Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
201 | 322 | Niebylski Szymon | Elbląg | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | opłacono on-line | |
202 | 110 | Bureć Adam | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy 5 km | opłacono on-line | |
203 | 303 | Laks Klaudia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | Zespół Szkół Pijarskich im. św. Mikołaja w Elblągu | opłacono on-line |
204 | 258 | Bogdan Noe | Milejewo | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | opłacono on-line | |
205 | 19 | Górska Beata Górska | Milejewo | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
206 | 335 | Rękas Maja | Elbląg | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | Przedszole NR 3 Elbląg | opłacono on-line |
207 | 296 | Krupa Mateusz | Elbląg | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | opłacono on-line | |
208 | 295 | Krupa Grzegorz | Elbląg | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | opłacono on-line | |
209 | 158 | Marszk Angelika | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy 5 km | opłacono on-line | |
210 | 51 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10 km | Gmina Elblag-Elektromet | opłacono on-line |
211 | 38 | Kosioł Andrzej | Wrocław | Polska | Bieg Główny 10 km | TRI Mission | opłacono on-line |
212 | 191 | Siporski Wojciech | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy 5 km | opłacono on-line | |
213 | 119 | Dułak Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg Dodatkowy 5 km | opłacono on-line | |
214 | 374 | Żarkowski Michał | Elbląg | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | opłacono on-line | |
215 | 373 | Żarkowska Milena | Elbląg | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | opłacono on-line | |
216 | Jarzębiński Daniel | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10 km | Akademia Marynarki Wojennej | ||
217 | 39 | Kościński Patryk | Pozezdrze | Polska | Bieg Główny 10 km | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono on-line |
218 | 195 | Sparzak Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy 5 km | opłacono on-line | |
219 | 79 | Witek Jędrzej | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
220 | 331 | Poniewierska Oliwia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr15 | opłacono on-line |
221 | 332 | Poniewierska Zofia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | Przedszkole Nr23 w Elblągu | opłacono on-line |
222 | 108 | Bumbul Emilia | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy 5 km | opłacono on-line | |
223 | 260 | Bumbul Franciszek | Elbląg | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | opłacono on-line | |
224 | 109 | Bumbul Marta | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy 5 km | opłacono on-line | |
225 | 349 | Szajkowska Maja | Elbląg | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | opłacono on-line | |
226 | 199 | Szajkowska Justyna | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy 5 km | opłacono on-line | |
227 | 6 | Chełchowska Ewa | Olsztyn | Polska | Bieg Główny 10 km | BRBK - BIEGLI W PODATKACH | opłacono on-line |
228 | 168 | Najmeg-Sokołowska Anna | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy 5 km | opłacono on-line | |
229 | 105 | Bieńkowski Robert | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy 5 km | opłacono on-line | |
230 | 48 | Mikołajewski Arkadiusz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
231 | 189 | Sambor Elżbieta | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy 5 km | Open Balance Health Triathlon Team | opłacono on-line |
232 | 273 | Grzybowski Mikołaj | Elbląg | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
233 | 28 | Jasinski Mateusz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10 km | Senvion team | opłacono on-line |
234 | 22 | Ingielewicz Magda | Braniewo | Polska | Bieg Główny 10 km | Braniewskie GAZELE | opłacono on-line |
235 | 181 | Popielarczyk Robert | Gronowo Górne | Polska | Bieg Dodatkowy 5 km | opłacono on-line | |
236 | 64 | Sikora Marcin | Dzierzgoń | Polska | Bieg Główny 10 km | Dzierzgoń Team/Kram FC | opłacono on-line |
237 | 166 | Montewka Paulina | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy 5 km | MND-NE / Kijki 4 Fun | opłacono on-line |
238 | 219 | Wyrwas Małgorzata | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy 5 km | MND-NE / Kijki 4 Fun | opłacono on-line |
239 | 207 | Tyminska Ewa | GDAŃSK | Polska | Bieg Dodatkowy 5 km | opłacono on-line | |
240 | 208 | Tyminski Krzysztof | GDAŃSK | Polska | Bieg Dodatkowy 5 km | opłacono on-line | |
241 | 121 | Dziubak Magdalena | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy 5 km | opłacono on-line | |
242 | 299 | Krzeszewski Alan | Elbląg | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
243 | 41 | Krzeszewski Grzegorz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10 km | ECM ElHurt | opłacono on-line |
244 | 370 | Ziemińska Aleksandra | Elbląg | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | Ssp3 Elblag | opłacono on-line |
245 | 59 | Płatkowski Marcin | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
246 | 46 | Lipska Bożena | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
247 | 151 | Mackiewicz Beata | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy 5 km | opłacono on-line | |
248 | Kowalik Stanisław | Pieniężno | Polska | Bieg Główny 10 km | |||
249 | 66 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
250 | 141 | Kochanowska Paulina | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy 5 km | opłacono on-line | |
