XVI Rypiński Bieg po Zdrowie - Doliną Rypienicy

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Kat M kat Prędkość Czas/km Meta
1 112 KLAYBOR DAWID M 1 ŻAGAŃ GKS FABIANKI 10 km m 30-39 17.64 00:03:24 00:34:01.14
2 110 JARANOWSKI ANDRZEJ M 2 BRODNICA GKS FABIANKI 10 km m 16-29 17.62 00:03:24 00:34:03.83
3 87 TOMASZEWSKI MIŁOSZ M 3 TORUŃ RUNCROSS ROZGARTY 10 km m 30-39 17.56 00:03:25 00:34:10.00
4 125 POCZWARDOWSKI KAMIL M 4 SZCZUTOWO GKS FABIANKI 10 km m 30-39 1 17.07 00:03:30 00:35:09.65
5 41 KOŚMIEJA MARCIN M 5 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 10 km m 30-39 2 16.96 00:03:32 00:35:23.86
6 86 TOMASZEWSKI MACIEJ M 6 TORUŃ RUNCROSS ROZGARTY 10 km m 30-39 3 16.83 00:03:33 00:35:39.28
7 102 BRZOZOWSKI SZYMON M 7 WŁOCŁAWEK GKS FABIANKI 10 km m 40-49 1 16.68 00:03:35 00:35:58.29
8 130 SZPECIŃSKI PRZEMEK M 8 RYMAŃ PARKRUN TORUŃ 10 km m 16-29 1 16.29 00:03:41 00:36:50.51
9 20 GAPIŃSKI ŁUKASZ M 9 WĄBRZEŹNO START TEAM WĄBRZEŹNO 10 km m 30-39 4 15.89 00:03:46 00:37:45.39
10 72 RETECKI KRZYSZTOF M 10 OSTROMECKO LKS BOGMAR / GINTER-EKOTECHNIKA / PRESTO 10 km m 40-49 2 15.61 00:03:50 00:38:26.72
11 152 SZCZEPAŃSKI MATEUSZ M 11 SZEMBRUK START TEAM WĄBRZEŹNO 10 km m 16-29 2 15.1 00:03:58 00:39:44.78
12 95 WYSOCKI ADRIAN M 12 RYPIN KB LECH RYPIN 10 km m 16-29 3 14.9 00:04:01 00:40:16.62
13 151 ORCHOLSKI WITOLD M 13 TORUŃ T.S OPATRUNKI TORUŃ 10 km m 50-59 1 14.56 00:04:07 00:41:12.29
14 117 ŁAZARSKI MARIAN M 14 DZIAŁOWO START TEAM WĄBRZEŹNO 10 km m 40-49 3 14.49 00:04:08 00:41:25.76
15 12 CHMIELEWSKI BARTOSZ M 15 RYPIN 10 km m 30-39 5 14.39 00:04:10 00:41:42.78
16 139 LIPIŃSKI KRZYSZTOF M 16 TORUŃ PARKRUN TORUŃ 10 km m 40-49 4 14.17 00:04:14 00:42:21.76
17 99 ŻYTOWIECKI DAWID M 17 RYPIN 10 km m 30-39 6 14.12 00:04:14 00:42:29.23
18 37 KAMIŃSKA TERESA K 1 MIESIĄCZKOWO KB LECH RYPIN 10 km k 40-49 14.08 00:04:15 00:42:36.41
19 141 ZDROJEWSKI PAWEŁ M 18 WĄBRZEŹNO START TEAM WĄBRZEŹNO 10 km m 40-49 5 14.06 00:04:16 00:42:40.97
20 27 JABŁOŃSKI DOMINIK M 19 TORUŃ PARKRUN TORUŃ 10 km m 40-49 6 14 00:04:17 00:42:51.01
21 94 WROTNY MARIUSZ WROTNY M 20 MLAWA 10 km m 30-39 7 13.92 00:04:18 00:43:06.13
22 46 KUCIEJCZYK HENRYK M 21 SZYDŁOWO TEMPO MŁAWA 10 km m 60-69 1 13.87 00:04:19 00:43:15.87
