Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hubert Marcin | Warszawa | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Szwadron Honorowy 3 Pułku Szwoleżerów Mazowieckich im. płk. Jana Kozietulskiego | |
2 | Szakacz Piotr | Umiastów | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Szwadron Honorowy 3 Pułku Szwoleżerów Mazowieckich im. płk. Jana Kozietulskiego | opłacono BM |
3 | Łumiński Tomasz | Poświętne | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Stowarzyszenie Hubalczycy 1939-1940 | opłacono BM |
4 | Andrzejewski Mariusz | Biardy 20A | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
5 | Zamorski Tomasz | Tryńcza | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | OKO Wierzawice w barwach 20 PU im. Króla Jana III Sobieskiego | opłacono BM |
6 | Pawłowska Monika | Przeworsk | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | OKO Wierzawice w barwach 20 PU im. Króla Jana III Sobieskiego | opłacono BM |
7 | Rypina Piotr | Barchaczów | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
8 | Jurczuk Lech | Dołhobyczów | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | @bitwadolhobyczow | opłacono BM |
9 | Dawidziuk Marta | Warszawa | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
10 | Hess Ryszard | Goczałkowice-Zdrój | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Ochotniczy Szwadron 3 Pułku Ułanów Śląskich | opłacono BM |
11 | Kowalczyk Kamil | Lublin | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Ochotniczy Szwadron Jazdy im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich | opłacono BM |
12 | Jówko Jarosław | Zurich | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Szwadron Honorowy 3 Pułku Szwoleżerów Mazowieckich | opłacono BM |
13 | Jażdżewska Beata | Rumia | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Biegaj z Bzysiem | opłacono BM |
14 | Wieczorek Piotr | Poznań | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | 7DAK | opłacono BM |
15 | Lewandowski Łukasz | Chełmno | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Klub Jazdy Konnej "Joker" Działowo im. 8 Pułku Strzelców Konnych w Chełmnie | opłacono BM |
16 | Moskal Marta Moskal | Małe Czyste | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | ||
17 | Malachińska Joanna | Płock | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Stowarzyszenie Jeździeckie im. 4 Pułku Strzelców Konnych Ziemi Łęczyckiej | opłacono BM |
18 | Foremny Paweł Foremny | Warszawa | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
19 | Szakacz-Markiewicz Bożenna | Warszawa | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
20 | Stańczyk Krzysztof | Warszawa | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | KB V-MAX Adamów | opłacono BM |
21 | Kasiarz Leszek | Katowice | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Ochotniczy Szwadron 3 Pułku Ułanów Śląskich | opłacono BM |
22 | Uptas Daniela | Katowice | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Ochotniczy Szwadron 3 Pułku Ułanów Śląskich | opłacono BM |
23 | Nerkowski Maciej | Białystok | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Iron Brothers Centrum Kettlebell Białystok | opłacono BM |
24 | Kołodziejczyk Łukasz | Kawęczyn | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Stowarzyszenie Roztoczańska Konna Straż Ochrony Przyrody im. 25 Pułku Ułanów Wielkopolskich | opłacono BM |
25 | Wereska Magdalena | Warszawa | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Akademia Sztuki Wojennej | opłacono BM |
26 | Lipiński Mateusz | Piastów | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | GRH Grenadiere | |
27 | Rybner Gabriela | Urle | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
28 | Tyrka Piotr Tyrka | Marki | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
29 | Smith Victor Smith | Wołomin | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Szwadron Honorowy 3 Pułku Szwoleżerów Mazowieckich im. płk. Jana Kozietulskiego | opłacono BM |
30 | Johnson Ewa | BEDLINGTON | Wielka Brytania | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Blyth Running Club | opłacono BM |
31 | Wojtaluk Arkadiusz | Warszawa | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | masovia | opłacono BM |
32 | Stępień Tomasz | Katowice | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Ochotniczy Szwadron 3 Pułku Ułanów Śląskich | opłacono BM |
33 | Gużewski Marian | Ełk | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
34 | Łumiński Adam | Przysucha | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Stowarzyszenie Ułanów im. Oddziału Wydzielonego Wojska Polskiego mjr. "Hubala" | opłacono BM |
35 | Koniuk Adam | Giżycko | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | 15 Brygada Zmechanizowana | opłacono BM |
36 | Bajak Mirosław | Kraków | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | 3 Pułk Strzelców Konnych | |
37 | Bartyna Paweł | Warszawa | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
38 | Starzyk Anna | Kolanowice | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
39 | Stańczykowski Krzysztof | Pisz | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Stowarzyszenie Sportowo Jeździeckie im. 10 Płk Ułanów Litewskich | opłacono BM |
40 | Pietrzykowski Jakub | Wrocław | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
41 | Misiarz Maria | Deszkowice Drugie | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
42 | Klon Jimmy | Jarosław | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
43 | Kacperska Anna | Warszawa | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Jeździecki Klub Sportowy Umiastów | opłacono BM |
44 | Ziółkowski Arkadiusz | Kobyłka | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Stowarzyszenie Miłośników Barwy i Tradycji 11 Pułku Ułanów Legionowych | opłacono BM |
45 | Regulski Zbigniew | Tarnowskie Góry | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Ochotniczy Szwadron 3 Pułku Ułanów Śląskich | opłacono BM |
46 | Borkowski Jacek | Warszawa | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
47 | PILARSKA MONIKA | CISIE | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
48 | Brzezina Eliza | Jankowice Rybnickie | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
49 | Brzezina Teresa | Jankowice rybnickie | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
