Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ropel Aleksander | Żukowo | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | SELA BIKE KASZUBY | opłacono on-line | |
2 | Papiernik Karolina | Tczew | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | opłacono on-line | ||
3 | Romańska Aleksandra | Starogard Gdański | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | GK STG Polpharma | ||
4 | RODZIŃSKI DAMIAN | SŁUPSK | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | STOPA SŁUPSK | opłacono on-line | |
5 | Karczewski Maciej | Tczew | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | opłacono on-line | ||
6 | Radzimska Roksana | Tczew | Udział w zawodach - osoby niepełnoletnie | Szkoła nr. 11 Tczew | ||
7 | Zarzycki Arkadiusz | Gdańsk | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | opłacono on-line | ||
8 | Marzec Tomasz | Słupsk | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | MY GYM Słupsk | opłacono on-line | |
9 | Byczyński Janusz | Starogard Gdański | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | Root Wise | opłacono on-line | |
10 | Papiernik Michał | Tczew | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | opłacono on-line | ||
11 | Smolińska Nikola | Pelplin | Udział w zawodach - osoby niepełnoletnie | |||
12 | Nabakowska Katarzyna | Pelplin | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | opłacono on-line | ||
13 | Wybraniak Zuzanna | Tczew | Udział w zawodach - osoby niepełnoletnie | |||
14 | Wybraniak Dariusz | Tczew | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | Tczewski Klub Rowerowy | opłacono on-line | |
15 | Szwedowski Kacper | Kulice | Udział w zawodach - osoby niepełnoletnie | ZKiW Kulice | ||
16 | Tygielski Mateusz | Gdańsk | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | Nexus Team | opłacono on-line | |
17 | Janik Tomasz | Bydgoszcz | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | opłacono on-line | ||
18 | Kasprzak Radosław | Gdynia | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | opłacono on-line | ||
19 | Dembiński Henryk | Iława | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | LKK Ziemia Lubawska | ||
20 | Górska Oliwia | Pelplin | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | opłacono on-line | ||
21 | Karwatowski Robert | Brzeźno Wielkie | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | BBL Starogard Gdański/GK STG | opłacono on-line | |
22 | Karwatowska Amelia | Brzeźno Wielkie | Udział w zawodach - osoby niepełnoletnie | BBL Starogard Gdański/GK STG | ||
23 | Jaworski Bartosz | Kwidzyn | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | opłacono on-line | ||
24 | Talaśka Marcin | Nicponia | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | opłacono on-line | ||
25 | Wszelak Mariusz | Kulice | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | opłacono on-line | ||
26 | Wszelak Filip | Kulice | Udział w zawodach - osoby niepełnoletnie | ZKiW Kulice | ||
27 | Wszelak Jakub | Kulice | Udział w zawodach - osoby niepełnoletnie | ZKiW Kulice | ||
28 | Andruszkiewicz Adam | Gdańsk | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | Rącze Ramy | opłacono on-line | |
29 | Drewek Przemysław | Gdańsk | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | Rącze Ramy | opłacono on-line | |
30 | Jokiel Julian | Gdańsk | Udział w zawodach - osoby niepełnoletnie | |||
31 | Jokiel Radosław | Gdańsk | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | opłacono on-line | ||
32 | Superson Piotr | Gdynia | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | opłacono on-line | ||
33 | Kilichowski Grzegorz | Tczew | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | opłacono on-line | ||
34 | Superson Maciej | Gdynia | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | Flash Team | opłacono on-line | |
35 | Zwolak Leszek | Gdańsk | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | Rącze Ramy | opłacono on-line | |
36 | Arlukiewicz Damian | Więckowy | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | |||
37 | Jamroż-Łoza Katarzyna | Tczew | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | opłacono on-line | ||
38 | jarczewski bartek | malbork | Udział w zawodach - osoby niepełnoletnie | GK Malbork junior | ||
39 | Trepczyk Marek | Borowo | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | MTB START KARTUZY | opłacono on-line | |
40 | Rogowska Agata | Kościerzyna | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | KSR KOSCIERYZNA | opłacono on-line | |
41 | Rogowski Jacek | Kościerzyna | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | KSR KOSCIERZYNA | opłacono on-line | |
42 | Gołąb Patryk | Gdynia | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | opłacono on-line | ||
43 | Suś Arkadiusz | Bydgoszcz | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | Bydzia Power | opłacono | |
44 | jarczewski szymon | malbork | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | B Bondariew cycling club GK Malbork | opłacono on-line | |
45 | WIELICKI TOMASZ | GDAŃSK | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | opłacono on-line | ||
46 | Brocki Artur | Kwidzyn | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | CPS Team | opłacono on-line | |
47 | Brocka-Tymińska Joanna | Kwidzyn | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | CPS Team | opłacono on-line | |
48 | Kulas Jerzy | Pruszcz Gdański | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | opłacono on-line | ||
49 | Trepczyk Dawid | Łapalice | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | SELA BIKE KASZUBY | ||
50 | Korczak Krzysztof | Bobowo | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | GK STG | ||