23 100 BARTOSZ MAREK M 22 KIKÓŁ GKS FABIANKI 10 km m 40-49 7 13.76 00:04:21 00:43:37.62
24 118 MACIASZEK KRZYSZTOF M 23 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 10 km m 40-49 8 13.73 00:04:22 00:43:42.18
25 79 STECKIEWICZ EDMUND M 24 RYPIN KB LECH RYPIN 10 km m 40-49 9 13.56 00:04:25 00:44:14.27
26 45 KUBERSKI KRZYSZTOF M 25 LIPNO 10 km m 30-39 8 13.53 00:04:26 00:44:20.12
27 122 NOWICKI JAROSŁAW M 26 WŁOCŁAWEK GKS FABIANKI 10 km m 40-49 10 13.51 00:04:26 00:44:24.44
28 138 FRĄCZYK JAROSŁAW M 27 TORUŃ PARKRUN TORUŃ 10 km m 40-49 11 13.51 00:04:26 00:44:24.51
29 124 PIERZCHAŁA SŁAWOMIR M 28 GOLUB-DOBRZYŃ 10 km m 50-59 2 13.46 00:04:27 00:44:35.08
30 156 RAKOCZY PAWEŁ M 29 RYPIN MOUNTAIN TEAM 10 km m 30-39 9 13.41 00:04:28 00:44:44.51
31 59 MOTOFA MARCIN M 30 WĄBRZEŹNO START TEAM WĄBRZEŹNO 10 km m 30-39 10 13.41 00:04:28 00:44:45.46
32 84 TACZYŃSKI MAREK M 31 RYPIN MOUNTAIN TEAM 10 km m 40-49 12 13.37 00:04:29 00:44:53.97
33 67 PASTUSZAK RAFAŁ M 32 ŁOPATKI START TEAM WĄBRZEŹNO 10 km m 40-49 13 13.33 00:04:30 00:45:00.38
34 123 PAŁUCHA KRZYSZTOF M 33 TORUŃ 10 km m 16-29 4 13.33 00:04:30 00:45:00.41
35 131 ŚWIERCZYŃSKI RAFAŁ M 34 RYPIN 10 km m 40-49 14 13.24 00:04:32 00:45:20.40
36 88 TRYCZAK ANDRZEJ M 35 WĄBRZEŹNO START TEAM WĄBRZEŹNO 10 km m 40-49 15 13.19 00:04:33 00:45:30.72
37 106 GRALAK MARCIN M 36 INOWROCŁAW TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 10 km m 40-49 16 13.16 00:04:33 00:45:35.62
38 103 CHMURZYŃSKI JÓZEF M 37 KROBIA T.S OPATRUNKI TORUŃ 10 km m 50-59 3 13.11 00:04:34 00:45:45.70
39 145 WIŚNIEWSKI DAMIAN M 38 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 10 km m 30-39 11 13.03 00:04:36 00:46:02.07
40 63 OLSZEWSKI ADAM M 39 NOWY KOBRZYNIEC KB LECH RYPIN 10 km m 50-59 4 13 00:04:36 00:46:09.21
41 80 STEFAŃSKI MACIEJ M 40 OSTROWITE 10 km m 30-39 12 12.97 00:04:37 00:46:15.50
42 164 MAJCHRZAK PIOTR M 41 TORUŃ TS OPATRUNKI 10 km m 30-39 13 12.95 00:04:37 00:46:19.08
43 74 RZĘSIEWICZ JOLANTA K 2 RYPIN KB LECH RYPIN 10 km k 50-59 12.94 00:04:38 00:46:21.84
44 43 KREBEL ŁUKASZ M 42 OSTROWITE 10 km m 30-39 14 12.89 00:04:39 00:46:32.36
45 163 MAJCHRZAK ANETA PAULINA K 3 TORUŃ TS OPATRUNKI 10 km k 16-29 12.82 00:04:40 00:46:49.37
46 44 KRYSZCZUK SŁAWOMIR M 43 RYPIN MOUNTAIN TEAM 10 km m 40-49 17 12.81 00:04:41 00:46:51.41
