Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ASIMP EURO PRABUTY | |||||||||
1 | Szczepański Daniel | Kamieniec | Start dorośli - 37,5 km | ASIMP EURO PRABUTY | opłacono on-line | ||||
Altravox Pro | |||||||||
2 | Kołodziejczyk Mateusz | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | Altravox Pro | opłacono on-line | ||||
BIKE CLUB PRABUTY | |||||||||
3 | Gortatowski Krzysztof | Prabuty | Start dorośli - 12,5 km | BIKE CLUB PRABUTY | opłacono on-line | ||||
4 | Kapica Paweł | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | BIKE CLUB PRABUTY | |||||
5 | Majewski Marek | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | BIKE CLUB PRABUTY | opłacono on-line | ||||
6 | BARAN JACEK | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | BIKE CLUB PRABUTY | opłacono on-line | ||||
7 | Janicki Zbiganiew | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | BIKE CLUB PRABUTY | opłacono on-line | ||||
8 | Kasicki Marcin | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | BIKE CLUB PRABUTY | |||||
9 | Kasicki Marcin A | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | BIKE CLUB PRABUTY | opłacono on-line | ||||
10 | Modrzewski Bogumił | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | BIKE CLUB PRABUTY | |||||
11 | Baran Jessica | Prabuty | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 12,5 km | BIKE CLUB PRABUTY | |||||
12 | Gortatowski Patryk | Prabuty | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 12,5 km | BIKE CLUB PRABUTY | |||||
BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | |||||||||
13 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Start dorośli - 12,5 km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono on-line | ||||
14 | Wądołowska Agnieszka | Braniewo | Start dorośli - 12,5 km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono on-line | ||||
15 | Wądołowska Alicja | Braniewo | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 12,5 km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | |||||
16 | Hałajko Wiktoria | Frombork | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 12,5 km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | |||||
17 | Hałajko Jaś | Frombork | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 12,5 km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | |||||
BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | |||||||||
18 | Wojciechowicz Paulina | Bisztynek | Start dorośli - 12,5 km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | |||||
19 | Wojciechowicz Bożena | Bisztynek | Start dorośli - 12,5 km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | |||||
20 | Krysik Barbara | Bisztynek | Start dorośli - 12,5 km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | |||||
21 | Matuszewicz Dorota | Bisztynek | Start dorośli - 12,5 km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | |||||
22 | Wieczorek Ewa | Bisztynek | Start dorośli - 12,5 km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | |||||
Baszta Bytów | |||||||||
23 | Nowak Przemyslaw | Bytów | Start dorośli - 37,5 km | Baszta Bytów | |||||
Bike Club Prabuty | |||||||||
24 | Czeszejko Grzegorz | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | Bike Club Prabuty | opłacono on-line | ||||
25 | Szmiszke Robert | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | Bike Club Prabuty | |||||
Drużyna Olbrzyma | |||||||||
26 | Nadolski Tomasz | Prabuty | Start dorośli - 12,5 km | Drużyna Olbrzyma | opłacono on-line | ||||
27 | Nadolski Jakub | Prabuty | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 12,5 km | Drużyna Olbrzyma | |||||
Dziki Team Kwidzyn | |||||||||
28 | Przyłuska Beata | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | Dziki Team Kwidzyn | opłacono on-line | ||||
29 | Rubaj Adam | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | Dziki Team Kwidzyn | opłacono on-line | ||||
30 | Grochalska Emilia | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | Dziki Team Kwidzyn | opłacono on-line | ||||
Dziki Team kwidzyn | |||||||||
31 | Jahn Daniel | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | Dziki Team kwidzyn | |||||
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | |||||||||
32 | Kawski Bartłomiej | Kisielice | Start dorośli - 37,5 km | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | opłacono on-line | ||||
33 | Zaleś Roman | Elbląg | Start dorośli - 37,5 km | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | opłacono on-line | ||||
34 | Siebert Krzysztof | Susz | Start dorośli - 37,5 km | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | opłacono on-line | ||||
35 | Zaremba Sławomir | Susz | Start dorośli - 37,5 km | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | opłacono on-line | ||||
36 | Trzciałkowski Arkadiusz | Susz | Start dorośli - 37,5 km | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | opłacono on-line | ||||
37 | KACZERZEWSKI MARCIN | Susz | Start dorośli - 37,5 km | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | |||||
38 | Jaworski Bartosz | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | |||||
39 | ROMANOWSKI JAROSŁAW | SUSZ | Start dorośli - 37,5 km | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | |||||
40 | Szagała Patrycja | Susz | Start dorośli - 37,5 km | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | opłacono on-line | ||||
41 | Szagała Stanisław | Susz | Start dorośli - 37,5 km | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | opłacono on-line | ||||
GK MALBORK | |||||||||
42 | JONATOWSKI Zygmunt | MALBORK | Start dorośli - 37,5 km | GK MALBORK | |||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
43 | Kowalewski Łukasz | Gardeja | Start dorośli - 37,5 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
44 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Start dorośli - 37,5 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
45 | Tul Paulina | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
46 | TOMASZEK MARITA TOMASZEK | GARDEJA | Start dorośli - 37,5 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
