II Powiatowy Bieg Rodzinny 2021 - rywalizacja indywidualna
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#GrodziecRun
1 Łuszcz Konrad Będzin Bieg 6 km #GrodziecRun
#byledomety
2 Dziąbor Andrzej Będzin Bieg 3 km #byledomety
#czeladzbiega
3 mól wioletta czeladź Bieg 6 km #czeladzbiega
4 Krupa-Szczęsny Izabela Krupa-Szczęsny Czeladź Bieg 6 km #czeladzbiega
BLA - WIL
5 WILK BOGUMIŁA Będzin Bieg 3 km BLA - WIL
6 Blaszka Jarosław Będzin Bieg 3 km BLA - WIL
Biegowa Kuźnia
7 Sibielak Tomasz Będzin Bieg 6 km Biegowa Kuźnia
Biegowa kuźnia
8 WOŹNIAK MAREK Wojkowice Bieg 6 km Biegowa kuźnia
Będzin Team
9 Pawęzowska Anna Będzin Bieg 6 km Będzin Team
Fantastic 4
10 Rogowski Maciej Tarnowskie Góry Bieg 6 km Fantastic 4
Fitamingirl Crew
11 Woźniak Patrycja Będzin Bieg 3 km Fitamingirl Crew
12 Woźniak Tomasz Będzin Bieg 3 km Fitamingirl Crew
GILe
13 Szymanski Iwo Sosnowiec Bieg 3 km GILe
14 Szymanski Leszek Sosnowiec Bieg 3 km GILe
Harpagan NW
15 Kosiur Monika Sosnowiec Bieg 6 km Harpagan NW
Harpagan Sosnowiec
16 Górniak Adam Sosnowiec Bieg 6 km Harpagan Sosnowiec
Harpagan Sosnowiec NW
17 Sieczka Anna Sosnowiec Bieg 6 km Harpagan Sosnowiec NW
18 Gębska Elżbieta Będzin Bieg 6 km Harpagan Sosnowiec NW
19 Stefaniak Emilia Sosnowiec Bieg 6 km Harpagan Sosnowiec NW
20 Grzebieluch Elżbieta Sosnowiec Bieg 6 km Harpagan Sosnowiec NW
KB Józefinka Katowice
21 Pilarczyk Łukasz Katowice Bieg 6 km KB Józefinka Katowice
Klub Seniora
22 Cygan Danuta Rogożnik Bieg 6 km Klub Seniora
23 Baryczyk Małgorzata Rogożnik Bieg 6 km Klub Seniora
24 Cichońska Alicja Rogoźnik Bieg 6 km Klub Seniora
LOGTECH Team Radzionków
25 Kargól Rafał Tarnowskie Góry Bieg 6 km LOGTECH Team Radzionków
MK Team
26 Czapura Elżbieta SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg 6 km MK Team
MK team
27 Zaradna-Szymańska Iwona Siemianowice Śląskie Bieg 6 km MK team
MOSiR TKKF Saturn Czeladź
28 Ufel Milena Czeladź Bieg 3 km MOSiR TKKF Saturn Czeladź
29 Ufel Marcin Czeladź Bieg 6 km MOSiR TKKF Saturn Czeladź
30 Ufel Marcelina Czeladź Bieg 3 km MOSiR TKKF Saturn Czeladź
Mafia Team Lubliniec
31 Grund Marek Strzebiń Bieg 6 km Mafia Team Lubliniec
32 Hajda Justyna Radzionków Bieg 6 km Mafia Team Lubliniec
Mk team
33 Domin Krystyna Siemianowice Śląskie Bieg 6 km Mk team
Optyka K.M. Szczerba
34 ŁĄCZYK JERZY CZELADŹ Bieg 3 km Optyka K.M. Szczerba
35 ŁĄCZYK BARBARA CZELADŹ Bieg 3 km Optyka K.M. Szczerba
SABOTAGE
36 Szczęsny Maciej Czeladź Bieg 6 km SABOTAGE
SMP
