Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 152 Kühnel Helena Gdańsk 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia Szkoła Podstawowa nr 39 w Gdańsku
2 13 Kühnel Małgorzata Gdańsk 10 km Szkoła Podstawowa nr 39 Gdańsk opłacono on-line
3 216 Zasowski Jan Gdańsk 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia Gdańskie Wody Aktywują
4 156 Kutniewska Maria Żukowo 5 km Nessi Time Żukowo opłacono on-line
5 7 Graczyk Bogna Pruszcz Gdański 10 km opłacono on-line
6 16 Malinowska Agata Gdańsk 10 km opłacono on-line
7 115 Czaja Wiesław Gdańsk 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
8 24 Starczewska Barbara Starczewska Gdańsk Wrzeszcz 10 km opłacono on-line
9 183 Pastryk Anna GDAŃSK 5 km ESJA TEAM opłacono on-line
10 11 Kłos Maciej Gdańsk 10 km NW Wyspa Sobieszewska opłacono on-line
11 110 Brzozowski Piotr Brzozowski Sławno 5 km AKTYWNI POSTOMINO opłacono on-line
12 117 Dąbkowska Wiesława Gdańsk 5 km opłacono on-line
13 105 Bogdziewicz-Wolter Jolanta Gdańsk 5 km opłacono on-line
14 22 Rychter Krzysztof Gdańsk 10 km aktywny opłacono on-line
15 210 Wiśniowska Renata Gdańsk 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
16 220 Zieliński Jacek Gdańsk 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
17 178 Owczarek Jacek Kosakowo 5 km Esja Team opłacono on-line
18 179 Owczarek Katarzyna Kosakowo 5 km Esja Team opłacono on-line
19 200 Strużyńska Weronika Gdańsk 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia Szkoła Podstawowa nr 39 Gdańsk
20 202 Szostak Mikołaj Gdańsk 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia
21 201 Szostak Magdalena Gdańsk 5 km opłacono on-line
22 187 Perzanowska Elżbieta GDAŃSK 5 km opłacono on-line
23 188 Perzanowska Weronika GDAŃSK 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia Zespół Szkół Technicznych Sopot
24 157 Lachiewicz Ewa Gdynia 5 km opłacono on-line
25 29 Szot Katarzyna Gdańsk 10 km opłacono on-line
26 9 Janicka Ilona Gdynia 10 km opłacono on-line
27 168 Melzer Anna Rumia 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia
28 17 Melzer Hanna Rumia 10 km opłacono on-line
29 4 Chudowicz Sylwia GDAŃSK 10 km Gdańsk Osowa opłacono on-line
30 161 Litewska Joanna Juszkowo 5 km Team Deaf opłacono on-line
31 146 Konkol Zofia Lębork 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia KreativSport Lębork
32 145 Konkol Krystyna Lębork 5 km KreativSport Lębork opłacono on-line
33 12 Konkol Andrzej Lębork 10 km KreativSport Lębork opłacono on-line
34 6 Folwarska Małgorzata Gdańsk 10 km opłacono on-line
35 126 Folwarska Helena Gdańsk 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia
36 137 Gretkowska Zuzanna Kwidzyn 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia LKS ZANTYR SZTUM
37 128 Folwarska Zofia Gdańsk 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia
38 160 Lewandowski Roman Kwidzyn 5 km LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
39 173 Nabakowska Barbara Gdańsk 5 km opłacono on-line
40 15 Lange Joanna Gdańsk 10 km opłacono on-line
41 204 Toporek Rafał Przodkowo 5 km Polipack Team GWE opłacono on-line
42 125 Dziemianczuk Kamila Dziemianczuk Gdansk 5 km opłacono on-line
43 206 Urbanek Lena Gdańsk 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia Szkoła Podstawowa nr 39 Gdańsk
44 186 Perzanowska Amelia Gdańsk 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia Szkoła Podstawowa nr 39 Gdańsk
45 102 Belecki Sławek Tczew 5 km opłacono on-line
46 101 Belecka Katarzyna Tczew 5 km opłacono on-line
47 212 Wojda Barbara Banino 5 km Nessi Time Żukowo opłacono on-line
48 33 weber wolnik katarzyna elblag 10 km opłacono on-line
