁUSZCZ | NIE | ||
32 | Puchała Marta | Sierakowo | 5km 16+ | NIE | opłacono | ||
33 | Puchała Włodzimierz | Sierakowo | 10km OPEN | NIE | opłacono | ||
34 | Świerdzewski Damian | Dzbenin | 10km OPEN | Mówiący Kij | NIE | opłacono | |
35 | Regulski Dariusz | Ostrołęka | 10km OPEN | Team Active Diabetic 1 | TAK | ||
36 | Kowalczyk Krystian | Ostrołęka | 10km OPEN | Nadleśnictwo Ostrołęka | NIE | opłacono | |
37 | Korsak Michał | Ostrołęka | 600m 10-12 lat | UKS ,,Clan'' | NIE | ||
38 | Korsak Zuzanna | Ostrołęka | 300m 6 - 9 lat | UKS ,,Clan'' | NIE | ||
39 | Biernat Tomasz | Ostrołęka | 10km OPEN | NIE | |||
40 | Szurnicki Seweryn | Drężewo | 1000m 13-15 lat | SZURA TEAM | TAK | ||
41 | Szurnicka Małgorzata | Drężewo | 10km OPEN | SZURA TEAM | TAK | opłacono | |
42 | Szurnicki Robert | Drężewo | 10km OPEN | SZURA TEAM | TAK | opłacono | |
43 | Konopka Mariola | Nowosiedliny | 5km 16+ | NIE | opłacono | ||
44 | Konopka Monika | Nowosiedliny | 10km OPEN | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | NIE | opłacono | |
45 | Smoliński Rafał | Przasnysz | 5km 16+ | PSP Przasnysz | NIE | opłacono | |
46 | Białobrzeski Witold | Ostrołęka | 10km OPEN | NIE | |||
47 | Juchniewicz Stanisław | Ostrołęka | 10km OPEN | NIE | |||
48 | Warszawik Tomasz | Ostrołęka | 10km OPEN | Amator_sportu | NIE | ||
49 | Niedźwiecka Patrycja | Chojniki | 10km OPEN | TAK | opłacono | ||
50 | Budniak Tomasz | Władysławowo | 5km 16+ | KB TKKF Promyk Ciechanów | NIE | ||
51 | Wiśniewski Piotr | Ostrołęka | 10km OPEN | Amator_Sportu | NIE | opłacono | |
52 | Budniak Kacper | Władysławowo | 300m 6 - 9 lat | NIE | |||
53 | Budniak Aleksandra | Władysławowo | 5km NW | NIE | |||
54 | Słomka Sebastian | Ostrołęka | 5km 16+ | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin | NIE | opłacono | |
55 | Mierzejewski Jan | Ostrołęka | 5km 16+ | Wapgames | NIE | ||
56 | Mierzejewski Wiktor | Ostrołęka | 5km 16+ | Wapgames | NIE | opłacono | |
57 | Piersa Dorota | Ostrołęka | 10km OPEN | STARGLASS TEAM | NIE | ||
58 | Baczewska Klaudia | Ostrołęka | 10km OPEN | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | NIE | opłacono | |
59 | Stolarczyk Karol | Aleksandrowo | 600m 10-12 lat | family Stolarczyk | NIE | ||
60 | Nosek Wojciech | Ostrołęka | 10km OPEN | Xtreme Sport Ostrołęka | NIE | ||
61 | Nosek Jolanta | Ostrołęka | 10km OPEN | Xtreme Sport Ostrołęka | NIE | ||
62 | Stolarczyk Adam | Aleksandrowo | 300m 6 - 9 lat | family Stolarczyk | NIE | ||
63 | Nosek Szymon | Ostrołęka | 600m 10-12 lat | Xtreme Sport Ostrołęka | NIE | ||
64 | Stolarczyk Leszek | Aleksandrowo | 10km OPEN | family Stolarczyk/BBL | NIE | ||
65 | Nosek Olga | Ostrołęka | 300m 6 - 9 lat | Xtreme Sport Ostrołęka | NIE | ||
66 | Stolarczyk Ewa | Aleksandrowo | 10km OPEN | family Stolarczyk/BBL | NIE | opłacono | |
