I Bieg Ku Chwale Kawalerii i Artylerii Konnej II RP
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Łuczak Patryk Wrocław 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
2 Stypułkowski Patryk Koluszki 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 7 BATALION KAWALERII POWIETRZNEJ opłacono BM
3 Kozubek Klaudiusz Otmuchów 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
4 Szałkowska Agata Żagań 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
5 Szałkowski Mateusz Żagań 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 11 Batalion Dowodzenia opłacono BM
6 Religa Aleksander Starachowice Medal część 1 + numer startowy (dystans min. 5 km - max. 18) opłacono BM
7 Gastołek Patryk Józefów 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Szwadron Honorowy 3 Pułku Szwoleżerów Mazowieckich im. płk. Jana Kozietulskiego opłacono BM
8 Czechowski Łukasz Warszawa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Szwadron Honorowy 3 Pułku Szwoleżerów Mazowieckich im. płk. Jana Kozietulskiego opłacono BM
9 Gębicki Tomasz Golesze Parcela 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
10 Pawlak Grzegorz Topola 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 3 Zamojski Batalion Zmechanizowany
11 Mazur Zbigniew Żytkiejmy 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
12 Borczyk Iwona Biała Podlaska 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) batalion zmechanizowany opłacono BM
13 Gruszczyński Marcin Golesze Duże 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Powietrzna Jednostka Ewakuacji Medycznej oraz KS Cytrynòwka opłacono BM
14 Chmielewski Andrzej Łagiewniki 31 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Stowarzyszenie Jeździeckie im. 4 Pułku Strzelców Konnych Ziemi Łęczyckiej opłacono BM
15 Irzyk Piotr Płock, ul. Sikorskiego 14/47 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Stowarzyszenie Jeździeckie im. 4 Pułku Strzelców Konnych Ziemi Łęczyckiej opłacono BM
16 Łyziński Dariusz Korzeń Rządowy 12 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Stowarzyszenie Jeździeckie im. 4 Pułku Strzelców Konnych Ziemi Łęczyckiej opłacono BM
17 Gołębiewski Zbigniew Góry Małe 3 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Stowarzyszenie Jeździeckie im. 4 Pułku Strzelców Konnych Ziemi Łęczyckiej opłacono BM
18 Będzikowski Tomasz Nowe Boryszewo 127/3 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Stowarzyszenie Jeździeckie im. 4 Pułku Strzelców Konnych Ziemi Łęczyckiej opłacono BM
19 Kałamajski Dariusz Bydgoszcz 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54)
20 Sokalska-Pizun Roksana Zamość 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 3 Zamojsko Bataluon Zmechanizowany
21 Król-Jędraga Aneta Zakopane 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
22 Mroszczyk Paweł Cedry Wielkie 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54)
23 Stelmasiak Anna Sopot 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
24 Buńko Tobiasz Siedlce 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) das Siedlce opłacono BM
25 Szczepaniak Andrzej Zakopane 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) WOSzK Zakopane opłacono BM
26 Szymczakowski Damian Grębków 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) das Siedlce opłacono BM
27 Goliszewski Mateusz Warszawa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) das Siedlce opłacono BM
28 Szerszeń Emil Warszawa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
29 KALITA Marcin Kościelisko 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
30 Krzyziński Paweł Siedlce 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) das Siedlce opłacono BM
31 Osowski Jacek Ostrowiec Św. 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
32 Skrzymowska Klaudia Siedlce 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 1 Warszawa Brygada Pancerna opłacono BM
33 Kałużna Ewelina Lublin 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 19 Lubelska Brygada Zmechanizowana opłacono BM
34 Grzybowski Piotr Warszawa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Szwadron Honorowy 3 Pułku Szwoleżerów Mazowieckich im. płk. Jana Kozietulskiego opłacono BM
35 Komarnicki Grzegorz Namysłów 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych opłacono BM
36 Karpierz Michał Zabierzów 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 3 Pułk Strzelców Konnych opłacono BM
37 Konieczny Marcin MIĘDZYRZECZ 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 7 batalion Strzelców Konnych Wielkopolskich
38 Kus Damian Kus Kraków 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 3 Pułk Strzelców Konnych opłacono BM
39 Kubicki Michał Golesze Duże 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) KS Cytrynówka opłacono BM
40 Wagenknecht Robert Golesze Duże 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) KS Cytrynówka opłacono BM
41 Ćwiklak Adam Tomaszów Mazowiecki 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) KS Cytrynówka opłacono BM
42 Wakuluk Tomasz Janów Podlaski 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 18. Dywizja Zmechanizowana opłacono BM
43 Kuczbajska Anna Warszawa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
44 Wolak Aleksandra Wrocław 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych opłacono BM
45 Urban Paweł Jasło 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 3 Pułk Strzelców Konnych opłacono BM
46 Szymula Jakub Lublin 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 19 Lubelska Brygada Zmechanizowana opłacono BM
47 Jędrajczyk Przemysław Lublin 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 19 Lubelska Brygada Zmechanizowana
48 Kalita Małgorzata Kalita Kościelisko 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Gronik Kościelisko opłacono BM
49 Kostrzewa Michał Lublin 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 19 Lubelska Brygada Zmechanizowana opłacono BM