47 115 KRUSZYNA ADAM M 44 BYDGOSZCZ 10 km m 50-59 5 12.71 00:04:43 00:47:13.08
48 14 DĄBROWSKI LESZEK M 45 PŁYWACZEWO START TEAM WĄBRZEŹNO 10 km m 40-49 18 12.61 00:04:45 00:47:35.95
49 73 RUPIŃSKI MICHAŁ M 46 RYPIN KB LECH RYPIN 10 km m 30-39 15 12.53 00:04:47 00:47:54.99
50 78 STAWARSKA ELŻBIETA K 4 TORUŃ RUNCROSS ROZGARTY 10 km k 40-49 1 12.5 00:04:48 00:48:01.02
51 109 JANOWSKI PIOTR M 47 NOWAWIEŚ CHEŁMIŃSKA TKKF CHEŁMNO 10 km m 50-59 6 12.49 00:04:48 00:48:02.56
52 157 SIMSON IRENEUSZ M 48 WĄBRZEŹNO START TEAM WĄBRZEŹNO 10 km m 40-49 19 12.48 00:04:48 00:48:05.96
53 33 JETTER PIOTR M 49 CYPRIANKA UKS CYPRIANKA 10 km m 50-59 7 12.47 00:04:48 00:48:07.16
54 70 PRĄTNICKI WIESŁAW M 50 WŁOCŁAWEK ANWILTEAM 10 km m 50-59 8 12.45 00:04:49 00:48:12.54
55 36 KALINOWSKA JUSTYNA K 5 ROJEWO 10 km k 30-39 1 12.43 00:04:49 00:48:17.53
56 134 WESOŁOWSKA MAJA K 6 RYPIN 10 km k 30-39 2 12.42 00:04:49 00:48:18.81
57 129 SZAWŁOWSKI RADOSŁAW M 51 RYPIN 10 km m 16-29 5 12.4 00:04:50 00:48:24.53
58 55 ŁEPEK TERESA K 7 GRUDZIĄDZ START TEAM WĄBRZEŹNO 10 km k 16-29 1 12.31 00:04:52 00:48:45.31
59 148 KORCZAK JAKUB M 52 KWIDZYN 10 km m 16-29 6 12.23 00:04:54 00:49:03.23
60 56 MACHCIŃSKI PIOTR MACHCIŃSKI M 53 CHOJNO 10 km m 16-29 7 12.21 00:04:54 00:49:08.38
61 19 FISZER JAKUB FISZER M 54 CZARNE BŁOTO RUNCROSS ROZGARTY 10 km m 40-49 20 12.15 00:04:56 00:49:22.40
62 143 BRODZIŃSKI MARIUSZ M 55 BARTNICZKA 10 km m 40-49 21 12.04 00:04:59 00:49:51.79
63 107 GRZYBOWSKI MACIEJ M 56 RYPIN AKADEMIA RUCHU 10 km m 40-49 22 11.91 00:05:02 00:50:22.26
64 34 JEŻEWSKA EDYTA K 8 PAPARZYN 10 km k 16-29 2 11.91 00:05:02 00:50:23.27
65 58 MARKOWSKA ANNA K 9 GRUDZIĄDZ SP 8 GRUDZIĄDZ 10 km k 40-49 2 11.87 00:05:03 00:50:33.37
66 17 DULSKI TADEUSZ M 57 GRUDZIĄDZ SP 8 GRUDZIĄDZ 10 km m 50-59 9 11.87 00:05:03 00:50:33.97
67 53 LISZEWSKI ŁUKASZ M 58 RYPIN FIGHT CLUB RYPIN 10 km m 30-39 16 11.85 00:05:03 00:50:38.26
68 136 SOCHACKI JAROSŁAW M 59 RYPIN 10 km m 40-49 23 11.81 00:05:04 00:50:48.60
69 114 KRĘC ALEKSANDER KRĘC M 60 CHRZĄSTOWO 10 km m 50-59 10 11.8 00:05:05 00:50:51.00
70 133 WAŁĘSA MIROSŁAW WAŁĘSA M 61 WŁOCŁAWEK MIREK 10 km m 40-49 24 11.77 00:05:05 00:50:58.96
71 35 JEŻEWSKI ŁUKASZ M 62 KOBYŁY 10 km m 30-39 17 11.72 00:05:07 00:51:11.46
