StoneMan Szemud 2021 - Kids Run & Aquathlon
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Hering Nina TCZEW Kids Run wiek 3-7 lat Pogoń Tczew
2 Hering Leon Tczew Kids Run wiek 3-7 lat
3 Hering Lena Tczew Kids Run wiek 3-7 lat Pogoń Tczew
4 Rafalak Nela KOSAKOWO Kids Run wiek 3-7 lat LUK-CONNECT TRI TEAM
5 Meyer Jakub Luzino Aquathlon wiek 8-15 lat LUK-CONNECT TRI TEAM
6 Lange Jakub Lębork Kids Run wiek 3-7 lat
7 Klatecki Tadeusz Karczemki Kids Run wiek 3-7 lat
8 Klatecki Tymoteusz Karczemki Aquathlon wiek 8-15 lat
9 Klatecki Maksymilian Karczemki Aquathlon wiek 8-15 lat
10 Wysocka Zosia Gdynia Kids Run wiek 3-7 lat SP nr 47
11 Wysocki Adaś Gdynia Kids Run wiek 3-7 lat Przedszkole nr 55
12 mielcarek Antosia Reda Kids Run wiek 3-7 lat
13 Wyszkowski Adam Gdynia Aquathlon wiek 8-15 lat Las Academy
14 KLEKOTKO Jaś Gdynia Aquathlon wiek 8-15 lat
15 KLEKOTKO Franciszek Gdynia Kids Run wiek 3-7 lat
16 Krasińska Kornelia Koleczkowo Kids Run wiek 3-7 lat
17 Liszewska Zuzanna Chwaszczyno Kids Run wiek 3-7 lat
18 Liszewski Szymon Chwaszczyno Aquathlon wiek 8-15 lat
19 Jarzembowska Hanna Kamień Kids Run wiek 3-7 lat
20 Rompczyk Cassidy Victoria Kamien Kids Run wiek 3-7 lat Szkoła podstawowa Szemud
21 Jasiński Marcel Gdynia Kids Run wiek 3-7 lat
22 Lipińska Idalia Rumia Kids Run wiek 3-7 lat
23 Brzezicka Alicja Gdynia Kids Run wiek 3-7 lat TREC
24 Brzezicka Helena Gdynia Kids Run wiek 3-7 lat TREC
25 Polaszek Przemysław GDYNIA Kids Run wiek 3-7 lat TREC
26 Polaszek Tomasz Gdynia Kids Run wiek 3-7 lat TREC
27 Skrobacz Aleksander Reda Kids Run wiek 3-7 lat LUK-CONNECT TRI TEAM
28 Kamać Patrycja Gdańsk Aquathlon wiek 8-15 lat
29 Kamać Martyna Gdańsk Kids Run wiek 3-7 lat
30 Cząstka Teodor Gdynia Kids Run wiek 3-7 lat
31 Lewandowski Filip Koleczkowo Kids Run wiek 3-7 lat TRIDEA TEAM
32 Rompczyk Irmina Kamień Aquathlon wiek 8-15 lat Szkoła podstawowa Szemud
33 Rosa Patrycja Luzino Aquathlon wiek 8-15 lat
34 Rosa Jakub Luzino Aquathlon wiek 8-15 lat
35 Lewandowska Karolina MOSTY Aquathlon wiek 8-15 lat
36 Lewandowski Julian MOSTY Kids Run wiek 3-7 lat
37 Gruchała Wiktor Gdynia Aquathlon wiek 8-15 lat
38 Cząstka Ignacy Gdynia Kids Run wiek 3-7 lat Akademia Judo Dragon
39 Cząstka Zosia Gdynia Kids Run wiek 3-7 lat Akademia Judo Dragon
40 Gwiazdowski Olaf Malbork Aquathlon wiek 8-15 lat
41 Juszczyszyn Franciszek Gdynia Kids Run wiek 3-7 lat
42 Dopka Marcelina Rumia Aquathlon wiek 8-15 lat
43 Licznerska Natalia Gdańsk Kids Run wiek 3-7 lat
44 Cleevely Samuel Cambridge Kids Run wiek 3-7 lat Hydrostacja
45 Cleevely John Cambridge Kids Run wiek 3-7 lat Hydrostacja
46 Potulska Aleksandra Gdynia Aquathlon wiek 8-15 lat ZSP Kaliska
47 Potulski Antoni Gdynia Aquathlon wiek 8-15 lat ZSP Kaliska
48 Fenrych Liliana Gdynia Aquathlon wiek 8-15 lat
49 Zawierowska Alicja Ustka Aquathlon wiek 8-15 lat
50 Zawierowska Natalia Ustka Kids Run wiek 3-7 lat
51 Giziński Jan Gdynia Kids Run wiek 3-7 lat
52 Giziński Piotr Gdynia Aquathlon wiek 8-15 lat Szkoła
53 Gizińska Maria Gdynia Aquathlon wiek 8-15 lat Szkoła
54 Krasowski Jan Mechelinki Kids Run wiek 3-7 lat poprostu - studio kreatywne
55 Hartyn-Leszczynska Zuzanna szemud Aquathlon wiek 8-15 lat
56 Hartyn-Leszczynska Maja szemud Aquathlon wiek 8-15 lat
57 Hirt Karol szemud Kids Run wiek 3-7 lat
58 Hirt Karolina szemud Kids Run wiek 3-7 lat
59 Brzezik Damian Wejherowo Aquathlon wiek 8-15 lat
60 Brzezik Michał Wejherowo Aquathlon wiek 8-15 lat
61 Dera Piotr Kamień Aquathlon wiek 8-15 lat
62 Duchnowska Paulina Kamień Aquathlon wiek 8-15 lat
63 Zaręba Samuel Kaliska Aquathlon wiek 8-15 lat ZSP Kaliska
64 GOŁEBIOWSKA LENA NADOLE Kids Run wiek 3-7 lat
65 GOŁEBIOWSKi SZYMON NADOLE Kids Run wiek 3-7 lat
66 GOŁEBIOWSKA MARTA NADOLE Aquathlon wiek 8-15 lat
67 GOSZ JAN LĘBORK Kids Run wiek 3-7 lat
68 gosz MACIEJ lębork Aquathlon wiek 8-15 lat
69 Szatkowska Anna Gdynia Kids Run wiek 3-7 lat Bursztynowa Siódemka
70 Szatkowska Agata Gdynia Aquathlon wiek 8-15 lat SP51
71 KWAPISZ ANTONINA SOPOT Aquathlon wiek 8-15 lat Tsunami-TRI
72 Stenka Patryk Kielno Aquathlon wiek 8-15 lat
73 Myslisz Hanna WLADYSLAWOWO Kids Run wiek 3-7 lat
74 Baumgart Filip Straszyn Kids Run wiek 3-7 lat
75 Piernicka Kaja KARCZEMKI Aquathlon wiek 8-15 lat
76 Makarska Michalina Czeczewo Kids Run wiek 3-7 lat Estee Med Sopot
77 Stankiewicz Laura Gdańsk Aquathlon wiek 8-15 lat
78 Majkowska Zofia Kębłowo Aquathlon wiek 8-15 lat LUK-CONNECT TRI TEAM
79 Majkowski Franciszek Kębłowo Kids Run wiek 3-7 lat LUK-CONNECT TRI TEAM
80 Miziarska Julia Reda Kids Run wiek 3-7 lat LUK-CONNECT TRI TEAM
81 Laga Stanisław Gościcino Kids Run wiek 3-7 lat Wodnik


Wyświetleń: 1336

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