Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brodziński Mariusz | Bartniczka | Polska | Pakiet z koszulką męską XL | ||
2 | Ciepcieliński Dawid | Brodnica | Polska | Pakiet z koszulką męską L | Ostry cień mgły | opłacono |
3 | Kulwicki Jacek | Brodnica | Polska | Pakiet z koszulką męską M | MDS Brodnica | opłacono |
4 | Kozłowski Robert Kozłowski | Brodnica | Polska | Pakiet z koszulką męską XL | MDS Brodnica | opłacono |
5 | Lewandowska Karolina | Brodnica | Polska | Pakiet z koszulką damską S | Klinika Urody Lewandowski | opłacono |
6 | Jaranowski Andrzej | Brodnica | Polska | Pakiet z koszulką męską M | GKS Fabianki | |
7 | Lenc Janusz | Bydgoszcz | Polska | Pakiet z koszulką męską XL | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono |
8 | ANGIEL WŁADYSŁAW | Bydgoszcz | Polska | Pakiet z koszulką męską M | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono |
9 | Kruszyna Adam | Bydgoszcz | Polska | Pakiet z koszulką męską L | opłacono | |
10 | KOśMIEJA MARCIN | BYDGOSZCZ | Polska | Pakiet z koszulką męską L | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono |
11 | BRATEK ANDRZEJ | BYDGOSZCZ | Polska | Pakiet z koszulką męską XL | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono |
12 | Machciński Piotr Machciński | Chojno | Polska | Pakiet z koszulką męską L | opłacono | |
13 | TKACZUK JOLANTA | CHRZĄSTOWO | Polska | Pakiet z koszulką damską M | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono |
14 | Kręc Aleksander Kręc | Chrząstowo | Polska | Pakiet z koszulką męską L | opłacono | |
15 | Jetter Piotr | Cyprianka | Polska | Pakiet z koszulką męską L | UKS Cyprianka | opłacono |
16 | Fiszer Jakub Fiszer | Czarne Błoto | Polska | Pakiet z koszulką męską L | Runcross Rozgarty | opłacono |
17 | Dziarkowska Edyta | Czarne Błoto | Polska | Pakiet z koszulką damską S | Runcross Rozgarty | opłacono |
18 | Łazarski Marian | Działowo | Polska | Pakiet z koszulką męską L | Start Team Wąbrzeźno | |
19 | Dłoniak Edmund | Gniewkowo | Polska | Pakiet z koszulką męską L | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono |
20 | Roszak Zbigniew | Gniewkowo | Polska | Pakiet z koszulką męską L | Wataha łączy nas bieganie | |
21 | OLSZEWSKI RAFAŁ OLSZEWSKI | GNIEWKOWO | Polska | Pakiet z koszulką męską L | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono |
22 | Olszewska Ewa | Gniewkowo | Polska | Pakiet z koszulką damską M | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono |
23 | Łada Aleksandra | Gniewkowo | Polska | Pakiet z koszulką męską XL | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono |
24 | Zadylak Jakub | Golub-Dobrzyń | Polska | Pakiet z koszulką męską M | opłacono | |
25 | pierzchała sławomir | GOLUB-DOBRZYŃ | Polska | Pakiet z koszulką męską L | opłacono | |
26 | Charyton-Szynkiewicz Aneta | Górsk | Polska | Pakiet z koszulką damską S | Runcross Rozgarty | opłacono |
27 | Szynkiewicz Marek | Górsk | Polska | Pakiet z koszulką męską L | Runcross Rozgarty | opłacono |
28 | Wąż Sławomir | Grębocin | Polska | Pakiet z koszulką męską M | Runcross Rozgarty | opłacono |
29 | Łepek Teresa | Grudziądz | Polska | Pakiet z koszulką damską M | Start Team Wąbrzeźno | opłacono |
30 | Lis Janusz | Grudziądz | Polska | Pakiet z koszulką męską M | opłacono | |
31 | DULSKI Tadeusz | Grudziądz | Polska | Pakiet z koszulką męską M | SP 8 Grudziądz | opłacono |