50 | Wiśniewski Dawid | Gniewkowo | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
51 | Strus Jakub | Warszawa | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Zapierniczajta | opłacono BM |
52 | Kamczyk-Godowski Zbigniew | Wodzisław Śląski | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Ochotniczy Szwadron 3 Pułku Ułanów Śląskich | opłacono BM |
53 | Wasielewski JACEK | Legionowo | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
54 | Majsterek Marian | GDYNIA | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Asiory Benka | opłacono BM |
55 | Kościelniak Agata | Warszawa | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Stajnia Iwcia | opłacono BM |
56 | Błażków-Kowalska Ewelina | Głubczyce | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Stowarzyszenie Pamięci 19 Pułku Ułanów Wołyńskich im. Edmunda Różyckiego w Opolu | opłacono BM |
57 | Rybner Marek | Urle | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Szwadron Honorowy 3 Pułku Szwoleżerów Mazowieckich im. płk. Jana Kozietulskiego | opłacono BM |
58 | Nowaczyk Piotr | Olesin | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
59 | Gawraczyńska Anna | WARSZAWA | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | WTŁ STEGNY | opłacono BM |
60 | Woźniak Katarzyna | Warszawa | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
61 | Szymczak Jarosław | Zalesie Małe | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | 4pplot Leszno | opłacono BM |
62 | Petters Waldemar | Warszawa | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Ochotniczy Szwadron 3 Pułku Ułanów Śląskich | |
63 | Stachowiak Ewa | Poznań | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
64 | Jeznach Jakub | Warszawa | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | SKO im. 23 PU Grodzieńskich | opłacono BM |
65 | PÓŁKA PIOTR | Białystok | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Szwadron Honorowy 3 Pułku Szwoleżerów Mazowieckich im płk J. Kozietulskiego | opłacono BM |
66 | Grząślewicz Łukasz | Pinneberg | Niemcy | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
67 | Purchalak Paweł | Warszawa | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
68 | Purchalak Karolina Purchalak | Warszawa | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Stajnia Pasja | opłacono BM |
69 | Chyczewski Marcin | Raciąż | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
70 | KJucia Stanisław | Łabowa | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Ochotniczy Szwadron 3 Pułku Ułanów Śląskich | opłacono BM |
71 | Śledź Sebastian | Tomaszowo | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Stowarzyszenie Hubalczycy 1939-1940 | opłacono BM |
72 | ŻMUDZKI Franciszek | Kraków | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Szwadron Kawalerii Ochotniczej w barwach 8PU ks. Józefa Poniatowskiego | opłacono BM |
73 | Blicharski Ireneusz | Nowy Glinik Osiedle | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | 25BKPow | opłacono BM |
74 | Kowalski Zbigniew | Tomaszów Maz. | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
75 | Nowak Katarzyna | Borucin | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
76 | Wilk Dariusz | Marki | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
77 | Głuski Michał | Szczecin | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Koło Żołnierzy 12 Pułku Ułanów Podolskich | opłacono BM |
78 | Wilczewski Bogdan | Gdynia | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
79 | Zabielski Karol | Piątnica Włościańska | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
80 | BARCZAK Piotr | Białe Błota | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Brzoza Biega | |
81 | Szymański Mateusz | Kolno | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Stowarzyszenie Kawaleryjskie im. Podlaskiej Brygady Kawalerii | opłacono BM |
82 | Osiecki Dariusz | Sulęcin | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | IWspSZ Bydgoszcz | opłacono BM |
83 | Dering Tomasz | Bydgoszcz | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Bydgoskie Żółwie | opłacono BM |
84 | Lemańczyk Wojciech | Gródek | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | JKS Czarna Podkowa Gródek w barwach 16 P.U.W | opłacono BM |
85 | Filochowska Marta | Szczytno | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | ||
86 | Piotrowski Bartosz | Tomaszów Mazowiecki | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
87 | Wiśniewski Jakub | Rypin | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | JKS Czarna Podkowa Gródek w barwach 16 P.U.W | opłacono BM |
88 | Kosowski Dariusz | Elbląg | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | 17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana | opłacono BM |
89 | KWIATKOWSKI Sylwester | Grudziądz | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Centrum Szkolenia Logistyki Grudziądz | opłacono BM |
90 | Dejer Katarzyna | Warszawa | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
91 | SŁOWIK Krzysztof | Skwierzyna | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | 17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana | opłacono BM |
92 | Hołubowicz Grzegorz | Granowo | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
93 | Rutowicz Sławomir | Tomaszów Mazowiecki | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | 25BKPow | opłacono BM |
94 | Bartyczak Michał Jakub | Warszawa | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Szwadron Honorowy 3 Pułku Szwoleżerów Mazowieckich | opłacono BM |
95 | Rosłon Tomasz | Czarna | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
96 | Krawczyk Agnieszka | Warszawa | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | Jeździecki Klub Sportowy Umiastów | opłacono BM |
97 | Gondko Łukasz | Żagań | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | opłacono BM | |
98 | Zarzeczny Marcin | Ropczyce | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | 18 Pułk Altylerii | opłacono BM |
99 | Pasela Patryk | Mielec | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | 18 Pułk Altylerii | opłacono BM |
100 | Paterak Grzegorz | Nowa Dęba | Polska | 3 części medalu + numer startowy (dystans min. 15 km - max. 54) | 18 Pułk Artylerii | opłacono BM |
Wyświetleń: 10127