49 27 Szawłowski Arkadiusz Gdańsk 10 km opłacono on-line
50 26 Szawłowska Małgorzata Gdańsk 10 km opłacono on-line
51 166 Manthey Marcin Gdańsk 5 km ESJA Team opłacono on-line
52 214 Zakrzewska Nina Gdańsk 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia Szkoła Podstawowa nr 39 w Gdańsku
53 215 Zakrzewski Kamil Gdańsk 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia Szkoła Podstawowa nr 39 w Gdańsku
54 213 Zakrzewska Beata Gdańsk 5 km Szkoła Podstawowa nr 39 w Gdańsku opłacono on-line
55 165 Mamajek Rafał Gdynia 5 km opłacono on-line
56 164 Mamajek Anna Gdynia 5 km opłacono on-line
57 127 Folwarska Małgorzata Gdańsk 5 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
58 129 Folwarski Andrzej Gdańsk 5 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
59 Paruszewska Agnieszka Reda 5 km
60 191 Pouch Martyna Reda 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia ASPW
61 136 Górecka Sylwia Pruszcz Gdański 5 km opłacono on-line
62 21 Rudowska Dominika Rudowska Sopot 10 km ESJA Team opłacono on-line
63 203 Śledziewski Bogdan Reda 5 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
64 211 Witzka Katarzyna Gdańsk 5 km Esja Team opłacono on-line
65 189 Pieprz Iga Gdańsk 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia Szkoła Podstawowa nr 39 Gdańsk
66 3 Białk Roman Gdańsk 10 km opłacono on-line
67 138 JANOCHA Anna Borkowo 5 km Esja Team opłacono on-line
68 1 Bartosiewicz Łukasz Gdańsk 10 km Psisko & Kocisko Team opłacono on-line
69 107 Bortkun Marcin Gdańsk 5 km opłacono on-line
70 108 Bortkun Natalia Gdansk 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia
71 106 Bortkun Justyna Gdansk 5 km opłacono on-line
72 167 Marczak Renata Pruszcz Gdański 5 km opłacono on-line
73 14 Kurpiewski Krzysztof Gdańsk 10 km FitnessFitback opłacono on-line
74 222 Zientkiewicz Witold Banino 5 km Esja Team opłacono on-line
75 221 Zientkiewicz Aga Banino 5 km Esja Team opłacono on-line
76 25 Strawa Ewelina elblag 10 km opłacono on-line
77 184 Patan Wioleta Gdańsk 5 km opłacono on-line
78 154 Kuncewicz Monika Gdańsk 5 km opłacono on-line
79 176 Nawrocki Tomasz Zelgoszcz 5 km kociewskie morsy opłacono on-line
80 123 Dybuk Agnieszka Gdansk 5 km opłacono on-line
81 124 Dybuk Jolanta Gdańsk 5 km opłacono on-line
82 209 Wiśniewska Iwona Gdańsk 5 km FLUGGER opłacono on-line
83 34 Wiśniewski Sławomir Gdańsk 10 km FLUGGER opłacono on-line
84 163 ŁĘCKI JAN GDYNIA 5 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
85 113 Choiński Bartosz Gdańsk 5 km opłacono on-line
86 151 Kuczyńska Karolina Gdańsk 5 km opłacono on-line
87 18 Niemczyk Małgorzata Gdynia 10 km opłacono on-line
88 177 NERC DOROTA RUMIA 5 km opłacono on-line
89 109 Borzyszkowska Jolanta Puck 5 km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono on-line
90 133 Gołyński Szymon Gdańsk 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia Szkoła Podstawowa nr 39 Gdańsk
91 132 Gołyńska Zuzanna Gdańsk 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia Szkoła Podstawowa nr 39 Gdańsk
92 103 Bernaciak Roksana Gdańsk 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia Szkoła Podstawowa nr 39 Gdańsk
93 32 Świsłocki Bogdan Mikoszewo 5 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
94 28 Szczodrowski Krzysztof Gdańsk 10 km opłacono on-line
95 30 Szymańska Monika Gdańsk 10 km opłacono on-line
96 174 Nadrowska Natalia Gdańsk 5 km opłacono on-line
97 148 Koprowska Hanna Gdańsk 5 km opłacono on-line
98 180 Pacek Marcin Gdynia 5 km opłacono on-line
99 150 KUBUS ZBIGNIEW JEZIERNIK 5 km opłacono on-line
100 171 MIŁECKA EDYTA BRONOWO 5 km opłacono on-line


Wyświetleń: 3901

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