32 | Markowska Anna | Grudziądz | Polska | Pakiet z koszulką damską S | SP 8 Grudziądz | opłacono |
33 | Biernat Magdalena | Inowrocław | Polska | Pakiet z koszulką damską L | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono |
34 | Piwek Adrian | Inowrocław | Polska | Pakiet z koszulką męską M | opłacono | |
35 | LEWANDOWSKI Władysław | Inowrocław | Polska | Pakiet z koszulką męską M | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono |
36 | Szadkowska Anna | Inowrocław | Polska | Pakiet z koszulką damską M | opłacono | |
37 | Polak Paweł | Inowrocław | Polska | Pakiet z koszulką męską XXL | opłacono | |
38 | Graczykowska Anna | Inowrocław | Polska | Pakiet z koszulką damską XL | BBKTS | opłacono |
39 | Nadrajkowska Joanna | Inowrocław | Polska | Pakiet z koszulką damską S | opłacono | |
40 | Gralak Marcin | Inowrocław | Polska | Pakiet z koszulką męską M | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono |
41 | mokrzycki rafał | inowrocław | Polska | Pakiet z koszulką męską L | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | |
42 | Zachaj Patryk | Inowrocław | Polska | Pakiet z koszulką męską L | opłacono | |
43 | ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW | JANIKOWO | Polska | Pakiet z koszulką męską XXL | zgubiłem sponsora | opłacono |
44 | Walecki Patryk | Kiełpiny | Polska | Pakiet z koszulką męską L | MDS Brodnica | opłacono |
45 | Bartosz Mariola | Kikół | Polska | Pakiet z koszulką damską S | opłacono | |
46 | Bartosz Marek | Kikół | Polska | Pakiet z koszulką męską M | GKS Fabianki | |
47 | Jeżewski Łukasz | Kobyły | Polska | Pakiet z koszulką męską L | opłacono | |
48 | Chmurzyński Józef | Krobia | Polska | Pakiet z koszulką męską L | T.S Opatrunki Toruń | opłacono |
49 | Szymański Jerzy | Kurzętnik | Polska | Pakiet z koszulką męską M | Kurzętnik Biega | opłacono |
50 | Korczak Jakub | Kwidzyn | Polska | Pakiet z koszulką męską XL | opłacono | |
51 | Kuberski Krzysztof | Lipno | Polska | Pakiet z koszulką męską L | opłacono | |
52 | Jasiński Sylwester | Lipno | Polska | Pakiet z koszulką męską M | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono |
53 | gomulak jan | lubanie | Polska | Pakiet z koszulką męską M | opłacono | |
54 | Pastuszak Rafał | Łopatki | Polska | Pakiet z koszulką męską M | Start Team Wąbrzeźno | opłacono |
55 | Drawert Ewa | Łubki | Polska | Pakiet z koszulką damską S | opłacono | |
56 | Gola Grzegorz | Markowo | Polska | Pakiet z koszulką męską XXL | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono |
57 | Kamińska Teresa | Miesiączkowo | Polska | Pakiet z koszulką damską M | KB Lech Rypin | opłacono |
58 | Wrotny Mariusz Wrotny | Mlawa | Polska | Pakiet z koszulką męską M | opłacono | |
59 | Hejza Piotr | Nadróż | Polska | Pakiet z koszulką męską M | KB Lech Rypin | opłacono |
60 | Janowski Piotr | Nowawieś Chełmińska | Polska | Pakiet z koszulką damską M | TKKF Chełmno | opłacono |
61 | Mejka Mirosław | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Pakiet z koszulką męską L | opłacono | |
62 | Olszewski Adam | Nowy Kobrzyniec | Polska | Pakiet z koszulką męską L | KB Lech Rypin | opłacono |
63 | Szymański Mateusz | Osiek | Polska | Pakiet z koszulką męską M | opłacono | |
64 | Majewska Ryszarda | Osielsko | Polska | Pakiet z koszulką damską S | opłacono | |
