Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Wasielewski JACEK | Legionowo | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
102 | Kamczyk-Godowski Zbigniew | Wodzisław Śląski | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Ochotniczy Szwadron 3 Pułku Ułanów Śląskich | opłacono BM |
103 | Strus Jakub | Warszawa | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Zapierniczajta | opłacono BM |
104 | Wiśniewski Dawid | Gniewkowo | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
105 | Brzezina Teresa | Jankowice rybnickie | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
106 | Brzezina Eliza | Jankowice Rybnickie | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
107 | PILARSKA MONIKA | CISIE | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
108 | Borkowski Jacek | Warszawa | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
109 | Regulski Zbigniew | Tarnowskie Góry | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Ochotniczy Szwadron 3 Pułku Ułanów Śląskich | opłacono BM |
110 | Ziółkowski Arkadiusz | Kobyłka | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Stowarzyszenie Miłośników Barwy i Tradycji 11 Pułku Ułanów Legionowych | opłacono BM |
111 | Kacperska Anna | Warszawa | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Jeździecki Klub Sportowy Umiastów | opłacono BM |
112 | Klon Jimmy | Jarosław | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
113 | Misiarz Maria | Deszkowice Drugie | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
114 | Pietrzykowski Jakub | Wrocław | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
115 | Stańczykowski Krzysztof | Pisz | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Stowarzyszenie Sportowo Jeździeckie im. 10 Płk Ułanów Litewskich | opłacono BM |
116 | Starzyk Anna | Kolanowice | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
117 | Bartyna Paweł | Warszawa | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
118 | Bajak Mirosław | Kraków | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | 3 Pułk Strzelców Konnych | |
119 | Koniuk Adam | Giżycko | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | 15 Brygada Zmechanizowana | opłacono BM |
120 | Łumiński Adam | Przysucha | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Stowarzyszenie Ułanów im. Oddziału Wydzielonego Wojska Polskiego mjr. "Hubala" | opłacono BM |
121 | Gużewski Marian | Ełk | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
122 | Stępień Tomasz | Katowice | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Ochotniczy Szwadron 3 Pułku Ułanów Śląskich | opłacono BM |
123 | Wojtaluk Arkadiusz | Warszawa | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | masovia | opłacono BM |
124 | Johnson Ewa | BEDLINGTON | Wielka Brytania | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Blyth Running Club | opłacono BM |
125 | Smith Victor Smith | Wołomin | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Szwadron Honorowy 3 Pułku Szwoleżerów Mazowieckich im. płk. Jana Kozietulskiego | opłacono BM |
126 | Tyrka Piotr Tyrka | Marki | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
127 | Rybner Gabriela | Urle | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
128 | Lipiński Mateusz | Piastów | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | GRH Grenadiere | |
129 | Wereska Magdalena | Warszawa | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Akademia Sztuki Wojennej | opłacono BM |
130 | Kołodziejczyk Łukasz | Kawęczyn | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Stowarzyszenie Roztoczańska Konna Straż Ochrony Przyrody im. 25 Pułku Ułanów Wielkopolskich | opłacono BM |
131 | Nerkowski Maciej | Białystok | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Iron Brothers Centrum Kettlebell Białystok | opłacono BM |
132 | Uptas Daniela | Katowice | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Ochotniczy Szwadron 3 Pułku Ułanów Śląskich | opłacono BM |
133 | Kasiarz Leszek | Katowice | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Ochotniczy Szwadron 3 Pułku Ułanów Śląskich | opłacono BM |
134 | Stańczyk Krzysztof | Warszawa | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | KB V-MAX Adamów | opłacono BM |
135 | Szakacz-Markiewicz Bożenna | Warszawa | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
136 | Foremny Paweł Foremny | Warszawa | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
137 | Malachińska Joanna | Płock | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Stowarzyszenie Jeździeckie im. 4 Pułku Strzelców Konnych Ziemi Łęczyckiej | opłacono BM |
138 | Moskal Marta Moskal | Małe Czyste | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | ||
139 | Lewandowski Łukasz | Chełmno | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Klub Jazdy Konnej "Joker" Działowo im. 8 Pułku Strzelców Konnych w Chełmnie | opłacono BM |
140 | Wieczorek Piotr | Poznań | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | 7DAK | opłacono BM |
141 | Jażdżewska Beata | Rumia | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Biegaj z Bzysiem | opłacono BM |
142 | Jówko Jarosław | Zurich | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Szwadron Honorowy 3 Pułku Szwoleżerów Mazowieckich | opłacono BM |
143 | Kowalczyk Kamil | Lublin | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Ochotniczy Szwadron Jazdy im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich | opłacono BM |
144 | Hess Ryszard | Goczałkowice-Zdrój | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Ochotniczy Szwadron 3 Pułku Ułanów Śląskich | opłacono BM |
145 | Dawidziuk Marta | Warszawa | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
146 | Jurczuk Lech | Dołhobyczów | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | @bitwadolhobyczow | opłacono BM |
147 | Rypina Piotr | Barchaczów | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
148 | Pawłowska Monika | Przeworsk | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | OKO Wierzawice w barwach 20 PU im. Króla Jana III Sobieskiego | opłacono BM |
149 | Zamorski Tomasz | Tryńcza | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | OKO Wierzawice w barwach 20 PU im. Króla Jana III Sobieskiego | opłacono BM |
150 | Andrzejewski Mariusz | Biardy 20A | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
151 | Łumiński Tomasz | Poświętne | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Stowarzyszenie Hubalczycy 1939-1940 | opłacono BM |
152 | Szakacz Piotr | Umiastów | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Szwadron Honorowy 3 Pułku Szwoleżerów Mazowieckich im. płk. Jana Kozietulskiego | opłacono BM |
153 | Hubert Marcin | Warszawa | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Szwadron Honorowy 3 Pułku Szwoleżerów Mazowieckich im. płk. Jana Kozietulskiego |
Wyświetleń: 10143