I Bieg Ku Chwale Kawalerii i Artylerii Konnej II RP
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Łuczak Patryk Wrocław 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
2 Stypułkowski Patryk Koluszki 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 7 BATALION KAWALERII POWIETRZNEJ opłacono BM
3 Kozubek Klaudiusz Otmuchów 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
4 Szałkowska Agata Żagań 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
5 Szałkowski Mateusz Żagań 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 11 Batalion Dowodzenia opłacono BM
6 Gastołek Patryk Józefów 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Szwadron Honorowy 3 Pułku Szwoleżerów Mazowieckich im. płk. Jana Kozietulskiego opłacono BM
7 Czechowski Łukasz Warszawa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Szwadron Honorowy 3 Pułku Szwoleżerów Mazowieckich im. płk. Jana Kozietulskiego opłacono BM
8 Gębicki Tomasz Golesze Parcela 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
9 Pawlak Grzegorz Topola 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 3 Zamojski Batalion Zmechanizowany 135.00 PLN
10 Mazur Zbigniew Żytkiejmy 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
11 Borczyk Iwona Biała Podlaska 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) batalion zmechanizowany opłacono BM
12 Gruszczyński Marcin Golesze Duże 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Powietrzna Jednostka Ewakuacji Medycznej oraz KS Cytrynòwka opłacono BM
13 Chmielewski Andrzej Łagiewniki 31 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Stowarzyszenie Jeździeckie im. 4 Pułku Strzelców Konnych Ziemi Łęczyckiej opłacono BM
14 Irzyk Piotr Płock, ul. Sikorskiego 14/47 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Stowarzyszenie Jeździeckie im. 4 Pułku Strzelców Konnych Ziemi Łęczyckiej opłacono BM
15 Łyziński Dariusz Korzeń Rządowy 12 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Stowarzyszenie Jeździeckie im. 4 Pułku Strzelców Konnych Ziemi Łęczyckiej opłacono BM
16 Gołębiewski Zbigniew Góry Małe 3 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Stowarzyszenie Jeździeckie im. 4 Pułku Strzelców Konnych Ziemi Łęczyckiej opłacono BM
17 Będzikowski Tomasz Nowe Boryszewo 127/3 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Stowarzyszenie Jeździeckie im. 4 Pułku Strzelców Konnych Ziemi Łęczyckiej opłacono BM
18 Kałamajski Dariusz Bydgoszcz 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 135.00 PLN
19 Sokalska-Pizun Roksana Zamość 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 3 Zamojsko Bataluon Zmechanizowany 135.00 PLN
20 Król-Jędraga Aneta Zakopane 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
21 Mroszczyk Paweł Cedry Wielkie 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 135.00 PLN
22 Stelmasiak Anna Sopot 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
23 Buńko Tobiasz Siedlce 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) das Siedlce opłacono BM
24 Szczepaniak Andrzej Zakopane 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) WOSzK Zakopane opłacono BM
25 Szymczakowski Damian Grębków 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) das Siedlce opłacono BM
26 Goliszewski Mateusz Warszawa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) das Siedlce opłacono BM
27 Szerszeń Emil Warszawa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
28 KALITA Marcin Kościelisko 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
29 Krzyziński Paweł Siedlce 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) das Siedlce opłacono BM
30 Osowski Jacek Ostrowiec Św. 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
31 Skrzymowska Klaudia Siedlce 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 1 Warszawa Brygada Pancerna opłacono BM
32 Kałużna Ewelina Lublin 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 19 Lubelska Brygada Zmechanizowana opłacono BM
33 Grzybowski Piotr Warszawa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Szwadron Honorowy 3 Pułku Szwoleżerów Mazowieckich im. płk. Jana Kozietulskiego opłacono BM
34 Komarnicki Grzegorz Namysłów 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych opłacono BM
35 Karpierz Michał Zabierzów 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 3 Pułk Strzelców Konnych opłacono BM
36 Konieczny Marcin MIĘDZYRZECZ 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 7 batalion Strzelców Konnych Wielkopolskich 135.00 PLN
37 Kus Damian Kus Kraków 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 3 Pułk Strzelców Konnych opłacono BM
38 Kubicki Michał Golesze Duże 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) KS Cytrynówka opłacono BM
39 Wagenknecht Robert Golesze Duże 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) KS Cytrynówka opłacono BM
40 Ćwiklak Adam Tomaszów Mazowiecki 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) KS Cytrynówka opłacono BM
41 Wakuluk Tomasz Janów Podlaski 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 18. Dywizja Zmechanizowana opłacono BM
42 Kuczbajska Anna Warszawa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
43 Wolak Aleksandra Wrocław 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych opłacono BM
44 Urban Paweł Jasło 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 3 Pułk Strzelców Konnych opłacono BM
45 Szymula Jakub Lublin 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 19 Lubelska Brygada Zmechanizowana opłacono BM
46 Jędrajczyk Przemysław Lublin 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 19 Lubelska Brygada Zmechanizowana 135.00 PLN
47 Kalita Małgorzata Kalita Kościelisko 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Gronik Kościelisko opłacono BM
48 Kostrzewa Michał Lublin 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 19 Lubelska Brygada Zmechanizowana opłacono BM