51 | Anolik Czesław | Gdańsk | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | Old School MTB Gdańsk | opłacono on-line | |
52 | Strongowski Mateusz | Kartuzy | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | MTB START Kartuzy | opłacono on-line | |
53 | Chojnacka Kamila | Pelplin | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | opłacono on-line | ||
54 | Ebertowski Michał | Starogard Gdański | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | SKS Starogard Gdański | ||
55 | Repiński Tomasz | Gdynia | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | EDF Trek Gdynia | ||
56 | Brunke Leszek | Gdańsk | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | Oponeo | opłacono on-line | |
57 | Śliwińska Natalia | Gdańsk | Udział w zawodach - osoby niepełnoletnie | Gimnazjum nr 31/Belta Team Gdańsk | ||
58 | ŁUKASIK Renata | Gdynia | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | opłacono on-line | ||
59 | ŁUKASIK Artur | Gdynia | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | opłacono on-line | ||
60 | Pakulski Milosz | Gdynia | Udział w zawodach - osoby niepełnoletnie | |||
61 | Ruczyński Radosław | Elbląg | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | Blvck Hole MTB Team | opłacono on-line | |
62 | Ruczyński Arkadiusz | Elbląg | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | Blvck Hole MTB Team | opłacono on-line | |
63 | Śliwiński Dariusz | Gdańsk | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | opłacono on-line | ||
64 | Leśnik Adam | Chełmno | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | opłacono on-line | ||
65 | Łysiak Tymon | Niemcz | Udział w zawodach - osoby niepełnoletnie | N-Bike Academy | ||
66 | Łysiak Norbert Łysiak | Niemcz | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | N-Bike Academy | opłacono on-line | |
67 | Pozorski Maciej | Starogard Gdanski | Udział w zawodach - osoby niepełnoletnie | GK STG | ||
68 | Bołka Szymon | Zamość | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | |||
69 | Pogorzelski Jarek | Pszczółki | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | opłacono on-line | ||
70 | Truszkowski Mariusz | Gdańsk | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | Rock&Road | opłacono on-line | |
71 | Lincer Agnieszka | Starogard Gdański | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | opłacono on-line | ||
72 | Gardzielewski Kacper | Gdańsk | Udział w zawodach - osoby niepełnoletnie | VO2max MTB Team | ||
73 | Gardzielewski Artur | Gdańsk | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | VO2max MTB Team | opłacono on-line | |
74 | Zawistowski Sylwester | Gdańsk | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | opłacono on-line | ||
75 | Formella Filip | Kartuzy | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | opłacono on-line | ||
76 | Dreliszak Barbara | Tczew | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | EbroGym | opłacono on-line | |
77 | Kwaśniewski Krzysztof Kwaśniewski | Skarszewo | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | BLACKRAM TEAM | opłacono on-line | |
78 | LABON STANISŁAW | KOŚCIELNA JANIA | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | opłacono on-line | ||
79 | Konkel Tomasz | Pelplin | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | opłacono on-line | ||
80 | Suska Igor | Tczew | Udział w zawodach - osoby niepełnoletnie | GK Gryf Tczew | ||
81 | Suska Piotr | Tczew | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | GK Gryf Tczew | opłacono on-line | |
82 | Mojsiewicz Zbigniew | Starogard Gdański | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | GK STG | opłacono on-line | |
83 | Śliwińska Natalia | Gdańsk | Udział w zawodach - osoby niepełnoletnie | Belta Team Gdańsk | ||
84 | Skweres Mariusz | Pelplin | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | opłacono on-line | ||
85 | CZERWIŃSKA BOŻENA | Rakowiec | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | CO BĘDZIE TO BĘDZIE | opłacono on-line | |
86 | Slipcewicz Tomasz | Rakowiec | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | CO BĘDZIE TO BĘDZIE | opłacono on-line | |
87 | Riebandt Sławek | tczew | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | EbroGym | opłacono on-line | |
88 | Nowaczyński Jan | Pelplin | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | |||
89 | GROCHOWSKA KATARZYNA | KOŚCIELNA JANIA | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | GK STG | opłacono on-line | |
90 | Deis Piotr | Malbork | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | GK Malbork | opłacono on-line | |
91 | Rychłowski Andrzej | Pelplin | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line | |
92 | Seńko Piotr | Malbork | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | Active Malbork | ||
93 | Czapiewski Marek | Czarlin | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | opłacono on-line | ||
94 | Opinc Marcin | Tczew | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | ciezkieslowa.pl | opłacono on-line | |
95 | Suś Igor | Bydgoszcz | Udział w zawodach - osoby niepełnoletnie | N-Bike Academy | ||
96 | Suś Cyprian | Bydgoszcz | Udział w zawodach - osoby niepełnoletnie | N-Bike Academy | ||
97 | Krzyżelewska - Suś Anna | Bydgoszcz | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | opłacono | ||
98 | Sadowski Grzegorz | Lisewo | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | opłacono on-line | ||
99 | Styś Filip | Pelplin | Udział w zawodach - osoby niepełnoletnie | |||
100 | Kukula Janusz | Rokitki | Udział w zawodach - osoby pow.18 r.ż. | opłacono on-line |
Wyświetleń: 14405