37 Kita Grzegorz Warszawa Bieg 6 km SMP
Siemianowice i Przyjaciele Biegają
38 Błanik Anna Siemianowice Śląskie Bieg 6 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
39 Sikora Mariusz Tarnowskie Góry Bieg 6 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
40 Karolczak Joanna Tarnowskie Góry Bieg 6 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
ToPo Czeladź
41 Sobolewski Piotr Będzin Bieg 3 km ToPo Czeladź
_BRAK NAZWY_
42 Klimas Patrycja Sosnowiec Bieg 6 km
43 Wilczek Bożena Piekary Śląskie Bieg 3 km
44 Sas Paweł Sosnowiec Bieg 3 km
45 Łukasik Magdalena Będzin Bieg 3 km
46 Sobczyk Monika Mierzecice Bieg 3 km
47 Dec Jacek Kraków Bieg 3 km
48 Brudek Anna Będzin Bieg 3 km
49 Bałaza Łukasz Będzin Bieg 3 km
50 Kasprzyk Sylwia Myślachowice Bieg 3 km
51 Kosiór Daniel Mysłowice Bieg 3 km
52 Dulęba Daniel Dulęba Sarnów Bieg 3 km
53 Szafruga Teresa ROGOŻNIK Bieg 3 km
54 Kowalski Rafal Dąbrowa Górnicza Bieg 6 km
55 Sadowska Monika Będzin Bieg 3 km
56 Myca Ireneusz Będzin Bieg 3 km
57 Grabowska Aleksandra Będzin Bieg 3 km
58 Kabza Beata Wojkowice Bieg 3 km
59 Dobiecka Karolina Sosnowiec Bieg 3 km
60 Tuszyński Mateusz Siemianowice Śląskie Bieg 6 km
61 Tempka Krzysztof Bytom Bieg 6 km
62 Szala Danuta Tarnowskie Góry Bieg 6 km
63 Dragon Mirosław Tarnowskie Góry Bieg 6 km
64 Węgrzyńska Ewa Sosnowiec Bieg 6 km
65 Błaszczyk Agnieszka Sosnowiec Bieg 3 km
66 Błaszczyk Grzegorz Sosnowiec Bieg 3 km
67 Błaszczyk Jan Sosnowiec Bieg 6 km
68 Sieczka Karolina Sosnowiec Bieg 6 km
69 Sieczka Robert Sosnowiec Bieg 6 km
70 Lebioda Grzegorz Dąbrowa Górnicza Bieg 3 km
71 Błaszczyk Marcin Sosnowiec Bieg 6 km
72 Czech Michał Siemianowice śląskie Bieg 6 km
73 Horzela Danuta Tworóg Bieg 3 km
74 Wylężek Bożena Chruszczobród Bieg 3 km
75 Pieniążek Monika Sosnowiec Bieg 3 km
76 Muskała Mateusz Sosnowiec Bieg 3 km
77 Nowak Kamil Zawiercie Bieg 6 km
78 Rychel Jadwiga Będzin Bieg 3 km
79 Fiuk Żaneta Będzin Bieg 3 km
80 Banasik Magdalena Będzin Bieg 3 km
81 Jurek Krzysztof Sosnowiec Bieg 6 km
82 Wroński Marcin Wojkowice Bieg 6 km
83 Janczyk Radosław Będzin Bieg 6 km
84 Janczyk Kamil Będzin Bieg 6 km
85 Czub Jarosław Sosnowiec Bieg 3 km
86 Łoszajć Justyna Sosnowiec Bieg 3 km
87 Strączek Grzegorz Siemianowice Bieg 3 km
88 Gołębiowski Lucjan Będzin Bieg 6 km
89 Kałużna Anna Sosnowiec Bieg 3 km
90 Piórkowski Przemysław Będzin Bieg 3 km
91 Woźniak Olga Dąbrowa Górnicza Bieg 6 km


Wyświetleń: 2014

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