Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gąska Kinga | Baranowo | Polska | 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami | Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka | |
2 | Gałkowska Karolina | Baranowo | Polska | 12:30 Bieg Norwidowski | Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka | |
3 | Perzanowska Gabriela | Dobrołeka | Polska | 11:30 Bieg OPEN | Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka | |
4 | Rzodkiewska Alicja | Dobrołęka | Polska | 11:00 Bieg dzieci i młodzieży | Szkoła promocji zdrowia | |
5 | Świerdzewski Damian | Dzbenin | Polska | 13:00 Bieg po rekord | Następny Krok TEAM | |
6 | Rogoziński Karol | Dzbenin | Polska | 13:00 Bieg po rekord | UKS Siódemka Ostrołęka | |
7 | Gostkowska Katarzyna | Gierwaty | Polska | 12:30 Bieg Norwidowski | II LO im. C.K.Norwida Ostrołęka | |
8 | Fabiański Jan | Gocły | Polska | 11:00 Bieg dzieci i młodzieży | ||
9 | Fabiański Andrzej | Gocły | Polska | 11:00 Bieg dzieci i młodzieży | ||
10 | Fabiańska Anna | Gocły | Polska | 11:00 Bieg dzieci i młodzieży | ||
11 | Kowalczyk Dominik | Grucele | Polska | 11:30 Bieg OPEN | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka | |
12 | Zera Oliwia | Kadzidło | Polska | 12:30 Bieg Norwidowski | Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka | |
13 | Mróz Malwina | Kadzidło | Polska | 12:00 Bieg OPEN | UKS "CLAN" Ostrołęka | |
14 | Osowiecka Wiktoria | Kadzidło | Polska | 12:00 Bieg OPEN | ||
15 | Świerdzewska Paulina | Kopaczyska | Polska | 13:00 Bieg po rekord | Następny Krok TEAM | |
16 | Smolińska Julia | Kurpie Szlacheckie | Polska | 12:30 Bieg Norwidowski | Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka | |
17 | Ptak Damian | Kuzie | Polska | 10:00 Bieg OPEN | ||
18 | Prusińska Wiktoria Prusińska | Lelis | Polska | 11:30 Bieg OPEN | Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka | |
19 | Kozlowski Edward | Łyse | Polska | 12:00 Bieg OPEN | Morsy łyse | |
20 | Pragacz Renata | Nowa Wieś | Polska | 11:30 Bieg OPEN | ||
21 | Tyszka Marta | Nożewo | Polska | 12:30 Bieg Norwidowski | Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka | |
22 | Grzejka Filip | Olszewka | Polska | 12:30 Bieg Norwidowski | Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka | |
23 | grabowski jerzy | ostroleka | Polska | 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami | Rada miasta Ostrołęki | |
24 | grabowska Krystyna | ostroleka | Polska | 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami | ||
25 | grabowski Błażej | ostroleka | Polska | 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami | ||
26 | grabowski Olaf | ostroleka | Polska | 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami | ||
27 | Bloch Emilia | Ostroleka | Polska | 12:00 Bieg OPEN | Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka | |
28 | Kołakowska Maja | Ostrołęka | Polska | 11:30 Bieg OPEN | Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka | |
29 | Dobkowska Anna | Ostrołęka | Polska | 12:30 Bieg Norwidowski | Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka | |
30 | Madrak Jarosław | Ostrołęka | Polska | 13:30 "Bieg Solidarności" | ||
31 | Kaczyńska Iga | Ostrołęka | Polska | 11:30 Bieg OPEN | Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka | |
32 | Prusinowska Julia | Ostrołęka | Polska | 11:00 Bieg dzieci i młodzieży | Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka | |
33 | Pawelczyk Sebastian | Ostrołęka | Polska | 11:00 Bieg dzieci i młodzieży | Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka | |
34 | Jakubiak Wiktoria | Ostrołęka | Polska | 11:30 Bieg OPEN | Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka | |
35 | Biernat Tomasz | Ostrołęka | Polska | 10:00 Bieg OPEN | Run Team Piątnica | |
36 | Długołęcki Mieczysław | Ostrołęka | Polska | 13:30 "Bieg Solidarności" | UKS Clan Ostrołęka | |
37 | Kowalczyk Monika | Ostrołęka | Polska | 11:00 Bieg dzieci i młodzieży | Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka | |
38 | Kordel Dawid | Ostrołęka | Polska | 12:00 Bieg OPEN | Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka | |
39 | Nasiadka Anna | Ostrołęka | Polska | 12:30 Bieg Norwidowski | Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka | |
40 | Morawska Julia | Ostrołęka | Polska | 12:30 Bieg Norwidowski | Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka | |
41 | Godziebiewska Maja | Ostrołęka | Polska | 12:30 Bieg Norwidowski | Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka | |
