12,5 km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Dystans Prędkość Czas/km meta 12
1 437 BARAN PAWEŁ M 1 PRABUTY 12,5 km 19.75 00:03:02 00:37:58.27
2 436 KOŁODZIEJSKI ZBIGNIEW M 2 PRABUTY 12,5 km 19.46 00:03:04 00:38:32.33
3 411 LESZCZYŃSKI JERZY M 3 PRABUTY 12,5 km 19.12 00:03:08 00:39:14.98
4 410 LESZCZYŃSKI ADAM M 4 PRABUTY 12,5 km 17.55 00:03:25 00:42:44.35
5 403 DOMAGALSKI MARCIN M 5 PRABUTY 12,5 km 17.33 00:03:27 00:43:17.74
6 428 PAPIS KRZYSZTOF M 6 PRABUTY 12,5 km 16.79 00:03:34 00:44:40.44
7 442 LESZCZYŃSKA MAGDA M 7 12,5 km 16.5 00:03:38 00:45:27.99
8 416 SOTOWICZ PIOTR M 8 GRUDZIĄDZ 12,5 km 15.73 00:03:48 00:47:40.42
9 435 SOTOWICZ SŁAWOMIR M 9 GRUDZIĄDZ 12,5 km 15.73 00:03:48 00:47:41.08
10 414 NADOLSKI TOMASZ M 10 PRABUTY 12,5 km 15.2 00:03:56 00:49:21.57
11 413 NADOLSKI JAKUB M 11 PRABUTY 12,5 km 15.2 00:03:56 00:49:21.93
12 404 GORTATOWSKI KRZYSZTOF M 12 PRABUTY 12,5 km 14.5 00:04:08 00:51:43.16
13 405 GORTATOWSKI PATRYK M 13 PRABUTY 12,5 km 14.5 00:04:08 00:51:43.56
14 418 SZMISZKE IGA K 1 PRABUTY 12,5 km 13.9 00:04:19 00:53:58.55
15 419 SZMISZKE OLIWIA K 2 PRABUTY 12,5 km 13.9 00:04:19 00:53:58.72
16 412 MOCZADŁO MARIUSZ M 14 KWIDZYN 12,5 km 13.88 00:04:19 00:54:01.72
17 402 BIERNAT ANTEK M 15 PRABUTY 12,5 km 13.02 00:04:36 00:57:36.40
18 434 SOTOWICZ HANNA K 3 GRUDZIĄDZ 12,5 km 12.64 00:04:44 00:59:20.17
19 424 TREPCZYŃSKI ALEK M 16 PRABUTY 12,5 km 12.39 00:04:50 01:00:31.17
20 417 STĘPKA OLIWIA K 4 PRABUTY 12,5 km 11.81 00:05:04 01:03:31.14
21 438 STĘPKA PIOTR M 17 PRABUTY 12,5 km 11.8 00:05:05 01:03:32.66
22 408 JANICKI LEON M 18 PRABUTY 12,5 km 11.38 00:05:16 01:05:53.82
23 439 CIBOROWSKA WIOLETA M 19 KLECZEWO 12,5 km 11.16 00:05:22 01:07:13.81
24 421 ŚMIESZNIAK JULIA K 5 PRABUTY 12,5 km 11.14 00:05:23 01:07:21.64
25 441 CIBOROWSKI KACPER M 20 KLECZEWO 12,5 km 11.12 00:05:23 01:07:27.22
26 440 CIBOROWSKI MAREK M 21 KLECZEWO 12,5 km 11.12 00:05:23 01:07:28.29
27 420 ŚMIESZNIAK FILIP M 22 PRABUTY 12,5 km 10.27 00:05:50 01:13:01.40
28 422 ŚMIESZNIAK MACIEJ M 23 PRABUTY 12,5 km 10.27 00:05:50 01:13:01.82
29 423 ŚMIESZNIAK SYLWIA K 6 PRABUTY 12,5 km 10.27 00:05:50 01:13:03.51
30 427 WĄDOŁOWSKI SŁAWOMIR M 24 BRANIEWO 12,5 km 9.68 00:06:12 01:17:30.71
31 433 WOJCIECHOWICZ PAULINA K 7 BISZTYNEK 12,5 km 9.27 00:06:28 01:20:53.70
32 429 KRYSIK BARBARA K 8 BISZTYNEK 12,5 km 9.27 00:06:28 01:20:53.90
33 432 WOJCIECHOWICZ BOŻENA K 9 BISZTYNEK 12,5 km 9.25 00:06:29 01:21:07.49
34 426 WĄDOŁOWSKA ALICJA K 10 BRANIEWO 12,5 km 9.02 00:06:38 01:23:07.04
35 407 HAŁAJKO WIKTORIA K 11 FROMBORK 12,5 km 9.02 00:06:38 01:23:07.28
36 425 WĄDOŁOWSKA AGNIESZKA K 12 BRANIEWO 12,5 km 9.01 00:06:39 01:23:16.18
37 430 MATUSZEWICZ DOROTA K 13 BISZTYNEK 12,5 km 8.84 00:06:47 01:24:52.44
38 431 WIECZOREK EWA K 14 BISZTYNEK 12,5 km 8.82 00:06:48 01:25:02.85