49 Francuz Rafał Lublin 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 19 Lubelska Brygada Zmechanizowana opłacono BM
50 Barczuk Grzegorz Lublin 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 19 Lubelska Brygada Zmechanizowana opłacono BM
51 Bieganowski Leszek Bieganowski Żagań 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
52 Żmudzki Andrzej Kraków 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Szwadron Kawalerii Ochotniczej w barwach 8PU ks. Józefa Poniatowskiego opłacono BM
53 Kurc Ireneusz Jadachy 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 18 Pułk Artylerii opłacono BM
54 Paterak Grzegorz Nowa Dęba 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 18 Pułk Artylerii opłacono BM
55 Pasela Patryk Mielec 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 18 Pułk Altylerii opłacono BM
56 Zarzeczny Marcin Ropczyce 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 18 Pułk Altylerii opłacono BM
57 Gondko Łukasz Żagań 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
58 Krawczyk Agnieszka Warszawa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Jeździecki Klub Sportowy Umiastów opłacono BM
59 Rosłon Tomasz Czarna 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
60 Bartyczak Michał Jakub Warszawa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Szwadron Honorowy 3 Pułku Szwoleżerów Mazowieckich opłacono BM
61 Rutowicz Sławomir Tomaszów Mazowiecki 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 25BKPow opłacono BM
62 Hołubowicz Grzegorz Granowo 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
63 SŁOWIK Krzysztof Skwierzyna 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana opłacono BM
64 Dejer Katarzyna Warszawa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
65 KWIATKOWSKI Sylwester Grudziądz 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Centrum Szkolenia Logistyki Grudziądz opłacono BM
66 Kosowski Dariusz Elbląg 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana opłacono BM
67 Wiśniewski Jakub Rypin 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) JKS Czarna Podkowa Gródek w barwach 16 P.U.W opłacono BM
68 Piotrowski Bartosz Tomaszów Mazowiecki 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
69 Filochowska Marta Szczytno 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 135.00 PLN
70 Lemańczyk Wojciech Gródek 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) JKS Czarna Podkowa Gródek w barwach 16 P.U.W opłacono BM
71 Dering Tomasz Bydgoszcz 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Bydgoskie Żółwie opłacono BM
72 Osiecki Dariusz Sulęcin 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) IWspSZ Bydgoszcz opłacono BM
73 Szymański Mateusz Kolno 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Stowarzyszenie Kawaleryjskie im. Podlaskiej Brygady Kawalerii opłacono BM
74 BARCZAK Piotr Białe Błota 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Brzoza Biega 135.00 PLN
75 Zabielski Karol Piątnica Włościańska 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
76 Wilczewski Bogdan Gdynia 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
77 Głuski Michał Szczecin 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Koło Żołnierzy 12 Pułku Ułanów Podolskich opłacono BM
78 Wilk Dariusz Marki 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
79 Nowak Katarzyna Borucin 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
80 Kowalski Zbigniew Tomaszów Maz. 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
81 Blicharski Ireneusz Nowy Glinik Osiedle 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 25BKPow opłacono BM
82 ŻMUDZKI Franciszek Kraków 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Szwadron Kawalerii Ochotniczej w barwach 8PU ks. Józefa Poniatowskiego opłacono BM
83 Śledź Sebastian Tomaszowo 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Stowarzyszenie Hubalczycy 1939-1940 opłacono BM
84 KJucia Stanisław Łabowa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Ochotniczy Szwadron 3 Pułku Ułanów Śląskich opłacono BM
85 Chyczewski Marcin Raciąż 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
86 Purchalak Karolina Purchalak Warszawa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Stajnia Pasja opłacono BM
87 Purchalak Paweł Warszawa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
88 Grząślewicz Łukasz Pinneberg 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
89 PÓŁKA PIOTR Białystok 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Szwadron Honorowy 3 Pułku Szwoleżerów Mazowieckich im płk J. Kozietulskiego opłacono BM
90 Jeznach Jakub Warszawa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) SKO im. 23 PU Grodzieńskich opłacono BM
91 Stachowiak Ewa Poznań 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
92 Petters Waldemar Warszawa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Ochotniczy Szwadron 3 Pułku Ułanów Śląskich 135.00 PLN
93 Szymczak Jarosław Zalesie Małe 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) 4pplot Leszno opłacono BM
94 Woźniak Katarzyna Warszawa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
95 Gawraczyńska Anna WARSZAWA 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) WTŁ STEGNY opłacono BM
96 Nowaczyk Piotr Olesin 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) opłacono BM
97 Rybner Marek Urle 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Szwadron Honorowy 3 Pułku Szwoleżerów Mazowieckich im. płk. Jana Kozietulskiego opłacono BM
98 Błażków-Kowalska Ewelina Głubczyce 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Stowarzyszenie Pamięci 19 Pułku Ułanów Wołyńskich im. Edmunda Różyckiego w Opolu opłacono BM
99 Kościelniak Agata Warszawa 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Stajnia Iwcia opłacono BM
100 Majsterek Marian GDYNIA 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) Asiory Benka opłacono BM


Wyświetleń: 4169

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