42 | Prusaczyk Martyna | Ostrołęka | Polska | 12:30 Bieg Norwidowski | Szkoła promocji zdrowia | |
43 | Kotowska Beata | Ostrołęka | Polska | 12:30 Bieg Norwidowski | II LO im. C.K.Norwida Ostrołęka | |
44 | Stolarczyk Tomasz | Ostrołęka | Polska | 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami | ||
45 | Stolarczyk Dawid | Ostrołęka | Polska | 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami | ||
46 | Stolarczyk Kornelia | Ostrołęka | Polska | 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami | ||
47 | Kwaśny Andrzej | Ostrołęka | Polska | 10:00 Bieg OPEN | ||
48 | Wilkowski Mirosław Wilkowski | Ostrołęka | Polska | 10:00 Bieg OPEN | Agro Metal | |
49 | Madrak Wiktoria | Ostrołęka | Polska | 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami | ||
50 | Madrak Nikola | Ostrołęka | Polska | 11:00 Bieg dzieci i młodzieży | ||
51 | Tusińska Patrycja | Ostrołęka | Polska | 12:00 Bieg OPEN | UKS "CLAN" Ostrołęka | |
52 | Glicner Wiktor | Ostrołęka | Polska | 10:00 Bieg OPEN | ||
53 | Glicner Liliana | Ostrołęka | Polska | 10:00 Bieg OPEN | ||
54 | Glicner Michał | Ostrołęka | Polska | 10:00 Bieg OPEN | ||
55 | Pierzchała Halina | Ostrołęka | Polska | 12:00 Bieg OPEN | UKS "CLAN" Ostrołęka/ II LO im. C.K.Norwida | |
56 | Szymański Mateusz | Ostrołęka | Polska | 10:00 Bieg OPEN | ||
57 | Krajewska Amelia | Ostrołęka | Polska | 11:30 Bieg OPEN | Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka | |
58 | Zaorska Izabela | Ostrołęka | Polska | 11:30 Bieg OPEN | Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka | |
59 | Falkowska Katarzyna | Ostrołęka | Polska | 12:00 Bieg OPEN | ||
60 | Kwaśny Franciszek | Ostrołęka | Polska | 11:00 Bieg dzieci i młodzieży | STO | |
61 | Ziarkiewicz Małgorzata | Ostrołęka | Polska | 10:00 Bieg OPEN | ||
62 | Kwapisz-Cichowska Katarzyna | Ostrołęka | Polska | 12:00 Bieg OPEN | ||
63 | Bożomańska Elżbieta | Ostrołęka | Polska | 13:30 "Bieg Solidarności" | ||
64 | Bożomański Tomasz Bożomański | Ostrołęka | Polska | 13:30 "Bieg Solidarności" | ||
65 | Piórkowski Paweł | Ostrołęka | Polska | 11:00 Bieg dzieci i młodzieży | Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka | |
66 | Cichowski Maciej | Ostrołęka | Polska | 11:00 Bieg dzieci i młodzieży | III LO w Ostrołęce | |
67 | Brodacki Michał | Ostrołęka | Polska | 10:00 Bieg OPEN | UKS Clan Ostrołęka | |
68 | Stolarczyk Katarzyna | Ostrołęka | Polska | 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami | ||
69 | Piotrowska Zuzanna | Ostrołęka | Polska | 11:00 Bieg dzieci i młodzieży | Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka | |
70 | Lisowska Julia | Ostrołęka | Polska | 11:00 Bieg dzieci i młodzieży | Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka | |
71 | Karlak Ziemowit | Ostrołęka | Polska | 11:00 Bieg dzieci i młodzieży | Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka | |
72 | Czarnecka Weronika | Ostrołęka | Polska | 12:00 Bieg OPEN | ||
73 | Borkowski Arkadiusz | Ostrołęka | Polska | 13:00 Bieg po rekord | Następny Krok TEAM | |
74 | Gudelska Karolina | Rzekuń | Polska | 10:00 Bieg OPEN | II LO im. C.K.Norwida Ostrołęka | |
75 | Ramotowski Piotr | Rzekuń | Polska | 11:00 Bieg dzieci i młodzieży | Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka | |
76 | Trzciński Kamil | Siarcza Łąka | Polska | 12:00 Bieg OPEN | Siarcza Łąka | |
77 | Prachniak Oliwia | Siarcza Łąka | Polska | 12:00 Bieg OPEN | UKS "CLAN" Ostrołęka | |
78 | Bakuła Piotr | Siemnocha | Polska | 13:30 "Bieg Solidarności" | ||
79 | Derkacz Urszula | Siemnocha | Polska | 12:30 Bieg Norwidowski | Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka | |
80 | Gołębiewska Jolanta | Strzemieczne - Oleksy | Polska | 12:30 Bieg Norwidowski | Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka | |
81 | Żebrowska Klaudia | Strzemieczne-Oleksy | Polska | 12:30 Bieg Norwidowski | Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka | |
82 | Wołosz Wiktor | Szwendrowy Most | Polska | 12:00 Bieg OPEN | UKS "CLAN" Ostrołęka | |
83 | Suchcicka Karolina | Troszyn | Polska | 12:00 Bieg OPEN | 3 LO | |
84 | Sakowski Błażej | Wach | Polska | 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami | ||
85 | Sakowska Dominika | Wach | Polska | 11:30 Bieg OPEN | ||
86 | Dąbrowska Inga | Żerań Duży | Polska | 12:30 Bieg Norwidowski | Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka |
Wyświetleń: 10612