37,5 km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Dystans META START 12,5 km (1) 12,5 km (2) 12,5 km (3) Czas netto
1 364 PITUCH SŁAWOMIR M 1 BYTÓW ROMET FACTORY TEAM 37,5 km 01:18:33.58 00:00:01.03 00:25:45.34 00:26:31.52 00:26:15.69 01:18:32.55
2 301 KOWALCZYK WOJCIECH M 2 SUSZ SISU-OWB ROWERTOUR.COM 37,5 km 01:18:42.87 00:00:01.14 00:25:44.94 00:26:31.51 00:26:25.28 01:18:41.73
3 311 FURMANEK SŁAWOMIR M 3 TCZEW 37,5 km 01:19:45.62 00:00:00.46 00:25:48.51 00:26:34.37 00:27:22.28 01:19:45.16
4 303 BARAN JACEK M 4 PRABUTY BIKE CLUB PRABUTY 37,5 km 01:20:26.14 00:00:00.74 00:25:47.48 00:26:28.71 00:28:09.21 01:20:25.40
5 365 MAĆKOWIAK PIOTR M 5 BYTÓW DRUTEX 37,5 km 01:21:56.22 00:00:01.31 00:25:50.29 00:28:09.48 00:27:55.14 01:21:54.91
6 324 KORALEWSKI MARIUSZ M 6 KWIDZYN TRAKTOR TEAM MTB 37,5 km 01:22:01.45 00:00:00.55 00:25:52.42 00:28:08.23 00:28:00.25 01:22:00.90
7 307 CZESZEJKO GRZEGORZ M 7 PRABUTY BIKE CLUB PRABUTY 37,5 km 01:24:28.09 00:00:02.34 00:26:08.64 00:28:55.54 00:29:21.57 01:24:25.75
8 302 GALICKI BARTŁOMIEJ M 8 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM 37,5 km 01:25:54.98 00:00:01.41 00:25:45.51 00:29:42.12 00:30:25.94 01:25:53.57
9 359 MODRZEWSKI BOGUMIŁ M 9 PRABUTY BIKE CLUB PRABUTY 37,5 km 01:26:09.71 00:00:02.62 00:26:39.16 00:29:35.03 00:29:52.90 01:26:07.09
10 353 ZAREMBA SŁAWOMIR M 10 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 37,5 km 01:26:10.66 00:00:04.09 00:27:14.77 00:29:03.21 00:29:48.59 01:26:06.57
11 366 SZMISZKE ROBERT M 11 PRABUTY BIKE CLUB PRABUTY 37,5 km 01:26:11.14 00:00:01.73 00:27:14.42 00:29:05.92 00:29:49.07 01:26:09.41
12 336 RUBAJ ADAM M 12 KWIDZYN DZIKI TEAM KWIDZYN 37,5 km 01:26:19.37 00:00:02.52 00:27:02.45 00:29:18.70 00:29:55.70 01:26:16.85
13 361 KACZERZEWSKI MARCIN M 13 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 37,5 km 01:28:59.21 00:00:04.29 00:27:39.33 00:29:48.91 00:31:26.68 01:28:54.92
14 317 HILLAR JACEK M 14 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 37,5 km 01:29:04.83 00:00:04.31 00:27:39.20 00:30:02.01 00:31:19.31 01:29:00.52
15 360 JAHN DANIEL M 15 KWIDZYN DZIKI TEAM KWIDZYN 37,5 km 01:29:14.65 00:00:03.81 00:27:34.82 00:29:54.11 00:31:41.91 01:29:10.84
16 348 TRZCIAŁKOWSKI ARKADIUSZ M 16 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 37,5 km 01:31:10.82 00:00:04.19 00:27:56.47 00:30:41.59 00:32:28.57 01:31:06.63
17 362 PASZYNIN DAMIAN M 17 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 37,5 km 01:31:17.83 00:00:05.09 00:28:58.07 00:30:43.16 00:31:31.51 01:31:12.74
18 333 PRZYŁUSKA BEATA K 1 KWIDZYN DZIKI TEAM KWIDZYN 37,5 km 01:31:20.52 00:00:03.30 00:28:59.11 00:30:49.61 00:31:28.50 01:31:17.22
19 363 KWIATKOWSKI TOMASZ M 18 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 37,5 km 01:34:16.15 00:00:02.35 00:30:10.22 00:31:28.70 00:32:34.88 01:34:13.80
20 313 GOSTOMCZYK MACIEJ M 19 KWIDZYN 37,5 km 01:35:10.46 00:00:06.25 00:29:46.31 00:32:41.79 00:32:36.11 01:35:04.21