72 64 OLSZEWSKI RAFAŁ OLSZEWSKI M 63 GNIEWKOWO TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 10 km m 40-49 25 11.71 00:05:07 00:51:14.34
73 154 KALINOWSKA JOANNA K 10 RYPIN 10 km k 40-49 3 11.7 00:05:07 00:51:17.49
74 51 LEWANDOWSKI WŁADYSŁAW M 64 INOWROCŁAW TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 10 km m 60-69 2 11.68 00:05:08 00:51:23.30
75 3 BARTOSZYŃSKI TOMASZ M 65 RYPIN 10 km m 60-69 3 11.64 00:05:09 00:51:32.09
76 161 BARTOSZEWSKI DOMINIK M 66 RYPIN 10 km m 30-39 18 11.64 00:05:09 00:51:32.93
77 65 OLWERT MICHAŁ M 67 RYPIN 10 km m 30-39 19 11.63 00:05:09 00:51:36.46
78 57 MAJEWSKA RYSZARDA K 11 OSIELSKO 10 km k 60-69 1 11.6 00:05:10 00:51:43.76
79 30 JARZĘBOWSKI MACIEJ M 68 RYPIN AGROLOK SPORT TEAM 10 km m 40-49 26 11.59 00:05:10 00:51:47.56
80 7 BIERNAT MAGDALENA K 12 INOWROCŁAW TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 10 km k 40-49 4 11.52 00:05:12 00:52:04.75
81 31 JARZĘBOWSKI MIESZKO M 69 RYPIN CYKLIŚCI RYPIN 10 km m 16-29 8 11.49 00:05:13 00:52:13.21
82 150 LADA PRZEMYSŁAW M 70 ZALESIE STALE BIEGAM NOVA TRADING 10 km m 30-39 20 11.46 00:05:14 00:52:21.18
83 26 JABŁOŃSKA MAGDALENA K 13 TORUŃ PARKRUN TORUŃ 10 km k 40-49 5 11.46 00:05:14 00:52:21.62
84 135 WILIŃSKI ARTUR M 71 RYPIN 10 km m 16-29 9 11.42 00:05:15 00:52:31.47
85 9 BORKOWSKI MATEUSZ M 72 RYPIN 10 km m 16-29 10 11.42 00:05:15 00:52:31.71
86 96 ZACHAJ PATRYK M 73 INOWROCŁAW 10 km m 16-29 11 11.39 00:05:16 00:52:40.00
87 28 JANISZEWSKI DARIUSZ JANISZEWSKI M 74 TORUŃ RUNCROSS ROZGARTY 10 km m 40-49 27 11.37 00:05:16 00:52:45.04
88 119 MEJKA MIROSŁAW M 75 NOWE MIASTO LUBAWSKIE 10 km m 50-59 11 11.25 00:05:20 00:53:20.54
89 93 WĄŻ SŁAWOMIR M 76 GRĘBOCIN RUNCROSS ROZGARTY 10 km m 40-49 28 11.25 00:05:20 00:53:20.80
90 2 BARTOSZ MARIOLA K 14 KIKÓŁ 10 km k 40-49 6 11.21 00:05:21 00:53:30.31
91 68 PIWEK ADRIAN M 77 INOWROCŁAW 10 km m 16-29 12 11.19 00:05:21 00:53:38.32
92 140 PRĄDZYŃSKI KAROL M 78 ZAKROCZ FIGHT CLUB RYPIN 10 km m 30-39 21 11.18 00:05:21 00:53:39.47
93 76 SOBIERAJSKI PAWEŁ M 79 RYPIN MOUNTAIN TEAM 10 km m 40-49 29 11.15 00:05:23 00:53:50.65
94 16 DRAWERT EWA K 15 ŁUBKI 10 km k 40-49 7 11.11 00:05:23 00:53:59.44
95 83 SZYNKIEWICZ MAREK M 80 GÓRSK RUNCROSS ROZGARTY 10 km m 40-49 30 11.09 00:05:24 00:54:06.34
