Test Coopera dla Wszystkich
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Stolarczyk Kornelia Ostrołęka 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami
2 Stolarczyk Dawid Ostrołęka 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami
3 Stolarczyk Tomasz Ostrołęka 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami
4 Rzodkiewska Alicja Dobrołęka 11:00 Bieg dzieci i młodzieży Szkoła promocji zdrowia
5 Rogoziński Karol Dzbenin 13:00 Bieg po rekord UKS Siódemka Ostrołęka
6 Kotowska Beata Ostrołęka 12:30 Bieg Norwidowski II LO im. C.K.Norwida Ostrołęka
7 Prusaczyk Martyna Ostrołęka 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła promocji zdrowia
8 Godziebiewska Maja Ostrołęka 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
9 Derkacz Urszula Siemnocha 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
10 Smolińska Julia Kurpie Szlacheckie 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
11 Fabiańska Anna Gocły 11:00 Bieg dzieci i młodzieży
12 Fabiański Andrzej Gocły 11:00 Bieg dzieci i młodzieży
13 Fabiański Jan Gocły 11:00 Bieg dzieci i młodzieży
14 Prusińska Wiktoria Prusińska Lelis 11:30 Bieg OPEN Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
15 Pragacz Renata Nowa Wieś 11:30 Bieg OPEN
16 Morawska Julia Ostrołęka 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
17 Gałkowska Karolina Baranowo 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
18 Nasiadka Anna Ostrołęka 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
19 Grzejka Filip Olszewka 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
20 Zera Oliwia Kadzidło 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
21 Suchcicka Karolina Troszyn 12:00 Bieg OPEN 3 LO
22 Tyszka Marta Nożewo 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
23 Żebrowska Klaudia Strzemieczne-Oleksy 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
24 Bloch Emilia Ostroleka 12:00 Bieg OPEN Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
25 Gołębiewska Jolanta Strzemieczne - Oleksy 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
26 Kordel Dawid Ostrołęka 12:00 Bieg OPEN Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
27 Kowalczyk Dominik Grucele 11:30 Bieg OPEN OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
28 Gostkowska Katarzyna Gierwaty 12:30 Bieg Norwidowski II LO im. C.K.Norwida Ostrołęka
29 Gudelska Karolina Rzekuń 10:00 Bieg OPEN II LO im. C.K.Norwida Ostrołęka
30 Kowalczyk Monika Ostrołęka 11:00 Bieg dzieci i młodzieży Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
31 Dobkowska Anna Ostrołęka 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
32 Perzanowska Gabriela Dobrołeka 11:30 Bieg OPEN Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
33 Pawelczyk Sebastian Ostrołęka 11:00 Bieg dzieci i młodzieży Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
34 Długołęcki Mieczysław Ostrołęka 13:30 "Bieg Solidarności" UKS Clan Ostrołęka
35 Biernat Tomasz Ostrołęka 10:00 Bieg OPEN Run Team Piątnica
36 Prusinowska Julia Ostrołęka 11:00 Bieg dzieci i młodzieży Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
37 Kaczyńska Iga Ostrołęka 11:30 Bieg OPEN Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
38 Kołakowska Maja Ostrołęka 11:30 Bieg OPEN Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
39 Jakubiak Wiktoria Ostrołęka 11:30 Bieg OPEN Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
40 Falkowska Katarzyna Ostrołęka 12:00 Bieg OPEN
41 Bożomańska Elżbieta Ostrołęka 13:30 "Bieg Solidarności"
42 Bożomański Tomasz Bożomański Ostrołęka 13:30 "Bieg Solidarności"
43 Ramotowski Piotr Rzekuń 11:00 Bieg dzieci i młodzieży Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
44 Piórkowski Paweł Ostrołęka 11:00 Bieg dzieci i młodzieży Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
45 Cichowski Maciej Ostrołęka 11:00 Bieg dzieci i młodzieży III LO w Ostrołęce
46 Kwapisz-Cichowska Katarzyna Ostrołęka 12:00 Bieg OPEN
47 Brodacki Michał Ostrołęka 10:00 Bieg OPEN UKS Clan Ostrołęka
48 Stolarczyk Katarzyna Ostrołęka 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami
49 Piotrowska Zuzanna Ostrołęka 11:00 Bieg dzieci i młodzieży Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
50 Lisowska Julia Ostrołęka 11:00 Bieg dzieci i młodzieży Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
51 Czarnecka Weronika Ostrołęka 12:00 Bieg OPEN
52 Osowiecka Wiktoria Kadzidło 12:00 Bieg OPEN
53 Borkowski Arkadiusz Ostrołęka 13:00 Bieg po rekord Następny Krok TEAM
54 Gąska Kinga Baranowo 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
55 Karlak Ziemowit Ostrołęka 11:00 Bieg dzieci i młodzieży Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
56 Świerdzewska Paulina Kopaczyska 13:00 Bieg po rekord Następny Krok TEAM
57 Świerdzewski Damian Dzbenin 13:00 Bieg po rekord Następny Krok TEAM
58 Ziarkiewicz Małgorzata Ostrołęka 10:00 Bieg OPEN
59 Kwaśny Franciszek Ostrołęka 11:00 Bieg dzieci i młodzieży STO
60 Kwaśny Andrzej Ostrołęka 10:00 Bieg OPEN
61 Dąbrowska Inga Żerań Duży 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
62 Zaorska Izabela Ostrołęka 11:30 Bieg OPEN Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
63 Krajewska Amelia Ostrołęka 11:30 Bieg OPEN Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
64 Szymański Mateusz Ostrołęka 10:00 Bieg OPEN
65 Kozlowski Edward Łyse 12:00 Bieg OPEN Morsy łyse
66 Pierzchała Halina Ostrołęka 12:00 Bieg OPEN UKS "CLAN" Ostrołęka/ II LO im. C.K.Norwida
67 Glicner Michał Ostrołęka 10:00 Bieg OPEN
68 Glicner Liliana Ostrołęka 10:00 Bieg OPEN
69 Glicner Wiktor Ostrołęka 10:00 Bieg OPEN
70 Bakuła Piotr Siemnocha 13:30 "Bieg Solidarności"
71 grabowski jerzy ostroleka 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami Rada miasta Ostrołęki
72 grabowska Krystyna ostroleka 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami
73 grabowski Błażej ostroleka 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami
74 grabowski Olaf ostroleka 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami
75 Ptak Damian Kuzie 10:00 Bieg OPEN
76 Trzciński Kamil Siarcza Łąka 12:00 Bieg OPEN Siarcza Łąka
77 Sakowski Błażej Wach 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami
78 Sakowska Dominika Wach 11:30 Bieg OPEN
79 Wołosz Wiktor Szwendrowy Most 12:00 Bieg OPEN UKS "CLAN" Ostrołęka
80 Mróz Malwina Kadzidło 12:00 Bieg OPEN UKS "CLAN" Ostrołęka
81 Prachniak Oliwia Siarcza Łąka 12:00 Bieg OPEN UKS "CLAN" Ostrołęka
82 Tusińska Patrycja Ostrołęka 12:00 Bieg OPEN UKS "CLAN" Ostrołęka
83 Madrak Nikola Ostrołęka 11:00 Bieg dzieci i młodzieży
84 Madrak Wiktoria Ostrołęka 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami
85 Madrak Jarosław Ostrołęka 13:30 "Bieg Solidarności"
86 Wilkowski Mirosław Wilkowski Ostrołęka 10:00 Bieg OPEN Agro Metal


Wyświetleń: 2040

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