Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Waszak Krzysztof włocławek Bieg - 5 km Brothers team
2 Gomulak Jan Lubanie Bieg - 5 km WKB Maratończyk Włocławek
3 Piotrowska Gabriela Włocławek 400 metrów Sp10
4 Szczerbiak Michał Włocławek Bieg - 5 km
5 Majewska Maja Wloclawek 200 metrów Przedszkole Akademickie
6 Majewska Maria Włocławek 200 metrów Przedszkole Akademickie
7 Kamińska Zuzanna Rumunki Witkowskie 400 metrów UKS Cyprianka
8 Kamińska Wiktoria Rumunki Witkowskie 400 metrów UKS Cyprianka
9 Kamińska Monika Rumunki Witkowskie Bieg - 5 km
10 Grudziński Maciej Włocławek Bieg - 5 km WKB Maratończyk
11 Prątnicki Wiesław Włocławek Bieg - 5 km ANWILTEAM
12 Czarnecka Jadwiga Włocławek 200 metrów
13 Czarnecki Zbigniew Włocławek 200 metrów
14 Czarnecka Karolina Włocławek Bieg - 5 km
15 Strzelecki Konrad Kruszyn Bieg - 5 km WKB Maratończyk Włocławek
16 Nagórski Ryszard Ciechocinek Marsz NW - 5km
17 śrubka Patryk Bydgoszcz Bieg - 5 km Sparta Bydgoszcz
18 uzarska Sylwia Bobrowniki Bieg - 5 km WKB MARATOŃCZYK
19 Frąckowiak Alan Wloclawek 200 metrów PRO i HAKER
20 Kwiatkowski Hania Powałkowice 200 metrów Kwiatek TEAM
21 Pietrzak Michał Wloclawek Bieg - 5 km WKB Maratończyk Włocławek
22 Kunecki Jan Wloclawek 400 metrów PRO i HAKER
23 Kunecki Dariusz Włocławek Bieg - 5 km WKB Maratończyk Włocławek
24 Błaszczak Stanisław Skępe Bieg - 5 km WKB Maratończyk Włocławek
25 Zielińska iwona Włocławek Bieg - 5 km WKB Maratończyk Włocławek
26 PROKOPOWICZ Nił WŁOCŁAWEK Bieg - 5 km WKB Maratończyk Włocławek
27 Sowiński Edmund Płock Bieg - 5 km TKKF Płock
28 Kapelska Martyna Łochocin 200 metrów UKS Cyprianka
29 Kapelski Tymoteusz Łochocin 200 metrów UKS Cyprianka
30 Sobczak Amelia Włocławek 200 metrów WKB Maratończyk Włocławek
31 Klimkiewicz Magdalena Włocławek Bieg - 5 km WKB Maratończyk Włocławek
32 Rzęsiewicz Jolanta Rypin Bieg - 5 km KB Lech Rypin
33 Kowalski Jacek Włocławek Bieg - 5 km
34 Mroczyński Marek Włocławek Bieg - 5 km
35 Steckiewicz Iwona Rypin Marsz NW - 5km KB Lech Rypin
36 Steckiewicz Edmund Rypin Marsz NW - 5km KB Lech Rypin
37 Hnatowicz Bartosz Włocławek Bieg - 5 km
38 Kriger Roman Papowo Toruńskie Marsz NW - 5km Serce Nordica Włocławek
39 Brzeziński Marcin Włocławek Bieg - 5 km
40 Jetter Piotr Cyprianka Bieg - 5 km UKS Cyprianka
41 Klimek Magdalena Włocławek Bieg - 5 km
42 Zieliński Szczepan Włocławek Marsz NW - 5km WKB Maratończyk
43 Bocheński Bartosz Fabianki 200 metrów UKS Cyprianka
44 Bocheński Oliwier Fabianki 400 metrów UKS Cyprianka
45 Zajączkowska Bożena Łęczyca Marsz NW - 5km Łódzka Szkoła Nordic Walking
46 Pietrzak Joanna Włocławek 200 metrów Pietrzak team
47 Pietrzak Weronika Włocławek 200 metrów Pietrzak team


Wyświetleń: 1372

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