96 60 NADRAJKOWSKA JOANNA K 16 INOWROCŁAW 10 km k 30-39 3 11.04 00:05:26 00:54:21.32
97 137 BRATEK ANDRZEJ M 81 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 10 km m 60-69 4 10.97 00:05:28 00:54:43.15
98 146 LEWANDOWSKI KACPER M 82 STRZYGI KB LECH RYPIN 10 km m 16-29 13 10.95 00:05:28 00:54:47.77
99 155 NIEDBALSKI MACIEJ M 83 RYPIN 10 km m 40-49 31 10.93 00:05:29 00:54:53.31
100 77 SOWIŃSKI EDMUND M 84 PŁOCK TKKF PŁOCK 10 km m 70+ 1 10.8 00:05:33 00:55:32.80
101 85 TKACZUK JOLANTA K 17 CHRZĄSTOWO TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 10 km k 50-59 1 10.78 00:05:34 00:55:40.00
102 160 WIŚNIEWSKI BARTOSZ M 85 RYPIN 10 km m 30-39 22 10.73 00:05:35 00:55:55.57
103 92 WALKOWIAK KRZYSZTOF M 86 TORUŃ 10 km m 30-39 23 10.72 00:05:35 00:55:58.88
104 147 GABRYSZEWSKI RAFAŁ M 87 RADOMICE 10 km m 40-49 32 10.69 00:05:36 00:56:07.21
105 61 NIEDBALSKA MILENA K 18 RYPIN 10 km k 30-39 4 10.69 00:05:36 00:56:09.61
106 52 LIS JANUSZ M 88 GRUDZIĄDZ 10 km m 50-59 12 10.67 00:05:37 00:56:13.70
107 105 CYRANKOWSKI ARTUR M 89 TURZNO PACZANGA 10 km m 30-39 24 10.66 00:05:37 00:56:16.16
108 89 TUCHALSKI MAREK M 90 RUSINOWO KB LECH RYPIN 10 km m 60-69 5 10.62 00:05:38 00:56:29.98
109 15 DŁONIAK EDMUND M 91 GNIEWKOWO TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 10 km m 70+ 2 10.62 00:05:39 00:56:31.01
110 10 BORYSZKOWSKA IWONA K 19 WARSZAWA 10 km k 40-49 8 10.59 00:05:39 00:56:38.61
111 39 KAPELUSZ PIOTR M 92 ZGNIŁOBŁOTY MDS BRODNICA 10 km m 40-49 33 10.58 00:05:40 00:56:44.09
112 18 DZIARKOWSKA EDYTA K 20 CZARNE BŁOTO RUNCROSS ROZGARTY 10 km k 30-39 5 10.56 00:05:40 00:56:49.66
113 11 CHARYTON-SZYNKIEWICZ ANETA K 21 GÓRSK RUNCROSS ROZGARTY 10 km k 40-49 9 10.56 00:05:40 00:56:49.91
114 69 POLAK PAWEŁ M 93 INOWROCŁAW 10 km m 16-29 14 10.53 00:05:41 00:56:58.36
115 98 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW M 94 JANIKOWO ZGUBIŁEM SPONSORA 10 km m 50-59 13 10.41 00:05:45 00:57:37.06
116 38 KAMIŃSKI STEFAN M 95 TORUŃ REKREACJA TORUŃ 10 km m 70+ 3 10.36 00:05:47 00:57:54.66
117 81 SZADKOWSKA ANNA K 22 INOWROCŁAW 10 km k 60-69 2 10.34 00:05:48 00:58:02.12
118 101 BAS SŁAWOMIR M 96 RĘTWINY AGROLOK SPORT TEAM 10 km m 30-39 25 10.32 00:05:48 00:58:08.72