Grudziądz | |||||||||
47 | Sotowicz Sławomir | Grudziądz | Start dorośli - 12,5 km | Grudziądz | |||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
48 | Grau Joanna | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
49 | Sławińska Monika | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
50 | Hillar Jacek | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
51 | Kwiatkowski Tomasz | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | Kwidzyn Biega | |||||
MTB Brachlewo Team | |||||||||
52 | Banaś Piotr | Brachlewo | Start dorośli - 37,5 km | MTB Brachlewo Team | opłacono on-line | ||||
53 | Banaś Szymon | Brachlewo | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 37,5 km | MTB Brachlewo Team | |||||
54 | Banaś Karol | Brachlewo | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 37,5 km | MTB Brachlewo Team | |||||
MTB KWIDZYN TEAM | |||||||||
55 | Galicki Bartłomiej Galicki | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | MTB KWIDZYN TEAM | opłacono on-line | ||||
MXTECH CYKLO TEAM | |||||||||
56 | Bagiński Roman | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | MXTECH CYKLO TEAM | opłacono on-line | ||||
57 | Szkodziński Piotr | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | MXTECH CYKLO TEAM | opłacono on-line | ||||
No Limits Swim School \ Trenigo | |||||||||
58 | Napiórkowska Karolina | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | No Limits Swim School \ Trenigo | opłacono on-line | ||||
Orbit One | |||||||||
59 | Żułma Daniel | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | Orbit One | opłacono on-line | ||||
60 | Jankowski Michal | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | Orbit One | opłacono on-line | ||||
Orbit One Cycling | |||||||||
61 | Orzędowski Dominik | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | Orbit One Cycling | |||||
Prabuty | |||||||||
62 | Domagalski Marcin | Prabuty | Start dorośli - 12,5 km | Prabuty | opłacono on-line | ||||
63 | Tomaszewska Dorota | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | Prabuty | opłacono on-line | ||||
64 | Tomaszewski Mariusz | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | Prabuty | opłacono on-line | ||||
65 | Trociński Robert | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | Prabuty | opłacono on-line | ||||
66 | Biernat Antek | Prabuty | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 12,5 km | Prabuty | |||||
67 | Górtatowski Julian | Prabuty | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 37,5 km | Prabuty | |||||
SISU-OWB rowertour.com | |||||||||
68 | Kowalczyk Wojciech | Susz | Start dorośli - 37,5 km | SISU-OWB rowertour.com | opłacono on-line | ||||
SP 20 GRUDZIĄDZ | |||||||||
69 | Sotowicz Piotr | grudziądz | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 12,5 km | SP 20 GRUDZIĄDZ | |||||
TRAKTOR TEAM MTB | |||||||||
70 | Koralewski Mariusz | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | TRAKTOR TEAM MTB | opłacono on-line | ||||
Zespól Szkól Prabuty | |||||||||
71 | Reks Bernard | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | Zespól Szkól Prabuty | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
72 | Moczadło Mariusz | Kwidzyn | Start dorośli - 12,5 km | opłacono on-line | |||||
73 | Stępka Piotr | Prabuty | Start dorośli - 12,5 km | ||||||
74 | Leszczyński Jerzy | Prabuty | Start dorośli - 12,5 km | opłacono on-line | |||||
75 | Niziałek Krzysztof | Prabuty | Start dorośli - 12,5 km | opłacono on-line | |||||
76 | Śmieszniak Maciej | Prabuty | Start dorośli - 12,5 km | opłacono on-line | |||||
77 | Śmieszniak Sylwia | Prabuty | Start dorośli - 12,5 km | opłacono on-line | |||||
78 | Sotowicz Hanna | Grudziądz | Start dorośli - 12,5 km | ||||||
79 | Kula Tomasz | Rakowiec | Start dorośli - 37,5 km | opłacono on-line | |||||
80 | Dudajek Małgorzata | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | opłacono on-line | |||||
81 | Pirozek Adam | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | opłacono on-line | |||||
82 | Kownacki Mateusz | Malbork | Start dorośli - 37,5 km | opłacono on-line | |||||
83 | Wójcik Piotr | PRABUTY | Start dorośli - 37,5 km | ||||||
84 | Radomiński Zbyszek | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | opłacono on-line | |||||
85 | Wysocki Janusz | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | opłacono on-line | |||||
86 | Wiśnioch Bartłomiej | Otłowiec | Start dorośli - 37,5 km | opłacono on-line | |||||
87 | Gostomczyk Maciej | KWIDZYN | Start dorośli - 37,5 km | opłacono on-line | |||||
88 | Kępka Jarosław | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | opłacono on-line | |||||
89 | FUrmanek Sławomir | Tczew | Start dorośli - 37,5 km | opłacono on-line | |||||
90 | Dudajek-Krasińska Joanna | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | opłacono on-line | |||||
91 | Piasecki Tomasz | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | ||||||
92 | Krasiński Jacek | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | opłacono on-line | |||||
93 | Tamiła Rafał | Sadlinki | Start dorośli - 37,5 km | opłacono on-line | |||||
94 | Szmiszke Oliwia | Prabuty | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 12,5 km | ||||||
95 | Szmiszke Iga | Prabuty | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 12,5 km | ||||||
96 | Stępka Oliwia | Prabuty | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 12,5 km | ||||||
97 | Leszczyński Adam | Prabuty | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 12,5 km | ||||||
98 | Janicki Leon | Prabuty | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 12,5 km | ||||||
99 | Trepczyński Alek | Prabuty | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 12,5 km | ||||||
100 | Kaniecki Mikołaj | Prabuty | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 12,5 km | ||||||
101 | Śmieszniak Filip | Prabuty | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 12,5 km | ||||||
102 | Śmieszniak Julia | Prabuty | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 12,5 km |
Wyświetleń: 7482