65 | Retecki Krzysztof | Ostromecko | Polska | Pakiet z koszulką męską M | LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto | opłacono |
66 | KASZUBSKI MARCIN | OSTROWITE | Polska | Pakiet z koszulką męską XL | KB Lech Rypin | opłacono |
67 | Stefański Maciej | Ostrowite | Polska | Pakiet z koszulką męską M | opłacono | |
68 | Krebel Łukasz | Ostrowite | Polska | Pakiet z koszulką męską L | opłacono | |
69 | Jeżewska Edyta | Paparzyn | Polska | Pakiet z koszulką damską M | opłacono | |
70 | Gerka Krzysztof | Piskorczyn | Polska | Pakiet z koszulką damską L | KB Lech Rypin | opłacono |
71 | Nawrocki Paweł | Płock | Polska | Pakiet z koszulką męską XXL | TKKF Płock | limit osiągnięty |
72 | Sowiński Edmund | Płock | Polska | Pakiet z koszulką męską M | TKKF Płock | opłacono |
73 | Dąbrowski Leszek | Pływaczewo | Polska | Pakiet z koszulką męską L | Start Team Wąbrzeźno | opłacono |
74 | Gabryszewski Rafał | Radomice | Polska | Pakiet z koszulką męską M | opłacono | |
75 | Bas Sławomir | Rętwiny | Polska | Pakiet z koszulką męską XL | Agrolok Sport Team | opłacono |
76 | Kalinowska Justyna | Rojewo | Polska | Pakiet z koszulką damską M | opłacono | |
77 | Tuchalski Marek | Rusinowo | Polska | Pakiet z koszulką męską XL | KB Lech Rypin | opłacono |
78 | Szpeciński Przemek | Rymań | Polska | Pakiet z koszulką męską M | parkrun Toruń | opłacono |
79 | Świerczyński Rafał | Rypin | Polska | Pakiet z koszulką męską L | ||
80 | Kryszczuk Sławomir | RYPIN | Polska | Pakiet z koszulką męską L | MOUNTAIN TEAM | opłacono |
81 | Sobierajski Paweł | RYPIN | Polska | Pakiet z koszulką męską M | MOUNTAIN TEAM | opłacono |
82 | Berebecki Roman | Rypin | Polska | Pakiet z koszulką męską L | KB Lech Rypin | opłacono |
83 | Steckiewicz Edmund | Rypin | Polska | Pakiet z koszulką męską M | KB Lech Rypin | opłacono |
84 | Białobłocka Ewa | Rypin | Polska | Pakiet z koszulką damską S | KB Lech Rypin | opłacono |
85 | Białobłocki Jacek | Rypin | Polska | Pakiet z koszulką męską L | KB Lech Rypin | opłacono |
86 | Żytowiecki Dawid | Rypin | Polska | Pakiet z koszulką męską L | opłacono | |
87 | Wysocki Adrian | Rypin | Polska | Pakiet z koszulką męską L | KB Lech Rypin | opłacono |
88 | Olwert Michał | Rypin | Polska | Pakiet z koszulką męską L | opłacono | |
89 | Jankowska Katarzyna | Rypin | Polska | Pakiet z koszulką damską S | KB Lech Rypin | opłacono |
90 | Orciuch Andrzej | RYPIN | Polska | Pakiet z koszulką męską M | Rypin osóba niepełnosprawnych | opłacono |
91 | Liszewski Łukasz | Rypin | Polska | Pakiet z koszulką męską M | Fight Club Rypin | opłacono |
92 | Bartoszyński Tomasz | Rypin | Polska | Pakiet z koszulką męską M | opłacono | |
93 | Ciecierska Patrycja | Rypin | Polska | Pakiet z koszulką damską M | ||
94 | Kalich Sylwia | Rypin | Polska | Pakiet z koszulką damską S | ||
95 | Rzęsiewicz Jolanta | Rypin | Polska | Pakiet z koszulką damską M | KB Lech Rypin | opłacono |
96 | Rupiński Michał | Rypin | Polska | Pakiet z koszulką męską L | KB Lech Rypin | opłacono |
97 | Sitkowski Andrzej | Rypin | Polska | Pakiet z koszulką męską M | opłacono | |
98 | Borkowski Mateusz | Rypin | Polska | Pakiet z koszulką męską L | opłacono | |
99 | Jarzębowski Maciej | Rypin | Polska | Pakiet z koszulką męską L | Agrolok Sport Team | opłacono |
100 | Jarzębowski Mieszko | Rypin | Polska | Pakiet z koszulką męską L | Cykliści Rypin | opłacono |
Wyświetleń: 13774