XV Wojewódzki Bieg Przełajowy Terenami Kaszubskiego Parku Krajobrazowego

10km

Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Dystans Kategoria M kat Meta Prędkość Czas/km Czas netto GMINA LINIA
33 ROGIEWICZ ANDRZEJ M 1 GRUDZIĄDZ PACKMAN TEAM 10km m 20-41 00:34:29.81 17.4 00:03:26 00:34:29.17
23 KUJAWSKI GRZEGORZ M 2 PUCK LKS ZIEMI PUCKIEJ PUCK 10km m weterani1 00:34:48.26 17.24 00:03:28 00:34:47.56
11 GARSKI DAWID M 3 BYTÓW AML SŁUPSK 10km m 20-41 00:35:14.14 17.03 00:03:31 00:35:12.97
28 MENDYK PRZEMYSŁAW M 4 BOBREK - 10km m 20-41 1 00:37:38.04 15.94 00:03:45 00:37:36.46
31 PAGÓRSKI JAKUB M 5 LĘBORK TEAM PAGÓR / MJR SIEMIROWICE 10km m 20-41 2 00:39:13.16 15.3 00:03:55 00:39:11.75
60 LABUDA WOJCIECH M 6 PUCK 10km m 20-41 3 00:39:23.95 15.23 00:03:56 00:39:21.59
17 JÓZEFCZYK GRZEGORZ M 7 WEJHEROWO 10km m weterani1 1 00:39:39.63 15.13 00:03:57 00:39:37.73
32 PAPROCKA EWELINA K 1 LUZINO 10km K 20-41 00:39:55.88 15.03 00:03:59 00:39:55.40
13 GUZOWSKI DARIUSZ M 8 TRZEBIELINO TALEX BORZYTUCHOM 10km m weterani2 1 00:40:28.95 14.83 00:04:02 00:40:27.95
20 KOŚCIELSKI MARIUSZ M 9 RUMIA KUJAWSCY RUNNERS 10km m weterani2 2 00:40:36.90 14.78 00:04:03 00:40:35.68
52 NIEMYJSKA BEATA K 2 STAROCIN 10km K 20-41 00:40:41.19 14.75 00:04:04 00:40:40.39
7 DURZYŃSKI TOMASZ M 10 LĘBORK 42,2 LĘBORK 10km m 20-41 4 00:40:50.27 14.69 00:04:05 00:40:48.69
49 WIRKUS ANTONINA K 3 SZCZECINEK LKB IM. BRACI PETK 10km K 20-41 00:41:04.43 14.61 00:04:06 00:41:03.71
58 RUSIN LESZEK M 11 663691256 10km m 20-41 5 00:41:28.10 14.47 00:04:08 00:41:27.16
61 POBŁOCKI ADAM M 12 MŚCISZEWICE MŚCISZEWICE 10km m 20-41 6 00:41:35.85 14.43 00:04:09 00:41:34.25
2 BOBRUCKI ŁUKASZ M 13 LINIA MJR SIEMIROWICE 10km m 20-41 7 00:42:37.11 14.08 00:04:15 00:42:35.39 tak
40 TUWALSKA MAŁGORZATA K 4 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 10km k weteranki1 1 00:42:44.88 14.04 00:04:16 00:42:43.63
35 STROMSKI GRZEGORZ M 14 SIEMIROWICE 10km m weterani1 2 00:43:40.49 13.74 00:04:22 00:43:40.49
57 CZERNIAK ROBERT M 15 MOSTY 10km m 20-41 8 00:43:53.80 13.67 00:04:23 00:43:52.26
16 JANKOWSKI SEBASTIAN M 16 KĘBŁOWO WIKĘD LUZINO 10km m 20-41 9 00:44:09.74 13.59 00:04:24 00:44:07.70
53 NAGÓREK KRZYSZTOF M 17 10km m weterani3 1 00:44:30.56 13.48 00:04:27 00:44:28.69
19 KOŁODZIEJCZYK LIDIA K 5 WEJHEROWO MAJA TEAM 10km k weteranki1 2 00:44:43.98 13.42 00:04:28 00:44:41.55
36 SZTANDAR JACK M 18 GDYNIA MAJA TEAM 10km m weterani1 3 00:44:45.29 13.41 00:04:28 00:44:42.54
54 STENKA NIKODEM M 19 LEWINO 10km m 20-41 10 00:44:50.00 13.38 00:04:29 00:44:50.00 tak
34 ROJEWSKI WOJCIECH M 20 LUZINO MOJE BIEGOWE HIMALAJE 10km m 20-41 11 00:45:55.10 13.07 00:04:35 00:45:51.72
24 LITWIN PIOTR M 21 GDAŃSK OCEANIC 10km m weterani1 4 00:46:22.99 12.94 00:04:38 00:46:20.89
25 ŁUKOMSKI ANDRZEJ M 22 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km m weterani3 2 00:46:26.15 12.92 00:04:38 00:46:24.36
1 ANDRYSKOWSKI ZDZISŁAW M 23 LĘBORK KOLARZ-POL 10km m weterani1 5 00:46:28.33 12.91 00:04:38 00:46:26.88
22 KOŻYCZKOWSKI MARCIN M 24 MOSTY KLUB 42,2 LĘBORK 10km m 20-41 12 00:46:33.29 12.89 00:04:39 00:46:28.41
48 GILLA GRZEGORZ M 25 10km m 20-41 13 00:47:01.19 12.76 00:04:42 00:46:59.56
