Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 28 | Mendyk Przemysław | Bobrek | Polska | Bieg główny 10 km | - | opłacono |
2 | 11 | Garski Dawid | Bytów | Polska | Bieg główny 10 km | AML Słupsk | opłacono |
3 | 24 | Litwin Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | OCEANIC | opłacono |
4 | 39 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
5 | 40 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
6 | Polinceusz Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | |||
7 | 36 | sztandar jack | gdynia | Polska | Bieg główny 10 km | Maja Team | opłacono |
8 | 38 | ŚMIGAJ Mirosław | Gdynia | Polska | Bieg główny 10 km | Miś Biega | opłacono |
9 | 33 | Rogiewicz Andrzej | Grudziądz | Polska | Bieg główny 10 km | PackMan Team | opłacono |
10 | 16 | Jankowski Sebastian | Kębłowo | Polska | Bieg główny 10 km | Wikęd Luzino | opłacono |
11 | 27 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Polska | Bieg główny 10 km | Atlas Running Team | opłacono |
12 | 9 | Filipów Tadeusz | Lębork | Polska | Bieg główny 10 km | niezrzeszony | opłacono |
13 | Kunt Ireneusz | Lębork | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono | ||
14 | Szymański Adam | Lębork | Polska | Bieg główny 10 km | Lębork Biegacze 42,2 | ||
15 | 1 | Andryskowski Zdzisław | Lębork | Polska | Bieg główny 10 km | Kolarz-Pol | opłacono |
16 | 7 | Durzyński Tomasz | Lębork | Polska | Bieg główny 10 km | 42,2 Lębork | opłacono |
17 | 31 | Pagórski Jakub | Lębork | Polska | Bieg główny 10 km | Team Pagór / MJR Siemirowice | opłacono |
18 | 3 | Choszcz Agnieszka | Linia | Polska | Bieg główny 10 km (mieszkańcy gminy Linia) | ||
19 | 12 | Grzenkowicz Anna | Linia | Polska | Bieg główny 10 km (mieszkańcy gminy Linia) | ||
20 | 2 | Bobrucki Łukasz | Linia | Polska | Bieg główny 10 km (mieszkańcy gminy Linia) | Mjr siemirowice | |
21 | 37 | Szulcek Patryk | Linia | Polska | Bieg główny 10 km (mieszkańcy gminy Linia) | BigYellowFoot Adventure Team | |
22 | 44 | Wiczkowska Elżbieta | Linia | Polska | Bieg główny 10 km (mieszkańcy gminy Linia) | ||
23 | Wirkus Łukasz | Lipnica | Polska | Bieg główny 10 km | LKB im. Braci Petk | ||
24 | 32 | Paprocka Ewelina | Luzino | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono | |
25 | 34 | ROJEWSKI WOJCIECH | LUZINO | Polska | Bieg główny 10 km | Moje Biegowe Himalaje | opłacono |
26 | 15 | Jaffke Jarosław | Łebcz | Polska | Bieg główny 10 km | Przyjaciele w biegu | opłacono |
27 | 41 | Wenta Adrian | Łebunia | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono | |
28 | 42 | Wenta Brygida | ŁEBUNIA | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono | |
29 | 43 | Wenta Piotr | ŁEBUNIA | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono | |
30 | 22 | Kożyczkowski Marcin | Mosty | Polska | Bieg główny 10 km | Klub 42,2 Lębork | opłacono |
31 | Pobłocki Adam | Mściszewice | Polska | Bieg główny 10 km | Mściszewice | ||
32 | 6 | Czylkowski Kamil | Niepoczołowice | Polska | Bieg główny 10 km (mieszkańcy gminy Linia) | ||
33 | 14 | Huk Przemysław | Niepoczołowice | Polska | Bieg główny 10 km (mieszkańcy gminy Linia) | ||
34 | 18 | Klinkosz Piotr | Niepoczołowice | Polska | Bieg główny 10 km (mieszkańcy gminy Linia) | ||
35 | 4 | Czylkowska Anna | Niepoczołowice | Polska | Bieg główny 10 km (mieszkańcy gminy Linia) | ||
36 | 5 | Czylkowski Daniel | Niepoczołowice | Polska | Bieg główny 10 km (mieszkańcy gminy Linia) | ||
37 | 8 | Dycha Tomasz | Nowa Wieś Lęborska | Polska | Bieg główny 10 km | JW 5718 | opłacono |
38 | 46 | Wroński Jarosław | Nowa Wieś Lęborska | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono | |
39 | tkaczuk Krystian | Piastów | Polska | Bieg główny 10 km | run-log | ||
40 | Klebba Krzysztof | Puck | Polska | Bieg główny 10 km | Kaszëbë Łebcz | ||
41 | 23 | Kujawski Grzegorz | Puck | Polska | Bieg główny 10 km | LKS Ziemi Puckiej Puck | opłacono |
42 | SZCZEGÓLSKI MARCIN | REDA | Polska | Bieg główny 10 km | Runeda | ||
43 | Westrych Julia | Rumia | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono | ||
44 | 20 | Kościelski Mariusz | Rumia | Polska | Bieg główny 10 km | Kujawscy Runners | opłacono |
45 | 35 | Stromski Grzegorz | Siemirowice | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono | |
46 | Nagórek Krzysztof | Słupsk | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono | ||
47 | PIOTRASCHKE Paweł | Słupsk | Polska | Bieg główny 10 km | AML Słupsk, Szkoła Policji Słupsk | ||
48 | 45 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | Bieg główny 10 km | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono |
49 | 26 | Maciejewski Rafał | Strzepcz | Polska | Bieg główny 10 km (mieszkańcy gminy Linia) | Wikęd Luzino | |
50 | 21 | Kozerska-Bulczak Małgorzata | Strzepcz | Polska | Bieg główny 10 km (mieszkańcy gminy Linia) | ||
51 | 29 | Miotk Beata | Strzepcz | Polska | Bieg główny 10 km (mieszkańcy gminy Linia) | ||
52 | 10 | Flisiak Anna | Studzienice | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono | |
53 | 47 | Zdziarski Arkadiusz | Studzienice | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono | |
54 | Wirkus Antonina | Szczecinek | Bieg główny 10 km | LKB im. Braci Petk | |||
55 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Bieg główny 10 km | |||
56 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Bieg główny 10 km | |||
57 | 25 | Łukomski Andrzej | Sztum | Polska | Bieg główny 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
58 | 13 | GUZOWSKI DARIUSZ | Trzebielino | Polska | Bieg główny 10 km | Talex Borzytuchom | opłacono |
59 | 17 | Józefczyk Grzegorz | Wejherowo | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono | |
60 | Halmann Mirek | Wejherowo | Polska | Bieg główny 10 km | PGB sportowa paczka | ||
61 | 19 | Kołodziejczyk Lidia | Wejherowo | Polska | Bieg główny 10 km | Maja Team | opłacono |
62 | 30 | Niedbała Ireneusz | Wejherowo | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono | |
63 | Kujawski Łukasz | Żukowo | Polska | Bieg główny 10 km | Kujawscy Runners |
Wyświetleń: 5296