5 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Prędkość Czas/km 1 okr 2 okr 3 okr 4 okr META
1 80 SULKOWSKI JACEK SULKOWSKI M 1 TRACZYSKA 16.16 00:03:42 00:03:42.41 00:03:53.84 00:03:43.99 00:03:36.65 00:18:34.13
2 103 WYSOCKI ADRIAN M 2 RYPIN KB LECH RYPIN 15.79 00:03:48 00:03:41.82 00:03:54.58 00:03:49.29 00:03:54.18 00:19:00.50
3 109 ŻYTOWIECKI DAWID M 3 RYPIN 14.56 00:04:07 00:03:58.43 00:03:58.96 00:04:10.01 00:04:13.56 00:20:36.94
4 28 HEJZA PIOTR M 4 NADRÓŻ KB LECH RYPIN 14.46 00:04:09 00:03:59.40 00:04:05.05 00:04:16.98 00:04:16.97 00:20:45.10
5 38 KUBERSKI KRZYSZTOF M 5 LIPNO 14.45 00:04:09 00:04:00.02 00:04:10.62 00:04:10.87 00:04:16.88 00:20:46.28
6 2 BARTOSZYŃSKI DOMINIK M 6 RYPIN BASKET RYPIN 14.24 00:04:12 00:03:57.97 00:04:13.81 00:04:21.06 00:04:21.33 00:21:04.92
7 76 STECKIEWICZ EDMUND M 7 RYPIN KB LECH RYPIN 14.14 00:04:14 00:03:55.22 00:04:14.12 00:04:19.36 00:04:21.94 00:21:13.60
8 45 OLSZEWSKI ADAM M 8 RYPIN KB LECH RYPIN 13.87 00:04:19 00:04:07.84 00:04:18.47 00:04:20.12 00:04:21.41 00:21:38.42
9 82 ŚWIECZKOWSKI MACIEJ M 9 RYPIN SIADŁO.GG 13.55 00:04:25 00:03:45.70 00:04:04.35 00:04:24.17 00:04:42.43 00:22:08.27
10 62 RZĘSIEWICZ JOLANTA K 1 RYPIN KB LECH RYPIN 13.53 00:04:26 00:04:25.60 00:04:26.55 00:04:25.07 00:04:25.09 00:22:10.35
11 30 KALINOWSKA JUSTYNA K 2 ROJEWO 13.33 00:04:30 00:04:13.85 00:04:25.37 00:04:35.48 00:04:35.36 00:22:30.31
12 43 MOSAKOWSKI ŁUKASZ M 10 BRODNICA 13.14 00:04:34 00:03:45.92 00:04:18.20 00:04:51.36 00:04:57.85 00:22:50.51
13 55 REMPUSZEWSKA ANNA K 3 WĄPIELSK 12.84 00:04:40 00:04:13.11 00:04:21.90 00:04:38.08 00:04:58.67 00:23:22.52
14 17 CHMIELEWSKI BARTOSZ M 11 RYPIN 12.67 00:04:44 00:04:51.95 00:04:51.67 00:04:48.34 00:04:41.12 00:23:41.28
15 26 GRZYBOWSKI MACIEJ M 12 RYPIN AKADEMIA RUCHU 12.67 00:04:44 00:04:52.33 00:04:51.15 00:04:48.60 00:04:41.21 00:23:41.72
16 22 GAPIŃSKI KRZYSZTOF M 13 RYPIN KARATE OYAMA RYPIN 12.64 00:04:44 00:04:26.11 00:04:35.44 00:04:51.44 00:05:02.61 00:23:44.08
17 1 BAJOREK PIOTR M 14 87-300 BRODNICA NIEZRZESZONY 12.59 00:04:46 00:04:41.61 00:04:44.15 00:04:55.74 00:04:49.44 00:23:50.96
18 77 STECKIEWICZ EDWIN M 15 RYPIN KB LECH RYPIN 12.5 00:04:48 00:04:18.49 00:04:40.79 00:04:56.78 00:05:11.41 00:24:00.00
19 35 KRAJNIK KRYSTIAN M 16 RYPIN 12.41 00:04:50 00:04:41.23 00:04:42.00 00:04:57.96 00:04:53.23 00:24:11.29
20 101 WIŚNIEWSKI BARTOSZ M 17 RYPIN 11.81 00:05:04 00:04:20.67 00:04:36.70 00:04:56.03 00:06:08.96 00:25:24.00
21 5 BEREBECKI ROMAN M 18 RYPIN KB LECH RYPIN 11.8 00:05:05 00:04:27.95 00:05:15.66 00:05:15.40 00:05:22.48 00:25:25.20
22 46 OLWERT MICHAŁ M 19 RYPIN 11.78 00:05:05 00:04:57.21 00:05:03.14 00:05:08.05 00:05:14.14 00:25:28.66
23 6 BERENT WIOLETTA K 4 PRZYWITOWO KB LECH RYPIN 11.76 00:05:06 00:04:39.93 00:05:02.17 00:05:15.29 00:05:22.55 00:25:31.22
24 95 WALKOWIAK KRZYSZTOF M 20 CHARZEWO 11.36 00:05:16 00:04:47.69 00:06:08.65 00:04:37.68 00:05:23.46 00:26:24.03
25 96 WIETRZYCKI PIOTR M 21 WŁOCŁAWEK 11.12 00:05:23 00:06:00.09 00:05:59.35 00:04:32.05 00:04:51.44 00:26:59.01
26 105 ZATKA BARTOSZ M 22 RYPIN 10.97 00:05:28 00:04:54.45 00:05:02.93 00:05:31.98 00:05:46.35 00:27:21.95
27 106 ŻOŁNOWSKA ANNA K 5 NADRÓŻ 9.62 00:06:14 00:05:48.20 00:06:05.97 00:06:14.59 00:06:29.92 00:31:11.25
28 29 JANKOWSKA KATARZYNA K 6 RYPIN KB LECH RYPIN 9.45 00:06:21 00:05:57.89 00:06:02.31 00:06:11.53 00:06:36.52 00:31:45.13
29 23 GERKA KRZYSZTOF M 23 BRZUZE KB LECH RYPIN 9 00:06:39 00:06:20.54 00:06:26.32 00:06:45.32 00:06:56.37 00:33:19.56
30 110 WIETRZYCKA KATARZYNA K 7 WŁOCŁAWEK 8.82 00:06:48 00:06:00.67 00:06:47.70 00:06:54.87 00:07:09.66 00:34:00.21

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