39 TUWALSKA ELŻBIETA K 6 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 10km k weteranki1 3 00:47:19.48 12.68 00:04:43 00:47:18.28
65 HALMANN MIREK M 26 WEJHEROWO PGB SPORTOWA PACZKA 10km m 20-41 14 00:47:29.83 12.64 00:04:44 00:47:26.52
15 JAFFKE JAROSŁAW M 27 ŁEBCZ PRZYJACIELE W BIEGU 10km m weterani1 6 00:47:29.98 12.64 00:04:44 00:47:27.79
37 SZULCEK PATRYK M 28 LINIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 10km m 20-41 15 00:47:47.30 12.56 00:04:46 00:47:44.48 tak
14 HUK PRZEMYSŁAW M 29 NIEPOCZOŁOWICE 10km m 20-41 16 00:48:40.75 12.33 00:04:52 00:48:36.81 tak
55 TKACZUK KRYSTIAN M 30 PIASTÓW 10km m weterani3 3 00:48:52.37 12.28 00:04:53 00:48:50.29
63 WETTA DANIEL M 31 LĘBORK 10km m 20-41 17 00:50:51.79 11.8 00:05:05 00:50:44.74
18 KLINKOSZ PIOTR M 32 NIEPOCZOŁOWICE 10km m 20-41 18 00:51:02.00 11.76 00:05:06 00:50:59.49 tak
59 HINCKA MARZENA K 7 GNIEŻDŻEWO 10km K 20-41 19 00:51:06.33 11.74 00:05:06 00:51:03.03
56 SALABON GRZEGORZ M 33 LĘBORK 10km m weterani2 3 00:51:24.68 11.67 00:05:08 00:51:19.65
51 KUNT IRENEUSZ M 34 LĘBORK 10km m weterani3 4 00:52:30.58 11.43 00:05:15 00:52:25.58
44 WICZKOWSKA ELŻBIETA K 8 LINIA 10km K 20-41 20 00:52:30.64 11.43 00:05:15 00:52:26.50 tak
41 WENTA ADRIAN M 35 ŁEBUNIA 10km m 20-41 21 00:53:41.71 11.18 00:05:22 00:53:36.42
26 MACIEJEWSKI RAFAŁ M 36 STRZEPCZ WIKĘD LUZINO 10km m weterani1 7 00:53:55.08 11.13 00:05:23 00:53:51.40 tak
30 NIEDBAŁA IRENEUSZ M 37 WEJHEROWO 10km m weterani2 4 00:54:46.45 10.96 00:05:28 00:54:43.84
21 KOZERSKA-BULCZAK MAŁGORZATA K 9 STRZEPCZ 10km k weteranki1 4 00:55:01.00 10.91 00:05:30 00:54:58.04 tak
8 DYCHA TOMASZ M 38 NOWA WIEŚ LĘBORSKA JW 5718 10km m 20-41 22 00:55:56.51 10.73 00:05:35 00:55:52.12
46 WROŃSKI JAROSŁAW M 39 NOWA WIEŚ LĘBORSKA 10km m weterani2 5 00:55:56.57 10.73 00:05:35 00:55:52.31
62 WESTRYCH JULIA K 10 RUMIA 10km K 20-41 23 00:56:12.00 10.68 00:05:37 00:56:08.17
45 WITT GRAŻYNA K 11 SOPOT MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 10km k weteranki3 1 00:56:47.48 10.57 00:05:40 00:56:44.15
27 MALEK ANDRZEJ M 40 KOSCIERZYNA ATLAS RUNNING TEAM 10km m weterani3 5 00:59:53.91 10.02 00:05:59 00:59:49.90
3 CHOSZCZ AGNIESZKA K 12 LINIA 10km K 20-41 24 01:00:09.00 9.98 00:06:00 01:00:05.94 tak
29 MIOTK BEATA K 13 STRZEPCZ 10km K 20-41 25 01:00:18.83 9.95 00:06:01 01:00:14.77 tak
47 ZDZIARSKI ARKADIUSZ M 41 STUDZIENICE 10km m weterani1 8 01:00:35.79 9.9 00:06:03 01:00:28.93
42 WENTA BRYGIDA K 14 ŁEBUNIA 10km K 20-41 26 01:00:42.00 9.88 00:06:04 01:00:36.27
12 GRZENKOWICZ ANNA K 15 LINIA 10km K 20-41 27 01:00:52.10 9.86 00:06:05 01:00:49.22 tak
64 SZYMAŃSKI ADAM M 42 LĘBORK LĘBORK BIEGACZE 42,2 10km m weterani1 9 01:03:46.23 9.41 00:06:22 01:03:41.47
43 WENTA PIOTR M 43 ŁEBUNIA 10km m 20-41 28 01:05:15.96 9.2 00:06:31 01:05:10.08
9 FILIPÓW TADEUSZ M 44 LĘBORK NIEZRZESZONY 10km m weterani3 6 01:06:44.79 8.99 00:06:40 01:06:40.02
50 CHOSZCZ AGNIESZKA K 16 LINIA 10km k weteranki2 1 01:08:08.00 8.81 00:06:48 01:08:04.71 tak
10 FLISIAK ANNA K 17 STUDZIENICE 10km k weteranki1 5 01:11:21.68 8.41 00:07:08 01:11:11.16
38 ŚMIGAJ MIROSŁAW M 45 GDYNIA MIŚ BIEGA 10km m weterani3 7 01:28:10.38 6.81 00:08:49 01:28:04.40

