Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ASIMP EURO PRABUTY | |||||||||
1 | Szczepański Daniel | Kamieniec | Start dorośli - 37,5 km | ASIMP EURO PRABUTY | opłacono on-line | ||||
Altravox Pro | |||||||||
2 | Kołodziejczyk Mateusz | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | Altravox Pro | opłacono on-line | ||||
BIKE CLUB PRABUTY | |||||||||
3 | Modrzewski Bogumił | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | BIKE CLUB PRABUTY | |||||
4 | Kasicki Marcin A | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | BIKE CLUB PRABUTY | opłacono on-line | ||||
5 | Kasicki Marcin | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | BIKE CLUB PRABUTY | |||||
6 | Gortatowski Patryk | Prabuty | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 12,5 km | BIKE CLUB PRABUTY | |||||
7 | Gortatowski Krzysztof | Prabuty | Start dorośli - 12,5 km | BIKE CLUB PRABUTY | opłacono on-line | ||||
8 | Baran Jessica | Prabuty | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 12,5 km | BIKE CLUB PRABUTY | |||||
9 | Janicki Zbiganiew | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | BIKE CLUB PRABUTY | opłacono on-line | ||||
10 | BARAN JACEK | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | BIKE CLUB PRABUTY | opłacono on-line | ||||
11 | Majewski Marek | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | BIKE CLUB PRABUTY | opłacono on-line | ||||
12 | Kapica Paweł | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | BIKE CLUB PRABUTY | |||||
BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | |||||||||
13 | Hałajko Jaś | Frombork | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 12,5 km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | |||||
14 | Hałajko Wiktoria | Frombork | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 12,5 km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | |||||
15 | Wądołowska Alicja | Braniewo | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 12,5 km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | |||||
16 | Wądołowska Agnieszka | Braniewo | Start dorośli - 12,5 km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono on-line | ||||
17 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Start dorośli - 12,5 km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono on-line | ||||
BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | |||||||||
18 | Wieczorek Ewa | Bisztynek | Start dorośli - 12,5 km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | |||||
19 | Matuszewicz Dorota | Bisztynek | Start dorośli - 12,5 km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | |||||
20 | Krysik Barbara | Bisztynek | Start dorośli - 12,5 km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | |||||
21 | Wojciechowicz Bożena | Bisztynek | Start dorośli - 12,5 km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | |||||
22 | Wojciechowicz Paulina | Bisztynek | Start dorośli - 12,5 km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | |||||
Baszta Bytów | |||||||||
23 | Nowak Przemyslaw | Bytów | Start dorośli - 37,5 km | Baszta Bytów | |||||
Bike Club Prabuty | |||||||||
24 | Szmiszke Robert | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | Bike Club Prabuty | |||||
25 | Czeszejko Grzegorz | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | Bike Club Prabuty | opłacono on-line | ||||
Drużyna Olbrzyma | |||||||||
26 | Nadolski Jakub | Prabuty | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 12,5 km | Drużyna Olbrzyma | |||||
27 | Nadolski Tomasz | Prabuty | Start dorośli - 12,5 km | Drużyna Olbrzyma | opłacono on-line | ||||
Dziki Team Kwidzyn | |||||||||
28 | Grochalska Emilia | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | Dziki Team Kwidzyn | opłacono on-line | ||||
29 | Rubaj Adam | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | Dziki Team Kwidzyn | opłacono on-line | ||||
30 | Przyłuska Beata | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | Dziki Team Kwidzyn | opłacono on-line | ||||
Dziki Team kwidzyn | |||||||||
31 | Jahn Daniel | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | Dziki Team kwidzyn | |||||
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | |||||||||
32 | Szagała Stanisław | Susz | Start dorośli - 37,5 km | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | opłacono on-line | ||||
33 | Szagała Patrycja | Susz | Start dorośli - 37,5 km | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | opłacono on-line | ||||
34 | ROMANOWSKI JAROSŁAW | SUSZ | Start dorośli - 37,5 km | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | |||||
35 | Jaworski Bartosz | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | |||||
36 | KACZERZEWSKI MARCIN | Susz | Start dorośli - 37,5 km | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | |||||
37 | Trzciałkowski Arkadiusz | Susz | Start dorośli - 37,5 km | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | opłacono on-line | ||||
38 | Zaremba Sławomir | Susz | Start dorośli - 37,5 km | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | opłacono on-line | ||||
39 | Siebert Krzysztof | Susz | Start dorośli - 37,5 km | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | opłacono on-line | ||||
40 | Zaleś Roman | Elbląg | Start dorośli - 37,5 km | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | opłacono on-line | ||||
41 | Kawski Bartłomiej | Kisielice | Start dorośli - 37,5 km | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | opłacono on-line | ||||
GK MALBORK | |||||||||
42 | JONATOWSKI Zygmunt | MALBORK | Start dorośli - 37,5 km | GK MALBORK | |||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
43 | TOMASZEK MARITA TOMASZEK | GARDEJA | Start dorośli - 37,5 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
44 | Tul Paulina | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
45 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Start dorośli - 37,5 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
46 | Kowalewski Łukasz | Gardeja | Start dorośli - 37,5 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