67 | Barca Michał | Ostrołęka | 10km OPEN | FC BARCELONA | NIE | ||
68 | Kobus Dorota | Ostrołęka | 10km OPEN | Cross Fight Gym | NIE | ||
69 | Eliasz-Laskowska Magdalena | Ostrołęka | 10km OPEN | cross fight gym | NIE | opłacono | |
70 | Więckowski Tadeusz | Olszewo-Borki | 10km OPEN | KK24h | TAK | opłacono | |
71 | Kleczkowski Leszek | Ostrołęka | 10km OPEN | KK24h | NIE | opłacono | |
72 | Sadlowska Agata | Ostrołęka | 10km OPEN | NIE | |||
73 | Zajewski Zbigniew | Ostrołęka | 5km NW | KK24h | NIE | opłacono | |
74 | Stolarczyk Tomasz | Ostrołęka | 10km OPEN | Trasa | NIE | opłacono | |
75 | Stolarczyk Joanna | Ostrołęka | 10km OPEN | Biegam bo Lubię Ostrołęka | NIE | opłacono | |
76 | Pędzich Waldemar | Szafarczyska | 10km OPEN | Orlik Nowa Wieś | NIE | opłacono | |
77 | Pędzich Marianna | Lelis | 10km OPEN | Gimnazjum Nowa Wieś | NIE | opłacono | |
78 | Wiśniewski Krzysztof | Ostrołęka | 10km OPEN | Amator_Sportu | NIE | opłacono | |
79 | Pawelec Hubert | Ostrołęka | 5km 16+ | Nadleśnictwo Ostrołęka | NIE | opłacono | |
80 | Wilkowski Mirosław | Ostrołęka | 10km OPEN | AGRO-METAL Ostrołęka | NIE | ||
81 | Sadłowski Piotr | Susk Nowy | 5km 16+ | Sekcja Biegowa Rzekunianka Rzekuń | NIE | ||
82 | Sadłowski Łukasz | Susk Nowy | 600m 10-12 lat | Szkoła Podstawowa w Drwęczy | NIE | ||
83 | Maciejewski Paweł | Ostrołęka | 5km 16+ | AG bez Limitu Ostrołęka i Okolice | NIE | ||
84 | Drężek Mateusz | Drwęcz | 1000m 13-15 lat | Sekcja Biegowa Rzekunianka Rzekuń | NIE | ||
85 | Drężek Kacper | Drwęcz | 600m 10-12 lat | Szkoła Podstawowa w Drwęczy | NIE | ||
86 | Drężek Zuzanna | Drwęcz | 600m 10-12 lat | Szkoła Podstawowa w Drwęczy | NIE | ||
87 | Żebrowska Alicja | Nowa Wieś | 300m 6 - 9 lat | TAK | |||
88 | Szlązak Jagoda | Ostrołęka | 300m 6 - 9 lat | Sp 10 Ostroleka/MKKK Ostrołęka | NIE | ||
89 | Ostrowski Szymon | Ostrołęka | 300m 6 - 9 lat | Sp 10 Ostroleka/MKKK Ostrołęka | NIE | ||
90 | Kaczmarczyk Maja | Przystań | 300m 6 - 9 lat | Sp 10 Ostroleka/MKKK Ostrołęka | TAK | ||
91 | Wójtowicz Robert | Ostrołęka | 10km OPEN | Amator_sportu | NIE | ||
92 | Żebrowski Dariusz | Nowa Wieś | 10km OPEN | TAK | opłacono | ||
93 | Brodacki Michał | Ostrołęka | 1000m 13-15 lat | Biegam bo lubię Ostrołęka | NIE | ||
94 | Łukowska Ewa | Ostrołęka | 10km OPEN | NIE | opłacono | ||
95 | Gumkowski Andrzej | Ostrołęka | 10km OPEN | NIE | opłacono | ||
96 | Korsak Grzegorz | Ostrołęka | 10km OPEN | Biegam bo lubię Ostrołęka | NIE | opłacono | |
97 | Figura Olga | Ostrołęka | 10km OPEN | NIE | opłacono | ||
98 | Komuda Michał | Czerwin | 300m 6 - 9 lat | NIE | |||
99 | Komuda Klaudia | Czerwin | 5km 16+ | NIE | opłacono | ||
100 | Jarząbek Wojciech | Ostrołęka | 5km NW | NIE | opłacono |
Wyświetleń: 22749