Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AKTYWNI POSTOMINO | |||||||||
1 | 110 | Brzozowski Piotr Brzozowski | Sławno | 5 km | AKTYWNI POSTOMINO | opłacono on-line | |||
Active Family Pasłęk | |||||||||
2 | 223 | Zwierz Andrzej | Gdynia | 5 km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | |||
3 | 119 | Depczyński Rafał | Gdynia | 5 km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | |||
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | |||||||||
4 | 109 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | 5 km | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono on-line | |||
Chodzezkijami.pl | |||||||||
5 | 114 | Chojnicka Zofia | Gdańsk | 5 km | Chodzezkijami.pl | opłacono on-line | |||
Dziadkowy Klub Sportowy | |||||||||
6 | 144 | Kiersnowski Henryk | Gdańsk | 5 km | Dziadkowy Klub Sportowy | opłacono on-line | |||
ESJA TEAM | |||||||||
7 | 183 | Pastryk Anna | GDAŃSK | 5 km | ESJA TEAM | opłacono on-line | |||
ESJA Team | |||||||||
8 | 166 | Manthey Marcin | Gdańsk | 5 km | ESJA Team | opłacono on-line | |||
Elite Team | |||||||||
9 | 192 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | 5 km | Elite Team | opłacono on-line | |||
Esja Team | |||||||||
10 | 178 | Owczarek Jacek | Kosakowo | 5 km | Esja Team | opłacono on-line | |||
11 | 179 | Owczarek Katarzyna | Kosakowo | 5 km | Esja Team | opłacono on-line | |||
12 | 211 | Witzka Katarzyna | Gdańsk | 5 km | Esja Team | opłacono on-line | |||
13 | 138 | JANOCHA Anna | Borkowo | 5 km | Esja Team | opłacono on-line | |||
14 | 222 | Zientkiewicz Witold | Banino | 5 km | Esja Team | opłacono on-line | |||
15 | 221 | Zientkiewicz Aga | Banino | 5 km | Esja Team | opłacono on-line | |||
FACE NORDIC WALKING TEAM | |||||||||
16 | 195 | Saniuk Edward | Gdańsk | 5 km | FACE NORDIC WALKING TEAM | opłacono on-line | |||
FLUGGER | |||||||||
17 | 209 | Wiśniewska Iwona | Gdańsk | 5 km | FLUGGER | opłacono on-line | |||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
18 | 127 | Folwarska Małgorzata | Gdańsk | 5 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | |||
19 | 129 | Folwarski Andrzej | Gdańsk | 5 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | |||
20 | 32 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | 5 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | |||
Gdańskie Wody Aktywują | |||||||||
21 | 115 | Czaja Wiesław | Gdańsk | 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono | |||
22 | 210 | Wiśniowska Renata | Gdańsk | 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono | |||
23 | 220 | Zieliński Jacek | Gdańsk | 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line | |||
KreativSport Lębork | |||||||||
24 | 145 | Konkol Krystyna | Lębork | 5 km | KreativSport Lębork | opłacono on-line | |||
LKS ZANTYR SZTUM | |||||||||
25 | 160 | Lewandowski Roman | Kwidzyn | 5 km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line | |||
Motywatornia Team | |||||||||
26 | Kamińska Aneta | Żukowo | 5 km | Motywatornia Team | |||||
27 | 141 | Kamińska Katarzyna | Żukowo | 5 km | Motywatornia Team | opłacono on-line | |||
Nessi Time Żukowo | |||||||||
28 | 156 | Kutniewska Maria | Żukowo | 5 km | Nessi Time Żukowo | opłacono on-line | |||
29 | 212 | Wojda Barbara | Banino | 5 km | Nessi Time Żukowo | opłacono on-line | |||
30 | 199 | Stanczyk Anna | Żukowo | 5 km | Nessi Time Żukowo | opłacono on-line | |||
31 | 159 | Leśnikowska-Osielska Katarzyna | Banino | 5 km | Nessi Time Żukowo | opłacono on-line | |||
32 | 190 | Polit-Szychalewska Marta | Żukowo | 5 km | Nessi Time Żukowo | opłacono on-line | |||
33 | 147 | Kopczyńska Irena | Borkowo | 5 km | Nessi Time Żukowo | opłacono on-line | |||
Nordic Walking Pasłęk | |||||||||
34 | 203 | Śledziewski Bogdan | Reda | 5 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | |||
OSP POGRODZIE | |||||||||
35 | Ślęzak Adam | Elbląg | 5 km | OSP POGRODZIE | |||||
Polipack Team GWE | |||||||||
36 | 204 | Toporek Rafał | Przodkowo | 5 km | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
SP 39 Gdańsk | |||||||||
37 | 131 | Gołyńska Katarzyna | Gdańsk | 5 km | SP 39 Gdańsk | opłacono on-line | |||
38 | 121 | Dolecka Maria | Gdańsk | 5 km | SP 39 Gdańsk | opłacono on-line | |||
Szkoła Podstawowa nr 39 Gdańsk | |||||||||
39 | 143 | Kaśków Alicja | Gdańsk | 5 km | Szkoła Podstawowa nr 39 Gdańsk | opłacono on-line | |||
Szkoła Podstawowa nr 39 w Gdańsku | |||||||||
40 | 213 | Zakrzewska Beata | Gdańsk | 5 km | Szkoła Podstawowa nr 39 w Gdańsku | opłacono on-line | |||
Team Deaf | |||||||||
41 | 161 | Litewska Joanna | Juszkowo | 5 km | Team Deaf | opłacono on-line | |||
42 | 205 | Towarnicka Izabela | Gdynia | 5 km | Team Deaf | opłacono on-line | |||
To my | |||||||||
43 | 134 | Gonia Katarzyna | Banino | 5 km | To my | opłacono on-line | |||
44 | 135 | Gonia Krzysztof | Banino | 5 km | To my | opłacono on-line | |||
