Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Brodziński Mariusz Bartniczka Pakiet z koszulką męską XL
2 Kozłowski Robert Kozłowski Brodnica Pakiet z koszulką męską XL MDS Brodnica opłacono
3 Jaranowski Andrzej Brodnica Pakiet z koszulką męską M GKS Fabianki
4 Kulwicki Jacek Brodnica Pakiet z koszulką męską M MDS Brodnica opłacono
5 Lewandowska Karolina Brodnica Pakiet z koszulką damską S Klinika Urody Lewandowski opłacono
6 Ciepcieliński Dawid Brodnica Pakiet z koszulką męską L Ostry cień mgły opłacono
7 ANGIEL WŁADYSŁAW Bydgoszcz Pakiet z koszulką męską M TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono
8 KOśMIEJA MARCIN BYDGOSZCZ Pakiet z koszulką męską L TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono
9 Kruszyna Adam Bydgoszcz Pakiet z koszulką męską L opłacono
10 BRATEK ANDRZEJ BYDGOSZCZ Pakiet z koszulką męską XL TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono
11 Lenc Janusz Bydgoszcz Pakiet z koszulką męską XL TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono
12 Machciński Piotr Machciński Chojno Pakiet z koszulką męską L opłacono
13 TKACZUK JOLANTA CHRZĄSTOWO Pakiet z koszulką damską M TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono
14 Kręc Aleksander Kręc Chrząstowo Pakiet z koszulką męską L opłacono
15 Jetter Piotr Cyprianka Pakiet z koszulką męską L UKS Cyprianka opłacono
16 Fiszer Jakub Fiszer Czarne Błoto Pakiet z koszulką męską L Runcross Rozgarty opłacono
17 Dziarkowska Edyta Czarne Błoto Pakiet z koszulką damską S Runcross Rozgarty opłacono
18 Łazarski Marian Działowo Pakiet z koszulką męską L Start Team Wąbrzeźno
19 Dłoniak Edmund Gniewkowo Pakiet z koszulką męską L TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono
20 Roszak Zbigniew Gniewkowo Pakiet z koszulką męską L Wataha łączy nas bieganie
21 Łada Aleksandra Gniewkowo Pakiet z koszulką męską XL TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono
22 OLSZEWSKI RAFAŁ OLSZEWSKI GNIEWKOWO Pakiet z koszulką męską L TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono
23 Olszewska Ewa Gniewkowo Pakiet z koszulką damską M TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono
24 pierzchała sławomir GOLUB-DOBRZYŃ Pakiet z koszulką męską L opłacono
25 Zadylak Jakub Golub-Dobrzyń Pakiet z koszulką męską M opłacono
26 Szynkiewicz Marek Górsk Pakiet z koszulką męską L Runcross Rozgarty opłacono
27 Charyton-Szynkiewicz Aneta Górsk Pakiet z koszulką damską S Runcross Rozgarty opłacono
28 Wąż Sławomir Grębocin Pakiet z koszulką męską M Runcross Rozgarty opłacono
29 DULSKI Tadeusz Grudziądz Pakiet z koszulką męską M SP 8 Grudziądz opłacono
30 Łepek Teresa Grudziądz Pakiet z koszulką damską M Start Team Wąbrzeźno opłacono
31 Lis Janusz Grudziądz Pakiet z koszulką męską M opłacono
32 Markowska Anna Grudziądz Pakiet z koszulką damską S SP 8 Grudziądz opłacono
33 Zachaj Patryk Inowrocław Pakiet z koszulką męską L opłacono
34 LEWANDOWSKI Władysław Inowrocław Pakiet z koszulką męską M TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono
35 Graczykowska Anna Inowrocław Pakiet z koszulką damską XL BBKTS opłacono
36 Szadkowska Anna Inowrocław Pakiet z koszulką damską M opłacono
37 Biernat Magdalena Inowrocław Pakiet z koszulką damską L TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono
38 Polak Paweł Inowrocław Pakiet z koszulką męską XXL opłacono
39 Piwek Adrian Inowrocław Pakiet z koszulką męską M opłacono
40 Nadrajkowska Joanna Inowrocław Pakiet z koszulką damską S opłacono
41 Gralak Marcin Inowrocław Pakiet z koszulką męską M TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono
42 mokrzycki rafał inowrocław Pakiet z koszulką męską L TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
43 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW JANIKOWO Pakiet z koszulką męską XXL zgubiłem sponsora opłacono
44 Walecki Patryk Kiełpiny Pakiet z koszulką męską L MDS Brodnica opłacono
45 Bartosz Mariola Kikół Pakiet z koszulką damską S opłacono
46 Bartosz Marek Kikół Pakiet z koszulką męską M GKS Fabianki
