Test Coopera dla Wszystkich
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
3 LO
1 Suchcicka Karolina Troszyn 12:00 Bieg OPEN 3 LO
Agro Metal
2 Wilkowski Mirosław Wilkowski Ostrołęka 10:00 Bieg OPEN Agro Metal
III LO w Ostrołęce
3 Cichowski Maciej Ostrołęka 11:00 Bieg dzieci i młodzieży III LO w Ostrołęce
II LO im. C.K.Norwida Ostrołęka
4 Gudelska Karolina Rzekuń 10:00 Bieg OPEN II LO im. C.K.Norwida Ostrołęka
5 Kotowska Beata Ostrołęka 12:30 Bieg Norwidowski II LO im. C.K.Norwida Ostrołęka
II LO im. C.K.Norwida Ostrołęka
6 Gostkowska Katarzyna Gierwaty 12:30 Bieg Norwidowski II LO im. C.K.Norwida Ostrołęka
Morsy łyse
7 Kozlowski Edward Łyse 12:00 Bieg OPEN Morsy łyse
Następny Krok TEAM
8 Świerdzewski Damian Dzbenin 13:00 Bieg po rekord Następny Krok TEAM
9 Świerdzewska Paulina Kopaczyska 13:00 Bieg po rekord Następny Krok TEAM
10 Borkowski Arkadiusz Ostrołęka 13:00 Bieg po rekord Następny Krok TEAM
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
11 Kowalczyk Dominik Grucele 11:30 Bieg OPEN OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
Rada miasta Ostrołęki
12 grabowski jerzy ostroleka 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami Rada miasta Ostrołęki
Run Team Piątnica
13 Biernat Tomasz Ostrołęka 10:00 Bieg OPEN Run Team Piątnica
STO
14 Kwaśny Franciszek Ostrołęka 11:00 Bieg dzieci i młodzieży STO
Siarcza Łąka
15 Trzciński Kamil Siarcza Łąka 12:00 Bieg OPEN Siarcza Łąka
Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
16 Gąska Kinga Baranowo 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
17 Karlak Ziemowit Ostrołęka 11:00 Bieg dzieci i młodzieży Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
18 Lisowska Julia Ostrołęka 11:00 Bieg dzieci i młodzieży Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
19 Piotrowska Zuzanna Ostrołęka 11:00 Bieg dzieci i młodzieży Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
20 Piórkowski Paweł Ostrołęka 11:00 Bieg dzieci i młodzieży Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
21 Ramotowski Piotr Rzekuń 11:00 Bieg dzieci i młodzieży Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
22 Prusinowska Julia Ostrołęka 11:00 Bieg dzieci i młodzieży Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
23 Pawelczyk Sebastian Ostrołęka 11:00 Bieg dzieci i młodzieży Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
24 Kowalczyk Monika Ostrołęka 11:00 Bieg dzieci i młodzieży Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
25 Krajewska Amelia Ostrołęka 11:30 Bieg OPEN Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
26 Zaorska Izabela Ostrołęka 11:30 Bieg OPEN Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
27 Jakubiak Wiktoria Ostrołęka 11:30 Bieg OPEN Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
28 Kołakowska Maja Ostrołęka 11:30 Bieg OPEN Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
29 Kaczyńska Iga Ostrołęka 11:30 Bieg OPEN Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
30 Perzanowska Gabriela Dobrołeka 11:30 Bieg OPEN Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
31 Prusińska Wiktoria Prusińska Lelis 11:30 Bieg OPEN Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
32 Kordel Dawid Ostrołęka 12:00 Bieg OPEN Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
33 Bloch Emilia Ostroleka 12:00 Bieg OPEN Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
34 Dąbrowska Inga Żerań Duży 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
35 Dobkowska Anna Ostrołęka 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
36 Gołębiewska Jolanta Strzemieczne - Oleksy 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