WłóczyKije Gdynia | |||||||||
45 | 163 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | 5 km | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | |||
Zmotywowani | |||||||||
46 | 169 | Mielewczyk Justyna | Reda | 5 km | Zmotywowani | opłacono on-line | |||
47 | 111 | Bury Liliana | Reda | 5 km | Zmotywowani | opłacono on-line | |||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
48 | 117 | Dąbkowska Wiesława | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
49 | 105 | Bogdziewicz-Wolter Jolanta | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
50 | 201 | Szostak Magdalena | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
51 | 187 | Perzanowska Elżbieta | GDAŃSK | 5 km | opłacono on-line | ||||
52 | 157 | Lachiewicz Ewa | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | ||||
53 | 173 | Nabakowska Barbara | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
54 | 125 | Dziemianczuk Kamila Dziemianczuk | Gdansk | 5 km | opłacono on-line | ||||
55 | 102 | Belecki Sławek | Tczew | 5 km | opłacono on-line | ||||
56 | 101 | Belecka Katarzyna | Tczew | 5 km | opłacono on-line | ||||
57 | 165 | Mamajek Rafał | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | ||||
58 | 164 | Mamajek Anna | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | ||||
59 | Paruszewska Agnieszka | Reda | 5 km | ||||||
60 | 136 | Górecka Sylwia | Pruszcz Gdański | 5 km | opłacono on-line | ||||
61 | 107 | Bortkun Marcin | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
62 | 106 | Bortkun Justyna | Gdansk | 5 km | opłacono on-line | ||||
63 | 167 | Marczak Renata | Pruszcz Gdański | 5 km | opłacono on-line | ||||
64 | 184 | Patan Wioleta | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
65 | 154 | Kuncewicz Monika | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
66 | 123 | Dybuk Agnieszka | Gdansk | 5 km | opłacono on-line | ||||
67 | 124 | Dybuk Jolanta | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
68 | 113 | Choiński Bartosz | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
69 | 151 | Kuczyńska Karolina | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
70 | 177 | NERC DOROTA | RUMIA | 5 km | opłacono on-line | ||||
71 | 174 | Nadrowska Natalia | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
72 | 148 | Koprowska Hanna | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
73 | 180 | Pacek Marcin | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | ||||
74 | 150 | KUBUS ZBIGNIEW | JEZIERNIK | 5 km | opłacono on-line | ||||
75 | 171 | MIŁECKA EDYTA | BRONOWO | 5 km | opłacono on-line | ||||
76 | 197 | Sarek Grzegorz | Bronowo | 5 km | opłacono on-line | ||||
77 | 196 | Sarek Barbara | Bronowo | 5 km | opłacono on-line | ||||
78 | 140 | Janus Tatiana | GDAŃSK | 5 km | opłacono on-line | ||||
79 | 219 | Zębala Monika | Gdansk | 5 km | opłacono on-line | ||||
80 | 217 | Zębala Katarzyna | Gdansk | 5 km | opłacono on-line | ||||
81 | 162 | Łazińska Maja | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
82 | 122 | Drozdowska Iwona | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
83 | 116 | Dancewicz Anna | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
84 | 142 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | 5 km | opłacono on-line | ||||
85 | 149 | Korzeb Dorota | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
86 | 207 | Wiącek Michalik Magda | Gdansk | 5 km | opłacono on-line | ||||
87 | 130 | Gajdzis Wojciech | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
88 | 120 | Dittmann Marcin | Gdansk | 5 km | opłacono on-line | ||||
89 | 198 | Sienko Eliza | Gdansk | 5 km | opłacono on-line | ||||
90 | 175 | Nawrocka Anna | Zelgoszcz | 5 km | opłacono on-line | ||||
91 | 170 | Mikulska Barbara | Gdansk | 5 km | opłacono on-line | ||||
92 | 208 | Wiszniewska Magdalena | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
93 | 172 | Murawska Katarzyna | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
94 | 112 | Bystrzak Gabriela | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
95 | 194 | RÓWNA MONIKA | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
96 | 155 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | 5 km | opłacono on-line | ||||
97 | 104 | Boberska Karolina | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | ||||
98 | Binger Aneta | Sępólno Krajeńskie | 5 km | ||||||
99 | 153 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | 5 km | opłacono on-line | ||||
100 | Pankiewicz Anna | Gowino | 5 km | ||||||
101 | 182 | Pankiewicz-Dmowska Cecylia | Gowino | 5 km | opłacono on-line | ||||
kociewskie morsy | |||||||||
102 | 176 | Nawrocki Tomasz | Zelgoszcz | 5 km | kociewskie morsy | opłacono on-line | |||
morsik weteran | |||||||||
103 | Wójcik Piotr | Gdynia | 5 km | morsik weteran |
Wyświetleń: 9730