119 40 KASZUBSKI MARCIN M 97 OSTROWITE KB LECH RYPIN 10 km m 40-49 34 10.18 00:05:53 00:58:58.67
120 24 GRACZYKOWSKA ANNA K 23 INOWROCŁAW BBKTS 10 km k 30-39 6 10 00:05:59 00:59:59.93
121 162 PUSZCZYKOWSKI ALEKSANDER M 98 INOWROCŁAW 10 km m 30-39 26 9.68 00:06:11 01:01:58.35
122 165 MARCINKOWSKI DAMIAN M 99 SKĘPE 10 km m 16-29 15 9.58 00:06:15 01:02:37.61
123 108 HOŁDA JERZY M 100 STOLNO 10 km m 70+ 4 9.5 00:06:19 01:03:10.66
124 5 BIAŁOBŁOCKA EWA K 24 RYPIN KB LECH RYPIN 10 km k 60-69 3 9.49 00:06:19 01:03:13.24
125 6 BIAŁOBŁOCKI JACEK M 101 RYPIN KB LECH RYPIN 10 km m 60-69 6 9.49 00:06:19 01:03:14.26
126 82 SZYMAŃSKI MATEUSZ M 102 OSIEK 10 km m 16-29 16 9.49 00:06:19 01:03:14.97
127 159 DUKAT MIROSŁAW M 103 BRODNICA 10 km m 60-69 7 9.32 00:06:26 01:04:24.54
128 158 DUKAT BERNADETA ANNA K 25 BRODNICA 10 km k 60-69 4 9.32 00:06:26 01:04:24.61
129 149 KUCHNICKA KATARZYNA K 26 RYPIN KB LECH RYPIN 10 km k 30-39 7 9.3 00:06:27 01:04:31.86
130 47 KULWICKI JACEK M 104 BRODNICA MDS BRODNICA 10 km m 40-49 35 9.3 00:06:27 01:04:33.32
131 166 ŻOŁNOWSKA ANNA K 27 NADRÓŻ 10 km k 30-39 8 9.26 00:06:28 01:04:46.70
132 62 OLSZEWSKA EWA K 28 GNIEWKOWO TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 10 km k 40-49 10 9.2 00:06:31 01:05:13.64
133 23 GOMULAK JAN M 105 LUBANIE 10 km m 70+ 5 9.1 00:06:35 01:05:54.54
134 66 ORCIUCH ANDRZEJ M 106 RYPIN RYPIN OSÓBA NIEPEŁNOSPRAWNYCH 10 km m 30-39 27 9.09 00:06:36 01:06:01.01
135 48 LENC JANUSZ M 107 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 10 km m 60-69 8 8.86 00:06:46 01:07:43.61
136 8 BŁASZCZAK STANISŁAW M 108 SKĘPE WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 10 km m 70+ 6 8.75 00:06:51 01:08:36.45
137 91 WALECKI PATRYK M 109 KIEŁPINY MDS BRODNICA 10 km m 40-49 36 8.65 00:06:56 01:09:21.37
138 29 JANKOWSKA KATARZYNA K 29 RYPIN KB LECH RYPIN 10 km k 50-59 2 8.53 00:07:02 01:10:22.79
139 167 DOMAGALSKA ANETA K 30 NADRÓŻ 10 km k 30-39 9 8.52 00:07:02 01:10:25.49
140 153 SZYMAŃSKI JERZY M 110 KURZĘTNIK KURZĘTNIK BIEGA 10 km m 70+ 7 8.33 00:07:12 01:12:02.67
141 54 ŁADA ALEKSANDRA K 31 GNIEWKOWO TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 10 km k 50-59 3 8.29 00:07:14 01:12:24.74
142 22 GOLA GRZEGORZ M 111 MARKOWO TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 10 km m 50-59 14 8.24 00:07:17 01:12:50.71