21 320 KASICKI MARCIN A M 20 PRABUTY BIKE CLUB PRABUTY 37,5 km 01:35:12.68 00:00:06.88 00:29:09.28 00:32:48.36 00:33:08.16 01:35:05.80
22 354 ŻUŁMA DANIEL M 21 KWIDZYN ORBIT ONE 37,5 km 01:36:27.47 00:00:05.56 00:30:31.19 00:32:45.87 00:33:04.85 01:36:21.91
23 321 KAWSKI BARTŁOMIEJ M 22 KISIELICE EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 37,5 km 01:36:44.00 00:00:07.95 00:30:06.40 00:32:45.50 00:33:44.15 01:36:36.05
24 337 SIEBERT KRZYSZTOF M 23 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 37,5 km 01:39:07.50 00:00:05.56 00:31:22.25 00:33:43.12 00:33:56.57 01:39:01.94
25 326 KOWALEWSKI ŁUKASZ M 24 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 37,5 km 01:39:16.79 00:00:08.89 00:31:32.39 00:33:32.04 00:34:03.47 01:39:07.90
26 318 JANICKI ZBIGANIEW M 25 PRABUTY BIKE CLUB PRABUTY 37,5 km 01:39:35.31 00:00:03.60 00:31:14.63 00:33:53.69 00:34:23.39 01:39:31.71
27 304 BANAŚ SZYMON M 26 BRACHLEWO MTB BRACHLEWO TEAM 37,5 km 01:40:19.84 00:00:08.22 00:31:10.44 00:33:53.71 00:35:07.47 01:40:11.62
28 316 GROCHALSKA EMILIA K 2 KWIDZYN DZIKI TEAM KWIDZYN 37,5 km 01:42:27.24 00:00:04.08 00:31:55.52 00:34:22.11 00:36:05.53 01:42:23.16
29 329 KULA TOMASZ M 27 RAKOWIEC 37,5 km 01:42:38.30 00:00:14.16 00:31:40.17 00:34:40.60 00:36:03.37 01:42:24.14
30 306 BAGIŃSKI ROMAN M 28 KWIDZYN MXTECH CYKLO TEAM 37,5 km 01:43:29.15 00:00:07.53 00:32:56.41 00:34:42.62 00:35:42.59 01:43:21.62
31 331 NAPIÓRKOWSKA KAROLINA K 3 KWIDZYN NO LIMITS SWIM SCHOOL \ TRENIGO 37,5 km 01:43:42.87 00:00:06.95 00:32:58.36 00:34:37.57 00:35:59.99 01:43:35.92
32 322 KĘPKA JAROSŁAW M 29 PRABUTY 37,5 km 01:45:16.66 00:00:05.80 00:32:14.52 00:36:02.54 00:36:53.80 01:45:10.86
33 341 SZCZEPAŃSKI DANIEL M 30 KAMIENIEC ASIMP EURO PRABUTY 37,5 km 01:46:44.73 00:00:07.62 00:33:16.71 00:36:03.12 00:37:17.28 01:46:37.11
34 330 MAJEWSKI MAREK M 31 PRABUTY BIKE CLUB PRABUTY 37,5 km 01:47:04.52 00:00:08.69 00:32:01.52 00:35:55.99 00:38:58.32 01:46:55.83
35 342 SZKODZIŃSKI PIOTR M 32 KWIDZYN MXTECH CYKLO TEAM 37,5 km 01:47:51.80 00:00:06.30 00:32:57.22 00:36:30.30 00:38:17.98 01:47:45.50
36 352 ZALEŚ ROMAN M 33 ELBLĄG EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 37,5 km 01:52:26.40 00:40:49.70 00:36:18.51 00:35:18.19 01:52:26.40
37 343 TAMIŁA RAFAŁ M 34 SADLINKI 37,5 km 01:52:40.70 00:00:15.65 00:34:46.22 00:38:08.29 00:39:30.54 01:52:25.05
38 325 BANAŚ PIOTR M 35 BRACHLEWO MTB BRACHLEWO TEAM 37,5 km 01:53:29.60 00:00:09.91 00:35:23.41 00:39:16.62 00:38:39.66 01:53:19.69
39 340 SZAGAŁA STANISŁAW M 36 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 37,5 km 01:54:14.62 00:00:08.14 00:36:33.96 00:37:03.28 00:40:29.24 01:54:06.48
40 345 POTUCZKO MATEUSZ M 37 PRABUTY 37,5 km 01:54:26.98 00:00:13.34 00:35:00.23 00:38:22.82 00:40:50.59 01:54:13.64
