Test Coopera dla Wszystkich
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gałkowska Karolina Baranowo 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
2 Gąska Kinga Baranowo 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
3 Perzanowska Gabriela Dobrołeka 11:30 Bieg OPEN Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
4 Rzodkiewska Alicja Dobrołęka 11:00 Bieg dzieci i młodzieży Szkoła promocji zdrowia
5 Rogoziński Karol Dzbenin 13:00 Bieg po rekord UKS Siódemka Ostrołęka
6 Świerdzewski Damian Dzbenin 13:00 Bieg po rekord Następny Krok TEAM
7 Gostkowska Katarzyna Gierwaty 12:30 Bieg Norwidowski II LO im. C.K.Norwida Ostrołęka
8 Fabiański Jan Gocły 11:00 Bieg dzieci i młodzieży
9 Fabiański Andrzej Gocły 11:00 Bieg dzieci i młodzieży
10 Fabiańska Anna Gocły 11:00 Bieg dzieci i młodzieży
11 Kowalczyk Dominik Grucele 11:30 Bieg OPEN OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
12 Osowiecka Wiktoria Kadzidło 12:00 Bieg OPEN
13 Zera Oliwia Kadzidło 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
14 Mróz Malwina Kadzidło 12:00 Bieg OPEN UKS "CLAN" Ostrołęka
15 Świerdzewska Paulina Kopaczyska 13:00 Bieg po rekord Następny Krok TEAM
16 Smolińska Julia Kurpie Szlacheckie 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
17 Ptak Damian Kuzie 10:00 Bieg OPEN
18 Prusińska Wiktoria Prusińska Lelis 11:30 Bieg OPEN Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
19 Kozlowski Edward Łyse 12:00 Bieg OPEN Morsy łyse
20 Pragacz Renata Nowa Wieś 11:30 Bieg OPEN
21 Tyszka Marta Nożewo 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
22 Grzejka Filip Olszewka 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
23 grabowski Olaf ostroleka 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami
24 grabowski Błażej ostroleka 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami
25 grabowska Krystyna ostroleka 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami
26 grabowski jerzy ostroleka 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami Rada miasta Ostrołęki
27 Bloch Emilia Ostroleka 12:00 Bieg OPEN Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
28 Kotowska Beata Ostrołęka 12:30 Bieg Norwidowski II LO im. C.K.Norwida Ostrołęka
29 Szymański Mateusz Ostrołęka 10:00 Bieg OPEN
30 Wilkowski Mirosław Wilkowski Ostrołęka 10:00 Bieg OPEN Agro Metal
31 Falkowska Katarzyna Ostrołęka 12:00 Bieg OPEN
32 Stolarczyk Tomasz Ostrołęka 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami
33 Stolarczyk Dawid Ostrołęka 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami
34 Stolarczyk Kornelia Ostrołęka 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami
35 Pawelczyk Sebastian Ostrołęka 11:00 Bieg dzieci i młodzieży Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
36 Ziarkiewicz Małgorzata Ostrołęka 10:00 Bieg OPEN
37 Piotrowska Zuzanna Ostrołęka 11:00 Bieg dzieci i młodzieży Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
38 Madrak Jarosław Ostrołęka 13:30 "Bieg Solidarności"
39 Madrak Wiktoria Ostrołęka 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami
40 Madrak Nikola Ostrołęka 11:00 Bieg dzieci i młodzieży
41 Kwapisz-Cichowska Katarzyna Ostrołęka 12:00 Bieg OPEN
42 Pierzchała Halina Ostrołęka 12:00 Bieg OPEN UKS "CLAN" Ostrołęka/ II LO im. C.K.Norwida
43 Jakubiak Wiktoria Ostrołęka 11:30 Bieg OPEN Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
44 Cichowski Maciej Ostrołęka 11:00 Bieg dzieci i młodzieży III LO w Ostrołęce
45 Glicner Wiktor Ostrołęka 10:00 Bieg OPEN
46 Glicner Liliana Ostrołęka 10:00 Bieg OPEN
47 Glicner Michał Ostrołęka 10:00 Bieg OPEN
48 Kołakowska Maja Ostrołęka 11:30 Bieg OPEN Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
49 Kaczyńska Iga Ostrołęka 11:30 Bieg OPEN Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
50 Prusinowska Julia Ostrołęka 11:00 Bieg dzieci i młodzieży Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
51 Dobkowska Anna Ostrołęka 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
52 Stolarczyk Katarzyna Ostrołęka 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami
53 Kordel Dawid Ostrołęka 12:00 Bieg OPEN Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
54 Tusińska Patrycja Ostrołęka 12:00 Bieg OPEN UKS "CLAN" Ostrołęka
55 Kowalczyk Monika Ostrołęka 11:00 Bieg dzieci i młodzieży Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
56 Biernat Tomasz Ostrołęka 10:00 Bieg OPEN Run Team Piątnica
57 Piórkowski Paweł Ostrołęka 11:00 Bieg dzieci i młodzieży Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
58 Czarnecka Weronika Ostrołęka 12:00 Bieg OPEN
59 Nasiadka Anna Ostrołęka 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
60 Kwaśny Andrzej Ostrołęka 10:00 Bieg OPEN
61 Brodacki Michał Ostrołęka 10:00 Bieg OPEN UKS Clan Ostrołęka
62 Kwaśny Franciszek Ostrołęka 11:00 Bieg dzieci i młodzieży STO
63 Karlak Ziemowit Ostrołęka 11:00 Bieg dzieci i młodzieży Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
64 Morawska Julia Ostrołęka 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
65 Długołęcki Mieczysław Ostrołęka 13:30 "Bieg Solidarności" UKS Clan Ostrołęka
66 Godziebiewska Maja Ostrołęka 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
67 Bożomański Tomasz Bożomański Ostrołęka 13:30 "Bieg Solidarności"
68 Prusaczyk Martyna Ostrołęka 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła promocji zdrowia
69 Krajewska Amelia Ostrołęka 11:30 Bieg OPEN Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
70 Bożomańska Elżbieta Ostrołęka 13:30 "Bieg Solidarności"
71 Zaorska Izabela Ostrołęka 11:30 Bieg OPEN Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
72 Lisowska Julia Ostrołęka 11:00 Bieg dzieci i młodzieży Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
73 Borkowski Arkadiusz Ostrołęka 13:00 Bieg po rekord Następny Krok TEAM
74 Ramotowski Piotr Rzekuń 11:00 Bieg dzieci i młodzieży Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
75 Gudelska Karolina Rzekuń 10:00 Bieg OPEN II LO im. C.K.Norwida Ostrołęka
76 Trzciński Kamil Siarcza Łąka 12:00 Bieg OPEN Siarcza Łąka
77 Prachniak Oliwia Siarcza Łąka 12:00 Bieg OPEN UKS "CLAN" Ostrołęka
78 Bakuła Piotr Siemnocha 13:30 "Bieg Solidarności"
79 Derkacz Urszula Siemnocha 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
80 Gołębiewska Jolanta Strzemieczne - Oleksy 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
81 Żebrowska Klaudia Strzemieczne-Oleksy 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
82 Wołosz Wiktor Szwendrowy Most 12:00 Bieg OPEN UKS "CLAN" Ostrołęka
83 Suchcicka Karolina Troszyn 12:00 Bieg OPEN 3 LO
84 Sakowska Dominika Wach 11:30 Bieg OPEN
85 Sakowski Błażej Wach 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami
86 Dąbrowska Inga Żerań Duży 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka


Wyświetleń: 2683

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