143 1 ANGIEL WŁADYSŁAW M 112 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 10 km m 70+ 8 8.12 00:07:23 01:13:52.86
144 21 GERKA KRZYSZTOF M 113 PISKORCZYN KB LECH RYPIN 10 km m 60-69 9 7.97 00:07:31 01:15:17.96

Wyniki drużynowe

MSC Grupa Numer Uczestnik Czasy pojedyncze Suma czasów
1 GKS Fabianki 112 KLAYBOR DAWID 00:34:01.14 02:19:12.91
110 JARANOWSKI ANDRZEJ 00:34:03.83
125 POCZWARDOWSKI KAMIL 00:35:09.65
102 BRZOZOWSKI SZYMON 00:35:58.29
2 Start Team Wąbrzeźno 20 GAPIŃSKI ŁUKASZ 00:37:45.39 02:41:36.90
152 SZCZEPAŃSKI MATEUSZ 00:39:44.78
117 ŁAZARSKI MARIAN 00:41:25.76
141 ZDROJEWSKI PAWEŁ 00:42:40.97
3 Runcross Rozgarty 87 TOMASZEWSKI MIŁOSZ 00:34:10.00 02:45:53.84
151 ORCHOLSKI WITOLD 00:41:12.29
118 MACIASZEK KRZYSZTOF 00:43:42.18
163 MAJCHRZAK ANETA PAULINA 00:46:49.37
4 parkrun Toruń 130 SZPECIŃSKI PRZEMEK 00:36:50.51 02:46:27.79
139 LIPIŃSKI KRZYSZTOF 00:42:21.76
27 JABŁOŃSKI DOMINIK 00:42:51.01
138 FRĄCZYK JAROSŁAW 00:44:24.51
5 KB Lech Rypin 95 WYSOCKI ADRIAN 00:40:16.62 03:00:42.66
63 OLSZEWSKI ADAM 00:46:09.21
74 RZĘSIEWICZ JOLANTA 00:46:21.84
73 RUPIŃSKI MICHAŁ 00:47:54.99
6 Mountain Team 156 RAKOCZY PAWEŁ 00:44:44.51 03:10:20.54
84 TACZYŃSKI MAREK 00:44:53.97
44 KRYSZCZUK SŁAWOMIR 00:46:51.41
76 SOBIERAJSKI PAWEŁ 00:53:50.65
7 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 41 KOŚMIEJA MARCIN 00:35:23.86 03:51:43.48
137 BRATEK ANDRZEJ 00:54:43.15
48 LENC JANUSZ 01:07:43.61
1 ANGIEL WŁADYSŁAW 01:13:52.86
Za mało osób BBL Inowrocław 81 SZADKOWSKA ANNA 00:58:02.12 00:58:02.12
Za mało osób Osoba niepełnosprawna Andrzej Wokalista z Rypina 66 ORCIUCH ANDRZEJ 01:06:01.01 01:06:01.01
Za mało osób Cykliści Rypin 31 JARZĘBOWSKI MIESZKO 00:52:13.21 00:52:13.21
Za mało osób Agrolok Sport Team 30 JARZĘBOWSKI MACIEJ 00:51:47.56 00:51:47.56
Za mało osób Brodnica Biega 143 BRODZIŃSKI MARIUSZ 00:49:51.79 00:49:51.79
Za mało osób T.S Opatrunki Toruń 103 CHMURZYŃSKI JÓZEF 00:45:45.70 00:45:45.70
Za mało osób Start Team Wąbrzeźno 88 TRYCZAK ANDRZEJ 00:45:30.72 00:45:30.72
Za mało osób TG Sokół Gniewkowo 106 GRALAK MARCIN 00:45:35.62 02:29:03.67
51 LEWANDOWSKI WŁADYSŁAW 00:51:23.30
7 BIERNAT MAGDALENA 00:52:04.75

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