II Powiatowy Bieg Rodzinny 2021 - rywalizacja indywidualna
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Banasik Magdalena Będzin Bieg 3 km
2 Baryczyk Małgorzata Rogożnik Bieg 6 km Klub Seniora
3 Bałaza Łukasz Będzin Bieg 3 km
4 Blaszka Jarosław Będzin Bieg 3 km BLA - WIL
5 Brudek Anna Będzin Bieg 3 km
6 Błanik Anna Siemianowice Śląskie Bieg 6 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
7 Błaszczyk Agnieszka Sosnowiec Bieg 3 km
8 Błaszczyk Grzegorz Sosnowiec Bieg 3 km
9 Błaszczyk Jan Sosnowiec Bieg 6 km
10 Błaszczyk Marcin Sosnowiec Bieg 6 km
11 Cichońska Alicja Rogoźnik Bieg 6 km Klub Seniora
12 Cygan Danuta Rogożnik Bieg 6 km Klub Seniora
13 Czapura Elżbieta SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg 6 km MK Team
14 Czech Michał Siemianowice śląskie Bieg 6 km
15 Czub Jarosław Sosnowiec Bieg 3 km
16 Dec Jacek Kraków Bieg 3 km
17 Dobiecka Karolina Sosnowiec Bieg 3 km
18 Domin Krystyna Siemianowice Śląskie Bieg 6 km Mk team
19 Dragon Mirosław Tarnowskie Góry Bieg 6 km
20 Dulęba Daniel Dulęba Sarnów Bieg 3 km
21 Dziąbor Andrzej Będzin Bieg 3 km #byledomety
22 Fiuk Żaneta Będzin Bieg 3 km
23 Gębska Elżbieta Będzin Bieg 6 km Harpagan Sosnowiec NW
24 Górniak Adam Sosnowiec Bieg 6 km Harpagan Sosnowiec
25 Gołębiowski Lucjan Będzin Bieg 6 km
26 Grabowska Aleksandra Będzin Bieg 3 km
27 Grund Marek Strzebiń Bieg 6 km Mafia Team Lubliniec
28 Grzebieluch Elżbieta Sosnowiec Bieg 6 km Harpagan Sosnowiec NW
29 Hajda Justyna Radzionków Bieg 6 km Mafia Team Lubliniec
30 Horzela Danuta Tworóg Bieg 3 km
31 Janczyk Kamil Będzin Bieg 6 km
32 Janczyk Radosław Będzin Bieg 6 km
33 Jurek Krzysztof Sosnowiec Bieg 6 km
34 Kabza Beata Wojkowice Bieg 3 km
35 Kargól Rafał Tarnowskie Góry Bieg 6 km LOGTECH Team Radzionków
36 Karolczak Joanna Tarnowskie Góry Bieg 6 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
37 Kasprzyk Sylwia Myślachowice Bieg 3 km
38 Kałużna Anna Sosnowiec Bieg 3 km
39 Kita Grzegorz Warszawa Bieg 6 km SMP
40 Klimas Patrycja Sosnowiec Bieg 6 km
41 Kosiór Daniel Mysłowice Bieg 3 km
42 Kosiur Monika Sosnowiec Bieg 6 km Harpagan NW
43 Kowalski Rafal Dąbrowa Górnicza Bieg 6 km
44 Krupa-Szczęsny Izabela Krupa-Szczęsny Czeladź Bieg 6 km #czeladzbiega
45 Lebioda Grzegorz Dąbrowa Górnicza Bieg 3 km
46 mól wioletta czeladź Bieg 6 km #czeladzbiega
47 Muskała Mateusz Sosnowiec Bieg 3 km
48 Myca Ireneusz Będzin Bieg 3 km
49 Nowak Kamil Zawiercie Bieg 6 km
50 Pawęzowska Anna Będzin Bieg 6 km Będzin Team
51 Pieniążek Monika Sosnowiec Bieg 3 km
52 Pilarczyk Łukasz Katowice Bieg 6 km KB Józefinka Katowice
53 Piórkowski Przemysław Będzin Bieg 3 km
54 Rogowski Maciej Tarnowskie Góry Bieg 6 km Fantastic 4
55 Rychel Jadwiga Będzin Bieg 3 km
56 Sadowska Monika Będzin Bieg 3 km
57 Sas Paweł Sosnowiec Bieg 3 km
58 Sibielak Tomasz Będzin Bieg 6 km Biegowa Kuźnia
59 Sieczka Anna Sosnowiec Bieg 6 km Harpagan Sosnowiec NW
60 Sieczka Karolina Sosnowiec Bieg 6 km
61 Sieczka Robert Sosnowiec Bieg 6 km
62 Sikora Mariusz Tarnowskie Góry Bieg 6 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
63 Sobczyk Monika Mierzecice Bieg 3 km
64 Sobolewski Piotr Będzin Bieg 3 km ToPo Czeladź
65 Stefaniak Emilia Sosnowiec Bieg 6 km Harpagan Sosnowiec NW
66 Strączek Grzegorz Siemianowice Bieg 3 km
67 Szafruga Teresa ROGOŻNIK Bieg 3 km
68 Szala Danuta Tarnowskie Góry Bieg 6 km
69 Szczęsny Maciej Czeladź Bieg 6 km SABOTAGE
70 Szymanski Iwo Sosnowiec Bieg 3 km GILe
71 Szymanski Leszek Sosnowiec Bieg 3 km GILe
72 Tempka Krzysztof Bytom Bieg 6 km
73 Tuszyński Mateusz Siemianowice Śląskie Bieg 6 km
74 Ufel Marcelina Czeladź Bieg 3 km MOSiR TKKF Saturn Czeladź
75 Ufel Marcin Czeladź Bieg 6 km MOSiR TKKF Saturn Czeladź
76 Ufel Milena Czeladź Bieg 3 km MOSiR TKKF Saturn Czeladź
77 Węgrzyńska Ewa Sosnowiec Bieg 6 km
78 Wilczek Bożena Piekary Śląskie Bieg 3 km
79 WILK BOGUMIŁA Będzin Bieg 3 km BLA - WIL
80 WOŹNIAK MAREK Wojkowice Bieg 6 km Biegowa kuźnia
81 Woźniak Olga Dąbrowa Górnicza Bieg 6 km
82 Woźniak Patrycja Będzin Bieg 3 km Fitamingirl Crew
83 Woźniak Tomasz Będzin Bieg 3 km Fitamingirl Crew
84 Wroński Marcin Wojkowice Bieg 6 km
85 Wylężek Bożena Chruszczobród Bieg 3 km
86 Zaradna-Szymańska Iwona Siemianowice Śląskie Bieg 6 km MK team
87 ŁĄCZYK BARBARA CZELADŹ Bieg 3 km Optyka K.M. Szczerba
88 ŁĄCZYK JERZY CZELADŹ Bieg 3 km Optyka K.M. Szczerba
89 Łoszajć Justyna Sosnowiec Bieg 3 km
90 Łukasik Magdalena Będzin Bieg 3 km
91 Łuszcz Konrad Będzin Bieg 6 km #GrodziecRun


Wyświetleń: 2040

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