47 Jeżewski Łukasz Kobyły Pakiet z koszulką męską L opłacono
48 Chmurzyński Józef Krobia Pakiet z koszulką męską L T.S Opatrunki Toruń opłacono
49 Szymański Jerzy Kurzętnik Pakiet z koszulką męską M Kurzętnik Biega opłacono
50 Korczak Jakub Kwidzyn Pakiet z koszulką męską XL opłacono
51 Kuberski Krzysztof Lipno Pakiet z koszulką męską L opłacono
52 Jasiński Sylwester Lipno Pakiet z koszulką męską M WKB Maratończyk Włocławek opłacono
53 gomulak jan lubanie Pakiet z koszulką męską M opłacono
54 Pastuszak Rafał Łopatki Pakiet z koszulką męską M Start Team Wąbrzeźno opłacono
55 Drawert Ewa Łubki Pakiet z koszulką damską S opłacono
56 Gola Grzegorz Markowo Pakiet z koszulką męską XXL TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono
57 Kamińska Teresa Miesiączkowo Pakiet z koszulką damską M KB Lech Rypin opłacono
58 Wrotny Mariusz Wrotny Mlawa Pakiet z koszulką męską M opłacono
59 Hejza Piotr Nadróż Pakiet z koszulką męską M KB Lech Rypin opłacono
60 Janowski Piotr Nowawieś Chełmińska Pakiet z koszulką damską M TKKF Chełmno opłacono
61 Mejka Mirosław Nowe Miasto Lubawskie Pakiet z koszulką męską L opłacono
62 Olszewski Adam Nowy Kobrzyniec Pakiet z koszulką męską L KB Lech Rypin opłacono
63 Szymański Mateusz Osiek Pakiet z koszulką męską M opłacono
64 Majewska Ryszarda Osielsko Pakiet z koszulką damską S opłacono
65 Retecki Krzysztof Ostromecko Pakiet z koszulką męską M LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto opłacono
66 Krebel Łukasz Ostrowite Pakiet z koszulką męską L opłacono
67 KASZUBSKI MARCIN OSTROWITE Pakiet z koszulką męską XL KB Lech Rypin opłacono
68 Stefański Maciej Ostrowite Pakiet z koszulką męską M opłacono
69 Jeżewska Edyta Paparzyn Pakiet z koszulką damską M opłacono
70 Gerka Krzysztof Piskorczyn Pakiet z koszulką damską L KB Lech Rypin opłacono
71 Sowiński Edmund Płock Pakiet z koszulką męską M TKKF Płock opłacono
72 Nawrocki Paweł Płock Pakiet z koszulką męską XXL TKKF Płock limit osiągnięty
73 Dąbrowski Leszek Pływaczewo Pakiet z koszulką męską L Start Team Wąbrzeźno opłacono
74 Gabryszewski Rafał Radomice Pakiet z koszulką męską M opłacono
75 Bas Sławomir Rętwiny Pakiet z koszulką męską XL Agrolok Sport Team opłacono
76 Kalinowska Justyna Rojewo Pakiet z koszulką damską M opłacono
77 Tuchalski Marek Rusinowo Pakiet z koszulką męską XL KB Lech Rypin opłacono
78 Szpeciński Przemek Rymań Pakiet z koszulką męską M parkrun Toruń opłacono
79 Kryszczuk Sławomir RYPIN Pakiet z koszulką męską L MOUNTAIN TEAM opłacono
80 Sitkowski Andrzej Rypin Pakiet z koszulką męską M opłacono
81 Orciuch Andrzej RYPIN Pakiet z koszulką męską M Rypin osóba niepełnosprawnych opłacono
82 Jarzębowski Maciej Rypin Pakiet z koszulką męską L Agrolok Sport Team opłacono
83 Berebecki Roman Rypin Pakiet z koszulką męską L KB Lech Rypin opłacono
84 Jarzębowski Mieszko Rypin Pakiet z koszulką męską L Cykliści Rypin opłacono
85 Sobierajski Paweł RYPIN Pakiet z koszulką męską M MOUNTAIN TEAM opłacono
86 Chmielewski Bartosz Rypin Pakiet z koszulką męską M opłacono
87 Rupiński Michał Rypin Pakiet z koszulką męską L KB Lech Rypin opłacono
88 Ciecierska Patrycja Rypin Pakiet z koszulką damską M
89 Kalich Sylwia Rypin Pakiet z koszulką damską S
90 Świerczyński Rafał Rypin Pakiet z koszulką męską L
91 Taczyński Marek Rypin Pakiet z koszulką męską M MOUNTAIN TEAM opłacono
92 Żytowiecki Dawid Rypin Pakiet z koszulką męską L opłacono
93 Wesołowska Maja Rypin Pakiet z koszulką damską S
94 Białobłocka Ewa Rypin Pakiet z koszulką damską S KB Lech Rypin opłacono
95 Białobłocki Jacek Rypin Pakiet z koszulką męską L KB Lech Rypin opłacono
96 Sochacki Jarosław Rypin Pakiet z koszulką męską M opłacono
97 Wysocki Adrian Rypin Pakiet z koszulką męską L KB Lech Rypin opłacono
98 Olwert Michał Rypin Pakiet z koszulką męską L opłacono
99 Grzybowski Maciej Rypin Pakiet z koszulką męską M Akademia Ruchu
100 Szalkowska Monika Rypin Pakiet z koszulką damską S Hadepol


Wyświetleń: 6195

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