41 346 TOMASZEWSKI MARIUSZ M 38 PRABUTY PRABUTY 37,5 km 01:54:57.29 00:00:06.89 00:35:24.07 00:40:25.07 00:39:01.26 01:54:50.40
42 305 BANAŚ TOMASZ M 39 GDYNIA MTB GDYNIA TEAM 37,5 km 01:55:05.45 00:00:09.78 00:35:24.45 00:39:14.58 00:40:16.64 01:54:55.67
43 351 WYSOCKI JANUSZ M 40 PRABUTY 37,5 km 01:56:23.47 00:00:21.59 00:35:06.94 00:38:40.64 00:42:14.30 01:56:01.88
44 339 SZAGAŁA PATRYCJA K 4 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 37,5 km 01:56:37.97 00:00:07.45 00:37:22.06 00:42:55.49 00:36:12.97 01:56:30.52
45 315 GRAU JOANNA K 5 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 37,5 km 01:56:45.60 00:00:06.31 00:36:49.92 00:39:55.32 00:39:54.05 01:56:39.29
46 310 FAŁKOWSKI JAROSŁAW M 41 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 37,5 km 01:56:53.62 00:00:09.64 00:34:48.15 00:39:43.37 00:42:12.46 01:56:43.98
47 356 PIASECKI TOMASZ M 42 PRABUTY 37,5 km 02:00:54.87 00:00:14.91 00:37:06.43 00:41:22.94 00:42:10.59 02:00:39.96
48 350 WIŚNIOCH BARTŁOMIEJ M 43 OTŁOWIEC 37,5 km 02:01:07.95 00:00:11.41 00:38:35.70 00:40:09.66 00:42:11.18 02:00:56.54
49 344 TOMASZEK MARITA K 6 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 37,5 km 02:10:27.13 00:00:11.41 00:40:48.12 00:43:29.08 00:45:58.52 02:10:15.72
50 327 KOWNACKI MATEUSZ M 44 MALBORK 37,5 km 02:11:58.58 00:00:13.79 00:39:59.26 00:45:15.28 00:46:30.25 02:11:44.79
51 328 KRASIŃSKI JACEK M 45 PRABUTY 37,5 km 02:13:33.49 00:00:12.23 00:40:16.71 00:43:58.00 00:49:06.55 02:13:21.26
52 349 TUL PAULINA K 7 KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA 37,5 km 02:14:29.68 00:00:10.72 00:40:58.05 00:46:10.84 00:47:10.07 02:14:18.96
53 314 GÓRTATOWSKI JULIAN M 46 PRABUTY PRABUTY 37,5 km 02:14:53.29 00:00:14.67 00:59:04.02 00:36:35.38 00:38:59.22 02:14:38.62
54 338 SŁAWIŃSKA MONIKA K 8 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 37,5 km 02:26:46.21 00:00:16.67 00:45:59.59 00:49:28.00 00:51:01.95 02:26:29.54
55 334 RADOMIŃSKI ZBYSZEK M 47 KWIDZYN 37,5 km 02:26:47.06 00:00:16.45 00:45:59.42 00:49:28.11 00:51:03.08 02:26:30.61
56 347 TROCIŃSKI ROBERT M 48 PRABUTY PRABUTY 37,5 km 02:56:38.98 00:00:15.52 01:14:01.11 00:54:51.18 00:47:31.17 02:56:23.46
DNS 0 JAWORSKI BARTOSZ M DNS KWIDZYN EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 37,5 km 01:34:16.15 00:00:02.35 00:30:10.22 00:31:28.70 00:32:34.88
DNF 308 DUDAJEK MAŁGORZATA K DNF PRABUTY 37,5 km 00:00:19.17 00:56:49.97
DNF 309 DUDAJEK-KRASIŃSKA JOANNA K DNF PRABUTY 37,5 km 00:00:18.44 01:13:05.72
DNF 355 KAPICA PAWEŁ M DNF PRABUTY BIKE CLUB PRABUTY 37,5 km 00:00:08.24 00:33:11.90
DNF 335 REKS BERNARD M DNF PRABUTY ZESPÓL SZKÓL PRABUTY 37,5 km 00:00:12.76 00:35:44.26
DNF 357 JADZEWICZ ROMAN M DNF PRABUTY 37,5 km 00:00:17.54 00:39:01.33 01:02:25.96
DNF 358 WŁODARCZYK DANUTA K DNF OBRZYNOWO 37,5 km 00:00:17.81 00:51:43.63

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