50 Francuz Rafał Lublin 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 19 Lubelska Brygada Zmechanizowana opłacono BM
51 Barczuk Grzegorz Lublin 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 19 Lubelska Brygada Zmechanizowana opłacono BM
52 Bieganowski Leszek Bieganowski Żagań 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
53 Żmudzki Andrzej Kraków 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Szwadron Kawalerii Ochotniczej w barwach 8PU ks. Józefa Poniatowskiego opłacono BM
54 Kurc Ireneusz Jadachy 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 18 Pułk Artylerii opłacono BM
55 Paterak Grzegorz Nowa Dęba 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 18 Pułk Artylerii opłacono BM
56 Pasela Patryk Mielec 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 18 Pułk Altylerii opłacono BM
57 Zarzeczny Marcin Ropczyce 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 18 Pułk Altylerii opłacono BM
58 Gondko Łukasz Żagań 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
59 Krawczyk Agnieszka Warszawa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Jeździecki Klub Sportowy Umiastów opłacono BM
60 Rosłon Tomasz Czarna 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
61 Bartyczak Michał Jakub Warszawa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Szwadron Honorowy 3 Pułku Szwoleżerów Mazowieckich opłacono BM
62 Rutowicz Sławomir Tomaszów Mazowiecki 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 25BKPow opłacono BM
63 Hołubowicz Grzegorz Granowo 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
64 SŁOWIK Krzysztof Skwierzyna 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana opłacono BM
65 Dejer Katarzyna Warszawa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
66 KWIATKOWSKI Sylwester Grudziądz 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Centrum Szkolenia Logistyki Grudziądz opłacono BM
67 Kosowski Dariusz Elbląg 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana opłacono BM
68 Wiśniewski Jakub Rypin 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) JKS Czarna Podkowa Gródek w barwach 16 P.U.W opłacono BM
69 Piotrowski Bartosz Tomaszów Mazowiecki 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
70 Filochowska Marta Szczytno 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54)
71 Lemańczyk Wojciech Gródek 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) JKS Czarna Podkowa Gródek w barwach 16 P.U.W opłacono BM
72 Dering Tomasz Bydgoszcz 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Bydgoskie Żółwie opłacono BM
73 Osiecki Dariusz Sulęcin 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) IWspSZ Bydgoszcz opłacono BM
74 Szymański Mateusz Kolno 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Stowarzyszenie Kawaleryjskie im. Podlaskiej Brygady Kawalerii opłacono BM
75 BARCZAK Piotr Białe Błota 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Brzoza Biega
76 Zabielski Karol Piątnica Włościańska 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
77 Wilczewski Bogdan Gdynia 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
78 Głuski Michał Szczecin 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Koło Żołnierzy 12 Pułku Ułanów Podolskich opłacono BM
79 Wilk Dariusz Marki 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
80 Nowak Katarzyna Borucin 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
81 Kowalski Zbigniew Tomaszów Maz. 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
82 Blicharski Ireneusz Nowy Glinik Osiedle 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 25BKPow opłacono BM
83 ŻMUDZKI Franciszek Kraków 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Szwadron Kawalerii Ochotniczej w barwach 8PU ks. Józefa Poniatowskiego opłacono BM
84 Śledź Sebastian Tomaszowo 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Stowarzyszenie Hubalczycy 1939-1940 opłacono BM
85 KJucia Stanisław Łabowa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Ochotniczy Szwadron 3 Pułku Ułanów Śląskich opłacono BM
86 Chyczewski Marcin Raciąż 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
87 Purchalak Karolina Purchalak Warszawa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Stajnia Pasja opłacono BM
88 Purchalak Paweł Warszawa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
89 Grząślewicz Łukasz Pinneberg 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
90 PÓŁKA PIOTR Białystok 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Szwadron Honorowy 3 Pułku Szwoleżerów Mazowieckich im płk J. Kozietulskiego opłacono BM
91 Jeznach Jakub Warszawa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) SKO im. 23 PU Grodzieńskich opłacono BM
92 Sudoł Michał Pysznica Medal część 1 + numer startowy (dystans min. 5 km - max. 18) Stowarzyszenie Roztoczańska Konna Straż Ochrony Przyrody im. 25 Pułku Ułanów Wielkopolskich opłacono BM
93 Stachowiak Ewa Poznań 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
94 RZEWUSKI ARTUR RĄBIEŃ AB Medal część 1 + numer startowy (dystans min. 5 km - max. 18)
95 Petters Waldemar Warszawa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Ochotniczy Szwadron 3 Pułku Ułanów Śląskich
96 Szymczak Jarosław Zalesie Małe 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 4pplot Leszno opłacono BM
97 Woźniak Katarzyna Warszawa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
98 Gawraczyńska Anna WARSZAWA 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) WTŁ STEGNY opłacono BM
99 Nowaczyk Piotr Olesin 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
100 Rybner Marek Urle 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Szwadron Honorowy 3 Pułku Szwoleżerów Mazowieckich im. płk. Jana Kozietulskiego opłacono BM


Wyświetleń: 7640

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