Rajd NW

Numer Nazwisko Imię Płeć M pł. Miejscowość Klub Dystans Prędkość Czas/km Czas netto GMINA LINIA Start nw Meta nw
204 KOTŁOWSKA EWA K 1 ZAKRZEWO Rajd NW 8.11 00:07:23 01:13:58.54 tak 00:00:01.44 01:13:59.98
205 KOTŁOWSKI MIROSŁAW M 1 ZAKRZEWO Rajd NW 8.11 00:07:23 01:13:59.38 tak 00:00:02.22 01:14:01.60
223 SAWA HELENA K 2 LĘBORK Rajd NW 7.77 00:07:43 01:17:16.80 00:00:05.43 01:17:22.23
229 MŁYŃSKA MARZENA K 3 Rajd NW 6.15 00:09:45 01:37:34.17 00:00:04.77 01:37:38.94
231 POLEJOWSKA MARIA K 4 Rajd NW 6.15 00:09:45 01:37:34.26 00:00:04.40 01:37:38.66
232 ENGELBRECHT BOGUSŁAWA K 5 Rajd NW 6.15 00:09:45 01:37:34.47 00:00:04.13 01:37:38.60
228 BARANOWSKA DOROTA K 6 LINIA Rajd NW 6.15 00:09:45 01:37:34.47 tak 00:00:03.91 01:37:38.38
230 KOSOWSKA WIOLETA K 7 LINIA Rajd NW 6.15 00:09:45 01:37:35.16 tak 00:00:03.02 01:37:38.18
202 DUCHNOWSKA DOROTA K 8 KAMIEŃ Rajd NW 6.12 00:09:48 01:38:00.51 00:00:05.83 01:38:06.34
201 DERA JUSTYNA K 9 KAMIEŃ Rajd NW 6.11 00:09:49 01:38:15.93 00:00:08.16 01:38:24.09
209 PŁOTKA-WASYLKA JUSTYNA K 10 LUZINO DZIOBAKI TEAM Rajd NW 5.4 00:11:06 01:51:04.87 00:00:03.99 01:51:08.86
221 HRYCYK KRZYSZTOF M 2 Rajd NW 5.4 00:11:06 01:51:07.29 00:00:02.08 01:51:09.37
222 SZYMANOWSKA ANNA K 11 LĘBORK Rajd NW 5.4 00:11:07 01:51:12.32 00:00:00.95 01:51:13.27
300 WÓJCIK PIOTR M 3 Rajd NW 5.37 00:11:10 01:51:40.00 00:05:20.00 01:57:00.00
225 BIKOWSKA GABRIELA K 12 LĘBORK Rajd NW 5.34 00:11:14 01:52:25.34 00:00:03.41 01:52:28.75
226 LEWNA SABINA K 13 SIERAKOWICE Rajd NW 5.33 00:11:14 01:52:29.70 00:00:04.98 01:52:34.68
227 LEWNA ADAM M 4 SIERAKOWICE Rajd NW 5.33 00:11:15 01:52:37.74 00:00:03.57 01:52:41.31
224 SZYMANOWSKI EUGENIUSZ M 5 LĘBORK Rajd NW 4.71 00:12:43 02:07:19.02 00:00:00.98 02:07:20.00

Rajd NW 5km

Nazwisko Imię Miejscowość Klub
SKURTYS CEZARY REDA
SKURTYS DAGMARA REDA

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