Grudziądz | |||||||||
47 | Sotowicz Sławomir | Grudziądz | Start dorośli - 12,5 km | Grudziądz | |||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
48 | Grau Joanna | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
49 | Sławińska Monika | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
50 | Kwiatkowski Tomasz | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | Kwidzyn Biega | |||||
51 | Hillar Jacek | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
MTB Brachlewo Team | |||||||||
52 | Banaś Karol | Brachlewo | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 37,5 km | MTB Brachlewo Team | |||||
53 | Banaś Szymon | Brachlewo | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 37,5 km | MTB Brachlewo Team | |||||
54 | Banaś Piotr | Brachlewo | Start dorośli - 37,5 km | MTB Brachlewo Team | opłacono on-line | ||||
MTB KWIDZYN TEAM | |||||||||
55 | Galicki Bartłomiej Galicki | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | MTB KWIDZYN TEAM | opłacono on-line | ||||
MXTECH CYKLO TEAM | |||||||||
56 | Szkodziński Piotr | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | MXTECH CYKLO TEAM | opłacono on-line | ||||
57 | Bagiński Roman | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | MXTECH CYKLO TEAM | opłacono on-line | ||||
No Limits Swim School \ Trenigo | |||||||||
58 | Napiórkowska Karolina | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | No Limits Swim School \ Trenigo | opłacono on-line | ||||
Orbit One | |||||||||
59 | Jankowski Michal | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | Orbit One | opłacono on-line | ||||
60 | Żułma Daniel | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | Orbit One | opłacono on-line | ||||
Orbit One Cycling | |||||||||
61 | Orzędowski Dominik | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | Orbit One Cycling | |||||
Prabuty | |||||||||
62 | Górtatowski Julian | Prabuty | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 37,5 km | Prabuty | |||||
63 | Biernat Antek | Prabuty | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 12,5 km | Prabuty | |||||
64 | Trociński Robert | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | Prabuty | opłacono on-line | ||||
65 | Tomaszewski Mariusz | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | Prabuty | opłacono on-line | ||||
66 | Tomaszewska Dorota | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | Prabuty | opłacono on-line | ||||
67 | Domagalski Marcin | Prabuty | Start dorośli - 12,5 km | Prabuty | opłacono on-line | ||||
SISU-OWB rowertour.com | |||||||||
68 | Kowalczyk Wojciech | Susz | Start dorośli - 37,5 km | SISU-OWB rowertour.com | opłacono on-line | ||||
SP 20 GRUDZIĄDZ | |||||||||
69 | Sotowicz Piotr | grudziądz | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 12,5 km | SP 20 GRUDZIĄDZ | |||||
TRAKTOR TEAM MTB | |||||||||
70 | Koralewski Mariusz | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | TRAKTOR TEAM MTB | opłacono on-line | ||||
Zespól Szkól Prabuty | |||||||||
71 | Reks Bernard | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | Zespól Szkól Prabuty | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
72 | Sotowicz Hanna | Grudziądz | Start dorośli - 12,5 km | ||||||
73 | Śmieszniak Julia | Prabuty | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 12,5 km | ||||||
74 | Śmieszniak Filip | Prabuty | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 12,5 km | ||||||
75 | Śmieszniak Sylwia | Prabuty | Start dorośli - 12,5 km | opłacono on-line | |||||
76 | Śmieszniak Maciej | Prabuty | Start dorośli - 12,5 km | opłacono on-line | |||||
77 | Tamiła Rafał | Sadlinki | Start dorośli - 37,5 km | opłacono on-line | |||||
78 | Krasiński Jacek | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | opłacono on-line | |||||
79 | Piasecki Tomasz | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | ||||||
80 | Niziałek Krzysztof | Prabuty | Start dorośli - 12,5 km | opłacono on-line | |||||
81 | Kaniecki Mikołaj | Prabuty | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 12,5 km | ||||||
82 | Dudajek-Krasińska Joanna | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | opłacono on-line | |||||
83 | Trepczyński Alek | Prabuty | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 12,5 km | ||||||
84 | Janicki Leon | Prabuty | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 12,5 km | ||||||
85 | FUrmanek Sławomir | Tczew | Start dorośli - 37,5 km | opłacono on-line | |||||
86 | Kępka Jarosław | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | opłacono on-line | |||||
87 | Gostomczyk Maciej | KWIDZYN | Start dorośli - 37,5 km | opłacono on-line | |||||
88 | Wiśnioch Bartłomiej | Otłowiec | Start dorośli - 37,5 km | opłacono on-line | |||||
89 | Wysocki Janusz | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | opłacono on-line | |||||
90 | Leszczyński Adam | Prabuty | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 12,5 km | ||||||
91 | Leszczyński Jerzy | Prabuty | Start dorośli - 12,5 km | opłacono on-line | |||||
92 | Radomiński Zbyszek | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | opłacono on-line | |||||
93 | Stępka Piotr | Prabuty | Start dorośli - 12,5 km | ||||||
94 | Stępka Oliwia | Prabuty | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 12,5 km | ||||||
95 | Moczadło Mariusz | Kwidzyn | Start dorośli - 12,5 km | opłacono on-line | |||||
96 | Szmiszke Iga | Prabuty | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 12,5 km | ||||||
97 | Szmiszke Oliwia | Prabuty | Start dzieci i młodzież do 18 roku życia - 12,5 km | ||||||
98 | Wójcik Piotr | PRABUTY | Start dorośli - 37,5 km | ||||||
99 | Kownacki Mateusz | Malbork | Start dorośli - 37,5 km | opłacono on-line | |||||
100 | Pirozek Adam | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | opłacono on-line | |||||
101 | Dudajek Małgorzata | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | opłacono on-line | |||||
102 | Kula Tomasz | Rakowiec | Start dorośli - 37,5 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 7702