37 Żebrowska Klaudia Strzemieczne-Oleksy 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
38 Tyszka Marta Nożewo 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
39 Zera Oliwia Kadzidło 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
40 Grzejka Filip Olszewka 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
41 Nasiadka Anna Ostrołęka 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
42 Gałkowska Karolina Baranowo 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
43 Morawska Julia Ostrołęka 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
44 Smolińska Julia Kurpie Szlacheckie 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
45 Derkacz Urszula Siemnocha 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
46 Godziebiewska Maja Ostrołęka 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła Promocji Zdrowia Ostrołęka
Szkoła promocji zdrowia
47 Rzodkiewska Alicja Dobrołęka 11:00 Bieg dzieci i młodzieży Szkoła promocji zdrowia
48 Prusaczyk Martyna Ostrołęka 12:30 Bieg Norwidowski Szkoła promocji zdrowia
UKS "CLAN" Ostrołęka
49 Tusińska Patrycja Ostrołęka 12:00 Bieg OPEN UKS "CLAN" Ostrołęka
50 Prachniak Oliwia Siarcza Łąka 12:00 Bieg OPEN UKS "CLAN" Ostrołęka
51 Mróz Malwina Kadzidło 12:00 Bieg OPEN UKS "CLAN" Ostrołęka
52 Wołosz Wiktor Szwendrowy Most 12:00 Bieg OPEN UKS "CLAN" Ostrołęka
UKS "CLAN" Ostrołęka/ II LO im. C.K.Norwida
53 Pierzchała Halina Ostrołęka 12:00 Bieg OPEN UKS "CLAN" Ostrołęka/ II LO im. C.K.Norwida
UKS Clan Ostrołęka
54 Brodacki Michał Ostrołęka 10:00 Bieg OPEN UKS Clan Ostrołęka
55 Długołęcki Mieczysław Ostrołęka 13:30 "Bieg Solidarności" UKS Clan Ostrołęka
UKS Siódemka Ostrołęka
56 Rogoziński Karol Dzbenin 13:00 Bieg po rekord UKS Siódemka Ostrołęka
_BRAK NAZWY_
57 Ptak Damian Kuzie 10:00 Bieg OPEN
58 Glicner Wiktor Ostrołęka 10:00 Bieg OPEN
59 Glicner Liliana Ostrołęka 10:00 Bieg OPEN
60 Glicner Michał Ostrołęka 10:00 Bieg OPEN
61 Szymański Mateusz Ostrołęka 10:00 Bieg OPEN
62 Kwaśny Andrzej Ostrołęka 10:00 Bieg OPEN
63 Ziarkiewicz Małgorzata Ostrołęka 10:00 Bieg OPEN
64 Madrak Wiktoria Ostrołęka 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami
65 Sakowski Błażej Wach 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami
66 grabowski Olaf ostroleka 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami
67 grabowski Błażej ostroleka 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami
68 grabowska Krystyna ostroleka 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami
69 Stolarczyk Katarzyna Ostrołęka 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami
70 Stolarczyk Tomasz Ostrołęka 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami
71 Stolarczyk Dawid Ostrołęka 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami
72 Stolarczyk Kornelia Ostrołęka 10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami
73 Madrak Nikola Ostrołęka 11:00 Bieg dzieci i młodzieży
74 Fabiański Jan Gocły 11:00 Bieg dzieci i młodzieży
75 Fabiański Andrzej Gocły 11:00 Bieg dzieci i młodzieży
76 Fabiańska Anna Gocły 11:00 Bieg dzieci i młodzieży
77 Sakowska Dominika Wach 11:30 Bieg OPEN
78 Pragacz Renata Nowa Wieś 11:30 Bieg OPEN
79 Osowiecka Wiktoria Kadzidło 12:00 Bieg OPEN
80 Czarnecka Weronika Ostrołęka 12:00 Bieg OPEN
81 Kwapisz-Cichowska Katarzyna Ostrołęka 12:00 Bieg OPEN
82 Falkowska Katarzyna Ostrołęka 12:00 Bieg OPEN
83 Madrak Jarosław Ostrołęka 13:30 "Bieg Solidarności"
84 Bakuła Piotr Siemnocha 13:30 "Bieg Solidarności"
85 Bożomański Tomasz Bożomański Ostrołęka 13:30 "Bieg Solidarności"
86 Bożomańska Elżbieta Ostrołęka 13:30 "Bieg Solidarności"


Wyświetleń: 2697

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