II Powiatowy Bieg Rodzinny 2021 - rywalizacja rodzinna
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zając Barbara Bedzin Bieg 3 km
2 Malinowski Adrian Będzin Bieg 3 km
3 Nowak Joanna Będzin Bieg 3 km
4 Brudnoch Ewelina Będzin Bieg 3 km
5 Zamojska Monika Będzin Bieg 3 km
6 Wojciechowski Paweł Będzin Bieg 3 km Silesia Marathon Club
7 Gawlik Renata Będzin Bieg 3 km
8 Szaleniec Patrycja Będzin Bieg 3 km
9 Betka Bartłomiej Będzin Bieg 3 km
10 Zarychta Michalina Będzin Bieg 3 km W ciągłym biegu
11 Piętka Małgorzata Piętka Będzin Bieg 3 km W ciągłym biegu
12 Hałgas Sławomir Będzin Bieg 3 km
13 Brzdąk Katarzyna Brzdąk Będzin Bieg 3 km Brzdączki
14 Słota Ewa Będzin Bieg 3 km
15 Janczyk Kamila Będzin Bieg 3 km
16 Neska Nina Będzin Bieg 3 km
17 Czerwiński Andrzej Będzin Bieg 3 km
18 Przybylska-Czaja Małgorzata Będzin Bieg 3 km
19 Gajówka Anna Będzin Bieg 3 km
20 Frątczak Kamil Będzin Bieg 3 km
21 Ułart Agnieszka Będzin Bieg 3 km
22 Frątczak Marcelina Będzin Bieg 3 km
23 Kubiczek Marta Będzin Bieg 3 km
24 Skarboń Rafał Będzin Bieg 3 km
25 Męczyńska Milena Będzin Bieg 3 km Miśki
26 Kwiatek Ireneusz Będzin Bieg 3 km iru75 / Opyka K.M Szczerba
27 Curyło Kamil Będzin Bieg 3 km
28 Ferdyn Marta Będzin Bieg 3 km Czarne Pantery
29 Żelezik Marzena Będzin Bieg 3 km #byledomety
30 Habrzyk Marta Będzin Bieg 3 km
31 Kidawa Klaudia Będzin Bieg 3 km
32 Kołat Tomasz Będzin Bieg 3 km #byledomety
33 Wrotniak Magdalena Będzin Bieg 3 km
34 Podsiadło Piotr Będzin Bieg 3 km
35 Puc Martyna Będzin Bieg 3 km
36 Borkowska-Kowal Katarzyna Borkowska-Kowal Będzin Bieg 3 km Kowale
37 Garbacz Łukasz Będzin Bieg 3 km fRUNiemy
38 Banasiewicz Damian Będzin Bieg 3 km #byledomety
39 Tkaczewska Agnieszka Będzin Bieg 3 km #byledomety
40 Kozina Marta Będzin Bieg 3 km Kozinki
41 Minor Zuzanna Będzin Bieg 3 km #czeladzbiega
42 Nowak Katarzyna Będzin Bieg 3 km
43 Skalski Rafał Będzin Bieg 3 km
44 POTOCKA ANNA BĘDZIN Bieg 3 km
45 Rynk Agata Będzin Bieg 3 km Biegowa Kuźnia
46 Dorobisz Magdalena Będzin Bieg 3 km #byledomety
47 Rynk Mateusz Będzin Bieg 3 km Biegowa Kuźnia
48 Dziąbor Andrzej Będzin Bieg 3 km #byledomety
49 Popczyk Magdalena Będzin Bieg 3 km Biegowa Kuźnia
50 Zaczyk Małgorzata Będzin Bieg 3 km
51 Szleper-Markowska Katarzyna Będzin Bieg 3 km
52 BORKOWSKI WOJCIECH BĘDZIN Bieg 3 km
53 Rojek- Pogoda Iwona Będzin Bieg 3 km
54 Rodek Dagmara Będzin Bieg 3 km
55 Ferenc Maja Będzin Bieg 3 km
56 Czerwińska Bogumiła Będzin Bieg 3 km
57 Mędrala Monika Będzin Bieg 3 km
58 Kozieł Monika Będzin Bieg 3 km
59 Piotrowski Maciej Będzin Bieg 3 km Saint-Gobain Squad
60 Brzostowska-Szczygieł Magdalena Będzin Bieg 3 km
61 Deręgowska Karolina Będzin Bieg 3 km
62 Jęczmyk Jakub Będzin Bieg 3 km
63 Śledzik Magdalena Będzin Bieg 3 km
64 Mikołajczyk Aleksandra Będzin Bieg 3 km W ciągłym biegu
65 Grabowska Anna Bytom Bieg 3 km Bobry Walking
66 Maćkowska Patrycja Chorzów Bieg 3 km
67 Sikora Arkadiusz Chorzów Bieg 3 km Chorzowska Cwajka - Reaktywacja
68 Jasińska-Sikora Anna Chorzów Bieg 3 km Chorzowska Cwajka - Reaktywacja
69 Kasperczyk Kinga Chorzów Bieg 3 km
70 Bogucka Barbara Bogucka Chorzów Bieg 3 km
71 Matyja Tomek Czeladz Bieg 3 km
72 Mirowska Iwona Czeladź Bieg 3 km
73 Tatara Nikola Czeladź Bieg 3 km
74 Krukar Krzysztof Czeladź Bieg 3 km
75 Jaros Monika Czeladź Bieg 3 km
76 Kaszuba Katarzyna Czeladź Bieg 3 km Biegowa Kuźnia
77 Sprycha Agnieszka Czeladź Bieg 3 km
78 Stachowicz Karina Dąbrowa Górnicza Bieg 3 km
79 Macholc Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg 3 km
80 Wójtowicz Janusz Dąbrowa Górnicza Bieg 3 km
81 Kołodziej Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 3 km W pogoni za duchem
82 Grzegorczyk Aleksandra Dąbrowa Górnicza Bieg 3 km
83 Dębiec Krzysztof Dąbrowa Górnicza Bieg 3 km Fundacja Warto Wierzyć-Szawala Pomaga
84 Semper Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg 3 km
85 Wypysiński Daniel Dąbrowa Górnicza Bieg 3 km Brembo
86 Wypysińska Ewa Dąbrowa Górnicza Bieg 3 km Brembo
87 Szyszka Bożena Dąbrowa Górnicza Bieg 3 km
88 Placek Dawid Dąbrowa Górnicza Bieg 3 km
89 Bielecka Marta Dąbrowa Górnicza Bieg 3 km
90 Delewska Kaja Dąbrowa Górnicza Bieg 3 km Cafemobil Team
91 Nabiałek Aleksandra Dąbrowa Górnicza Bieg 3 km Nowak-Team
92 Leonhard Gosia Dąbrowa Górnicza Bieg 3 km
93 Zielińska Grażyna Dobieszowice Bieg 3 km Bobry Walking
94 Kasprzak Barbara Gliwice Bieg 3 km
95 Jędrzejek Krzysztof Jaworzno Bieg 3 km
96 Szklorz Sylwester Katowice Bieg 3 km Scorpions
97 SZYDZINA MARIUSZ KATOWICE Bieg 3 km ZIELONE ZAŁEŻE
98 Śliwiński Marcin Lipowa Bieg 3 km
99 Mańka Oliwia Piekary Śląskie Bieg 3 km Team Dziadek i Wnuczka
100 Jajszczok Aleksandra Piekary Śląskie Bieg 3 km Lecymy Durś


Wyświetleń: 3514

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