251 | 376 | Życka Wiktoria | Elblag | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | SPSK w Elblągu | opłacono on-line |
252 | 377 | Życki Piotr | Elblag | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | SPSK w Elblągu | opłacono on-line |
253 | 350 | Szczepańska Lea | Elblag | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | SPSK w Elblągu | opłacono on-line |
254 | 351 | Szczepański Nadia | Elblag | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | SPSK w Elblągu | opłacono on-line |
255 | Zdanowicz Paweł | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | ||
256 | 276 | Jarząbek Aleksandra | Elbląg | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | opłacono on-line | |
257 | 277 | Jarząbek Julia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | opłacono on-line | |
258 | 321 | Nawrocka Natalia | Bydgoszcz | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | OPEN PL | opłacono on-line |
259 | 169 | Nawrocka Joanna | Bydgoszcz | Polska | Bieg Dodatkowy 5 km | OPEN PL | opłacono on-line |
260 | 364 | Wójcicki Piotr | Elbląg | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | Akademia Krasnoludków | opłacono on-line |
261 | 50 | Nawrocki Dariusz | Bydgoszcz | Polska | Bieg Główny 10 km | OPEN PL | opłacono on-line |
262 | 214 | Witek Lucyna | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy 5 km | opłacono on-line | |
263 | 319 | Narodowska Marysia | Elblag | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | opłacono on-line | |
264 | 320 | Narodowski Jan | Elblag | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | opłacono on-line | |
265 | 352 | Szlesinger Gabriel | Elbląg | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | SP 25 Elbląg | opłacono on-line |
266 | 343 | Sąsiadek Ignacy | Elbląg | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | Sp12 Elbląg | opłacono on-line |
267 | 61 | Rogalska Paula | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
268 | 12 | deputat wojciech deputat | elbląg | Polska | Bieg Główny 10 km | grupa biegowa NDI | opłacono on-line |
269 | 222 | Żydanowicz Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy 5 km | opłacono on-line | |
270 | Fil Sylwia | ELBLĄG | Polska | Bieg Dodatkowy 5 km | |||
271 | 281 | Jastrzębska Julia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr 4 w Elblągu | opłacono on-line |
272 | 257 | BOENIG Łukasz | ELBLĄG | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | TRUSO | opłacono on-line |
273 | 106 | Brzozowska Dorota | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy 5 km | Stowarzyszenie Wystarczy Jeden Uśmiech | opłacono on-line |
274 | 261 | Caban Cezary | Elbląg | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | Zaczynam Truchtać | opłacono on-line |
275 | 111 | Caban Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy 5 km | Zaczynam Truchtać/43blp | opłacono on-line |
276 | 32 | Kaptur Roman | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10 km | El-Aktywni | opłacono on-line |
277 | 25 | JAKSZEWICZ Sławomir | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
278 | 21 | Guzowski Jacek | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
279 | 127 | Górska Katarzyna | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy 5 km | opłacono on-line | |
280 | 175 | Pękalska Monika | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy 5 km | opłacono on-line | |
281 | 263 | Czerniel Szymon | Elbląg | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | opłacono on-line | |
282 | 47 | Matulewicz Magdalena | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10 km | Alesport.pl | opłacono on-line |
283 | 58 | Pawlak Michał | Elblag | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
284 | 26 | Janecki Krzyszof | Pieniężno | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
285 | 68 | Stefański Andrzej | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10 km | Maratończyk. Elbląg | opłacono on-line |
286 | 9 | czerski piotr | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
287 | 179 | Podolski Damian | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy 5 km | opłacono on-line | |
288 | 37 | Kluczyk Artur | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10 km | Tomaszewicz Team | opłacono on-line |
289 | 42 | Kurczewski Przemysław | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
290 | 176 | Piaskowska Aneta | Elblag | Polska | Bieg Dodatkowy 5 km | opłacono on-line | |
291 | 192 | Skubisz Agnieszka | Elblag | Polska | Bieg Dodatkowy 5 km | opłacono on-line | |
292 | 363 | Wocial Patrycja | Elbląg | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | opłacono on-line | |
293 | 378 | Żydanowicz Franek | Elbląg | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | opłacono on-line | |
294 | 31 | Jeziorski Robert | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10 km | Autos | opłacono on-line |
295 | 53 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
296 | 85 | Ziemińska Magdalena | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10 km | ETT | opłacono on-line |
297 | Błaszkiewicz Regina | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy 5 km | |||
298 | Błaszkiewicz Nina | Elbląg | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | Sp.16 Elbląg | ||
299 | 256 | Bieniek Oskar | Elbląg | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | opłacono on-line | |
300 | 328 | Podolski Szymon | Elblag | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | opłacono on-line |
Wyświetleń: 15176